Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus pieniężny 200 zł + moneyback z kartą kredytową w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.01.2019

Bonus pieniężny 200 zł + moneyback z kartą kredytową w Banku Millennium

W Banku Millennium promocje karty kredytowej to rzadkość, więc jest szansa wykorzystać tę okazję.

Bonus 200 zł za kartę kredytową Alfa lub Impresja w Banku Millennium
Do zgarnięcia czeka gwarantowany bonus pieniężny 200 zł na start. A jako że wyrobić można kartę Impresja lub Alfa, to i można załapać się również na 5-procentowy zwrot za płatności u wybranych sprzedawców lub usługodawców.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która nie posada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub nie była w tym czasie w trakcie procesowania przez bank dyspozycji dotyczącej rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia).

Z racji sposobu składania wniosku o kartę kredytową w promocji, jest to w praktyce promocja dla obecnych klientów Banku Millennium, którzy już posiadają dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej. Poza tym - z bankobiorczego punktu widzenia - w przypadku Millennium, by stać się klientem tego banku, najlepiej zaczekać na promocję konta osobistego (za jego otwarcie w ostatnich edycjach promocji bank płacił 200 zł). Tam okres wykluczenia dla byłych klientów jest dość długi, więc jeśli już było Ci dane posiadać konto w Millennium, ale upłynęło już 12 miesięcy od jego zamknięcia, sprawdź promocję w której teraz za otwarcie konta zyskasz moneyback 10%, lokatę 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina za konto (wtedy uzyskasz dostęp do bankowości internetowej i możliwość złożenia wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji).

Nagroda. Za spełnienie warunków promocji otrzymasz bonus w wysokości 200 zł. Zostanie on wypłacony na rachunek karty kredytowej, więc środki te najlepiej będzie wydać (wykonując płatności kartą). Pamiętaj bowiem, że w przypadku kart kredytowych wypłacanie gotówki w bankomacie lub przelewy z karty nie należą do korzystnych.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Limit nagród w promocji. Bonus otrzymać ma wyłącznie 2 000 uczestników promocji, którzy w czasie trwania promocji jako pierwsi zawnioskują o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią warunki uzyskania bonusu).

[Aktualizacja w dn. 4.01.: na stronie banku pojawił się następujący komunikat:
"Pula 2000 złożonych przez Klientów wniosków, które wstępnie kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, została osiągnięta. Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji „Z kartą kredytową możesz więcej” przez któregoś z wyżej wymienionych Klientów. Ostateczna grupa Klientów, którzy otrzymają nagrody, zostanie wyłoniona zgodnie z Regulaminem promocji"]

Zasady promocji. By załapać się na promocję:
 • w okresie od 2.01. do 28.02.2019 r. w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową Banku Millennium (w przypadku aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku udostępniona jest tylko dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); co prawda regulamin promocji w jednym miejscu wspomina, że "Wniosek o Kartę na promocyjnych warunkach Uczestnik może złożyć w placówkach Banku, poprzez TeleMillennium (...)", ale w innym już wskazuje, że bonus 200 zł należy się tylko osobom, które wniosek złożą w Millenet lub w aplikacji mobilnej;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu wydania karty oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym (w każdym z tych dwóch okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł.

Przykładowo więc, jeśli Twa karta zostanie wydana przez bank w styczniu, to płatności na sumę 200 zł będzie należało wykonać do końca lutego oraz (również 200 zł) w marcu.

Generalnie na potrzeby promocji płacić kartą można w dowolnym miejscu. Aczkolwiek pamiętaj, że w cenniku Banku Millennium jest taka pozycja (na co słusznie uwagę zwróciła Czytelniczka Ewa):
"Opłata od transakcji dokonanych w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory: 3% min 7 zł"

Zatem za wysłanie kuponów totka lub obstawienie wyników swej ulubionej drużyny raczej nie warto płacić tą kartą.


Wypłata bonusu ma nastąpić najpóźniej do 31.05.2019 r. na rachunek karty kredytowej (do tego więc momentu należy posiadać kartę wyrobioną w promocji).

Karty kredytowe w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


Zgodnie z regulaminem:
"Karty kredytowe objęte Promocją to: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa oraz Millennium MasterCard, WWF Millennium MasterCard, Piotr i Paweł Millennium MasterCard, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold, Millennium Visa Platinum"

Wybór jest więc dość duży, ale z punktu widzenia osoby, która chce zyskać jak najwięcej, to pod uwagę wziąć najlepiej kartę kredytową Impresja lub Alfa. Te karty bowiem dają 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych miejscach.

Dzięki temu moneybackowi zyskać można do 760 zł rocznie - ograniczenie dotyczy roku kalendarzowego. Nie ma więc limitu miesięcznych zwrotów. Teoretycznie więc całą pulę da się zgarnąć nawet w miesiąc 😉 No ale to tylko przy dużych wydatkach.

Zwrot w wysokości 5% naliczany jest za płatności kartą kredytową w punktach partnerów współpracujących z bankiem.

Zwrot dla karty Alfa dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line)

Z kolei w przypadku karty Impresja lista jest o wiele dłuższa. Na zwroty można liczyć w przypadku następujących sklepów:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line).

Wypłata moneybacku następuje do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Jeśli szukasz karty ze zwrotami naliczanymi za płatności w dowolnych miejscach (bez wykluczeń) sprawdź moneyback jaki daje Visa TurboKarta w Santander Consumer Banku. Z kolei z fajną nagrodą na start wyrobić można kartę w Citibanku: do zgarnięcia jest aż 400 zł na zakupy w Biedronce.

Zwolnienie z opłat za kartę. Osoby, które zawnioskują o kartę w Banku Millennium w powyższej promocji i spełnią warunki uzyskania bonusu 200 zł, dodatkowo - zgodnie z regulaminem - zostaną zwolnione z miesięcznej opłaty za kartę w każdym z kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), w którym wykonają min 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe.

A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu. Dzięki promocji przez rok będzie więc łatwiej.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Adamowi.


Przydatne dokumenty:

140 komentarzy:

 1. Jakie trzeba mieć dochody, żeby starać się o kartę kredytową w banku Milenium?

  OdpowiedzUsuń
 2. jesli pula się skończy będzie jakaś informacja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nic o tym nie mówi więc nie wiadomo.

   Usuń
 3. Chciałam wysłać wniosek ale u mnie w bankowości mam tylko kartę Impresja. Nie ma Alfa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdziesz na kolejną stronę wniosku i tam będzie wybór karty

   Usuń
  2. Z założenia miało być tak że karta Alfa jest dla mężczyzn a Impresja dla kobiet. Ale rozumiem że nie jestem jakoś tym zobligowany?

   Usuń
  3. Ja zawnioskowałam kartę Alfa i dostałam bez problemu.

   Usuń
 4. Panie Złotówa. Takie pytanko. Kiedy będzie teraz dzień badania sald na koncie w banku Millennium??

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli jeżeli w lutym i marcu wydam po 200 zł, w kwietniu i maju muszę dokonać po 1 płatności na dowolną kwotę, czekam do 15 maja na 200zł i można kartę zamykać? Oczywiście jeszcze w okresie wypowiedzenia karty trzeba wydać to 200zł...
  Czy kartę można zamknąć przez Millenet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w okresie wypowiedzenia to już wystarczy 1 transakcja a nie na 200 zł.

   Usuń
  2. Jesli warunki darmowości konta i karty zostały spełnione w danym m-cu, to w kolejnym m-cu, np. pokrywającym się z tym groteskowym 30-dniowym okresem wypowiedzenia, nie trzeba już robić absolutnie nic.

   Usuń
  3. Ale chyba autor dobrze piszę o tych 200 zł że trzeba wydać bo wiadomo wymogiem minimalnym jest 1 transakcja, ale w maju dostanie na konto karty zwrot 200 zł więc żeby z niego skorzystać musi te 200 zł wydać żeby przecież skorzystać z tego bonusa. Chyba że źle rozumiem....

   Usuń
  4. No dokładnie, w okresie wypowiedzenie chodzi mi o to, że muszę wydać to 200 zł otrzymane w formie bonusu. Przepraszam, jeżeli niejasno to napisałem za pierwszym razem.

   Usuń
  5. A no fakt. Te 200 zł z bonusu będzie jeszcze do wydania.

   Usuń
 6. Jak wnioskowac o karte w aplikacji mobilnej ?
  W ofertach dla Ciebie nic nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie chyba nie każdy musi to mieć. Bo w regulaminie jest taki zapis:
   " z Promocji za pośrednictwem Aplikacji mobilnej będzie możliwe tylko dla tych Uczestników, którzy mają udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale"

   Usuń
  2. Możliwe, że nie każdy będzie miał taką opcję w aplikacji. Wtedy zostanie wniosek w bankowości internetowej.

   Usuń
 7. A jeśli ktoś miał kiedyś konto ale już nie ma, to jak zlozyc wniosek o kartę skoro nie mam aplikacji/bankowości ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć dostęp do Millenet. Nie masz konta = nie masz dostępu

   Usuń
 8. Są 2 nagrody:
  podstawowa - zwolnienie 12 m-cy z opłat za KK - obojętnie gdzie złożymy wniosek o KK
  dodatkowa - 200 zł - wniosek przez internet lub aplikację (oczywiście plus wydawanie 2x200)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy mamy jakiekolwiek wykluczenia dotyczące płatności?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy w okresie promocji można założyć konto i wtedy starać się o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Ale lepiej zaczekaj na jakąś sensowną promocję. Płacą 200 zł za otwarcie

   Usuń
 11. a to pech, rezygnacja z kk 3 styczni 2018 :(

  OdpowiedzUsuń
 12. umowa zawarta, ładnie się zaczął Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. 2 minuty, wniosek złożony i karta przyznana. Teraz tylko machnąć transakcje i czekać na 2 stówki. Świetnie się rok zaczyna.

   Usuń
 13. Poszło. Karta przyznana.

  OdpowiedzUsuń
 14. w milenium jedynym sposobem doniesienia poświadczenia przelewów wynagrodzenia za ostatnie miesiace jest wizyta w banku i złożenie ich osobiście? Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzi chyba na to że jak ktoś ma przygotowaną ofertę a więc limit z jakiego może skorzystać to wtedy karta uruchamiana jest od ręki. A jak ktoś takiej oferty nie ma to musi dostarczać dokumenty, podpisywać umowę itd.

   Usuń
 15. "Do otrzymania Bonusu uprawnionych będzie 2 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania Promocji złożą wniosek o Kartę, a następnie spełnią warunki opisane w ust. 2."
  Śliskie to.... Po przekroczeniu 2000 wniosków promocja zostanie zamknięta? Jeśli nie to jak udowodnić że byłem 1 czy 1998 osobą. @Złowtówa jesteś jakoś w stanie sprawdzić/uściślić ten nieszczęsny fragment?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest również śliski temat, tak samo jak promocja w Santander w XII gdzie pierwsze XX osób wypełniło ankiete i na chwilę obecną nikt nie dostał premii ;). Temat raczej nie do udowodnienia im i trzeba liczyć na uczciwość....

   Usuń
  2. Z tego co kojarzę to w Santanderze jeszcze nikomu nie odmówili bonusa. Rozpatrują reklamacje ale niemiłosiernie długo. I w tak prostej promocji to w ogóle ich nie powinno być. Ale liczę na pozytywny finał

   Usuń
  3. Jak pamiętam poprzednią promocję to jak promocja się skończyła to jak pula się wyczerpała to wyłączyli info o promocji. Teraz przed wnioskiem w bankowości ciągle jest.

   Usuń
  4. @Cocolino, niestety w przypadku tej promocji nie mam dojścia do uzyskania wiążącej interpretacji.

   Wydaje mi się, że promocja będzie tak długo dostępna, jak informacja o niej będzie na stronie banku (dobrze by taka była polityka banku i postawa fair, no a w sumie Millennium dotąd nie rozczarował), a już zwłaszcza gdy wiadomość ta będzie w bankowości (w Millenet takie info jest; nie wiem jak w aplikacji) - na etapie rozpoczynającym proces składania wniosku o kartę (pewnie warto zrobić sobie zrzut ekranu).

   Pula 2000 wydaje się mocno ograniczona, aczkolwiek trzeba pamiętać, że to promocja w praktyce dla klientów banku. Część z nich kartę kredytową już może mieć (lub miała), część nie może skorzystać, a jeszcze część dostanie decyzję odmowną banku. Zatem w ciągu kilku godzin raczej się nie rozejdzie. Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jest zdecydowany na tę promocję, to najlepiej by jak najszybciej wziął udział. Zwłaszcza gdy ma już przygotowaną "Ofertę dla Ciebie", bo wtedy idzie to bardzo szybko.

   Usuń
 16. Wniosek złożony, Konsultant zadzwonił, karta przyznana. Ale jedynym sposobem podpisania umowy jest wizyta w oddziale, nie ma możliwości zawarcia umowy przez kuriera. A ja najbliższy oddział mam oddalony o 50 km... Szkoda tych 200 zł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś u nich konto? Bo u mnie od razu się pojawiła informacja że wniosek zakończony i produkt uruchomiony. Nikt do mnie nie dzwonił, ani nie muszę udawać się do oddziału. Natomiast w kartach mam, że karta zamówiona.

   Usuń
  2. Mam u nich konto od niedawna (listopad 2018), otwarte w jednej z ostatnich promocji. Konsultant twierdził (pytałem dwa razy), że kartę otrzymam tylko i wyłącznie po wizycie w oddziale. Na pytanie o kuriera odpowiedział, że nie da rady w ten sposób. Nie wiem o co chodzi, kart kredytowych w różnych bankach miałem już kilka(-naście może nawet), pierwszy raz taki numer. Obecnie mam jeszcze tylko jedną u konkurencji. Trudno, takim zachowaniem tracą klienta (pewnie o jednego im nie chodzi), poczekam do 15 lutego za wypłatę premii za otwarcie konta i bye bye Millenium...

   Usuń
  3. Ja mam konto w millenium i status wniosku mam w trakcie weryfikacji...

   Usuń
  4. Dlaczego niektórzy muszą udać się do oddziału żeby podpisać umowę - bo Ci otwierali konto bankowe za pomocą kuriera i bank nie ma ich skanu dowodu w systemie (kurier podpisał jedynie jako pośrednik zgodność danych z dowodem, bank ostatecznie nie ma skanu dowodu osobistego) - odpowiedź pracownika banku w placówce. Też musiałem udać się do banku podpisać umowę i o to zapytałem.

   Usuń
  5. Dla takiej błahostki jak fotokopia dowodu trzeba jechać 100 km do oddziału? Wolne żarty!

   Usuń
 17. te 2000 osób dotyczy pierwszych wniosków czy osób które spełnią wszystkie warunki? bo jeżeli to drugie to pewnie 200 zł trzeba by wydać 1 marca, żeby być pewnym, że się załapiemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu bonus dostaną osoby, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Tomasz P.

   Usuń
  2. Trzeba spełnić oba warunki, złożenie w czasie trwania Promocji wniosku oraz dokonanie Kartą transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z dwóch kolejnych okresów:

   Usuń
 18. wypełniony online. Na końcu komunikat, że umowa została zawarta i karta zostanie wysłana na adres z wniosku. Nic nie pisze, że trzeba się udać do oddziału. Ktoś też tak ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mam, wniosek od razu pozytywny i karta w realizacji.

   Usuń
 19. Dziś założyłem konto - wniosek przez internet, umowa podpisana w oddziale (mam blisko i aktywacja od razu). Po powrocie do domu wniosek o KK. Parę minut i dzwoni konsultantka - nieco przydługa rozmowa (potwierdzanie wszystkich danych:moich i pracodawcy)i załatwione. Umowa o KK do podpisu w oddziale (potrzebny ponowny skan DO, więc prościej i szybciej). KK przywędruje pocztą. Wszystko zajęło nie więcej niż godzinę :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy ktoś pamięta czy w Millennium jest okres wypowiedzenia przy zamykaniu karty czy zamykają od ręki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia.

   Usuń
  2. Dyspozycja zamknięcia złożona 01.12.17 i mam na to papier :D

   Usuń
 21. A do zalozenia karty potrzebuja zaswiadczenie o zarobkach lub wyciag z konta o wplywach wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ponadto PIT-y za ostatnie 3 lata.

   Usuń
  2. Przy um. o pracę wymagane dokumenty to wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, PIT za ostatni rok. A nie za 3.

   Usuń
 22. Masakra. Wniosek zajął minutę. Umowa zawarta.

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak się wejdzie w karty kredytowe to po lewej w bankowości jest OFERTA DLA CIEBIE. Jeśli tam ktoś ma przedstawioną propozycję to proces jest uproszczony. We wniosku nie trzeba nawet podawać danych o zarobkach, pracodawcy itp. Całość trwa max. 2 minuty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie oferta na 40 tysięcy!! A pożyczka na ponad 100 tys!!

   Usuń
  2. Kto kasę przelewa na KO Profit ten ma propozycje na duże kwoty :)

   Usuń
 24. A czy mogę w marcu wydać te 200 zł a bonus będzie spłatą wykorzystanego limitu? I już wtedy nie musiałbym wydawać tych 200 zł bo wszystko ładnie samo by się wyzerowało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od marca do wypłaty zapewne minie już tyle czasu że skończy się okres bezodsetkowy. Więc nie warto.

   Usuń
  2. Czyli w praktyce trzeba wydać min. 600 zł (luty - 200zł, marzec - 200zł, kwiecień 1 transakcja (do zwolnienia z opłaty w maju), maj - 200zł by zmieściła się nagroda.

   Usuń
 25. Można wyrobić kilka kart? Kiedyś coś kojarzę że była taka promocja i można było zgarnąć nagrodę parokroć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin: "5. Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jeden Bonus"

   Usuń
 26. Klient w ramach Promocji może otworzyć tylko jedną
  główną Kartę. Karty dodatkowe wydane do karty
  głównej nie są objęte Promocją.

  OdpowiedzUsuń
 27. Zamknąłem konto kilka miesięcy temu, cztery może pięć. Jeżeli teraz założę konto to, przy założeniu, że zdążę w limicie 2000, mogę wnioskować o KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Wniosek złożysz w wymagany sposób (w bankowości lub aplikacji).

   Usuń
 28. Czyli jak to w końcu wygląda? Karta kredytowa przyznawana jest automatycznie po wypełnieniu wniosku czy też trzeba udawać się do oddziału w celu podpisania umowy, przedstawiania dochodów itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że z tym procesem jest różnie. Najprawdopodobniej jest tak, że jak już ktoś ma przygotowaną "Ofertę dla Ciebie", to możesz korzystać z uproszczonej ścieżki (tak było u mnie) i jest to w praktyce kilka czy kilkanaście wyklikań we wniosku, potwierdzenie hasłem z SMSa i po sprawie. Jeśli ktoś takiej oferty nie ma, to (najprawdopodobniej) wtedy obowiązuje go proces z dokumentami do przedłożenia itd.

   Usuń
  2. Niekoniecznie, w moim przypadku było tak, że nie mialem przygotowanej ,,oferty dla Ciebie" ... wyszukałem możliwość zalozenia karty (nie poprzez aplikacje mobilną)...zlozylem wniosek i z automatu otrzymałem kartę

   Usuń
  3. @Anonimowy, 3 stycznia 2019, 17:58 - Będę wdzięczny za odpowiedzi na poniższe pytania:

   1. Gdzie znajduje się ten wniosek?
   2. Jakie pytania padają w trakcie składania tego wniosku?

   Usuń
 29. Wszystko fajnie, tylko po co PESEL i nr dowodu współmałżonka...

  OdpowiedzUsuń
 30. 2 dni procedują wnioski moje i męża- komunikat - rozpatrywanie.. dlaczego niektórzy przyznawane mają tak szybko a my po 1000zł złożyliśmy i nie ..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie wszystko zależy od tego jak długo macie tutaj konto, obrotów na koncie i historii bik. Ja mam tutaj konto ponad 2 lata, jest to moje główne i robię duże tutaj obroty i dostałem bez problemu kartę (tylko zmniejszyłem limit kredytowy bo przyznali mi na 26 tysięcy). Z kolei moja mama np. wnioskowała o kredytówkę w city banku z którym nie miała do czynienia, kredytów też nigdy nie brała. to musiała im skanować półroczny wyciąg z konta, 2 ostatnie pity i podać dane do pracodawcy. weryfikacja trwała jakiś miesiąc.

   Usuń
  2. Może macie 'historię' w BIK?

   Usuń
 31. Coś Ty pod tym względem jesteśmy czyści bardzo - mamy dobrą historię - jedynie co mam niedomkniętą kartę w m.. ( nic mi nie zaoferowali na odejście a jestem ich klientem od lat ) a do tego mam kredytówkę z Biedronkową promocją w BGŻ - może w moim przypadku dlatego. No i przychody - dlatego złożył też mąż - on ma lepszy przychód i żadnej kredytówki i u niego też du...a ! czekamy status :Trwa weryfikacja wniosku

  OdpowiedzUsuń
 32. 03.01.19r ,g.17.00 pani z infolinii poinformowała mnie,że limit wniosków został już wyczerpany.... szkoda nie zdążyłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 03.01 czy 04.01?

   Usuń
  2. Napisałeś po dobie czy ci się pomyliła data? Dziś jest 4-go

   Usuń
  3. Raczej pomyliła mu się doba, bo na stronie informacja o wyczerpaniu puli była w 4 stycznia popołudniu.

   Usuń


 33. Informacja ze strony z promocją:
  Pula 2000 złożonych przez Klientów wniosków, które wstępnie kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, została osiągnięta. Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji „Z kartą kredytową możesz więcej” przez któregoś z wyżej wymienionych Klientów. Ostateczna grupa Klientów, którzy otrzymają nagrody, zostanie wyłoniona zgodnie z Regulaminem promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój wniosek z 03.01.2019 z godz. 9:30 nadal wisi jako "oczekujący". Do tej pory żadnego sms'a, telefonu od konsultanta itp.

   Ciekawe zatem, czy złożony/ZAREJESTROWANY 03.01. łapie się do "Puli 2000 wniosków, które WSTĘPNIE kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł" - cytat ze strony Banku, skoro info Bank umieścił jak piszecie wyżej 04.01.

   Już czuję, że jak wniosek zaakceptują i kartę przyznają, to premii nie wypłacą i będzie potrzebna reklamacja.

   Nie wiem, czy w tych okolicznościach już teraz nie odwołać/wycofać wniosek, bo kolejna KK bez premii mi nie potrzebna. Prawdopodobnie 3 inne KK, i hipoteka w CHF "wstrzymały" przyznane mi karty Impresja z automatu, choć historię dzięki produktom kredytowym mam zacną - jestem BARDZO aktywny ;) i regularnie wszystko spłacam, unikając opłat za karty KK.

   Usuń
 34. No to kiszka. Po promocji :(

  OdpowiedzUsuń
 35. Proponuję mimo wszystko próbować aplikować o kartę. Na pewno cześć z 2000 osób nie spełni warunków. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałeś jednak dodać, że chyba najlepiej jest próbować aplikować o kartę w aplikacji :)

   Usuń
  2. Właśnie "zwolniłem" jedno miejsce = wypadłem z puli 2000 wniosków.

   Mój złożony 03.01.19 rano właśnie kilka minut temu doczekał się weryfikacji, pozytywnej zresztą. Ale po KK, a właściwe podpisanie umowy, zaproponowali mi wizytę w oddziale. Podziękowałem - kazałem anulować wniosek. Nie będę ganiać po mieście za kartą na 1000 zł.

   Dziwne traktowanie klienta ze 100k na koncie oszczędnościowym i regularnych wpływach...

   Ciekawe na jak długo złożony i wycofany wniosek wykluczy mnie z kolejnych promocji, ale trudno.

   Skorzysta ktoś z listy rezerwowych.

   Usuń
 36. I po promocji. Liczba wniosków wyczerpana. Swoją droga nie jest to zbyt uczciwe ze strony banku, że daje promocję obowiązującą kilka tygodni, chwali się nią na głównej stronie i po kilku dniach gdzieś małym druczkiem umieszcza informację, że w zasadzie to już nie ma szans na 200 zł (jak ktoś aplikuje z myslą o nagrodzie, to wiadomo, że spełni warunki, szczególnie że są proste, może kilka procent klientów wypadnie tylko z racji roztargnienia, zapomnienia itd.). UOKiK powinien się za to wziąć. Lepiej poczekać na jakąś promocję z gwarantowaną nagrodą. Poza tym Millenium ma słabą obsługę - zapytałem o tę promocję w bankowości internetowej, kilka prostych pytań, to odesłali mi długą odpowiedź, mnóstwo marketingowego bełkotu, a odpowiedzi nie udzielili (np. wciąż nie wiem, czy umowę można zawrzeć elektronicznie np. podpisując smsem, czy trzeba iść do oddziału).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy5 stycznia 2019 12:19
   "(np. wciąż nie wiem, czy umowę można zawrzeć elektronicznie np. podpisując smsem, czy trzeba iść do oddziału)"

   Taka informacja już znajduje się na stronie:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/01/bonus-200-zl-za-karte-kredytowa-w-banku-millennium.html?showComment=1546533464613#c2712502974838965564

   Usuń
  2. W powyższym opisie promocji 2. stycznia Złotówa napisał:
   "Limit nagród w promocji. Bonus otrzymać ma wyłącznie 2000 uczestników promocji, którzy w czasie trwania promocji jako pierwsi zawnioskują o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią warunki uzyskania bonusu)"

   Bank poinformował o wyczerpaniu tej puli 2 dni później - co tu jest konkretnie nieuczciwego z ich strony?

   Usuń
  3. Wszystkie osoby, które zawnioskowały o wydanie karty do momentu ukazania się informacji o wyczerpaniu promocyjnej puli 2000 wniosków powinny otrzymać dodatkowy bonus w postaci 200 zł po spełnieniu warunków promocji. Miejmy nadzieje, że tak będzie.

   Usuń
  4. No bo to u każdego indywidualnie. Ja miałem umowę zawieraną SMSem a żona musi się bujać z dokumentami.

   Usuń
 37. Przy składaniu wniosku chcieli, abym podał wszystkie dane żony. Zadzwoniłem do banku i zostałem poinformowany, że znają problem i go usuną w ciągu 3 dni. Poinformowałem bank, że jak zaznaczam we wniosku, że ma się rozdzielczość majątkową to danych żony nie trzeba wypełniać. To oni na to, abym tak zrobił. Dziwne? Ciekawe jak teraz będą chcieli dokumenty o rozdzielności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kilka KK z różnych banków, ale o czymś podobnym nigdy nie słyszałem.

   Usuń
 38. Lepszy numer mi odrzucili pit za 2017 rok bo powinien byc za 2018 😂 i jeszcze nie może byc podpisany podpisem elektronicznym... Cóż chyba moj wniosek tez pójdzie out...

  OdpowiedzUsuń
 39. Uważajcie z tą promocją zanim złożycie wniosek, bo ja też chciałem ale na wszelki wypadek napisałem do Millenium wczoraj i pula wniosków jest już wyczerpana, bank odpisał że jedynie gdyby ktoś z promocji nie spełnił warunków to wtedy wrzucą kolejną osobę, także już po ptokach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to już od 4-go wiadomo. Jest wyżej w komentarzach i aktualizacji Złotówy.

   Usuń
 40. Widzę że cześć z nas źle rozumie warunki powyższej promocji. Okazuje się, że złożenie wniosku zanim na stronie pojawił się wpis o wyczerpaniu puli nagród, a następnie spełnienie pozostałych warunków promocji nie jest tożsame z otrzymaniem bonusu. Bank umieścił taka informację na stronie www gdy ilość wniosków znacznie przekraczała 2000. Zatem prawdopodobne wielu z nas bonusu nie otrzyma Pozdrawiam Tomasz P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Bank umieścił taka informację na stronie www gdy ilość wniosków znacznie przekraczała 2000"

   Dlaczego tak sądzisz? Ja ten komunikat rozumiem tak:
   "Pula 2000 złożonych przez Klientów wniosków, które wstępnie kwalifikują się do otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, została osiągnięta"
   Czyli złożono 2000 wniosków. Nie więcej.

   "Każdy kolejny wniosek może zostać zakwalifikowany do otrzymania nagrody w przypadku niespełnienia warunków wskazanych w par. 5 Regulaminu promocji „Z kartą kredytową możesz więcej” przez któregoś z wyżej wymienionych Klientów."

   Kto później składał to już musi liczyć na niepowodzenie innych. Co w przypadku kart kredytowych jest nie wykluczone. Bo trzeba mieć zdolność kredytową. Pracowałem kiedyś przy sprzedaży kart kredytowych i procent ich przyznawania nie był wysoki.

   Usuń
 41. To nie jest moja opinia ani to co sądzę tylko informacja, którą uzyskałem od pracownika banku. Dopytywałem go na wszystkie możliwe sposoby, łącznie z zamkniętym pytaniem czy bank przyjął więcej wniosków zanim umieścił informację na stronie. Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 42. Mam pytanie. Czy jeżeli w styczniu wyrobiłem kartę i wydałem już nią ponad 200 zł, to czy w lutym nie muszę wydawać 200 zł ponieważ pierwszy okres (do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania Karty) mam już osiągnięty i wystarczy, że w marcu wydam 200 zł i spełnię warunki? Inaczej mówiąc czy dwa okresy dzielą się na: styczeń-luty (200 zł) i marzec (200 zł) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W lutym wydawać 200 zł już nie musisz. Dopiero w marcu. W lutym pamiętaj jednak o 1 płatności (na dowolną kwotę) w celu uniknięcia opłaty za kartę.

   Regulamin jest napisany na szczęście tak, że nie pozostawia wątpliwości:
   "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania Karty oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym (np. w przypadku Karty wydanej w styczniu 2019r. pierwsze 200 zł należy wydać do 28 lutego 2019r., a kolejne 200 zł w marcu 2019r.)"

   Usuń
  2. Dziękuje za konkretną odpowiedź, rozwiało to moje wątpliwości

   Usuń
 43. CIEKAWOSTKA ! wniosek złożyłam ja i mąż - oboje mamy też konta promocyjne ( z nagrodą 200zł z poprzedniej edycji) ja po wałkowaniu i 3 wizytach w placówce ( 1 niepotrzebna, jedna w celu weryfikacji , trzecia na podpisanie umowy) kartę na raptem 1000zł dostałam , a wniosek o kartę męża został anulowany , a w jego systemie transakcyjnym ...........odmowa dla niego i widoczna moja karta !!!!!!!!!!! jednym słowem wychwycili nas jako łowców promocji - JACY MĄDRZY :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo walkowanie na dziesiątą stronę i kilka wizyt w oddziala, a karta też na 1000 pln.

   Usuń
 44. 200 zł wydane więc czekam na nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile kartę otrzymałeś w styczniu, to te 200 miało być wydane i w lutym i w marcu. Jeżeli kartę dostałeś dopiero w lutym, to po wymaganych płatnościach w marcu i kwietniu wypłata bonusu ma nastąpić do 31.05.2019.

   Taka ciekawostka z regulaminu promocji dotycząca zwolnienia z opłat za kartę:
   "Uczestnik Promocji, który spełni warunki opisane w § 2 zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej za obsługę Karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonał minimum jednej transakcji bezgotówkowej Kartą, przy czym okres 12 miesięcy rozpoczyna się od daty wydania Karty."

   Tak więc kto czekał dopiero na kolejny miesiąc z płatnościami aby zacząć realizować warunki otrzymania nagrody dodatkowej (200 zł) i nie zrobił minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu w którym ją otrzymał, nie spełnił warunków jej bezpłatności.

   Ps. Link podany do regulaminu tej promocji jest na chwilę obecną już błędny i prowadzi do regulaminu innej promocji, którą bank organizował później a która jest opisana na blogu tutaj:
   bankobranie.blogspot.com/2019/03/bonus-200-zl-za-karte-kredytowa-w-banku-millennium.html

   Usuń
  2. Czyli jak kartę dostałem w styczniu i zrobiłem płatności w lutym i marcu to nagroda zostanie przyznana do 31 kwietnia. Dobrze rozumiem? Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Wypłata bonusu ma nastąpić najpóźniej do 31.05.2019 r.

   Usuń
  4. 31 kwietnia ? a jest taki? ;)

   Usuń
 45. Jakby ktoś już dostał 200 zł to dajcie znać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypatruję również.

   Usuń
  2. Spokojnie. Do wtorku mają czas.

   Usuń
  3. Przecież wypłata ma być do końca maja a nie do końca kwietnia.

   Usuń
 46. Orientuje się ktoś czy z wypowiedzeniem karty należy poczekać do wypłaty premii czy też można już to zrobić?
  I w ogóle jak najprościej wypowiedzieć kartę kredytową w millenium? :)

  OdpowiedzUsuń
 47. U kogoś kasiorka może już wpadła?

  OdpowiedzUsuń
 48. Ktoś dostał kaskę? Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 49. Mam pytanie, czy jak mam kartę splacona to mi ją nadpłaca tym 200zl? Czy muszę do końca miesiąca wydać 2 stowki jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 50. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 51. A 200 zł ciągle jeszcze nie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wpadło. Jakoś późnym popołudniem musieli wpłacić.

   Usuń
 52. Ktoś dostał??? Kończy im się czas :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Właśnie dostałem smsa z podziękowaniem za udział w promocji i że środki wpłyną na kartę do 31.05

  OdpowiedzUsuń
 54. Właśnie otrzymałem informację od banku, że wpływ 200 zł nastąpi do 31.05.19.

  OdpowiedzUsuń
 55. Też takiego smsa dostałem, żona nie dostała.

  OdpowiedzUsuń
 56. Już jest 200zl na rachunku kk

  OdpowiedzUsuń
 57. Dostałem przed chwilą, ja i żona też :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Właśnie otrzymałem kasę :) można rezygnować :) pozdrowienia Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 59. Dzisiaj wieczorem wpłynęła nagroda.

  OdpowiedzUsuń
 60. Potwierdzam! Wpadło 200 zł!

  OdpowiedzUsuń
 61. A kiedy mieliście spełnione warunki? Właściwie- kiedy mieliście zaksięgowane operacje na 200zł w marcu?

  OdpowiedzUsuń
 62. No cóż poszła reklamacja

  OdpowiedzUsuń
 63. Cóż banksterzy podali ze nie zamieściłem się w limicie 2000

  OdpowiedzUsuń
 64. Też nie dostałam przelewu, a spełniłam wymogi i kartę kredytową mam aktywną od 2 stycznia, gdzie promocja trwa od 1 stycznia, a info o wyczerpaniu wniosków było 4 stycznia... Składam reklamację. Mam nadzieję, że pula wniosków nie wyczerpała się pierwszego dnia :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kartę wyrobiłem 3-go. Bonus przyszedł

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...