Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe 3% (do 50 000 zł) + do 150 zł zwrotów za płatności od T-Mobile Usługi Bankowe

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

2.01.2019

Konto oszczędnościowe 3% (do 50 000 zł) + do 150 zł zwrotów za płatności od T-Mobile Usługi Bankowe

Bank przedłużył promocję, dzięki której załapać się można na promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe + moneyback do 150 złA łącznie z promocją konta osobistego przewidującego wysoki (bo w praktyce 5-procentowy) zwrot za płatności kartą do czynienia mamy z fajnym pakietem, który pozwoli zyskać nie tylko odsetki, ale nawet do 150 zł w postaci dodatkowych bonusów.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe.]

Na początek kilka słów na temat T-Mobile Usługi Bankowe dla osób, które być może pierwszy raz mają styczność z tą marką. Jest to bank, który powstał w wyniku współpracy telekomu z Alior Bankiem. By skorzystać z oferty tego banku nie trzeba posiadać numeru telefonu w T-Mobile (nie ma to jakiegokolwiek znaczenia).

Środki zdeponowane w T-Mobile Usługi Bankowe podlegają ochronie przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (do równowartości kwoty 100 tys. euro), ale pod uwagę warto wziąć fakt, że limit gwarancji liczony jest łącznie dla T-Mobile Usługi Bankowe oraz Alior Banku.

Poniżej znajdziesz opisy obydwu promocji:
 • 3% na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 50 000 zł oraz
 • moneyback na koncie osobistym, dzięki któremu wracać może do Ciebie 5% kwot wydanych w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie.

Na początek informacje dla kogo promocja z 3% na koncie oszczędnościowym?
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2018 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe" (w promocji obowiązującej do 30.06.2019 r.)
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 lipca 2017 r. do dnia 30 czerwca 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe" (w promocji dostępnej od 1.07. do 25.09.2019 r.)" 
W okresie od 26.09. do 31.12.2019 r.: 
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 stycznia 2018 r. do dnia 25 września 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe"

Zasady promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym. By uzyskać stawkę 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym, konto oszczędnościowe należy założyć w okresie od 1.01. do 31.03.2019 r. 30.06.2019 r. 25.09.2019 r. (promocja została przedłużona). Uprzednio trzeba jednak otworzyć też konto osobiste (Freemium lub Premium - o których piszę nieco niżej).

Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązywać będzie dla Ciebie dla kwoty do 50 000 zł i jest gwarantowane przez 92 dni (licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe).

I w temacie konta oszczędnościowego to już w praktyce wszystko co najważniejsze. Teraz czas przyjrzeć się kontom osobistym, które w T-Mobile Usługi Bankowe są do wyboru.

Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe - na które się zdecydować?


W T-Mobile Usługi Bankowe wybrać można konto Freemium lub Premium. 

Konto Freemium to najlepszy wybór, dla tych którzy chcą skorzystać z oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym i nie chcą się niczym innym kłopotać. Wystarczy wtedy założyć konto bez karty i będzie ono bez warunków darmowe. 

Jeśli jednak do konta zamówisz kartę płatniczą, to będziesz mieć możliwość uzyskiwania 5-procentowego zwrotu za płatności (by go uzyskać, w danym miesiącu wykonać należy transakcje na sumę min. 200 zł; wykonanie płatności na taką sumę jednocześnie zwalnia z miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 6 zł). Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 15 zł (maksymalną pulę zgarniesz więc po wydaniu co najmniej 300 zł).

Konto Premium to opcja dla tych, którzy będą chcieli wycisnąć maksimum zysków. Tu bowiem co miesiąc można zdobyć bonus 25 zł - warunkiem jest jednak wykonanie płatności kartą na sumę min. 500 zł miesięcznie (te transakcje jednocześnie zwolnią Cię z opłaty za konto, która wynosi 18,90 zł). Wydanie mniej niż 500 zł oznacza brak zwrotu za taki miesiąc i naliczenie opłaty (warto więc dopilnować wykonania odpowiedniego obrotu).

Zwroty można uzyskać przez 6 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca, w którym premia po raz pierwszy zostanie wypłacona). Z Kontem Freemium można więc zyskać do 90 zł (6 miesięcy po 15 zł), a w przypadku Konta Premium do wzięcia jest nawet 150 zł (6 miesięcy po 25 zł). Do uzyskania zwrotów okres wykluczenia dla byłych klientów wskazany przy promocji z oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym nie ma znaczenia. Liczy się to czy było Ci już dane korzystać z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe czy nie. Ze zwrotów mogą korzystać Ci, którzy moneybacku dotąd nie otrzymywali.

Wypłata zwrotów realizowana jest do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu. Jeśli 15. dzień miesiąca wypada w dzień wolny od pracy, wówczas wypłata zwrotu nastąpi w najbliższym dniu roboczym. Do momentu wypłaty zwrotu, nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy.

Ważne wskazówki


▶ By uzyskiwać moneyback, wyraź zgody:
"- na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38D do celów marketingu bezpośredniego, w tym profilowania na potrzeby marketingowe, również gdy nie będę klientem Banku. (...)
- (...) na otrzymywanie od Alior Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: 
• Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) 
• Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR) Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi Bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji, gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.    
- (...) do wystąpienia za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie do biur informacji gospodarczej o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań. W szczególności informacji w Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.(...), Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (...) oraz Rejestrze Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej (...) 
na skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 r. – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe [a zatem ta zgoda wyjątkowo jest wyrażana nie przy składaniu wniosku, ale odrębnie we wskazanych w regulaminie miejscach - trzeba o tym pamiętać i dopełnić tego wymogu po otwarciu konta - przyp. Mr. Złotówa]"

▶ Zwrot za płatności kartą na potrzeby zwrotów naliczany będzie zarówno za transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Niektóre kategorie są jednak wykluczone. Bank nie zaliczy płatności wykonanych w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kody wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
d. 6012, określający instytucje finansowe, 
e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Z pozoru lista może wydawać się długa, ale w praktyce ogranicza się do tych miejsc, w których obrót szłoby zrobić szybko i nawet bez faktycznego wykonywania płatności. Płacąc kartą w sklepach spożywczych, odzieżowych czy monopolowych, w aptekach, kinach czy na stacjach paliw nie ma się czym martwić. Wszystkie te transakcje powinny kwalifikować się to naliczenia zwrotu. Zawsze też możesz to sprawdzić w historii transakcji konta w T-Mobile Usługi Bankowe (gdy płatność jest już zaksięgowana, bank podaje przy niej również kod MCC).

Konto Freemium i Premium - porównanie oferty


Na koniec praktyczne porównania obydwu kont. Najczytelniejsza będzie tabela:

Konto Freemium
Konto Premium
Opłata za konto
0 zł (bez warunków)
0/18,90 zł
Opłata nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 500 zł
Opłata miesięczna  za kartę
0/6 zł
Opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz płatności na sumę min. 200 zł

0 zł (bez warunków)
Wypłaty z bankomatów
0 zł za pierwsze 3 wypłaty (w miesiącu kalendarzowym) z dowolnych bankomatów w Polsce
0 zł za wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce
Maksymalny miesięczny zwrot
15 zł
25 zł
Zasady naliczania zwrotu
Bank zwraca 5% płatności, jeśli wykonasz transakcje na sumę min. 200 zł
Bank zwraca 25 zł jeśli wykonasz transakcje na sumę min. 500 zł
Maksymalny zwrot w ciągu 6 miesięcy*
90 zł
150 zł     
*możliwość wydłużenia tego okresu (a więc i zwiększenia) zwrotów na czas nieokreślony daje skorzystanie z produktu kredytowego. A może być nim np. karta kredytowa.

Złóż wniosek
o Konto Freemium

Złóż wniosek
o Konto Premium


Gdy już będziesz posiadać konto osobiste (Freemium lub Premium) oraz dostęp do bankowości internetowej, wtedy po zalogowaniu do niej będzie możliwe otwarcie konta oszczędnościowego (Oferta dla Ciebie => Konta => Konto oszczędnościowe). O ile konto osobiste możesz założyć już teraz, to z otwarciem konta oszczędnościowego warto się wstrzymać (ale maksymalnie do 31.03.2019 r. 30.06.2019 r. 25.09.2019 r. 31.12.2019 r.) do momentu, gdy już będziesz mieć środki do wpłacenia na konto oszczędnościowe (bo promocyjny okres 3% przez 92 dni liczony jest nie od dnia wpłacenia środków, ale od dnia następującego po otwarciu konta oszczędnościowego).Przydatne dokumenty:

90 komentarzy:

 1. Przydałaby się jakaś promocja karty kredytowej co by dało się przedłużyć moneybck. U mnie w lutym będzie ostatnia wypłata za styczeń i zastanawiam się co dalej robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to czekam. Po ostatnim zwrocie zmieniłem konto z Premium na Freemium i zrezygnowałem z karty. Czekam na jakiś ruch i promo z kartą kred.

   Usuń
  2. Z kartami kredytowymi to jedna wielka loteria/bałagan w tym banku. Gdy wystąpiłem z wnioskiem o kartę kredytową z jednej z promocji to okazało się, że nie mam zdolności kredytowej. Zaraz po zakończeniu promocji w jakiś cudowny sposób odzyskałem zdolność kredytową i to na kwotę idącą w dziesiątki tysięcy złotych. Po jakimś czasie była kolejna promocja kart kredytowych ( 200zł w bankobraniu). Po wielu przebojach i dostarczeniu PITa, zaświadczeniu o niezaleganiu podatków/ZUSów i innych dokumentach bank łaskawie podpisał ze mną umowę o KK. Najlepsze, że wypłacił premię 300zł ( a miał 200zł).

   Usuń
  3. A musi być kk ?
   Ja mam limit w saldzie debetowym na kwotę 1500zł. Raz na rok pobierają za to 50zł. Wg mnie i tak warto bo 12*25=300zł. Odjąć opłate na czysto jesteśmy 250zł.
   Generalnie limitu nie ruszam, choć parę razy się przydał.

   Usuń
  4. Może być pożyczka, kredyt, limit w koncie lub karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe.

   Usuń
 2. Jak wygląda zamykanie konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przez bankowość, na infolinii lub w Wirtualnym Oddziale.

   Usuń
  2. A co z umową ramową? Też przez bankowość?

   Usuń
 3. Czy ktoś wie jak sprawdzić Kod MCC w Millenium? Bo płacę tam za czynsz przez "Moje Płatności" a nie ma podanego kodu MCC tylko płatność przez internet.A nie wiem czy tutaj by przeszła ta płatność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC nie zależy od banku - to kod nadawany przez Visa, MasterCard, etc. przedsiębiorstwu działającemu w danej branży w momencie zainstalowania terminalu POS.

   Usuń
  2. Ale po co sprawdzać MCC jak Millennium niczego nie wyklucza? ;)

   Usuń
  3. Millennium ma takie same MCC jak każdy inny bank.

   Usuń
  4. Czyli jakie? MCC4900?

   Usuń
 4. chciałem otworzyć znow konto w t-mobile, nie założą mi bo usunąłem to możliwe???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest limit 2 kont na klienta. Jak już miałeś 2 to po 2 latach od zamknięcia możesz otworzyć znowu ale musisz zadzwonić na infolinię żeby ci odblokowali.

   Usuń
  2. Czyli aż 2 konta co 2 lata? Nieźle :)

   Usuń
 5. Czy jak założę premium to można po jakimś czasie zmienić na Freemium ? Wiąże się z opłatą to jakąś czy dopiero po jakimś czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można zmieniać w dowolnym momencie i wielokrotnie. Bez opłat.

   Usuń
  2. Czyli jak przy zakładaniu konta wybiorę premium, ale będę widział że mam problem ze zrobieniem obrotu na 500 zł pod koniec pierwszego miesiąca to zgłaszam chęć przejść na Freemium i już od nowego miesiąca będę miał "obowiązek" zrobienia obrotu 200 zł ? czy może jest jakiś okres np. 30 dniowy żeby wskoczyło zmieniona opcja konta

   Usuń
 6. Niestety ta data sprzed słynnego exodusu z TMUB po drastycznych zmianach TOiP czyli 1 kwietnia 2017 powraca jak bumerang.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy to konto można założyć tylko w oddziałach Alioru?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wychodzi :)

   Usuń
  2. Czy TMUB ma jakieś własne oddziały?

   Usuń
  3. XXI wiek. Bankowość mobilna, zdalne kanały dostępu, era cashless i papperless. A tymczasem ludzie szukają oddziałów...

   Usuń
  4. Zamknięcie konta w Alior i tak nic nie daje, gdyż dodatkowo trzeba jeszcze zamknąć tzw. umowę ramową, a to niestety wymaga wizyty w oddziale. Zresztą Alior rutynowo ignoruje dyspozycje zamknięcia konta złożone w bankowości - taki klimat :)

   Usuń
 8. Millenium nie wyklucza ale T-mobile wyklucza.A chcę zapłacić w T-mobile a nie wiem jaki jest kod MCC płacąc przez 'Moje Płatności" i nie wiem jaki to jest kod MCC. Czy przejdzie w T-mobile

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy do płatności internetowe zwalniają również z opłaty za konto? Bo w regulaminie do zwrotów za zakupy znalazłem definicje transakcji i tu wnioskuje, że internetowe wliczają się do zwrotu natomiast w taryfie opłat nie znalazłem definicji transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwalniają. Do zwrotów też liczą się płatności internetowe ale niektóre MCC są wykluczone.

   Usuń
 10. a do kiedy ta promocja jest aktywna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja 3% na koncie oszczędnościowym ma być dostępna do 31.03.2019 r. Promocja z moneybackiem do odwołania.

   A czas obowiązywania dla klienta odpowiednio: 92 dni (3%) i 6 miesięcy (zwroty).

   Usuń
 11. A jak mam konto w Aliorze to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. TMUB i Alior działają odrębnie.

   Usuń
  2. Obie instytucje są tylko zarejestrowane oddzielnie, mimo że działają pod tym samym dachem :)

   Usuń
 12. Nie polecam. Nie mam ochoty na szczegółowe opisywanie sprawy, ale czuję się w obowiązku ostrzec wszystkich przed korzystaniem z usług operatora telefonicznego, który postanowił pobawić się w bank. Przez ponad miesiąc nie mogłem zmienić numeru telefonu bo po przeprowadzeniu procesu weryfikacji za każdym razem kończyło się to informację ”niestety mamy problem techniczny – proszę spróbować za kilka dni”. Po miesiącu sobie odpuściłem. Łączny czas rozmów z infolinią to 140 minut. A dzisiaj otrzymałem pismo, w którym „bank” kłamie, że po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego numer telefonu do kodów sms został zaktualizowany. Nie został.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z czego? Z usług operatora telefonicznego, który postanowił pobawić się w bank? Alior nie ma nic do czynienia z operacjami komunikacyjnymi poza tym, że prowadzi operacje bankowe dla TMUB.

   Mając telefon na kartę w T-Mobile dostajesz bonus 20% za każde doładowanie z konta TMUB.

   Usuń
 13. Nie można raczej po wykorzystaniu zwrotów za zakupy przez 6 mies mając konto Freemium przejść na Preemium i znów przez 6 mies. dostawać zwrotów za zakupy, prawda? Bo niby z promocji już skorzystałam, ale to jednak inny produkt (na infolinii proponowali takie rozwiązanie ale pewnie błędnie)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Zmiana rachunku nic nie zmieni. Jak chcesz mieć moneyback > 6 miesięcy to musisz mieć produkt kredytowy.

   Usuń
  2. dziękuję za info ;)

   Usuń
 14. Czy dobrze zrozumiałam ,ze przy koncie Premium przelew na konto np.Spoldzielni mieszkaniowej daje zwolnienie z oplat i 3%moneyback ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew? Gdzie o tym mowa?
   3%? Też nie ma takiego moneybacku. Na Freemium jest 5% a na Premium bonus 25 zł za wydanie 500 zł.

   Usuń
 15. W wykliczeniach podane sa usługi transportowe. Czy zakup biletu miesiecznego do komunikacji miejskiej zaliczy sie do obrotu? Czy jednak o obejmuje to wykluczeniem? Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o wykluczenie MCC4111 - lokalny/podmiejski transport pasażerski (koleje, promy, lokalny transport)

   Usuń
  2. Jak płatność jest już zaksięgowana to w szczegółach transakcji masz podany kod MCC. Możesz sprawdzić. Prawdopodobnie może być 4111 jak płacić będziesz w automacie lub kasie MPK ale jak w kiosku to może być inny MCC.

   Usuń
 16. Czy jak otworzę konto jeszcze w tym miesiącu to przy koncie Premium bd musiał wydać min 500 zł na zakupy do konca miesiaca aby konto było bezpłatne czy liczy się to od nia podpisania umowy np 19.02 do 19.03?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak długo czekaliscie na smsa aktywującego konto? Kurier przyjechał w srode z umową i do dzisiaj nie ma żadnej informacji

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy jest bank w ktorym moge otworzyc konto oszczednosciowe za pomoca przelewu weryfikacyjnego? Próbowałem w t-mobile, ale nie akceptuje mojego nr konta w pko. Z gory dzieki za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BGŻ Optima ale oprocentowanie słabiutkie.

   Usuń
  2. Przelewem od kilku lat nie otworzysz konta w Alior - taki klimat :)

   Usuń
  3. Nie prawda. Bez problemu 2 dni temu otworzyłem konto w Alior banku na przelew autoryzacyjny

   Usuń
 19. Od od 14 września zmiana TOiP-y!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez paniki! Bez paniki! Praktycznie wszystko po staremu.

   Usuń
 20. Porównując to KO z KO Profit w Millennium nawet dla 50K przy 92 dniach jest 30,37 zł więcej w odsetkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego należy dodać 6 x 15/25 zł zwrotów za płatności kartowe.

   Usuń
 21. Czy to 3% na koncie oszczędnościowym jest tylko dla tych którzy nie mają obecnie jeszcze konta osobistego w tym banku? Czy też jeżeli mam konto osobiste ale nie otwierałem nigdy tam oszczędnościowego konta to nadal mnie też to 3% obejmuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję fragment z obecnie obowiązującej Tabeli Oprocentowania:
   "W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 lipca 2017 r. do dnia 30 czerwca 2019 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe". Jest to więc promocja tylko dla tych, którzy dopiero teraz założą konto osobiste (i oszczędnościowe).

   Usuń
 22. MCC4900 określa narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne? Utility bill payments oznacza płatności rachunków za tzw. media!

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ich program poleceń jest wciąż aktualny?

  OdpowiedzUsuń
 24. założyłem konto osobiste, a dalej załozone konto oszczędnościowe ma oprocentowanie 1,5 % anie 3 %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy przypadkiem 3% nie jest od następnego dnia? Sprawdź dzień później a jak nie to pisz do banku żeby wyjaśnili.

   Usuń
 25. Czy to konto można otworzyć przelewem, a jeśli tak, to z jakich banków jest akceptowany przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwierałem z Alior Banku

   Usuń
  2. Otworzyłem z ING Banku Śląskiego.

   Usuń
 26. Cześć,
  Czyli zwroty tylko za niektóre kody MCC, ale jak to jest ze zwolnieniem z opłat?
  Czy robiąc płatności do zwolnienia z opłaty liczone są płatności bez żadnych wykluczeń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu zwalniającego z opłaty liczą się wszystkie płatności gdziekolwiek je wykonasz.

   Usuń
 27. witam , mam pytanie czy wykonanie płatności za czynsz w wspólnocie mieszkaniowej poprzez moje płatności z powiązana karta TUBM dadzą zwroty i zwolnienie z opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno zgadnąć jaki tam mogą mieć kod MCC przypisany do terminala płatniczego. Ale gdy płatność zostanie już zaksięgowana, to w bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe można sprawdzić kod MCC. Klikając w transakcję, wyświetlą się SZCZEGÓŁY. Obok jest opcja WIĘCEJ i tam właśnie będzie podany kod MCC.

   Usuń
 28. Czy pierwszy miesiąc (otwarcia) jest darmowy w Tmobile, tzn. nie trzeba płacić tych 500 zl do darmowego konta?
  I zacząć spełniać warunki od drugiego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 29. Do Mr. Złotówy :)

  Opis "dla kogo promocja" jest opisane wyłącznie dla konta oszczędnościowego. Czy takie same zasady są dla promocji z 5% zwrotów za zakupy?
  dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasada jest taka że od zmian które wprowadzili bodajże w kwietniu 2017 r. możesz mieć zwroty przez 6 m-cy. Jeśli miałeś to odpadasz. Jeśli nie, to możesz teraz mieć.

   Usuń
 30. Wpadło dzisiaj moje pierwsze 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam mam pytanie czy ta promocja jest jeszcze aktywna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zarówno jeśli chodzi o promocję konta osobistego (ze zwrotami), jak i konta oszczędnościowego (niedawno, bo 26.09. bank przedłużył promocję).

   Usuń
  2. Mr Złotówka.
   Czyli obydwie promocje dostępne do końca roku?

   Usuń
  3. Promocja 3% na koncie oszczędnościowym jest przewidziana do 31.12.2019 r. W przypadku promocji ze zwrotami to takiej gwarancji nie ma, gdyż obowiązuje ona do odwołania.

   Usuń
  4. Dzięki Szefie!
   Jesteś great.

   Usuń
  5. Szefie .Proszę o info którą kartą wydać 500 zł bo mają mi przysłać kredytową i debetową Pozdrawiam .

   Usuń
 32. Gdzie wyrazić zgodę na udział w promocji w bankowości internetowej? Nie mogę tego znaleźć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś można było tylko na infolinii. Mozliwe że tak zostało.

   Usuń
 33. Witam. Mam dwa pytania:
  1)Zamknąłem konto 18.10.2018 czy jeżeli teraz założę na nowo konto to będę miał naliczany moneyback?
  2)Żona w listopadzie teraz otworzyła konto TMUB Premium. Czy pierwszy niepełny miesiąc jest gratis jeżeli chodzi o opłaty za konto czy muszę szybko zrobić płatności za 500 zł? A jak wygląda kwestia moneybacku - liczą się od listopada? Czy mam zrobić płatności w grudniu i pierwszy moneyback dostanę w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
 34. Proszę o rozjaśnienie CO dokładnie znaczy "Liczy się to czy było Ci już dane korzystać z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe". Bardzo dawno temu miałem u nich konto, skorzystalem z moneybacku. Czy to oznacza, że już drugi raz nie dostanę zwrotów, jesli założę u nich konto?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy ktoś dostał zwrot za grudzień w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 14.01 był zwrot wypłacony.

   Usuń
  2. Sprawdź czy masz wszystkie zgody wyrażone. Najlepiej zadzwoń na infolinię.

   Usuń
 36. A kto dostał w lutym za styczeń?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...