Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 180 zł do wydania w sklepach Żabka lub Freshmarket za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.01.2019

Zyskaj 180 zł do wydania w sklepach Żabka lub Freshmarket za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Czas na nową nagrodę w okazjach do bankobrania.

Bony o wartości 180 zł do sklepów Żabka lub Freshmarket za konto w BGŻ BNP ParibasPo raz pierwszy bowiem do zgarnięcia czekają bony (o łącznej wartości 180 zł) do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka lub Freshmarket. Warunki do spełnienia są bardzo proste.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, a także (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) w Raiffeisen Polbanku (wykluczenie to obejmuje również współposiadaczy).

Z udziału w promocji nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa).

Nagrody. Do zgarnięcia czeka 36 bonów o wartości 5 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Żabka lub Freshmarket. Łącznie więc można zyskać 180 zł. Bony mają mieć ważność do 10.01.2020 r. i będzie można je wykorzystać do płatności za towary dostępne w sklepach Żabka i Freshmarket.
💡 Przypomnę, że dostępna jest też alternatywna promocja konta w BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia są bonusy pieniężne na sumę 200 zł (aczkolwiek wymagana jest nieco większa aktywność w korzystaniu z konta i karty).

Limit uczestników w promocji z bonami do Żabki lub Freshmarketu. Promocja ma być dostępna do 31.01.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 1 500 rejestracji. Jeśli do tego dojdzie, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i już nikt więcej nie będzie mógł się zarejestrować. Kto jednak zdąży przed zakończeniem akcji, ten ma gwarancję zdobycia nagród (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

Zasady promocji.  By wziąć udział w akcji "Skocz po premię":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 31.01.2019 r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 14.02.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • w okresie od lutego do lipca 2019 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonuj płatności kartą wydaną do konta na kwoty co najmniej 10 zł (transakcje te możesz wykonywać w różnych miejscach - nie muszą to być sklepy Żabka czy Freshmarket).

Od tego ile wykonasz takich płatności, zależy liczba uzyskanych bonów. Za każdy miesiąc kalendarzowy uzyskać możesz maksymalnie 6 bonów o wartości 5 zł każdy, a więc by zgarnąć całą pulę co miesiąc wystarczy wykonać tylko 6 płatności po 10 zł każda. Wychodzi więc nam całkiem dobry zwrot (wydać wystarczy łącznie min. 60 zł, a wróci - w postaci bonów - 30 zł). By uzyskiwać nagrody w kolejnych miesiącach, pamiętaj o tym, że muszą być spełnione warunki uzyskania nagrody w miesiącu poprzednim.

Wydanie nagrody. O przyznaniu bonów organizator będzie informował mailowo do 19. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. A więc wiadomości takie dostawać będziesz do 19.03. (o bonach za transakcje w lutym), do 19.04., do 19.05., do 19.06., od 19.07. oraz do 19.08. (ostatnia z wiadomości dotycząca spełnienia warunków w lipcu).

Bony będą zaś przekazane SMSem do końca miesiąca, w którym dostaniesz powiadomienie o ich przyznaniu. Pierwsze bony otrzymasz więc najpóźniej 30.03., a ostatnie 31.08.2019 r.

Na dzień wydania nagrody posiadaj aktywne konto, wraz z wydaną do niego kartą oraz aktywną bankowość internetową.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji z kontem w BGŻ BNP Paribas w roli głównej, pamiętaj o kilku kwestiach.

▶️ Płatności kartą (po min. 10 zł każda) na potrzeby promocji wykonuj w punktach handlowo-usługowych. Do spełnienia warunków w promocji bank pod uwagę nie będzie brał transakcji BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay oraz transakcji z poniższymi kodami MCC (to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne"

▶️ Jeśli udział w promocji zechce wziąć również ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Konto Optymalne - prześwietlenie warunków 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce). 

By wziąć udział w promocji, wniosek o konto należy złożyć za pośrednictwem strony promocji. W tej sytuacji jedyną opcją zawarcia umowy jest kurier (który z dokumentami do podpisu przyjedzie do Ciebie na koszt banku). W celu jego przybycia, już we wniosku o konto możesz wskazać inny adres (np. miejsce pracy lub uczelnię), niż Twój adres zamieszkania lub korespondencyjny.Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. żabka to jeden z droższych sklepów poza tym czy bony można łączyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię Żabki. Bony można łączyć.

   Usuń
  2. Prasa i fajki wszędzie kosztują tyle samo. W promocjach też mają tanie rzeczy (jak się bierze np 3 szt.).

   Usuń
  3. @Anonimowy11 stycznia 2019 12:20

   a alkohol w niedziele i święta kupisz tylko w żabka...

   Usuń
  4. W placówce pocztowej Żabka ;)

   Usuń
 2. Te płatności po 10 zł mogą być w innych sklepach? Czy też tylko Żabka/Freshmarket??

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba najgorsza promocja ever

  OdpowiedzUsuń
 4. Te 180zł to jest może warte koło 150zł realnie.
  Żabka i Fresh Market nie sa tanimi sklepami. Ceby wyższe niż w innych sklepach !
  Promocja będzie do końca terminu wyznaczonego. Nie skonczy się wcześniej. Nie wróże sukcesu tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Żabka nie dyskont niestety. Tanio nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogólnie nie polecam BGŻ jedyny bank z którym mam takie „przeboje” założyłem kiedyś w starej promocji, której mi nie właczyli, bo twierdzili że nie było jakiejś zgody zaznaczonej (była na 100%) i miało wtedy tak mnóstwo osób bo pisało w komentarzach. Ostatnio chciałem zamknąć, ale sami mnie zaprosili do promocji zwrot 5% maks 10 zł przez 6 mcy, mówie spoko to zamkne za 6 mcy pomyślałem. Efekt? 1 miesiąc brak premii (po reklamacji uznane), 2 miesiąc premia przyznana, 3 miesiąc znów i brak premii i reklamacja w toku Szkoda zachodu na ten bank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie promocje Paribasa bez problemu. I konta i karty kredytowej. Fakt że na koncie raz nie wypłacili moneybacku ale po reklamacji wypłacili mi podwójnie. Pewnie omyłkowo ale już cicho siedziałem ;)

   Usuń
 7. 10 zł? Coraz lepiej. Chyba na chipsy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie masz 10zł? 30 na miesiąc. Łącznie 180

   Usuń
 8. Jak miałam konto eskalacja. Mogę korzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś już korzystał z tych bonów do żabki, bo jakaś dziwna akcja jest z nimi... najpierw bank wysłał jakieś kody, kolejnego dnia napisał że były błędne i wysłał nowe. Zrobiłem w żabce zakupy zaa 14,99, podaje pierwszy kod i podobno został już wykorzystany... podaję drugi i cały rachunek opłacony :O chyba jakiś bajzel mają w tym programie :D

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...