Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Getin Bank: e-Lokata na nowe środki z oprocentowaniem 3,5% na 4 miesiące (+ bonus 50 zł na start)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.01.2019

Getin Bank: e-Lokata na nowe środki z oprocentowaniem 3,5% na 4 miesiące (+ bonus 50 zł na start)

Wystartowała kolejna edycja promocji oprocentowania na lokacie w Getin Banku.

Lokata na nowe środki w Getin Banku bez kontaZ propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Warunkiem jest jednak wpłacenie "nowych środków". Z lokaty można skorzystać bez konieczności posiadania konta (choć jego otwarcie warto rozważyć, bo do zgarnięcia - oprócz odsetek - jest dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 50 zł).

[Promocja zakończona: prześwietlenie nowej edycji znajdziesz tutaj.]


e-Lokata na nowe środki:
 • kwota minimalna: 500 zł;
 • kwota maksymalna: 1 000 000 zł (aczkolwiek miej na uwadze, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny chroni środki klienta do równowartości 100 tys. euro);
 • liczba lokat jakie może założyć klient: 1;
 • okres lokaty: 4 miesiące; 
 • oprocentowanie: 3,5% w skali roku (stałe; dla nowych środków);
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku.

Z lokaty skorzystać mogą zarówno nowi (składając wniosek tutaj), jak i obecni klienci (wtedy lokatę założyć można po zalogowaniu do bankowości internetowej).

By uzyskać promocyjne oprocentowanie 3,5% w skali roku na 4-miesięcznej lokacie, koniecznie wpłacić należy nowe środki. Dla Getin Banku są to środki, które na dzień założenia lokaty stanowią nadwyżkę ponad saldo środków na koniec dnia 6.01.2019 r. A do wyliczenia tego salda uwzględniane są - indywidualne, ale i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE, a także lokaty klienta w Getin Banku. Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 6.01.2019 r.

W celu uzyskania promocyjnego oprocentowania 3,5% na lokacie, pamiętaj także wyrazić zgody "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Lokata z obecnie zaproponowanym oprocentowaniem ma być dostępna do 3.02.2019 r.

Bonus 50 zł na start


Wspomniałem już o tym, że stając się klientem Getin Banku, można też zgarnąć gwarantowany bonus 50 zł. Dostępna jest bowiem promocja, która przewiduje premie za otwarcie konta (z kodem polecenia) i spełnienie bardzo prostych warunków. A i samo konto łatwo posiadać za 0 zł. Więcej o promocji (jak i prześwietlenie konta) znajdziesz tutaj. A gdy już założysz konto, po uzyskaniu dostępu do bankowości internetowej, możliwe będzie też założenie e-Lokaty na nowe środki.


Przydatne dokumenty: 

16 komentarzy:

 1. A jak już mam lokatę na nowe środki którą założyłam w połowie grudnia to teraz mogę założyć kolejną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klient może założyć tylko jedną lokatę na nowe środki, ale to ograniczenie dotyczy danej edycji. Zatem teraz możesz założyć kolejną lokatę na nowe środki.

   Usuń
 2. Warto dodać że w Getinie mają jeszcze lokatę mobilną dostępną wyłącznie w aplikacji. 4% na 2 mies. do 10k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata mobilna 4% jest do 20 tyś. na 2 mce.

   Usuń
  2. Sorki. Mój błąd. Do 20.

   Usuń
 3. Warto to dodac ze Getin nie wyplaca bonusu dla polecajacego w programie polecec

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zauważyłem problemów z tym związanych (osobiście, jak i wśród Czytelników - nawet pojawiały się pochwały, że wypłaty są sporo przed czasem). Choć ten okres wyczekiwania na wypłatę premii dla polecającego jest dość długi (ale zgodny z regulaminem). Wpływ na konto poleconego musi bowiem nastąpić w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta w Getin Banku i dopiero wtedy polecony oraz polecający mogą otrzymać bonus (wypłata jest do końca kolejnego miesiąca). Przykładowo więc, jeśli konto założone zostało w grudniu, to wpływy na konto poleconego muszą nastąpić od stycznia do marca, a wypłata premii będzie do końca kwietnia (zarówno dla poleconego, jak i polecającego).

   Usuń
  2. Osoba polecana otrzymala srodki ok 10 grudnia, polecajaca do dnia dzisiejszego nie, warunki zostaly spelnione co potwierdzil pracownik w przeslanej wiadomosci..reklamacja w kazdym razie zostala zlozona

   Usuń
  3. U mnie wszystko się zgadzało. Osoba polecająca i polecana mają premie.

   Usuń
 4. Skoro już Idea Bank ścina oprocentowanie na Beztroskiej tylko do 2,8% to już może być ostatnia szansa na 3,5% a kolejna edycja w Getinie będzie na 3%. Jak nie mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I niebawem lokaty na poziome 3,5-3,8% mogą być już tylko miłym wspomnieniem.

   Usuń
  2. Gorzej jak już w IB i GB jest się pod korek czyli na maxa z limitami BFG :(

   Usuń
  3. Już Idea Bank nawet lokatę powitalną obniżył

   Usuń
 5. Ile czasu może zakładać się lokata w GB? Trzy godziny temu zrobiłam przelew z konta bieżącego na konto lokaty, niby wszystko przeszło okej, dostałam nawet potwierdzenie na SMSa, ale kasa jest ciągle na koncie osobistym, lokata "czeka za opłacenie".
  Do tej pory lokaty zakładały mi się u nich od razu, czy weekend może mieć znaczenie...? Toż to przelew wewnętrzny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weekend. Spróbuj wejść w szczegóły wniosku. Tam już może być opłacone.

   Usuń
  2. Nie, jednak to co innego. Po kontakcie z infolinią okazało się, że wniosek był już nieważny.
   W potwierdzeniu złożenia wniosku o lokatę, który otrzymałam na maila, jest sformułowanie: "Termin ważności wniosku upływa 2019-01-20" co rozumiem w ten sposób, że 20 stycznia jest ostatnim dniem, kiedy można go opłacić. Dodatkowo w tym przekonaniu utwierdzał mnie fakt, że lokata jest ciągle widoczna w "oczekujących" i jest aktywna opcja "opłać". Tymczasem można było tylko do wczoraj. Konsultant stwierdził, że mogę złożyć reklamację, ale będzie bezzasadna.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...