Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak połączyć promocje Citibanku i zyskać podwójnie? Podpowiadam w jaki sposób zyskać zarówno na otwarciu konta, jak i wyrobieniu karty kredytowej

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.01.2019

Jak połączyć promocje Citibanku i zyskać podwójnie? Podpowiadam w jaki sposób zyskać zarówno na otwarciu konta, jak i wyrobieniu karty kredytowej

Citibank ponownie uaktywnił się w serwowaniu promocji bankowych.

Jak połączyć promocje konta i karty kredytowej w CitibankuPo kilku latach nieprzerwanego serwowania świetnych okazji do bankobrania, ostatnie półrocze minionego roku było jakby spokojniejsze w wykonaniu tego banku. Teraz znów się sporo dzieje. Można zgarnąć 400 zł na zakupy w Biedronce lub premię pieniężną 150 zł i telefon Xiaomi.

Dzisiejszym wpisem odpowiadam na często pojawiające się pytanie, jak te promocje połączyć? Bo co promocja, to zasady dotyczące uczestnictwa są różne. Lepiej więc uważać, by zakładając jeden produkt nie zablokować sobie możliwości udziału w innej promocji. Dzięki poniższej instrukcji dowiesz się, które promocje da się połączyć (o podstawach do utworzenia takich scenariuszy i wariantów piszę nieco niżej).

A przypomnę, że zasady zdobywania gwarantowanych nagród w tychże okazjach do bankobrania są bardzo proste, gdyż w promocji:
 • z premią do 150 zł za konto Citi Priority wystarczy wykonywać przelewy na konto (jakiekolwiek płatności kartą wydawaną do konta nie są nawet wymagane; a konto i karta dla uczestników promocji są bez warunków darmowe);
 • z telefonem Xiaomi Redmi 6a za kartę Citi Simplicity wystarczy zalogować się do bankowości i wykonać płatności kartą na sumę 1 500 zł (przy czym bank daje na to czas nawet do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, więc w zależności, kto jakie ma możliwości, tak sobie można te płatności rozłożyć - można je wykonać od razu w jednym miesiącu, co przyspieszy otrzymanie nagrody, ale można też rozłożyć na te 3 miesiące wydając mniejsze kwoty - średnio wyjdzie 500 zł miesięcznie).
 • z 400 zł do wydania w Biedronce za kartę Citi Simplicity - tu wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wykonać płatności kartą na sumę 1 200 zł (czasu na to jest bardzo dużo, bo można te transakcje wykonać nawet do końca 6. miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę; tu również można to zrobić bardzo szybko - nawet w jeden miesiąc, ale można wydawać tę kwotę wolniej - średniomiesięcznie po 200 zł i też dojdzie się do spełnienia warunku).

Zatem, co warto podkreślić, bo spotkałem się z błędnymi interpretacjami, płatności kartą na sumę 1 200 czy 1 500 zł w promocjach karty Citi Simplicity nie trzeba wykonywać co miesiąc, ale można je sobie rozłożyć na dłuższy okres i wydawać tyle, ile komu odpowiada. Ważne, by przez cały wyznaczony okres wydać łącznie wymaganą kwotę. Jeśli mimo to wydaje Ci się, że wykonywanie płatności kartą do 500 zł miesięcznie jest poza Twym zasięgiem, to zachęcam Cię do... zapisu na newsletter. W powitalnym prezencie otrzymasz przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?" oraz 2 przydatne eBooki, z których jeden jest zbiorem pomysłów, sposobów i trików na wykonanie płatności kartą na większe kwoty, bez konieczności dodatkowego obciążania budżetu domowego (niektóre pomysły sprawdzą się w promocjach karty Citi Simplicity).

Scenariuszy udziału w promocjach Citibanku jest kilka:
 • optymistyczny: po 1.06.2015 r. nie było Ci dane posiadać głównej karty kredytowej w Citibanku, a po 1.01.2017 r. jakiegokolwiek produktu w tym banku. W takiej sytuacji będzie możliwe wzięcie udziału nawet w obydwu promocjach. Wtedy:
  • wariant II (z nagrodą za kartę kredytową): jeśli masz już konto w Citibanku (nawet niedawno założone na potrzeby promocji z premią do 150 zł), skorzystać możesz z promocji karty kredytowej z telefonem Xiaomi (promocja karty kredytowej z "Moją Biedronką" będzie dla Ciebie niedostępna);
  • wariant III (z nagrodą za kartę kredytową): jeśli chcesz zdobyć 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka skorzystaj z tej promocji; niestety to wyeliminuje Cię z udziału w promocji konta osobistego (ale nie trać nadziei, że nigdy się to nie uda - Citibank dość często zmienia zapisy dotyczące uczestnictwa w swych promocjach i było już sporo edycji promocji konta osobistego, w których osoby posiadające kartę kredytową czy jakikolwiek inny produkt tego banku poza kontem osobistym, mogły założyć konto Citi Priority i zgarnąć gratyfikacje).
 • umiarkowanie pesymistyczny: jeśli obecnie posiadasz lub po 1.06.2015 r. posiadałeś/-aś kartę kredytową z logo Citi, a po 1.01.2017 r. jakikolwiek produkt Citibanku (np. kartę kredytową, pożyczkę, konto osobiste lub oszczędnościowe). W tej sytuacji nie zdobędziesz ani 150 zł za konto, ani 400 zł do Biedronki lub telefonu Xiaomi, ale możesz zdobyć (jeśli karty kredytowej w Citibanku nie posiadasz od min. 1.01.2017 r.) 15 000 punktów Priceless Specials (to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart z logo Mastercard wydawanych przez niektóre banki; o tej promocji piszę na samym końcu niniejszego wpisu).

Choć ja jeszcze zasugerowałbym wariant IV (z nagrodą za konto i dwoma nagrodami za karty kredytowe) będący miksem promocji Citibanku z innym bankiem 😉 To opcja dla tych, którym zależałoby na zyskaniu kasy do wydania w Biedronce (choć w przypadku Citibanku skorzystanie z tej promocji karty kredytowej blokuje możliwość skorzystania z promocji konta osobistego z premią do 150 zł). Można wtedy wybrać promocję konta Citi Priority, po niej promocję z telefonem Xiaomi, a oprócz tego promocję w BGŻ BNP BNP Paribas, który za wyrobienie karty kredytowej daje bon o wartości 300 zł do wykorzystania w Biedronce (z udziałem w tej ostatniej promocji warto się jednak pospieszyć, bo jest ona dostępna już tylko do końca stycznia i jest to czas, w którym powinno nastąpić nie tylko złożenie wniosku, ale i zawarcie umowy z bankiem). Jedyne o czym warto pamiętać w takim przypadku (a więc decydując się na dwie karty kredytowe) to to, by brać na nich jak najniższe limity kredytowe (wtedy to pozwala na korzystanie z podobnych promocji w innych bankach).

Zasady uczestnictwa w poszczególnych promocjach Citibanku


A teraz o tym, co jest podstawą do tego, że są dostępne takie, a nie inne scenariusze uczestnictwa w promocjach Citibanku. Wyjaśniam zatem jakie są okresy wykluczenia dla byłych klientów Citibanku.

Konto Citi Priority z premią do 150 zł. W tej promocji udział wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Citibanku. Wykluczenie dotyczy również współwłaścicieli i pełnomocników. Przejdź do opisu promocji na blogu >>


Karta Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 6a. Uczestnikiem tej promocji może być każdy, kto nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadał jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citibanku. Zatem posiadanie innych produktów (np. konta Citi Priority nawet ostatnio założonego) nie jest przeszkodą, by zgarnąć telefon. Przejdź do opisu promocji na blogu >>


Karta Citi Simplicity + 400 zł do wydania w Biedronce. Z tej propozycji skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej z logo Citibanku, pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej, konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w tym banku (wykluczenie dotyczy również współwłaścicieli konta). Przejdź do opisu promocji na blogu >>


Na koniec dodam, że jest jeszcze jedna promocja karty kredytowej w Citibanku, w przypadku której okres wykluczenia dla byłych klientów jest najkrótszy, ale - zapewne ze względu na nagrody, jak i warunki do spełnienia - ta propozycja (w mym odczuciu, przynajmniej bazując na statystykach klikalności na blogu) cieszy się najmniejszym zainteresowaniem. Do zdobycia jest 15 000 punktów Priceless Specials, które wymienić można na nagrody o wartości od 250 zł (mogą to być vouchery na zakupy, nagrody rzeczowe, doładowania telefonu itp.). Z promocji skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek karty kredytowej w Citibanku (posiadanie innych produktów, nawet w chwili obecnej, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej akcji). Płatności kartą na potrzeby spełnienia warunków w promocji trzeba jednak wykonywać wyłącznie u partnerów programu Priceless Specials.


19 komentarzy:

 1. A jak już założę konto to wtedy jak zawnioskować o kartę z Xiaomi? W bankowości czy na stronie tej promocji też trzeba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji (tylko w taki sposób złożone wnioski biorą udział w promocji).

   Usuń
 2. Karta będzie pod tym samym loginem co konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wszystko będzie widoczne w bankowości jednocześnie.

   Usuń
 3. Czy jeśli zawnioskowalem o kartę kredytową ale nie było odzewu że strony banku(minęło już 5 dni...) jest jeszcze szansa skorzystać z wariantu 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak na prawdę znaczenie powinna mieć kolejność zawarcia umów a nie złożenia wniosków.

   Usuń
 4. Nie mogło być lepiej. Świetnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. do mnie się nie odzywają wcale pomimo że nigdy nie miałam zadnych kart kredytowych poza santanderem.....Złożyłam 2 razy wniosek pierwszy 11 stycznia inny pięc dni po i cisza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kontakt powinien być w ciągu 5 dni roboczych ale zainteresowanie promocjami obecnie jest tak duże, że ten czas faktycznie może być wydłużony. W poniedziałek spróbuję dowiedzieć się od banku ile realnie się teraz czeka.

   Usuń
  2. W moim przypadku 14.01 wniosek a 18.01 telefon z banku. Niby mógłbym jeszcze wnioskować o konto, bo umowa o kartę nie podpisana, ale chyba odpuszczę. To moja pierwsza promka, nie bede pazerny :p

   Świetna strona Panie Złotówo!!

   Usuń
 6. Czy jeśli wniosek o kartę wysłany A nie było odzewu, czy można zawnioskowac o konto i skorzystać z wariantu 1 ? Co się pierwsze liczy, wniosek czy podpis na umowie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie data wniosku a data umowy jest ważna więc wg mnie jak założysz szybciej konto to będzie git. A umowa o kartę po tym.

   Usuń
 7. Czy płatności na Allegro będą zaliczone do wymaganych sum?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak wygląda gwarancja na taki telefon otrzymany w promocji, ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie pkt 13 wszystko wyjaśnia: "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia". Są też namiary serwisowe.

   Usuń
 9. Czy ta promocja Karty Citi Simplicity + 400 zł do wydania w Biedronce jest aktywna czy już po promocji? W żaden tu opisany sposób, nie mogę przejść na stronę tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukałem, sprawdzałem i nigdzie linki nie działają :( Chyba promocję wyłączyli.

   Usuń
  2. W treści tego artykułu była informacja, że promocja jest ważna do końca stycznia :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...