Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku dla nowych środków na okres aż 5 miesięcy (+ bonus 50 zł na start)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.01.2019

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku dla nowych środków na okres aż 5 miesięcy (+ bonus 50 zł na start)

Getin Bank odpalił kolejną promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe 3,5% w Getin Banku z gwarancją oprocentowania przez 5 miesięcyJak w poprzedniej edycji, tak i teraz z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. By załapać się na stawkę 3,5% w skali roku, wpłacić trzeba jednak nowe środki oraz posiadać konto osobiste w Getin Banku (lub je teraz założyć, co się opłaca, bo do wzięcia jest bonus 50 zł na start). Tym razem promocyjne oprocentowanie gwarantowane jest na okres aż 152 dni!

[Promocja zakończona: prześwietlenie nowej edycji znajdziesz tutaj.]

Najważniejsze cechy promocji oprocentowania da nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getin Banku:
 • oprocentowanie: 3,5% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł (pod warunkiem wpłacenia nowych środków); 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania (3,5%): 152 dni kalendarzowe liczone od dnia spełniania warunków promocji, a do nich zaliczają się założenie konta osobistego i oszczędnościowego (jeśli ich jeszcze nie posiadasz), wyrażenie zgód marketingowych, no i wpłata pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe w okresie przystąpienia do oferty (od 14.01. do 3.02.2019 r.). Okres gwarancji utrzymania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym został więc znacznie wydłużony, bo dotąd (w ostatnich edycjach) wynosił 92 dni, a teraz to w praktyce 5 miesięcy (dokładnie: wspomniane 152 dni)

Zgody, których wyrażenia bank wymaga to zgoda na: "użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (...) oraz (...) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną". Należy również nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku.

Z promocji oprocentowania skorzystać może wyłącznie osoba posiadająca indywidualne konto oszczędnościowe (wspólne konta nie biorą udziału w promocji).

Jeżeli dopiero teraz staniesz się klientem Getin Banku, to sytuacja jest jasna: wszystko co wpłacisz na konto oszczędnościowe będzie objęte stawką promocyjnego oprocentowania.

Objaśnienia dla obecnych klientów


Jeżeli jesteś już klientem Getin Banku i deponujesz w nim swe oszczędności, to potrzeba nieco więcej szczegółów i wyjaśnień dotyczących tego, jak załapać się na promocję.

Obecna, już 16. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getinie nie łączy się z poprzednimi edycjami tejże promocji, nie można zatem brać udziału w kilku edycjach (tej nowej i poprzednich) jednocześnie. Pamiętaj również, że:
"Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 14.01.2019 r. do 03.02.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”."

Dla Getin Banku nowymi środkami na koncie oszczędnościowym będą:
"środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych"

W obecnej edycji promocji jako datę salda początkowego Getin Bank ustalił 6.01.2019 r. I to na ten dzień wylicza się środki zgromadzone na Twoich produktach depozytowych (chodzi tu o rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem). Środki te trzeba utrzymywać w Getin Banku przez cały czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania na Twym koncie oszczędnościowym (a nadwyżka, czyli to co dopłacisz, będzie objęta stawką 3,5% w skali roku).

Jeżeli w Getin Banku posiadasz więcej niż jedno konto oszczędnościowe, to promocją objęte będzie tylko najstarsze z tych kont i może być to dowolne konto oszczędnościowe z oferty Getin Banku "z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka, Kont Oszczędnościowych Premium, Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver oraz Kont Oszczędnościowych które Bank wprowadzi do oferty w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej".

Konto oszczędnościowe w Getinie - szczegóły oferty


Rachunek prowadzony jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (jak to bywa w większości banków) z konta tego możesz wykonać tylko jeden darmowy przelew. Za drugi, jak i każdy kolejny zapłacisz 9 zł (wyjątkiem jest jedynie sytuacja, gdy środki z konta oszczędnościowego zasilać będą Twą lokatę zakładaną w Getin Banku - wtedy taka transakcja będzie bez opłat, nawet jeśli będzie to kolejna wypłata z konta oszczędnościowego w tym samym miesiącu kalendarzowym). Odsetki na koncie oszczędnościowym w Getin Banku kapitalizowane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Bonus 50 zł na start za konto osobiste


Żeby uzyskać promocyjne oprocentowanie 3,5% w skali roku dla nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getinie, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste w tymże banku. Jeśli takiego konta jeszcze tu nie masz, jest to świetna okazja by je założyć i zyskać dodatkową, gwarantowaną nagrodę. To bonus 50 zł, który otrzymasz za otwarcie konta z kodem polecenia i spełnienie bardzo prostych warunków. Promocję szczegółowo prześwietlam tutaj (znajdziesz tam również prześwietlenie konta osobistego oraz uzyskasz wiarygodny kod polecenia, jak i link do wniosku objętego promocją).

Konto Proste Zasady (czyli konto osobiste w Getin Banku) prowadzone jest za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 1 płatność kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu). Posiadanie karty płatniczej wydawanej do konta nie wiąże się z żadnymi opłatami (bez warunków).


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Na stronie banku jest info że 3,5% jest na 3 mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może ktoś w banku to przeoczył i jeszcze nie zaktualizował na stronie. Na jej dole jest jednak sekcja "Zapoznaj się z dokumentami" i tam już jest regulamin obecnej, 16. edycji promocji. I to on jest wiążący dla klienta i dla banku (mowa w nim o okresie 152 dni obowiązywania gwarancji utrzymania promocyjnego oprocentowania).

   Usuń
  2. Ok. Już podmienili i jest 5 mies.

   Usuń
 2. Załozyłem i wpłaciłem z poprzedniej oferty (3,5 % na 3 miesiące ) dnia 09.01.2019, jak moge przedłużyć sobie oprocentowanie z 3 na 5 miesięcy :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązuje Cię tamta promocja (z oprocentowaniem na 92 dni). Niestety nie da się tego przedłużyć.

   Usuń
  2. Jeśli dokonałem wpłaty w poprzedniej promocji (w edycji 14) i 92 dni promocyjnego oprocentowania skończy się na początku marca, to czy nowe środki wpłacone np. 15.01 (bez wypłacania pieniędzy z poprzedniej edycji) będą miały okres trwania promocyjnego oprocentowania przez 152 dni?

   Usuń
  3. Nie bo poszczególne edycje nie łączą się.

   Usuń
  4. "Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 14.01.2019 r. do 03.02.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”."

   Usuń
  5. No ok, ale mi promocja nie kończy się w okresie 14.01 - 03.02, tylko 28.02.2019r. Wpłaty dokonałem 27.11.2019r więc 92 dni przypada na 28.02.2019.

   Usuń
 3. Wkładanie kasy do Getinu jest teraz bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny do 100 000 euro (ok. 430 000 zł) tak samo jak w każdym innym Banku. Nie ma różnicy.

   Usuń
  2. tak samo jak przedtem tyle że bida idzie dla oszczędności i % spada

   Usuń
 4. Millennium, Alior, Santander powinni brać przykład.

  OdpowiedzUsuń
 5. Otworzyłam konto oszczędnościowe 7 stycznia, do dziś nie wpłaciłam tam żadnych środków. Jeśli teraz je wpłacę to załapię się od dziś ma promocję 3,5?

  OdpowiedzUsuń
 6. Pytanie z innej beczki ale może ktoś coś wie.
  Otóż już drugi miesiąc w banku TMUB poza 25 zł zwroty na rachunek konta premium, bank dodatkowo przelewa kasę na rachunek karty kredytowej w tym miesiącu 13 zł tytuł "nagroda premiowa zwrot 5 procentprogram:TMB-001_19/01/01"
  W tamtym miesiącu też coś podobnego było. Za co ten zwrot i dlaczego taka dziwna kwota, od czego liczona. Dodam że żona dostaje tylko 25 zł na rachunek ror a na KK nic pomimo że obroty ma 3 razy większe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiem, policzyłem zwrot jaka kwota wchodzi w grę i wyszło że KK travel ma zwrot 5% za płatności zagraniczne. Wyszło że płatności w sklepie zalando są jako zagraniczne i można do 100 zł miesięcznie zarobić przez 12 miesięcy od otwarcia kart. Szkoda że teraz się dopiero zorientowałem bo już w lutym mija 12 miesięcy. Sporo zakupów tam robiłem płacą kartą żony ale ona ma inną kartę nie travel :(

   Usuń
  2. Ooo a to ciekawe z tym zalando. Ciekawe czy z innymi międzynarodowymi sklepami jest tak samo?

   Usuń
  3. Właśnie nie wiem, a szkoda że w listopadzie nie zapłaciłem tą kartą jak kupowałem telefon na aliexpres. Skusił mnie mniejszy kurs revolutem. A tak zapewne by 5% wpadło.

   Usuń
 7. Jest program poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz link w opisie do promocji konta z premią za polecenie. Tam jest też o programie poleceń.

   Usuń
 8. Jakie będzie oprocentowanie konta oszczędnościowego po tych 152 dnaich promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie podstawowe, zgodne z obowiązującą wtedy tabelą oprocentowania (więc trudno wyrokować). Ale w chwili obecnej to od 0,85 do 1,25% w zależności od salda środków na koncie.

   Usuń

 9. Spadek na lokacie beztroskiej w idwa banku do 2.8 %.
  Wie ktoś może jakie jest teraz oprocentowanie na lokacie zawrotnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy we wtorek w nocy przelewałem 95k do Millennium [dywersyfikacja portfela + powrót po weekendowej ewakuacji ;)], to zaoferowali 3,9% na 3 msc.

   Usuń
  2. Teraz na Zawrotnej już tylko 3,5% :(

   Usuń
 10. odnośnie "starych klientów" to nie trzeba nowego nr konta oszczędnościowego aby załapać się na nowe oprocentowanie 3,5% na 5 mies. po prostu wplacić kwotę na k.o (kiedyś tam np. 2 lata temu utworzone podczas otwarcia konta + otrzymaniu karty do konta) pamiętając aby wejść z nowymi środkami w dni (od 14.01. do 3.02.2019 r.)? po2) jak przeleje 16 stycznia 10k to będzie na 3,5% jak dołoże 1 lutego 10k to będzie suma 20k na 3,5% a jak przeleje 10k 5 lutego to już te 10k nie będzie na 3,5? bo myślałem ,że mam okienko otwarte i w okresie 5 miesiecy mogę co miesiac przelewać srodki majac je wszystkie na 3,5%

  OdpowiedzUsuń
 11. No i teraz warto łapać te promocję bo w Idea Banku oprocentowanie leci już mocno w dół. I za miesiąc czy 2 już więcej niż 3%. Konto już założone i 3.02 wpłacam kasę by uruchomić 3.5% na 5 mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-go nie przelejesz bo to niedziela. Musisz 1-go lutego

   Usuń
  2. Ale tu chodzi o przelanie nawet 1 grosza. Mogę zrobić przelew wewn. Wszak mam KPZ

   Usuń
 12. jak są naliczane odsetki na KO jeśli korzystam z promocji Bonus za aktywność 3,5% przez 12 mies do 10000 ? Mi teraz wpadło 8,54 zł czyli 0,85% Reszta czyli 2,65% 18,23zł powinno wpaść 15.02?

  OdpowiedzUsuń
 13. Konto otworzyłem 31.01.2019. Dziś 1.02.19 złożyłem wniosek o lokatę mobilną, ale jeszcze nie wpłaciłem tam środków i salda na kontach i lokatach wynoszą 0zł
  Czy jeśli najpierw przeleje kase na konto oszczędnościowe to cała wpłacona kwota będzie traktowana jako promocyjne oprocentowanie na 3,5% na 3 msc?
  I dopiero po wpłacie środków na oszczędnościowe opłacić lokatę?
  Dobrze rozumuje?
  Proszę o wyrozumiałość :) To moja pierwsza przygoda z bankobraniem :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...