Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: do 120 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.01.2019

Promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego: do 120 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia

Wystartowała kolejna promocja skierowana do posiadaczy konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Premia do 120 zł za wpływ wynagrodzenia na konto w ING Banku ŚląskimDo zgarnięcia czeka bonus w wysokości 100 lub 120 zł. Szkoda jedynie, że z propozycji nie mogą skorzystać wszyscy, ale wyłącznie osoby zaproszone przez bank.

💡 Jeśli aktualnie nie posiadasz konta w ING Banku Śląskim, to na poniższą promocję już się nie załapiesz, ale możesz zyskać bonusy pieniężne do 140 zł za jego otwarcie.

Dla kogo promocja "Zyskaj do 120 zł za pensje"? Uczestnikiem może być posiadacz konta osobistego (Direct, Komfort, Klasyczne, Student, Mobi) w ING Banku Śląskim, który otrzyma zaproszenie do promocji (szukać należy go w wiadomościach w bankowości Moje ING).

Nagroda. W promocji uzyskać możesz bonus pieniężny w wysokości 100 lub 120 zł, który bank wypłaci na Twe konto osobiste. Środki te będzie można przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. Jeśli jesteś w gronie osób wyróżnionych przez bank, a więc masz zaproszenie do promocji, to:
 • do 31.03.2019 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING;
 • w okresie od 23.01. do 31.08.2019 r., w czterech dowolnych miesiącach, otrzymaj wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę min. 1 000 zł; 
 • na dzień wypłaty premii (co ma nastąpić 17.09.2019 r.) posiadaj konto, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz bonus 100 zł.

Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej, a więc nie 100, a 120 zł, do 31.03.2019 r. w bankowości Moje ING złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Konto => Wnioski => Dyspozycja przelewu wynagrodzenia). W tej sytuacji (po złożeniu ww. dyspozycji) wynagrodzenie musi wpływać w kwocie min. 1 000 zł (jednorazowo, a nie wieloma przelewami na sumę).

Co więcej wiemy o wynagrodzeniu, którego wpływów wymaga bank? W regulaminie na ten temat jest jeszcze tylko taki zapis:
"Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny".

Mogą Cię zainteresować...


promocje, których obecnie jest całkiem sporo. A szczególnie warte uwagi są:
 • 200 zł za konto w Banku Millennium - to już ostatnie dni, by załapać się na tę okazję, gdzie warunki do spełnienia są banalnie proste (bo w praktyce pokrywają się z tymi, które zwalniają z opłat za konto i kartę), a i premia do zgarnięcia jest najwyższą jaką dotąd ten bank wypłacał na start i ta edycja jest powtórzeniem dotychczasowych promocji, które cieszyły się rekordowym zainteresowaniem; 
 • 100 zł za konto osobiste w Banku Pekao - to unikatowa okazja, bo bank ten zbyt często promocji nie serwuje (sam dotąd nigdy nie miałem konta w Banku Pekao i dopiero w tej promocji założyłem), a stówkę można zgarnąć w całkiem prosty sposób (dla chętnych jest jeszcze 3% dla oszczędności).

Za podrzucenie informacji o promocji ING Banku Śląskiego dziękuję Czytelnikowi Filipowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


27 komentarzy:

 1. Niestety u mnie zaproszenia brak. Tak samo u żony. Konta mamy od kilku miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zaproszenie jest :D

   Usuń
  2. A ja wciąż czekam na te obiecane 102 zeta :)

   Usuń
  3. Przecież te 102 zł ostatecznie wypłacili. Co prawda po bojach reklamacyjnych i po artykule u Samcika ale wypłacili.

   Usuń
 2. sie dziwie ze ludzie maja tam konta ,ing to taki beton jak pko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tam konto od 2 lat. W tym czasie zyskałem ok. 900-1000 zł włącznie z wyrobieniem karty kredytowej więc chyba nie ma co narzekać.

   Usuń
 3. No cóż. U mnie zaproszenia brak więc będzie trzeba się pożegnać z Lwem.

  OdpowiedzUsuń
 4. A trzeba mieć wyrażone jakieś zgody w systemie aby nie być z góry wykluczonym z zaproszenia?

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocja mi się pojawiła ale skąd wziąć konto firmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie jest kilka promocji dla otwierających konta firmowe - warto skorzystać :)

   Usuń
 6. Ja brałem udział już w którejś z poprzednich edycji. I znów dostałem zaproszenie :) Lubię ten bank :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Złożenie dyspozycji może być osobiście czy musi być wybrana opcja za pośrednictwem banku?

  OdpowiedzUsuń
 8. Przy składaniu wniosku w Moje ING można wybrać opcję osobistego dostarczenia dyspozycji do pracodawcy, czy musi się to odbyć za pośrednictwem banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wybrać opcję dostarczenia przez nich a potem - jeżeli u Twojego pracodawcy są takie wymagania - i tak sam dostarczasz. U mnie i tak by nie przyjęli takiej wysłanej przez jakikolwiek bank, więc muszę dostarczać zawsze sam. Niemniej jednak, dla spokoju, zawsze zaznaczam żeby bank dostarczył. Czasami - tak jak w tym przypadku - ma to znaczenie.

   "10.Aby otrzymać nagrodę w wysokości 120 zł, Uczestnik, który otrzyma od Banku propozycję skorzystania z Promocji (w formie komunikacji w Moje ING), musi spełnić warunki określone w punkcie 9 oraz:
   a) od 23 stycznia 2019r. do 31 marca 2019r. musi złożyć w Moje ING Dyspozycję przelewu wynagrodzenia na rachunek w ING Banku Śląskim,
   b) po złożeniu Dyspozycji przelewu wynagrodzenia w Moje ING - Uczestnik otrzyma wynagrodzenie, które zostało opisane w pkt 9 b), ale będzie ono w kwocie min. 1000 zł (nie może to być kwota złożona z kilku wpływów)."

   Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie zlecisz bankowi dyspozycji przelewu
   wynagrodzenia na rachunek w ING Banku Śląskim, to przeczytaj sobie pkt 9 regulaminu gdzie jest powiedziane o nagrodzie w wysokości 100 zł.
   Chyba lepiej wziąć 120 zł niż 100 zł.

   Usuń
 9. I już 120 zł wpłynęło na konto. ING to ING. Już nie pierwszy raz z automatu pieniądze od nich wpływają na konto po północy. W żadnym innym banku z czymś takim się nie spotkałem.
  Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadna sensacja - Getin oraz Idea wypłacają odsetki od lokat dosłownie zaraz po północy.

   Usuń
  2. Poprawka, to co powyżej dotyczyło tej promocji "Zyskaj do 120 zł za pensje" w której do 31.08.2018 r. należało wypełnić formularz zgłoszeniowy, a bank miał wypłacić premię do 15.02.2019 r.
   Nie spojrzałem której to dotyczy i wpisałem tutaj. :)

   Usuń
  3. @Anonimowy12 lutego 2019 07:50

   Nie mam konta w Getin i Idea. Mam w dziesięciu innych bankach i tam nigdy tak mi się nie zdarzyło.
   Dla mnie super! I tak to określiłem. O sensacji natomiast mówisz Ty. :)

   Usuń
  4. @Anonimowy 12 lutego 2019 07:50
   I jak tam z tymi odsetkami w Idea teraz? Jestem zainteresowany, możesz coś bliżej opisać?

   Usuń
  5. Niestety bank, który przejął ich operacje, to porażka w każdym możliwym aspekcie!

   Usuń
 10. Topornie jest w tym Ing , nękają mnie tymi komunikatami ale nie zapraszają i przygotowuję się do przeniesienia moich wynagrodzeń do innego banku gdzie to docenią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie topornie. Ja bodaj już 3 x (2 x po 120 zł na pewno) otrzymałem taką ofertę i z niej skorzystałem. Inna osoba w domu bez wpływu wynagrodzenie a tylko z tym wymaganym wpływem na konto już 2 x po 100 zł.
   Warunek jest taki, że aby otrzymać takie zaproszenie, nie należy mieć wpływu wynagrodzenia. Tak więc jak już otrzymuję bonus, przenoszę wynagrodzenie do innego banku ale do takiego, od którego nie spodziewam się takiej oferty.
   W ING rocznie zyskuję ok 200 zł dzięki różnym promocjom, a dzięki kodom rabatowym do różnych sklepów (korzystam głównie z tych do sklepów oferujących sprzęt elektroniczny, AGD itp.) mogę to liczyć w setkach zł.

   Usuń
  2. I jeszcze jedno, w ING otrzymuje takie zaproszenia mimo tego, że jestem w tym gronie najbardziej aktywnych użytkowników ich aplikacji. W Santander Banku gdzie również jestem bardzo aktywnym użytkownikiem ich aplikacji, praktycznie w ogóle nie otrzymuję jakichkolwiek zaproszeń. Ostatnio w Santander Banku były 3 takie oferty (2 x po 100 zł i 1 x na 200 zł) i nie otrzymałem żadnego zaproszenia. Przez cały rok miałem chyba tylko jedno na jakieś 20 zł.
   Wniosek: ING daje nawet bardzo aktywnym zarobić, Santander Bank przede wszystkim (o ile w ogóle komukolwiek z bardzo aktywnych) tym prawie nie korzystającym ani z ich aplikacji, ani z bankowości internetowej.
   W Santanderze jest nawet pod tym względem gorzej niż w Credit Agricole, bo tam przynajmniej dają mi kody rabatowe - podobnie jak w tym temacie w ING - do wielu sklepów.

   Usuń
  3. Super, ale to wątek sprzed ponad 3-ech lat 🙊

   Usuń
  4. @Anonimowy 29 grudnia 2022 19:52
   No i co w związku z tym?
   To wątek o promocjach z wpływem wynagrodzenia które ING regularnie ponawia.
   W tej promocji również brałem udział. Po niej były jeszcze dwie w tym jedna opisana tu 25.07.2021 a druga niewspomniana była w 2022 r.

   ING miało też (do dzisiaj czas na zapisanie się) inną promocję, "Większa wpłata większy zysk":
   - IKE (inwestycje w fundusze)
   - IKZE Inwestycyjne (tak jak powyżej)
   - IKZE Oszczędnościowe (oszczędzanie)

   Ta ostatnia opcja jak dla mnie jest najodpowiedniejsza. Oprócz oprocentowania które tu jest dla mnie najmniej istotne (4% a do końca 2022 roku jest/było podwyższone do 8%), wpłaty na IKZE uwzględnia się w deklaracji podatkowej (PIT-0 lub PIT-36L) a więc ulga podatkowa (obecnie 12% lub odpowiednio 32% a 19% przy podatku liniowym), pieniądze są dziedziczone w razie "W", plus premia 300 zł wypłacana do 28 lipca 2023 r. za skorzystanie z oferty.
   Można było skorzystać równocześnie i z IKE i z IKZE i otrzymać dwie premie.

   @Anonimowy 29 grudnia 2022 19:52
   "Super, ale to wątek sprzed ponad 3-ech lat 🙊"
   Jak się postarasz, to znajdziesz tu o wiele starsze wątki (tak teraz zerknąłem na jeden i widzę że od 2015 r. jest wciąż aktywny). Jeżeli zatem ktoś coś po tylu latach dopisuje co ma znaczenie i może być pomocnym dla innych, to bardzo dobrze. Jeżeli jednak kogoś to nie interesuje, nie musi nawet tego czytać ani tu zaglądać.

   Usuń
 11. Otrzymaliście premie 120 zł? bo u mnie cisza, złożyłem reklamacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie otrzymałam, też muszę zająć się reklamacją.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...