Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędzających

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

16.01.2019

Bonus 100 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędzających

W tym banku promocje to rzadkość, więc taką okazję warto wykorzystać.

Konto Przekorzystne z premią 100 zł od Banku Pekao S.A.
Bank Pekao ("ten z żubrem") odpalił promocję, w której w bardzo prosty sposób zgarnąć można 100 zł za otwarcie konta osobistego. Ale bonus na start nie jest jedyną zachętą. Oszczędzających zainteresować powinna stawka 3% na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która spełni jeden z poniższych warunków:
"a) w żadnym dniu od 01.07.2018 r. do 31.12.2018 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej, 
lub 
b) przynajmniej przez jeden dzień między 01.07.2018 r. a 31.12.2018 r. posiadała w Banku [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków wynosiła od 0 zł do 50 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych są na potrzeby Promocji przeliczane na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku" 
a dla banku średnie miesięczne saldo to: 
"suma sald danego rachunku płatniczego lub danego rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej według ich stanów na koniec poszczególnych dni danego miesiąca kalendarzowego podzielona przez liczbę dni tego miesiąca, w którym Uczestnik posiadał ten rachunek"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć 100 zł:
 • najpóźniej do 30.04.2019 r. zawrzyj umowę o konto w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą lub z usługą bankowości elektronicznej Pekao24, która uprawnia do korzystania z PeoPay (czyli aplikacji mobilnej tego banku umożliwiającej płatności BLIKiem oraz Apple Pay);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (tj. po miesiącu, w którym zawrzesz umowę z bankiem): 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay oraz
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku).

I tylko tyle wystarczy, by na Twe konto wpłynął bonus w wysokości 100 zł. Zostanie on wypłacony  na koniec trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o konto.

3% na koncie oszczędnościowym


Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji może być też stawka oprocentowania, jaką obecnie można uzyskać na koncie oszczędnościowym w Pekao (oczywiście to opcjonalna oferta; na potrzeby promocji z premią 100 zł nie ma potrzeby korzystania z konta oszczędnościowego, ani nawet jego zakładania). Promocja też jest dostępna do 30.04.2019 r., a jej szczegóły wyglądają następująco:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe); 
 • maksymalna kwota objęta oprocentowaniem 3% w skali roku: 30 000 zł. 

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao S.A. prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).

Konto Przekorzystne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta;

  Opłat za konto i kartę nie poniesiesz, jeśli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 (alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; najprostszym sposobem na uniknięcie tego kosztu jest jednak utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji).

Takie warunki obowiązują dla osób, które ukończyły 26 lat. W przypadku posiadaczy Konta Przekorzystnego, którzy nie ukończyli 26 lat, jest jeszcze łatwiej, bo konto i karta są bez warunków darmowe (zatem wystarczy wtedy zapewnić wpływ i wykonać płatność karą lub PeoPay tylko raz na potrzeby promocji)!

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, konsultant banku zadzwoni do Ciebie celem umówienia wizyty w banku (bo tylko w taki sposób możliwe jest zawarcie umowy o konto w Banku Pekao; nie ma możliwości zdalnego otwarcia konta).

[Aktualizacja w dn. 17.01.2019 r.: No i stało się! Jestem klientem Pekao. W swej długoletniej historii korzystania z promocji bankowych jeszcze nigdy nie miałem styczności z tym bankiem. Taką okazję do bankobrania trzeba było jednak wykorzystać. Wysłałem formularz kontaktowy, po którym telefon z banku zadzwonił bardzo szybko. W krótkiej rozmowie umówiłem się na spotkanie w wybranej placówce. Tu miłe zaskoczenie: mimo trzech osób w kolejce, ja zostałem obsłużony na bieżąco w związku z umówieniem terminu (co prawda trafiłem do innej osoby niż ta umówiona telefonicznie, ale to szczegół). W sytuacji gdy sposób zawarcia umowy jest dość archaiczny (tylko w placówce) - przyznaję - miałem obawy, że spędzę tam pół dnia na wzór działania bankowości w XX wieku. Tymczasem poszło bardzo szybko, bo formalności mało, dwa podpisy i konto założone (a właściwie dwa, bo na oszczędnościowe też się zdecydowałem).]

W promocji założyć można zamiennie konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe, ale są to konta bardzo drogie (miesięczna opłata wynosi aż 50 zł, a zwolnienie z tego kosztu uzyskuje się po spełnieniu dość wyśrubowanych warunków, więc tę opcję pozostawiam koneserom).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie!


Przydatne dokumenty:

296 komentarzy:

 1. Sposób zawarcia umowy daleki od XXI wieku. A jak z zamknięciem konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w placówkach lub listownie :)

   Usuń
  2. Opłata 20 gr za SMS niczym ze starożytności

   Usuń
  3. Dla klientów <26 lat też ta opłata za SMS-y obowiązuje?

   Usuń
 2. Czy konto da się założyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież masz napisane że zdalne otwarcie konta nie wchodzi w grę. Umowa tylko w placówkach.

   Usuń
  2. Gdzie jest informacja że trzeba iść do placówki? Ja w regulaminie takiego zapisu nie widzę

   Usuń
  3. Tu nie chodzi o warunek promocji czy jakiś warunek z regulaminu. To kwestia praktyczna. Umowy nie zawrzesz ani przez kuriera, ani przelewem ani w inny sposób. Tylko w placówce.

   Usuń
  4. Nawet wniosek online złożony wymaga podpisu w oddziale banku. Inaczej się nie da.

   Usuń
 3. Ta promocja już była pod koniec listopada 2018 r., tylko trochę dali dupy, bo trwała raptem tydzień, a w oddziałach nie wszyscy byli poinformowani o jej istnieniu. W każdym razie udało mi się załapać na stówkę i dwa bony po 25 zł, w ramach promocji z PeoPay. Wizerunkowo zaczynają nadrabiać i chyba zdali sobie sprawę, jak wiele zależy od (niepozornych) promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I pula była wtedy limitowana a w oddziałach nawet nie byli w stanie sprawdzić ile już wniosków złożone więc przez to zrezygnowałem. Teraz widzę że limitu nie ma.

   Usuń
  2. Ja wtedy zakładałam chyba dwa dni przed końcem promocji i powiedzieli mi ile jeszcze wniosków w puli było ale trochę musiałam walczyć z niedoinformowaniem pracownikow, ale skończyło się dobrze, 100zl wpadło i jeszcze wtedy była promocja z poleceniem Peopay z czego też skorzystałam i łącznie wyrwałam 150zł (50 w bonach)

   Usuń
  3. Promocje Peopay co jakiś czas się pojawiają więc lepiej brać kartę a wstrzymać się z aktywacją tej aplikacji aż jakaś promocja będzie.

   Usuń
  4. Ja też otwarłam konto Przekorzystne w tej promocji za 100 zł.w listopadzie. Czytam regulamin tej obecnej promocji i zastanawiam się czy aby przypadkiem nie mogę wziąć w niej udziału bo zgodnie z regulaminem spełniam warunki do przystąpienia - saldo mniejsze od 50 zł oraz nie brałam udziału w promocji " Przekorzystne z Bankiem Pekao SA-odbierz 50 zł". Nie wiem tylko czy mając już jedno konto Przekorzystne z kartą można otworzyć drugie.

   Usuń
  5. Zgodnie z § 2.4. regulaminu ta promocja nie łączy się z promocją "Przekorzystnie z Bankiem Pekao S.A. - odbierz 50 zł na start" czyli uczestnik promocji "Przekorzystnie z Bankiem Pekao S.A. - odbierz 50 zł na start" nie może przystąpić do promocji "100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego"

   Usuń
 4. Po wykonaniu tej 1 płatności można z karty zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to by można, ale pamiętaj, że do zwolnienia z opłaty za konto jednocześnie trzeba spełnić 2 warunki: wpływ 500 zł oraz płatność kartą lub PeoPay (czyli aplikacją).

   Usuń
  2. Tak jak pisze wyżej. Z Peopay zaczekaj do jakieś promocji a tę 1 płatność rób kartą.

   Usuń
  3. Złotówa, widzę konto założyłeś. Jak podchodzisz do tego z aplikacją? Aktywujesz teraz? Czy czekasz na jakąś promocję?

   Usuń
  4. No właśnie spojrzałem sobie na zasady ostatniej promocji i tam jedna z nagród była przewidziana dla osób, które dopiero aktywują aplikację. Z tego względu raczej się z tym wstrzymam. Oczywiście nie mamy gwarancji, że znów taka promocja PeoPay się pojawi, ale dotąd 1-2 razy w roku bank coś takiego organizował. Może się uda ;)

   Usuń
  5. No tak ale tych 0,20 zł razy ileś tam to trochę się nazbiera.

   Usuń
  6. Anonimowy ale możesz ustawić odbiorcę zaufanego bez potwierdzania transakcji smsem. Możesz też 500 zł przelać ostatniego dnia miesiąca i 500 zł p-wszego dnia kolejnego miesiąca i wtedy z powrotem przelać jednorazowo 1000 zł. Można też te 500 zł co miesiąc wrzucać na konto oszczęd. (przelewy wewn. między swoimi rachunkami są bez smsów) a później jednorazowo wypłacić.

   Usuń
 5. Jakieś zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin o żadnych zgodach nie wspomina, więc wychodzi na to, że wszystkie są dobrowolne.

   Usuń
 6. Czy można prosić o wyjaśnienie o co chodzi w pozycji dla kogo promocja b) /???
  posiadam konto od 06.2018 w walucie PLN i Euro konto przekorzystne.
  Czyli nie łapię się na promocje??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz konto ale miałeś na nim to niskie średnie saldo do 50 zł to wychodzi że się łapiesz.

   Usuń
  2. To teraz pytanie saldo...na koniec miesiąca?
   suma sald danego rachunku płatniczego ... według ich stanów na koniec poszczególnych dni danego miesiąca kalendarzowego podzielona przez liczbę dni tego miesiąca, w którym Uczestnik posiadał ten rachunek"
   czyli jak w VII na koniec miesiąca miałem na rachunku 20 zł, w VIII 30 zł itd (nie ważne że na początku miesiąca przelewałem 600 zł i w ciągu miesiąca wydawałem 580 zł) - to się łapie???

   Usuń
  3. Zadzwoniłem na infolinię żeby to wyjaśnić, ale uzyskałem info że jak już posiadam jedno konto przekorzystne to w ramach promocji jak założę drugie to nie otrzymam i tak bonusa....

   Usuń
  4. @Dominik Z
   doradcy na infolinii nie zawsze się znają na rzeczy. Ja nie wiedzę w regulaminie takiego wykluczenia tzn. brak premii za założenie drugiego konta Przekorzystanego. Par.2 pkt 6 informuje, że uczestnik może otrzymać nagrodę tylko raz w trakcie trwania NINIEJSZEJ promocji,bez względu na liczbę otwartych Kont.

   Usuń
  5. Ja też właśnie tego nie widzę.
   Zastanawia mnie ten zapis o saldzie w okresie VI-XII w wysokości 0-50 zł. Jak mam to rozumiec?? Co ciekawe okres rozliczeniowy w banku jest od 25 dnia miesiąca. Czyli brane jest saldo z końca miesiąca kalendarzowego ?? czy jak to w końcu???

   Usuń
  6. @Dominik Z
   tu chodzi o sumę średnich miesięcznych sald - miesiąc kalendarzowy.
   Dodaje się salda na koncie z każdego dnia miesiąca i następnie dzieli na ilość dni w miesiącu i wychodzi średnia miesięczna. Podany przez Ciebie przykład raczej daje większą średnią od 50 zł.

   Usuń
  7. Dziękuje Ci za wyjaśnienie to widzę że jednak się nie łapię ;) Bo przelewałem na poczatku miesiąca 510 zł. W połowie miesiąca wydawałem 490 zł i średnio na koncie pod koniec zostawało 20 zł. Czyli jeśli dobrze zrozumiałem to: 510 x ilość dni ile jest na koncie czyli powiedzmy 10 = 5100 zł + 20 zł * 20 dni pozostałe = 400 Razem 5500 /30 dni = 183,33 zł. Więc dużo za dużo, chyba że inaczej to się powinno liczyć

   Usuń
  8. Niestety ale dobrze to liczysz:( Tak przynajmniej ja doczytuję regulamin promocji.

   Usuń
 7. późna pora więc może już kumam, więc proszę o jaśniej :)
  czyli jak mam w tym banku konto od stu lat i spełniam punkt b w akapicie dla kogo promocja, to żeby zgarnąć stówkę to mam założyć drugie konto?
  I to konto ma dwóch współwłaścicieli, to każdy może dostać stówkę?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda na łatwą 100:) Jak do tego dodamy oszczędnościówkę na 3% to juz robi się gra warta świeczki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda stówka z każdego innego banku mile widziana :)

   Usuń
  2. Też takie promocje są miodem na me serce :D

   Usuń
 9. Jak wybrać? Konto + kartą , czy lepiej konto + peopay ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybrałem konto z kartą. Można wybrać spośród kilkudziesięciu różnych wizerunków karty.

   Usuń
  2. Te wizerunki nie są jakoś dodatkowo płatne?

   Usuń
  3. Te z proponowanych przez bank są darmowe.

   Usuń
 10. Czy posiadanie rachunku firmowego w PekaoBiznes wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to masz konto na firmę i ona jest stroną umowy. A ty jako Kowalski możesz sobie teraz założyć ROR

   Usuń
 11. Szybko oddzwaniają. Spotkanie umówione na dziś. Zrelacjonuję jak było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc jestem już po spotkaniu. Pani z oddziału nie wiedziała o promocji, ale od razu wydrukowała regulamin i podkreśliła wszystko co najważniejsze. Tłumaczyła się że dziś jest p-wszy dzień po urlopie. Wszystko poszło szybko i zwięźle. Można wybrać sobie wizerunek karty. Dostałem kod do aktywacji bankowości i uwaga: jest on ważny tylko przez 48 godzin. Później nowy można uzyskać rzekomo tylko w placówce. Karta przyjdzie listem, a pin osobno. Zmiana pinu możliwa jest za darmo w bankomatach.

   Usuń
  2. Pin do karty przyszedł do mnie listem po ok 2 tygodniach, więc szkoda tyle czekać ;). Ja chyba przez aplikację sobie tą kartę aktywowałam.

   Usuń
  3. Tylko 2 tygodnie? Super!

   Usuń
 12. jak dokładnie wyglądają te autoryzację przelewów on-line ?? sam wybierasz czy autoryzujesz płatnym sms czy poprzez aplikację mobilną ??
  czy w ramach autoryzacji płatności kartą w Internecie też będzie pobrana opłata 0,20 zł (za usługę 3D Secure)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autoryzacja przelewu polega na tym, że pobraną masz specjalną ich aplikacje za free (pobierasz ją w banku przy pracowniku). Generuje Ci kod. Jak puszczasz przelew przepisujesz kod + cyfr z przelewu i przelew idzie za 0 zł.

   Usuń
 13. czy ten link napewno otwiera konto z promocji??. Po raz pierwszy użyłam linka ze strony bankobranie i wszystko wyglądało inaczej niż bezpośrednio na stronie banku. Na stronie banku jest inna weryfikacja kontaku i danych , tam przynajmniej pisze ze w promocji otrzymujesz 100 zl. A po kliknięciu w link na tej stronie wypełnia sie tylko formularz z podstawowymi danymi, jak w przypadku otwierania konta bez promocji. Czyżby jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytamy regulamin. Nie ma żadnego dedykowanego wniosku czy strony promocji. Trzeba tylko zawrzeć umowę w okresie promocji. Wysłałem formularz, spotkanie umówione, byłem i umowa podpisana. 100 zł ma być wypłacone do końca kwietnia.

   Usuń
  2. Zgodnie z tym co pisze przedmówca. Kluczowe znaczenie ma czas zawarcia umowy i spełnienie warunków z regulaminu promocji. A link dostarczony jest przez bank.

   Usuń
  3. Pytałam bo ja zalogowałam się z linka, jutro wizyta :)

   Usuń
 14. Nie wiedziałem, że są jakieś banki na świecie, które pobierają opłatę za każdy (!) SMS autoryzacyjny, ale dzisiaj 17.01.2019 stało się - mam już świadomość, że istniej taki bank, na dodatek w PL :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież do niedawna był jeszcze BZWBK

   Usuń
  2. A ja znam bank, który pobiera 80 gr. za każdy przelew zrobiony samodzielnie w bankowości internetowej. Jest to Bank Spółdzielczy w Starogardzie. Wiem, bo szwagierka ma tam konto.

   Usuń
  3. ale dopiero od 6 i każdy następny miał BZWBK

   Usuń
  4. A BS w którym mam kredyt pobiera 1 zł za przelew.

   Usuń
  5. No komedia jest z tymi opłatami za sms kody w pekao, dlatego trzeba sobie w zamian pobrać na telefon pekao token i wtedy jest za darmo. Nie zmienia to faktu, że ja i tak mało z tego korzystam bo mnie wkurza, że u nich trzeba pamiętać kilka pinów do różnych rzeczy, nawet zwykły przelew z kompa jest dosyć stresujący przez te kombinacje :P.

   Usuń
  6. W czasach Unicredit miałem tam konto całe 3 dni - strona internetowa był tak irytująca, że je zamknąłem w okresie 14-dniowego wypowiedzenia, o czym musiałem niestety 'przekonywać' ich pracowników. Ciekawe czy po 're-polonizacji' ta strona jest lepsza?

   Usuń
  7. no niestety pekao token jak to zrobić??
   Aktywna metoda autoryzacji
   Kody SMS

   Alternatywne metody - brak mozliwości wyboru czegokolwiek

   Usuń
  8. Ten sam problem. W/g informacji konsultanta raz wybranej przy podpisywaniu umowy metody autoryzacji nie można zmienić. To dla naszego bezpieczeństwa i by spełnić wymogi unii :). Jednak skansen.

   Usuń
  9. Może Wam pomoże podręcznik Pekao24. Trzeba kliknąć na Bankowość elektroniczną, a na dole są pliki do pobrania i tam będzie. @Unknown albo coś się zmieniło od grudnia albo konsultant jest niedoinformowany.

   Usuń
  10. Również chciałem zmienić metodę autoryzacji. W rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że usługa Pekaotoken jest nieaktywna od 20.12.2018

   Usuń
 15. Pięknie!!!!!!! No to teraz jeszcze czas na jakieś promocje w Pocztowym, BOŚ i Plus Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. plus bank jest od solorza tak więc zapomnij może pozwoli ci wykupić PPV na możliwość oglądania placówki bankowej plus banku, dawny invest bank

   Usuń
  2. Jest promocja plus banku. Kup cyfrowy polsat a gdy dodatkowo zalozysz konto w plusbanku to placisz mniej za telewizje o 30 zl ale wplyw 1000 i 500 obrot karta co miesiac

   Usuń
 16. Pytanko mogę przelewać pieniążki z własnego konta w innym banku ?? W zastrzeżeniach jet napisane z wyłączeniem wpłat gotówkowych, przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów. Nie dopytałem w banku :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "pomiędzy rachunkami własnymi klientów" - w domyśle oznacza to: pomiędzy rachunkami w Banku Pekao.
   :)

   Usuń
 17. Czy to konto oszczędnościowe jest do 30 tys.?

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie będę w obecnej sytuacji trzymał pieniędzy w jakimkolwiek państwowym banku. Dość już że bulę podatki i płacę abonament RTV [dalsza część komentarza usunięta ze względu na treści polityczne - edyt. Mr. Złotówa]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież nawet nie musisz trzymać pieniędzy. Ba, nawet odbierzesz 100 zł.

   Usuń
  2. Możesz trzymać u mnie. Zdeponuje je na dobry procent

   Usuń
 19. Czy osoby poniżej 18 roku mogą brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ale dorosły przy okazji otworzenia konta ze 100 zł premią może przyjść z dzieckiem które ukończyło 13 lat i otworzyć dla swojej pociechy konto Mój skarb za 50 zł premii bez żadnych warunków do spełnienia.

   Usuń
  2. dla dzieci od 9 lat jest inna promocja i można zyskać 50PLN

   Usuń
 20. Zagmatwane są te miesiące. Czyli jak w tym miesiącu założę konto, to bonus dojdzie do końca maja na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kont założonych w styczniu warunki trzeba spełnić do końca lutego, a premia będzie na koniec kwietnia.

   Usuń
  2. Czy w przypadku spełnienia warunków jeszcze w styczniu premia wpłynie do końca marca?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. Do końca kwietnia wpłynie, bo warunki trzeba spełnić tylko w lutym.

   Usuń
 21. Konto założone... dodatkowo można zdobyć bonus 50 zł jeżeli założy się konto mój skarb. Pani w banku stwierdziła, że promocje się łączą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko pełnoletni

   Usuń
  2. nie tylko pełnoletni ... sprawdzałam jeszcze na inoflinii bo nigdzie nie idzie sie tego doszukać żadnego regulaminu ani nic od tak 50 zł na start . Tyle że założone dodatkowe konto przekorzystne dla dzieciaka. Premia ma trafić do 24 dnia następnego miesiąca

   Usuń
  3. Pani w banku powiedziała mi że to konto za 50 zł dla dziecka można założyć do końca stycznia i jest limit.Założę córce niech się uczy bankobrania.

   Usuń
 22. takie mam pytanie: czy mogę skorzystać z promocji jeżeli mam pełnomocnictwo do konta mojego pracodawcy a prywatnie nić u nich nie mam??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnictwo to nie posiadanie konta więc czemu nie?

   Usuń
 23. Konto jest także bardzo dobre pod kątem wypłat pieniędzy z bankomatów zagranicznych!!! Bez prowizji dla banku tylko przelicznik organizacji płatniczej z dwóch walut (powinno się to bardzo opłacać lepiej niż kantor), a np dolar, euro, funt i jeszcze dwie waluty bezposrednio..

  OdpowiedzUsuń
 24. zalozylem dzisiaj to konto z promocyjna stowka. Poszlo bardzo szybko i sprawnie, nawet w oddziale banku przy podpisaniu umowy zeszlo nam maksymalnie 12 minut😀😀😀 malo formalnosci👍

  OdpowiedzUsuń
 25. czy płatność PeoPay to jest poprzez BLIKA ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PeoPay to ich apka, która umożliwia również płatność Blikiem, niemniej - tutaj chodzi o płatnośc zbliżeniową (NFC).

   Usuń
  2. PeoPay to ichnia apka. Blik to blik :)

   Usuń
  3. @Anonimowy, 19 stycznia 2019, 10:30

   Niestety moduły NFC nie są zamontowane we wszystkich telefonach.

   Usuń
  4. trzeba kupowac taki telefon który ma NFC wtedy zakup telefonu się zwróci.

   Usuń
  5. Blik jest jedną z funkcji apki PeoPay (od 12 czerwca ub. r.) i działa bez względu na to czy w telefonie jest moduł NFC.

   Usuń
 26. "Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7zł)"

  Opłata 24 gr za każdy (!) SMS do autoryzacji operacji i do tego 7 zeta za każdy przelew w bankowości z KO to chyba jakieś żarty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłaty za sms niebawem odejdą do historii, gdyż za góra dwa miechy pojawi się opcja mobilnej autoryzacji przelewów. A opłat za przelewy z KO można uniknąć, dokonując transakcji przez aplikację mobilną PeoPay. :)

   Usuń
  2. W/g TOiP opłata za każdy SMS do autoryzacji to 20 gr - żałosne!

   Usuń
 27. A czy jeśli mam EUROKONTO MOBILNE, to mogę założyć KONTO PRZEKORZYSTNE (bez rezygnacji z tego pierwszego) i załapię się na promocję 100zł + 3% na oszczędnościowym?

  OdpowiedzUsuń
 28. A czy wypłata z konta oszczędnościowego jest bez kosztów ? Kobieta w banku jak zakładałem rachunek powiedziała że każdy przelew z konta oszczędnościowego to koszt 8 zł. Jedynie przelew przez aplikację ich banku jest za darmo i to 1 w miesiącu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest 7 zeta co nie zmienia faktu, że to skansen :)

   Usuń
  2. Jeśli przelewy robi się przez ichniejszą aplikację, czyli PeoPay, to nie ma żadnych opłat (oraz limitów!)

   Usuń
  3. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, żeby do darmowej wypłaty moich własnych pieniędzy z KO konieczne było uruchomianie mobilnej apki. Kiedyś Deutsche Bank kombinował z opłatami za wypłatę z KO, ale na zdrowie im to nie wyszło :)

   Usuń
  4. nie ma wypłat z KO; pierw przelew na Eurokonto a z niego dopiero wypłata; a Ty wybierasz jaką droga robisz ten przelew...

   Usuń
 29. Tak koszt przelewu z KO na ROR w bankowości internetowej to koszt 7 zł, jednak wszystkie przelewy z KO na ROR w aplikacji mobilnej są darmowe.

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy jest możliwość całkowitego uniknięcia opłat za przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nawet do utworzenia tzw. przelewu zdefiniowanego konieczny jest SMS autoryzacyjny.

   Usuń
  2. tak, możesz złozyć wypowiedzenie umowy a jako powód podać koszt sms-ów i za chwilę zaproponują, że zwolnią Cię z opłat za np. sms-y na rok

   Usuń
 31. Fajny ten wybór kart. i dobrze że nie narzucony. Chętnie wziąłbym wszystkie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwłaszcza, że karta jest potrzebna raz na miesiąc do końca kwietnia znaczit całe 3 razy :)

   Usuń
 32. Złotówa, piszesz że umowę o konto zawiera się wraz z wydawaną do niego kartą LUB z usługą bankowości elektronicznej Pekao24?

  Czy to Pekao24 to nie jest czasem ichnia bankowość internetowa? Czy Wybierając kartę mam dostęp do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę "lub z usługą bankowości elektronicznej Pekao24, która uprawnia do korzystania z PeoPay " (chodzi właśnie o aplikację, bo warunkiem promocji jest wpływ oraz 1 płatność kartą lub aplikacją).

   Usuń
  2. Złotówa, kartę można mieć równolegle do apki PeoPay.

   Usuń
 33. Wpływ min. 500 zł musi być od pracodawcy czy może być dowolny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolny przelew zewnetrzny.

   Usuń
  2. NIEPRAWDA. jest zapis ze ma być to wynagrodzenie lub REGULARNe zasilenie a doradca powiedział że to renta lub emerytura. Nie moze byc przelew z innego konta w innym banku. Wyciag z toip "W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia
   depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów)"

   Usuń
  3. A co to są "inne regularne zasilenia"?

   Usuń
  4. g... (guzik:) prawda :) może być przelew z innego banku, a tym co mówią to można ... (guzik) wytrzeć ;)

   Usuń
 34. Złotówa, zgodnie z podlinkowanym regulaminem licznik 180 dni bije od momentu założenia KO, przy czym nie ma wymogu zakładania go w momencie zakładania ROR i można to zrobić później, oby nastąpiło to przed 30.04.2019 - czy tak?

  OdpowiedzUsuń
 35. Dokładnie. Taką też otrzymałem informację w Pekao SA. Przed 30.04.2019 roku trzeba założyć to konto w promocji, lecz trzeba to zrobić w Oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 36. Może ktoś jeszcze potwierdzić ten dodatkowy , i co to jest za konto ? - jakieś tam trzeba wymogi spełniać ?

  OdpowiedzUsuń
 37. płatność poprzez BLIK jest zaliczana jako transakcja aplikacją mobilną, która zwalnia z opłaty za konto i kartę - potwierdzałem to na chacie PEKAO z 3 różnymi konsultantami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe jakie są obecnie (tzn. po 12 czerwca 2018 gdy udostępnili Blik) wymagania wersji Android do instalacji PeoPay?

   Usuń
  2. Android 4.1 i nowsze.

   Usuń
 38. A co z klientami Inteligo? Mogą brać udział??

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy posiadanie konta maklerskiego nie wyklucza z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "a) w żadnym dniu od 01.07.2018 r. do 31.12.2018 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej"

   Rachunek maklerski nie jest rachunkiem płatniczym ani lokatą. Poza tym rachunku maklerskiego nie prowadzi Bank Pekao ale Dom Maklerski Pekao.

   Usuń
  2. dzięki za informację
   ale nie oddzwaniają do mnie od piątku co mnie zaczyna już dziwić (ponawiałem nawet zgłoszenie w formularzu kontaktowym)

   Usuń
  3. To zaskakujące. Kontakt raczej jest dość szybko (w mym przypadku minęło bodaj pół godziny), więc może warto formularz wysłać raz jeszcze.

   Usuń
  4. dziękuję już jestem umówiony (pomyliłem cyfrę w nr tel)

   Usuń
 40. Założyłem konto ale nie dostałem regulaminu promocji. Po komentarzach widzę, że niektórzy dostali. Czy bez tego łapię się do promocji czy sknociłem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem. Ale wg mnie nie ma to żadnego znaczenia. Liczy się tylko zawarcie umowy w okresie promocji. Nie ma wymogu żadnej akceptacji czegokolwiek (oświadczeń, zgód, regulaminów itp)

   Usuń
  2. Regulamin stanowi: § 2 ust. 2. Uczestnik przystępuje do Promocji na zasadach niniejszego Regulaminu w Dniu przystąpienia do Promocji.
   -----
   Myślę, że dołączenie kopii regulaminu do kopii umowy o konto jest dość powszechnie praktykowaną metodą, gdyż ustala klarownie reguły gry.

   Usuń
 41. Złotówa wyjaśnij proszę czy wpłatą 500 zł jest jedna np w lutym i na tym koniec, czy też wpłacam jeszcze przez III i IV?. To samo z płatnością kartą raz wystarczy czy trzeba trzy razy.
  Jeśli chcę tylko kartę to nie mam żadnego dostępu do bankowości internetowej?
  Jak dostanę 100 zł to mam dygać po nią do oddziału? Nie mając bankowości internetowej skąd mam wiedzieć, że jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa zostanie zawarta w styczniu do do końca lutego należy zapewnić wpływ i wykonać płatność (jednorazowo). Dalej pozostaje czekanie na premię (wpłynie na koniec kwietnia).

   Czy coś jeszcze będzie trzeba robić? Zależy od wieku posiadacza konta. Kto nie ukończył 26 lat, ten będzie miał konto i kartę za 0 zł bez warunków. Kto jest jednak starszy, co co miesiąc musi mieć wpływ i wykonać jedną płatność (w celu uniknięcia opłaty za konto i kartę).

   Co stoi na przeszkodzie do dostępu do bankowości internetowej? Raczej warto z niej skorzystać (choćby dla wygody). Faktem jest, że w warunkach ("zawrzyj umowę o konto w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą lub z usługą bankowości elektronicznej Pekao24, która uprawnia do korzystania z PeoPay") pada "lub", ale bardziej traktowałbym to jako konieczność skorzystania z (co najmniej) jednej z tych opcji.

   Usuń
  2. Dostęp do bankowości internetowej Pekao24 otrzymuje każdy, a PeoPay to kwestia wyboru. Nawiasem mówiąc ta ichnia bankowość to lipa!

   Usuń
 42. Według regulaminu zwolnienie z opłaty za konto przysługuje wtedy, gdy w miesiącu poprzednim będzie wpływ 500 zł i jedna płatność kartą. Czy oznacza to, że jeśli otworzę konto jeszcze w styczniu i nie wykonam w styczniu płatności kartą, bo karta nie zdąży dojść, to za miesiąc luty pobiorą opłatę, bo nie spełnię warunku bezpłatności (tzn. nie wykonam płatności kartą w miesiącu poprzednim)? Nie będę mógł płacić aplikacją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, luty jest za friko, a ewentualne opłaty mogą nałożyć dopiero w marcu (ok. 5-go) za luty.

   Usuń
 43. a jak mam u nich kredyt hipoteczny razem z zona (ale nie ja jestem posiadaczem rachunku ROR) jestem jedynie wspolwlascicielem kredytu hipotecznego ?

  OdpowiedzUsuń
 44. Dla niewtajemniczonych: z poziomu bankowości internetowej Pekao24 NIE można nawet zobaczyć statusu karty czy przypisanych do niej limitów nie wspominając już o aktywacji czy zastrzeżeni karty - życie płata figle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 3 dni kombinuje jak to aktywowac sprawdzic czy cokolwiek. Ktos ma jakies idee?

   Usuń
  2. Dostałeś już kartę i chcesz ją aktywować?

   Usuń
  3. W liście, do którego jest przyklejona karta, nie ma instrukcji jak to zrobić? Jeśli nie ma tam żadnych wskazówek, to ja bym spróbował ichniego ATM.

   Usuń
  4. Kartę możesz aktywować w aplikacji mobilnej Banku -> PeoPay -> zakadka -> moje finanse

   Usuń
  5. Po to, żeby aktywować kartę trzeba ściągać apkę? A co z ludźmi, którzy nie maja smartków? Paranoja!

   Usuń
  6. tak jak wyżej napisane bankomat pekao i wypłata gotówki

   Usuń
  7. NIE KONIECZNIE wypłata gotówki a WYSTARCZY jednorazowe użycie z wykorzystaniem PIN-u, np. sprawdzić saldo w ATM albo w sklepie z PINE-em zbliżeniowo zapłacić a raczej przy pierwszym użyciu zaraz zarząda wsunięcia w ryjek ;) i z PIN-em koniecznie

   Usuń
 45. Na stronie po kliknięciu w promocję jest możliwość złożenia wniosku online. Ktoś próbował?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak wymagana jest wizyta w placówce żeby podpisać umowę. Bez sensu.

   Usuń
  2. Podobno można już otwierać konta online za pomocą selfie. Spróbujecie.

   Usuń
 46. Chyba żaden bank nie ma równie nieprecyzyjnie określonych godzin sesji Elixir, np. 2-ga sesja przychodząca: 11:00 - godzina sesji, księgowanie przelewów w godzinach 12:00-15:00

  OdpowiedzUsuń
 47. osoba nie była związana z Bankiem -Pekao - ale oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o PKO z żubrem bo tego dotyczy ta promocja czy ten drugi PKO tez?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pekao (ten z żubrem) nie ma nic wspólnego z PKO Bankiem Polskim (tym ze skarbonką).

   Usuń
  2. Bank Pekao to konkurencja dla PKO chociaż oba są państwowe :)

   Usuń
  3. gwoli ścisłości POŚREDNIO państwowe

   Usuń
 48. Czy konto mój skarb uda się założyć dla 4- latka >?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To konto dla dzieci od dnia ich narodzin do 18. roku życia

   Usuń
 49. Mr Złotówo - takie dziwne pytanie. Brałam udział w promocji poprzedniej, tej krótkiej (w listopadzie) i zgodnie z regulaminem w terminie wypłacono mi 100 zł, ale dziś przyszło kolejne 100 zł (z tytułu promocji) i co teraz? Z tego co wiem to nie tylko mi wpłacili kolejną premię - mój chłopak ma tak samo. Mogą mi to jakoś zabrać spowrotem czy skoro wpłynęło na konto to już moje? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brać, brać :)

   Usuń
  2. Chociaż kiedyś TMUB omyłkowo wypłacił zwrot x 2 i tego samego dnia po kilku godzinach go sobie zabrał.
   Ale też nie brakowało już akcji gdy kasa była wypłacana x 2 i nikt tego nie zauważał xD

   Usuń
  3. Jak to co teraz? Należy zwrócić bankowi te 100 zeta :)

   Usuń
  4. Wyplacaj i siedz cicho jak przyjdzie listem poleconym wezwanie wtedy oddaj

   Usuń
  5. Sami sobie odbiorą w wyniku czego na koncie powstanie debet i zakończy się komornikiem :)

   Usuń
 50. Pomocy, pogubiłam się ! Prawdopodobnie w listopadzie założyłam konto w BGŻ. Warunkiem otrzymania nagrody były comiesięczne wpłaty 1000 zł. i co najmniej 3 przelewy. Wpłacam i robię przelewy ale nie mogę odnaleźć opisu tej promocji i nie wiem co dalej mam robić. Bardzo proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie ta promocja :)

   Usuń
  2. Promocji Paribasa było całe mnóstwo. Szukaj po etykiecie:
   https://bankobranie.blogspot.com/search/label/BG%C5%BB%20BNP%20Paribas

   Usuń
 51. Czy transakcja BLIK przez Przelewy24 zwalnia z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatność BLIK to jedna z opcji apki PeoPay.

   Usuń
 52. Nie wiem czy zwalnia ale dziś próbowałem blikiem przelać kasę na swój nr tel przypisany do innego banku i wyskoczył w PeoPay komunikat: "nie możesz wysłać do siebie". Bez komentarza :) Ogólnie chociaż karta aktywowana to w bankowości internetowej jest niewidoczna - ten Bank to jakaś prehistoria sprzed czasów mamutów. 100zł z promo i bye bye

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda - z poziomu bankowości internetowej Pekao24 nie można nawet zobaczyć statusu karty czy przypisanych do niej limitów nie wspominając już o aktywacji czy zastrzeżeniu karty. Nawet BLIK udostępnili dopiero w sierpniu!

   Usuń
 53. Czy płatność BLIKIEM jest traktowana jako płatność PEOPAY i czy wypełni warunki otrzymnia premii i bezpłatności konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności BLIK, wprowadzone latem ub.r. w Pekao, to jedna z opcji PeoPay i oczywiście jest alternatywą do płatności kartą.

   Usuń
 54. Czy ktoś wie jak otworzyć tam ten rachunek oszczędnościowy ? Nie zrobiłam tego od razu. Podobno można przez Internet ale szukam i nie widzę.
  Pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno można to zrobić tylko w oddziale. Tak mi powiedziano. Na stronie banku (przed zalogowaniem) masz możliwość zamówienia kontaktu z doradcą. Trzeba tam wypełnić formularz.

   Usuń
  2. Ja również się wstrzymałem z otwieranie KO w czasie podpisywania umowy w oddziale i powiedziano mi, że w przyszłości jedyna metoda otwarcia tego KO to oddział - czas u nich ewidentnie stoi w miejscu :)

   Usuń
  3. Już mi się to nie podoba.
   Po promocji dziękuje z usług tego banku :)

   Usuń
 55. 100 zł dają także za otwarcie Konta Świat Premium, a do tego jest 3% w skali roku przez 6 miesięcy do 100 000 zł (zysk prawie 1 200 zł) a nie jak w przypadku Konta Przekorzystnego 3% w skali roku przez 6 miesięcy do 30 000 zł (zysk niecałe 360 zł).
  Jeżeli tylko ktoś jest w stanie spełnić warunki darmowego prowadzenia Konta Świat Premium, to jest to zdecydowanie lepszy wybór. A do tego dochodzą też przy okazji inne profity.

  Nie wiem czy źle patrzyłem ale nie widziałem też tej oferty w tym miesięcznym zestawieniu lokat bankowych i kont oszczędnościowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest taka propozycja, aczkolwiek konto kosztować może 50 zł miesięcznie. Z tej opłaty zwalnia ulokowanie co najmniej 200 tys. zł. Zatem połowa środków byłaby na fajnym oprocentowaniu (wspomniane konto oszczędnościowe 3%), ale druga połowa już na - delikatnie ujmując - skromniejszym. Zatem realnie z całej kwoty (200 tys. zł) byłoby pewnie gdzieś w okolicach 2,1% w skali roku.

   Usuń
 56. Czy ktoś może mi powiedzieć jak zmienić metodę autoryzacji z sms na peopay? Bo na infolinii twierdzą, że bank odchodzi od aplikacji i zostaje tylko przy smsach dlatego nie można zmienić metody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odchodzą od PeoPay i zostają tylko przy SMS-ach, za które obciążają klientów 20 groszy od sztuki? Dobre sobie :)

   Usuń
  2. jako że konto mam tylko do promocji jakoś przeżyję te 20 gr za ustawienie odbiorcy zaufanego ale co ma powiedzieć ktoś kto używa konta normalnie i np płaci rachunki albo robi inne przelewy dajmy na to 10 w miesiącu albo sms do autoryzacji płatności kartą w internecie, cyk i kilka zeta w miesiącu w plecy

   Usuń
 57. Czy jest jakiś limit liczby wniosków, mnie na infolinii powiedziano ze 500 wniosków a wiexej informacji można uzyskać w placówce przy zakładaniu konta czy się zalqpiemy jeszcze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nic nie wspomina o limicie przyjmowanych wniosków:

   § 1. pkt. 1. e) Okres przystąpienia do Promocji - od 14 stycznia 2019 r. do 30 kwietnia 2019 r. włącznie.

   PS. Infolinia jest ostatnim źródłem informacji na jakim można polegać w kwestiach promocji :)

   Usuń
 58. Wszystkie przelewy wewnętrzne z konta oszczędnościowego na konto przekorzystne w bankowości internetowej kosztują 7 zł za sztukę?!!! w innych bankach mamy chociaż jeden przelew w miesiącu darmowy.
  I tylko mi nie mówcie o jakieś aplikacji, bo mam Windows Phone i nie zamierzam specjalnie zmieniać telefonu dla PKO, tym bardziej że dobrze mi służy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno tak jest. Ewentualnie w aplikacji mobilnej jest darmowy. Dla mnie porażka to konto. Czekam do końca promocji i likwiduje.

   Usuń
 59. nie otwiera sie formularz zgłoszeniowy czy to znaczy ze już za późno?

  OdpowiedzUsuń
 60. Witam
  Dlaczego jesli wejdę na formularz kontaktowy bądź na stronę promocji to cały czas mi pokazuje "produkt chwilowo niedostępny", czyżby już koniec promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wysłałem zgłoszenie przez formularz ok 10 dni temu. Do dziś nikt z banku się ze mną nie skontaktował i zastanawiam się czy mogę pójść do placówki i otworzyć konto w ramach promocji bez wcześniejszego umawiania wizyty i potwierdzenia chęci jej zawarcia konsultantowi?

   Usuń
 61. Dlaczego link nie działa? Promocja się zakończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa zgłoszona do banku. Podobno jest jakiś problem z formularzem.

   Usuń
 62. wystarczy wejść na stronę banku i tam złożyć wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 63. Mr.Złotówa w miesiącu lutym założyłam konto, przelew 500zł + 1 płatność kartą zrobię w marcu i do ostatniego kwietnia powinnam dostać premię. Po otrzymaniu premii zamykam konto. A co z opłatami za konto w lutym, kwietniu i w maju? W tych miesiącach tez muszę mieć wpływ + płatność, żeby nie płacić za konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...