Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł do wzięcia za darmowe konto Citi Priority

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.01.2019

150 zł do wzięcia za darmowe konto Citi Priority

Wystartowała kolejna edycja promocji konta osobistego w Citibanku. Premie można zgarnąć za same przelewy!

Premia 150 zł za konto osobiste w CitibankuI ponownie można załapać się na bonusy pieniężne do 150 zł. Warunki do spełnienia są jeszcze prostsze niż w poprzedniej edycji (gdzie już wydawało się, że jest super łatwo), a uczestnik promocji dodatkowo uzyskuje gwarancję zwolnienia z opłaty za konto!

Dla kogo promocja. Udział może wziąć osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Citibanku. Wykluczenie dotyczy również współwłaścicieli i pełnomocników.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 5 bonusów po 30 zł każdy. Są to nagrody pieniężne, które bank wypłaci na Twe konto, więc środki te możesz wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By zgarnąć 150 zł:
 • wyślij formularz zgłoszeniowy (promocja dostępna jest tylko za pośrednictwem ww. strony, na której bank wyeksponował... informacje o promocji dotyczącej wymiany walut - to propozycja dodatkowa, dobrowolna, wspominam o niej nieco niżej; jak jednak przewiniesz stronę promocji, to i znajdziesz też informacje o najbardziej nas interesujących bonusach do 150 zł); 
 • gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskuj o konto Citi Priority;
 • najpóźniej do 5.03.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto i wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o usługach banku i jego partnerów w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta oraz na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej (np. w bankowości internetowej, w aplikacji, SMSem lub mailem) oraz telefoniczne prezentowanie informacji handlowych;
 • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpłatę na konto w wysokości min. 2 000 zł (bank wspomina w regulaminie o wpływach "z tytułu wynagrodzenia", ale... nie stawia szczególnych warunków co do źródła pochodzenia takiego wpływu - zastrzeżono jedynie, że nie może on pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych - jest więc prościej niż się wydaje; dodam też, że wpływ oznacza choćby chwilowe pojawienie się kwoty w historii konta - nie ma potrzeby jej utrzymywania, więc środki w każdej chwili można wydać, przelać lub wypłacić).

  I to już tyle. W tej promocji nie trzeba nawet płacić kartą wydawaną do konta. Bonusy w wysokości 30 zł będziesz dostawać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania (a więc wpływu na konto). A skoro bonusy mają być wypłacane przez 5 miesięcy, to łącznie da się zgarnąć nawet 150 zł. Do czasu wypłaty ostatniego bonusu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy.

  (Opcjonalna) Premia walutowa. Uczestnicy promocji mają też możliwość załapać się (ale to już nie jest obowiązkowe) na preferencyjne warunki wymiany walut. Nie jest to kwintesencją bankobrania, więc zainteresowanych odsyłam do regulaminu. W skrócie jednak: chodzi o to, że bank wypłaci premię w wysokości odpowiadającej pobranej marży przy przewalutowaniu, jeśli zlecisz przelew w walucie obcej.

  Citi Priority - prześwietlenie oferty


  Uczestnicy promocji uzyskują też preferencyjne warunki prowadzenia konta, dzięki którym do końca czerwca 2021 r. będą mieć zagwarantowane:
  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł za kartę wydawaną do konta;
  • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe Express Elixir w danym miesiącu kalendarzowym. 

  Pamiętaj, że choć w tabeli opłat i prowizji Citibanku znajdziesz inne warunki cenowe, to w Twym przypadku (jako uczestnika promocji) górę będą brać warunki z regulaminu. Standardowe warunki (te z tabeli opłat i prowizji) obowiązywać będą mogły dopiero od 1.07.2021 r. Poza powyższym - już na podstawie cennika - Citibank nie pobiera opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Darmowe są również wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.

  Standardowe pozostają opłaty za dostęp do CitiPhone (6 zł miesięcznie, ale ta usługa nie jest obowiązkowa), zlecenia przelewów składane w placówce banku czy na infolinii oraz wypłaty gotówki w oddziale (ale z tego korzystać nie trzeba).

  Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.
  💡 A gdy już założysz konto w Citibanku (ta kolejność ma znaczenie), możesz też skorzystać z promocji karty kredytowej, w której do wzięcia czeka gwarantowana nagroda w postaci telefonu Xiaomi Redmi 6a.

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  126 komentarzy:

  1. Wpływ 2000 zł musi być jednorazowy czy może być kilka mniejszych wpływów na taką sumę??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jednorazowo. W regulaminie jest liczba pojedyncza: wpłata.

    Usuń
   2. Warunek w regulaminie brzmi: 'będzie otrzymywał (...) przynajmniej jedną wpłatę (...) w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie". Zatem ten wpływ musi być jednorazowy, a nie na sumę.

    Usuń
   3. Witam, jak to rozumiec? W regulaminie jest taki zapis: 10. Wpłata, o której mowa w pkt 9 oraz pkt 19 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych. Znaczy to że bezwzględnie środki które będą przelane na rachunek muszą pochodzić z konta firmowego(wynagrodzenie za pracę)?

    Usuń
   4. Kluczowym jest to, że słowo Bank zostało zapisane wielką literą co w tej sytuacji oznacza Citibank. Zatem nie może to być przelew z konta klienta indywidualnego (Twego lub czyjegokolwiek) w Citibanku. Może być ewentualnie z konta firmy która rachunek ma Citibanku. Przy przelewie z innego banku nie ma to już znaczenia (ani czy to konto klienta indywidualnego - nawet Twoje, ani firmowego).

    Usuń
   5. No właśnie mi odrzucono reklamacje, dlatego ze przelew nie był z konta formowego mimo, iż był z innego baku.

    Usuń
   6. No właśnie ci starsi specjaliści d/s reklamacji nie znają regulaminów promocji organizowanych przez ich własnego pracodawcę - nihil novi :)

    Usuń
   7. Unknown, ciśnij ich, odwołaj się. Taki przelew spełnia warunki z regulaminu więc im nie odpuszczaj!

    Usuń
   8. czy jezeli przelew 2000 nie miał tytułu "wynagrodzenie" wtedy nie spełniam warunków promocji i nie mam podstaw do odwołania
    ?

    Usuń
   9. jeżeli przelew 2000 nie był zatytułowany "wynagrodzenie" nie spełniam warunków promocji? Bo już kilka maili z bankiem wymieniłam i bez skutku. Zastanawiam się nad dalszą drogą, ale może faktycznie nie mam podstaw.

    Usuń
  2. Jak mam kartę kredytową to odpadam?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W tej edycji akurat tak. Ale pozostaje czekać może na jakąś inną promocję (bo chociażby we wcześniejszej edycji warunki wykluczenia były bardziej liberalne). Citibank te zasady dość często zmienia. Świetny przykład mamy chociażby w promocjach karty kredytowej:
    - w promocji z 400 zł do Biedronki wykluczeni są wszyscy, którzy po 1.06.2015 r. posiadali jakikolwiek produkt Citibanku.
    - z kolei w promocji z telefonem Xiaomi wystarczy nie posiadać karty kredytowej z logo Citi od 1.06.2015 r. (a posiadanie innych produktów, np. konta, w Citibanku nie jest przeszkodą).

    Usuń
  3. Czyli rozumiem że wpływ może być z własnego konta z tytułem "wynagrodzenie"?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, wystarczy przelew z konta w innym banku

    Usuń
   2. Na pewno.

    Usuń
   3. Dziękuję nie byłem do końca pewien. Czyli rozumiem że robię przelew z własnego konta tylko daję tytuł wynagrodzenie i to wystarczy??

    Usuń
   4. Dziś konsultant na moje pytanie na temat wynagrodzenia powiedział że nie może być przelew wynagrodzenia z konta indywidualnego tylko konto firmowe,a na moje wątpliwości stwierdził że nie zaliczą wpłat do promocji więc dalej mam wątpliwości. Proszę o informację wyczerpujące ten temat. Pozdrawiam

    Usuń
   5. Co edycja promocji, to konsultanci powtarzają to samo. Niestety to dość powszechne (na infoliniach większości banków), że pracownicy przyjmują interpretację najbardziej zachowawczą i bezpieczną dla siebie. I tylko wprowadzają w błąd. Tymczasem wystarcza przelew tytułem "wynagrodzenie" (co sprawdzone było już wielokrotnie).

    Usuń
   6. 10. Wpłata, o której mowa w pkt 9 oraz pkt 19 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

    Usuń
   7. @Anonimowy19 stycznia 2019 13:11

    A tym samym to oznacza, że może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych przez jakikolwiek inny bank.

    Usuń
   8. niestety dzisiaj dzwoniłam do banku z zapytaniem dlaczego nie ma bonusu, skoro były wpływy, konsultantka wyraźnie poinformowała że muszą to być wpływy z wynagrodzenia i nie załapałam się na promocję bo nie spełniłam jej warunków ;) więc to nie może być byle jaki przelew...

    Usuń
   9. Przelew musi być koniecznie zatytułowany "wynagrodzenie"? Ja miałem przelewy tytułem "przelew" i oczywiście reklamacja została odrzucona. Czy jedno bzdurne słowo czego tytułem jest przelew ma aż takie znaczenie?

    Odpowiedź z banku:

    Wyjaśniam, że Pana konto zostało otworzone w ramach oferty „Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority”.    Zgodnie z Regulaminem Oferty Każdy Uczestnik, który przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto Konto będzie otrzymywał w danym miesiącu kalendarzowym na Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000,00 PLN miesięcznie otrzyma miesięczną premię w wysokości 30,00 PLN w ciągu 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto Konto.    Wyjaśniam, że nagrody nie były wypłacane, ponieważ na konto 5 marca i 5 kwietnia br. nie wpłynęły przelewy z tytułu wynagrodzenia.

    Warto się z nimi kłócić czy olać? Myślałem że skoro:
    zapewnij wpłatę na konto w wysokości min. 2 000 zł (bank wspomina w regulaminie o wpływach "z tytułu wynagrodzenia", ale... nie stawia szczególnych warunków co do źródła pochodzenia takiego wpływu - zastrzeżono jedynie, że nie może on pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych - jest więc prościej niż się wydaje; dodam też, że wpływ oznacza choćby chwilowe pojawienie się kwoty w historii konta - nie ma potrzeby jej utrzymywania, więc środki w każdej chwili można wydać, przelać lub wypłacić).

    to wystarczy że przelew będzie na kwotę ponad 2000zł i nie ma znaczenia jaki jest jego tytuł.

    Usuń
  4. Chciałam skorzystać z promocji karty kredytowej z telefonem Xiaomi ale widzę że w takiej sytuacji nie skorzystam już z konta. Czy może idzie to jakoś rozegrać by skorzystać z obydwu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Najpierw konto potem wniosek o kartę :) pozdrowienia Tomasz P.

    Usuń
   2. Najpierw otwórz konto, a później zawnioskuj o kartę kredytową z telefonem i dzięki temu uda się wziąć udział w obydwu promocjach :)

    Usuń
   3. A jeśli dziś złożyłem wniosek o kartę, to próbować zakładać konto? Czy juz za późno?

    Usuń
   4. Umowę o konto podpisz przed umową o kartę i będzie git.

    Usuń
  5. Czy jest możliwość polecenia konta osobie i otrzymać z tego tytułu korzyść ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wg mego stanu wiedzy na chwilę obecną program poleceń konta osobistego nie jest dostępny. Jeśli zaś chodzi o łączenie promocji, to - bazując chociażby na poprzedniej edycji - było tak, że program poleceń niestety nie łączył się z promocją dla otwierającego konto.

    Usuń
  6. Bardzo dziękuje, jest okazja przetestować kolejne konto bankowe i w dodatku jeszcze dostać pieniążki za to:-D.

   OdpowiedzUsuń
  7. Czyli w zasadzie nawet nie muszę chcieć karty? Można o kartę nie wnioskować? Skoro wystarczą same przelewy?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karta nie jest wymagana. Ale w sumie nie zaszkodzi mieć bo i tak darmowa.

    Usuń
  8. czy jeśli wnioskował o kartę kredytową w niedzelę ale jeszcze jej nie mam i nikt do tej pory do mnie dzwonił mogę wnioskować teraz o to konto czy już nie bardzo ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale w której promocji karta? Bo to też może mieć znaczenie.

    Usuń
   2. wnioskowałam o kartę w promocji z telefonem Xiaomi, ale do tej pory brak kontaktu, więc de facto karty jeszcze nie mam ;)

    Usuń
  9. Jak trzeba podpisać umowę? Kurier, umowa ustna na inforlinii czy oddział?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dokladnie. Czy mozna poprzez przelew weryfikacyjny?

    Usuń
   2. Ja własnie zawarłam umowę o kartę kredytową internetowo. Umowa na maila przyszła. Zapoznałam się i potem telefonicznie gdy zadzwonili potwierdziłam że się zgadzam.
    Może tu też tak da radę?

    Usuń
   3. Umowa po weryfikacji telefonicznej do podpisania w obecnosci Kuriera. Nie ma mozliwosci przez przelew weryfikacyjny.

    Usuń
  10. Wybaczcie. Nie lubię nadinterpretacji zapisów warunków. W Regulaminie jest mowa o wynagrodzeniach. Nie grzebałem głębiej, ale na szybko za Wikipedią (Do wynagrodzeń nie zalicza się w rozumieniu przepisów:.... świadczeń wypłacanych ze środków ZUS). W związku z tym stwierdzenie, że "ale... nie stawia szczególnych warunków co do źródła pochodzenia. takiego wpływu" budzi moje wątpliwości. Mr.Złotówa, może je rozwiejesz?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No właśnie dlatego tak drążę temat wyżej. Przelew z własnego konta w innym banku raczej też nie jest wynagrodzeniem, więc pojawia się wątpliwość.

    Usuń
   2. Zgadza się, nadinterpretować nie ma co ;) Gdyby bank w regulaminie promocji definiował wynagrodzenie to trzeba by było się tego trzymać. Ale takiej definicji nie ma. Zatem też nie ma co jej szukać gdzie indziej, bo nie ma takiej potrzeby :)

    Usuń
   3. Nie ma co drążyć. Takie wymogi Citek stawia już od dawien dawna i zawsze przechodziły przelewy "wynagrodzenia" ze swojego konta.

    Usuń
   4. Ok Dopiero zaczynam , więc nie mam o tym pojęcia . Dzięki za informację :)

    Usuń
   5. Nie ma co drążyć za bardzo. Na infolinii konsultanci oczywiście powiedzą że musi być od pracodawcy ale nie jest to prawdą i już wielokrotnie to sprawdzono i udowodniono. Szkoda tylko że te drążenia później doprowadzają do bardziej restrykcyjnych zasad.

    Usuń
   6. Te drążenia później doprowadzają do bardziej restrykcyjnych zasad? Ludzie jedynie się słusznie pytają o interpretację warunków promocji i nie ma tu jakiegokolwiek drążenia czegokolwiek!

    Jak dotąd zresztą nic to nie zmieniło w temacie zmiany zasad.

    Usuń
   7. A promocje karty kredytowej i wykluczone "transakcje szczególne"? Jednak się zmieniło.

    Usuń
   8. To nie jest promo KK, a ponadto ja bym się bardziej martwił kiedy Handlowcy wreszcie zaczną wypłacać premie bez reklamacji, co ma niestety miejsce w ich poprzednich dwóch ofertach tego konta :)

    Usuń
   9. a jednak....mi bank nie uznał tych zwykłych przelewów z innego konta jako przelewy za wynagrodzenie i bonusów nie przyznał...

    Usuń
   10. Złóż reklamację a nie zapytanie bo to jest jak pytanie o opinię przypadkowego pracownika banku.

    Usuń
  11. W obu regulaminach jest zapis ze nie laczą sie z innymi organizowanymi przez bank -czy na pewno sie zgrają?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale co ma się nie zgrać? Jakie promocje się nie łączą?

    Usuń
   2. Promocja konta nie łączy się z programem poleceń. Ale programu poleceń to nawet obecnie nie ma.

    Usuń
  12. Promocja z telefonem oraz 150 za priority bo o tych mowapowyzej

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tu się nie ma co łączyć. To 2 odrębne produkty. Można więc dostać 150 zł za konto i telefon na za kartę.

    Usuń
  13. Czyli rozumiem, że jeśli bym założyła konto wraz z ofertą promocyjną to mogę skorzystać jedynie z karty kredytowej z telefonem? W przypadku chęci skorzystania z promocji w Biedronce to muszę zrezygnować z oferty promocyjnej konta ? DObrze rozumiem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak by to wyglądało. O możliwych scenariuszach piszę w nowym poście tutaj (aczkolwiek pytanie kiedy konto zostało założone; i jeśli już to w grę wchodzi tylko odstąpienie od umowy, a nie wypowiedzenie, bo w tym drugim trybie byłabyś uznana za klientkę, która po 1.06.2015 r. posiadała produkt w Citibanku - a taki jest tam okres wykluczenia).

    Usuń
  14. Czy w tytule przelewu koniecznie musi być wynagrodzenie ? Rozumiem że przelew z mojego innego konta nie przejdzie :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przejdzie. Poczytaj komentarze wyżej.

    Usuń
  15. 10. Wpłata, o której mowa w pkt 9 oraz pkt 19 lit. a), nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. "przez Bank" czyli przez Citibank. Z innego banku może być.

    Usuń
  16. na stronie jest info:
   ABY NIE PŁACIĆ ZA PROWADZENIE RACHUNKU PŁATNICZEGO WYSTARCZY SPEŁNIĆ JEDEN Z DWÓCH WARUNKÓW:
   Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. To standardowe warunki. W przypadku uczestników promocji jest jeszcze regulamin, który daje określone zwolnienia z opłat (do końca czerwca 2021 r.) i on bierze górę nad cennikiem.

    Usuń
  17. Zgłosiłem się, zadzwonili, złożyłem wniosek, powiedzieli że przyślą kuriera. Ale nie mam żadnego potwierdzenia, ani SMS ani maila. Też tak mieliście?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Także nic nie dostałem ale kurier przyjechał, konto już otwarte.

    Usuń
  18. A co pozniej z zamknięciem konta po wypłaceniu wszystkich premii??jesli zawnioskuje o konto w lutym, to do konca lipca musze przelewać 2000 zł jako wynagrodzenie, a w sierpniu zostanie przelane ostatnie 30 zł. Czyli w sierpniu również muszę przelać 2000 zł tytułem wynagrodzenie, żeby konto było za free? po czym również w sierpniu wystąpić o zamknięcie konta żeby nie ponosić opłat za jego prowadzenie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Konto jest prowadzone za 0zł, więc po zakończeniu wypłat premii żadne koszty Cię nie dotyczą do roku 2021.
    Kwota wpływu 2000zł jest jednym z warunków otrzymania 30zł co miesiąc. Zamknięcie konta zlecasz kiedy chcesz po otrzymaniu ostatniej premii (jak już wspomniałem konto i karta jest za 0zł bez warunków aż do 2021r.)

    Usuń
   2. Mnie w poprzedniej edycji tej samej promocji aż 2-krotnie pobrali 30 zeta! Po prostu z nimi reklamacjom nie ma końca :)

    Usuń
  19. Witam,
   Założyłem konto Citi priotity w ramach promocji, ale teraz zauważyłem, że ono wcale nie jest darmowe. W tabeli opłat i prowizji jest napisane, że opłata za konto to 30zł miesięcznie jeśli nie ma wpływu 5000zł w danym miesiącu. Kurcze, no i teraz zgłupiałem. Ktoś też to zauważył?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Odpowiedź masz w regulaminie i artykule Złotówy. Uczestnicy promocji mają zwolnienie z opłat.

    Usuń
   2. Konto jest darmowe do 30.06.2021

    Usuń
  20. Złożyłem jakiś miesiąc temu wniosek o kartę kredytową w Citi w ramach promocji na bony do Biedronki ale do tej pory nie dosłałem dokumentów i w zasadzie nie mam zamiaru skorzystać z tej promocji. Czy jak złożę teraz wniosek i zechcę wziąć udział w promocji z kontem citi priority to mi się to uda? Umowy nie podpisałem więc chyba nie jestem klientem i nie posiadam żadnego produktu w citi. Muszę jakoś oficjalnie zrezygnować z kredytówki? Da się to jakoś rozegrać aby odebrać 150 zł w promocji za konto citi priority?

   OdpowiedzUsuń
  21. Złotówka powinieneś napisać że proces zakładania konta to droga przez mękę .
   Gdybym o tym wiedział to bym odpuścił.
   Teraz czekam już trzeci dzień na wiadomość od kuriera!!!
   Zaczyna się od czekania na telefon z banku (4 dni),rozmowa to prawdziwy wywiad środowiskowy,następnie dwa dni na wiadomość o numerze przesyłki,teraz już 3-ci dzień na wiadomość od kuriera i umówienie dostarczenia umowy ,chcą jeszcze wydrukowany skan dowodu osobistego który mam przekazać kurierowi podczas wizyty.
   Pewnie poczekam jeszcze kilka dni po wizycie kuriera na uruchomienie konta!!!
   Jest to dla mnie totalne dno!!!!
   Mamy 21wiek ale nie w City handlowym !!!!
   Pozdrawiam serdecznie

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z opisu powyżej: "przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpłatę na konto w wysokości min. 2000 zł"

    Usuń
   2. Ja mam zupełnie odmienne doświadczenie, wniosek w ubiegłym tygodnie w poniedziałek, fakt na kontakt z banku czekałem aż do czwartku czyli 4 dni. Konsultantka poprosiła od razu o skany dowodu osobistego, przesłałem w czwartek, a w piątek wysłali dokumenty kurierem, przyjechał w poniedziałek (wcześniej zadzwonił i ustalił godzinę i miejsce - super) dziś przyszła karta do konta i konto aktywne. Wszystko w osiem dni roboczych.

    Tymczasem konto w Santanderze (o czym pisałem pod ich okazją) od 1 lutego do dziś jeszcze nie otwarte, po dwóch tygodniach od wniosku dzwoniłem raz do nich, obiecali oddzwonić następnego dnia i znowu cisza, po trzech dniach znowu dzwoniłem i tym razem ktoś kumaty to załatwił i szybko wysłali umowę kurierem, niestety to InPost i dziś kurier był oczywiście "niespodzianka" akurat jak musiałem wyjechać na dwie godzinki, zostawił awizo że nie zastał adresata i mam jedynie nadzieję że jutro znowu przyjedzie z umową, ale siedzieć cały dzień bo InPost ma gdzieś umówienie wizyty wcale mi się nie uśmiecha, to jest dopiero droga przez mękę. A jeszcze trzeba będzie czekać do dziesięciu dni na kartę do konta.

    Usuń
   3. Teraz proszą o wysyłkę skanów dowodu osobistego w jaki sposób? Ostatnio jak zakładałem konto musiałem oddać ksero kurierowi.

    Usuń
   4. W czasie rozmowy konsultantka prosiła o wysłanie skanów na maila konto@citi.com. Twierdziła że bez tego nie może przygotować dokumentów do podpisu, jaka prawda nie wiem, ale na pewno szybciej niż jakieś ksero dla kuriera.

    Usuń
  22. jeśli konto zakładam w lutym, to już w lutym muszę przelać 2000 zł? czy mogę dopiero w marcu?

   OdpowiedzUsuń
  23. Dziadostwa ciąg dalszy .
   Kurier dotarł w sobotę ,do chwili obecnej brak informacji z banku że konto jest aktywne a jest już czwartek wieczorem.
   Karta zdążyła dotrzeć już we wtorek.
   Jeszcze tak beznadziejnego banku nie miałem w swojej karierze!!!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Skoro otrzymałeś kartę to konto masz już aktywne (bank wysyła ją dopiero w momencie otrzymania podpisanej umowy i od tej chwili masz już aktywne konto), wystarczy się zarejestrować (co po kolei robić, masz opisane na kartce przesłanej z kartą do konta)jeśli jesteś nowym użytkownikiem.

    Usuń
   2. To co piszesz jest niemożliwe.
    Umowę podpisałem w sobotę a kartę otrzymałem w poniedziałek zwykłym listem.
    Tak szybka reakcja banku i poczty i oczywiście kuriera który w sobotę przywiózł umowę i miał ją odwieść do banku jest niemożliwe.
    A na kartce pisze jak wół że bank o aktywacji konta poinformuje per SMS i email i wtedy mogę przystąpić do procesu rejestracji.

    Usuń
   3. Wcześniej wysłali e-mail, w który jasno stoi, że trzeba czekać na SMS od nich, w którym ma być informacja o aktywacji konta.

    Usuń
   4. Dokładnie tak jak piszesz ,no kartce dołączonej do umowy jest to samo.
    U mnie trwa to już 6 -ty dzień od podpisania umowy!!!!!

    Usuń
  24. No to nie wiem jak do końca jest z tym kontem. Dziś już za późno, bo przelew dotrze i tak dopiero w poniedziałek. Po otrzymaniu karty, tego samego dnia wieczorem zarejestrowałem się na stronie Citi Banku. Widzę numer konta (saldo dostępne 0zł) numer karty debetowej, od razu też wysłałem wiadomość o rezygnacji z usługi CitiPhone (nie chciałem jej, ale nie dowierzam konsultantom więc dla pewności wysłałem) otrzymałem też informację o przyjęciu do realizacji.

   Może jest tak że mam dostęp do bankowości internetowej, ale konto nieaktywne, ale jak wspomniałem przekonam się w poniedziałek po próbie zasilenia konta i przelewie bo też sms-a nie dostałem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak jak napisałem w piątek, konto aktywne bez żadnych powiadamiających sms-ów. Przelew dziś dotarł i wyszedł do innego banku bez przeszkód (już nawet dotarł bo był natychmiastowy).

    Rejestracja w internecie zaraz po otrzymaniu karty pocztą. Zatem jak ktoś chce czekać na powiadomienie, to może się nie doczekać.

    Usuń
  25. Zarejestrowałem się bez czekania na powiadomienie ze strony banku o aktywacji konta i poszło bez żadnych problemów.
   Po prostu piszą głupoty na tych kartkach i w e-mailach informacyjnych.

   OdpowiedzUsuń
  26. "najpóźniej do 5.03.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto (...)" - czy to znaczy, że do tego dnia ja muszę podpisać umowę, którą dostarczy kurier, czy do tego 5.03 można rejestrować się na stronie promocji, a kurier z umową dotrze po 5.03 i tez będzie OK ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Właściwie sam sobie odpowiedziałeś cytując regulamin. Umowę zawiera się poprzez jej podpisanie, ale zawsze możesz dopytać konsultanta przy rozmowie czy zakładasz to konto w promocji i jak wygląda sprawa zawarcia umowy .... Wszystkie rozmowy są rejestrowane przez bank, ale na upartego też możesz ją nagrać.
    Na pewno do terminu 5.03 nie zaliczy się wysłanie formularza o kontakt.
    Ja na szczęście nie musiałem takiego przypadku sprawdzać osobiście.

    Jeszcze powinieneś się wyrobić z zawarciem umowy, a znając życie, wydaje mi się że po tym terminie, będzie nowa promocja, więc jak nie ta to w kolejnej skorzystasz.
    A City ostatnio rzeczywiście pogorszyło obsługę wypłat premii, bo i ja musiałem w reklamacji upominać się o 30zł za grudzień (inna promocja), a za styczeń pewnie odmówią wypłaty, bo zapomniałem w tytule przelewu użyć słowa klucz czyli "wynagrodzenie" :(

    Usuń
  27. Wysłałem z 3 razy wniosek z w/w linku. Raz próbowali się skontaktować ale bateria padła i tyle załatwiłem. Dzwoniłem do Banku Pani zapewniła że będzie w mojej sprawie kontakt i tyle.Od tamtej pory już miesiąc i nic. Z żoną kontaktowali 3 razy i jej w końcu udało się podpisać dok kurierowi. I kto mi powie o co chodzi - hyhy?

   OdpowiedzUsuń
  28. Aplikacja mobilna to dno ,nawet numer konta jest wygwiazdkowany i nie można go podejrzeć nie mówiąc już o skopiowaniu!!!!!
   Dno,dno,dno!!!!!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie musisz jej instalować i korzystać. Promocja tego nie wymaga, bank również. Tu chodzi o premię, a nie aplikację.
    Pozdrawiam.

    Usuń
  29. dostał ktoś nagrodę za luty?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mnie w lutym omyłkowo potrącili 30 zeta!
    Czy to nie jest kuriozalne?

    Usuń
   2. Problem w tym, że to jest kolejna promocja tego konta obsługiwana ręcznie. Błędy, reklamacje, odwołania od reklamacji ... po prostu strata czasu!

    Usuń
  30. W poniedziałek trzeba będzie składać reklamację, bo oczywiście premii brak. nie wydaje mi się, żeby bank w niedzielę wysłał pieniądze.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na szczęście wystarczy skopiować i wkleić poprzednią reklamację zmieniając jedynie nazwę miesiąca :)

    Usuń
   2. Mógłbyś wrzucić wzór, bo będzie to moja pierwsza reklamacja:)

    Usuń
   3. http://bankobranie.blogspot.com/2017/05/reklamacja-w-banku-co-napisac-gdzie-jak.html

    Usuń
   4. ja też nie dostałam... zadzwoniłam to mnie poinformowali że wpływy nie są wpływami za wynagrodzenie więc nic z tego ;)

    Usuń
   5. Na infolinii mogą sobie bzdury opowiadać.

    R E G U L A M I N !!!

    To jest najważniejsze. Nic tam nie ma o pracodawcy. A w poprzednich miesiącach własne wpływy "wynagrodzenia" były premiowane.

    Usuń
   6. Zastanawiam się jakie u nich obowiązują kryteria naboru (kastingów) starszych konsultantów d/s reklamacji i odwołań :)

    Usuń
  31. Już otwierając u nich konto w tak archaiczny sposób miałem wątpliwości czy to rozsądny krok, ale niestety życie przeszło moje najgorsze przypuszczenia - NIGDY więcej u nich żadnych promocji ani ofert!

   OdpowiedzUsuń
  32. Ja tez nie dostalem zadnej premii.

   OdpowiedzUsuń
  33. Warto przypomnieć, że premia za luty należy się jeżeli zawarło się umowę w styczniu.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja otwierałem w styczniu, premii oczywiście brak i jak czytam komentarze na innych stronach to ludzie też narzekają, że nie dostali. I nigdzie nie widać, żeby ktoś się pochwalił, że dostał.

    Usuń
   2. Premia się należy tylko tym, którzy spełnili warunki :)

    Usuń
   3. ja spełniłam i premi nie mam :(
    ale Bank jest naprawdę "wspaniały". Mamie od grudnia otwierają konto i jeszcze go nie ma. Moe i lepiej nie będzie sie z nimi użerała. A ja reklamaję piszę już dziś.

    Usuń
  34. Złożyłem reklamację, chociaż widzę po wpisach, że oni nie planują dawać premii, bo przelew nie był od pracodawcy. Jeśli mi nie przyznają to planuję złożyć skargę do UOKIK, bo wg mnie przelew z innego mojego konta zatytułowany Wynagrodzenie jest zgodny z regulaminem. Bo jest wyraźnie mowa o przelewie z tytułu wynagrodzenia, czyli sam tytuł jest wazny, a kto wpłaca to bez znaczenia.

   OdpowiedzUsuń
  35. Dzisiaj została pobrana opłata 5 zł, za "OPŁATA-SPORZ.ZEST.TRAN.PŁAT.WYCIĄG". Dziwne bo nie było o tym mowy, nic nie zamawiałem a najlepsze że tego wyciągu nigdzie nie ma. Da się na przyszłość unikać tej opłaty? Może da się to gdzie wyłączyć?

   OdpowiedzUsuń
  36. Premia za luty już na koncie. Nie wiem czy bank miał opóźnienie w wypłacaniu premii, czy tak szybko rozpatrzyli moją reklamację. Dla zainteresowanych dodam, że wynagrodzenie przelewam z konta małżonki z innego banku.

   OdpowiedzUsuń
  37. a u mnie nie ma premii :(

   OdpowiedzUsuń
  38. U mnie wpadła już premia za miesiąc marzec.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja premię za marzec dostałem 3 kwietnia.

    Usuń
   2. A ta z 3 kwietnia to nie była premia za luty? U mnie 2 kwietnia wpadła premia za luty, 9 kwietnia za marzec.

    Usuń
  39. Działają u was przelewy natychmiastowe? u mnie cały czas wyskakuje, że ze względów bezpieczeństwa trzeba skontaktować się z bankiem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ostatni raz też tak miałe. Zadziałało dodanie odbiorcy (siebie) do listy odbiorców zdefiniowanych.

    Usuń
   2. Ok, dzięki jutro kaska wpłynie na konto w citi to sprawdzę czy Twój patent u mnie zadziała.

    Usuń
   3. Dzięki pomogło. Ogólnie premia za miesiąc kwiecień u mnie wczoraj wpadła.

    Usuń
  40. Nie naliczyli mi premii mimo wpływu 2000 zł (wysłane z mBanku). Powołują się na to, że wpływ nie może pochodzić z indywidualnego konta w banku. Wysłałem odwołanie do reklamacji.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Reklamuj, ja cały czas robię przelewy z konta żony w innym banku i premia nalicza się bezproblemowo. Jako tytuł przelewu daję tylko wynagrodzenia za

    Usuń
  41. Czy w nazwie przelewu musi być słowo "wynagrodzenie"?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. tak, bo inaczej skąd bank ma wiedzieć, że to jest wynagrodzenie.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...