Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w prezencie za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.01.2019

Vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w prezencie za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

Bank z lwem w logo po raz kolejny premiuje wyrobienie karty kredytowej.

150 zł do Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim
Tym razem do zgarnięcia są bony o łącznej wartości 150 zł, które wykorzystać można na stacjach paliw Circle K. Warunki do spełnienia są bardzo proste, bo wystarczy wykonać 15 płatności kartą na dowolne kwoty.

Aczkolwiek trzeba zauważyć, że w promocjach karty kredytowej w ING Banku Śląskim występuje tendencja spadkowa. W zeszłym roku bank ten za wyrobienie karty płacił 300 zł, a w kolejnej edycji o 100 zł mniej. Później były bony Circle K o wartości 200 zł. Aktualnie to "tylko" 150 zł, które też nie robi już takiego wrażenia chociażby ze względu na propozycje konkurencji. Wszak od Citibanku można zgarnąć 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka lub telefon Xiaomi Redmi 6a. Z kolei BGŻ BNP Paribas przygotował bon o wartości 300 zł do sklepów Biedronka. No ale alternatyw nigdy za wiele, więc prześwietlam też propozycję ING Banku Śląskiego.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która co najmniej od 1.10.2018 r. nie posiada karty kredytowej w ING Banku.

W praktyce trzeba jednak być już klientem tego banku, gdyż wniosek o kartę kredytową objętą promocją z voucherami do Circle K złożyć można tylko poprzez bankowość internetową Moje ING.
💡 Przy okazji - jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego - przypomnę, że za otwarcie konta zgarnąć można do 140 zł w bonusach pieniężnych.

Nagroda. Do wzięcia są 3 vouchery o wartości 50 zł każdy, które mają mieć ważność do 31.08.2019 r.

Zasady promocji. By zgarnąć vouchery:
 • do 21.01.2019 r. w systemie bankowości Moje ING złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard, wpisując przy tym kod KR190107922 oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę (możliwe jest to elektronicznie, ale dopuszczalne jest też zawarcie umowy w placówce banku); 
 • prawidłowo spłacaj zadłużenie na karcie do dnia, w którym otrzymasz nagrodę; 
 • nie rozwiązuj umowy o kartę i posiadaj ją do dnia otrzymania nagrody;
 • od lutego do kwietnia 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonuj kartą min. 5 płatności (na dowolne kwoty) i w dowolnych miejscach (nie muszą to być stacje paliw Circle K).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek (5 płatności) otrzymasz voucher o wartości 50 zł każdy. Będą one przekazywane wiadomością w bankowości internetowej w dwóch transzach:
"a) Do 30.03.2019 r. Uczestnik otrzyma maksymalnie 1 voucher za miesiąc luty 2019 r., pod warunkiem wykonania w tym miesiącu 5 transakcji kartą, 
b) Do 30.05.2019 r. Uczestnik otrzyma maksymalnie 2 vouchery po jednym za każdy miesiąc: marzec i kwiecień 2019 r., pod warunkiem wykonania w każdym z tych miesięcy 5 transakcji kartą"

W przypadku wnioskowania o kartę kredytową w ING Banku Śląskim za pośrednictwem bankowości internetowej, maksymalnym limitem jaki można uzyskać na karcie jest 20 000 zł. Pamiętaj również, że suma Twych zobowiązań kredytowych (pożyczek do spłacenia czy limitów kredytowych w koncie) nie może przekroczyć 50 000 zł (powyżej tej kwoty wniosek trzeba by złożyć w oddziale, ale ten już nie kwalifikuje do promocji). Niestety nie wszyscy mogą wziąć udział w promocji, gdyż bank zastosował wykluczenie:
"Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Systemie Moje ING w ramach Promocji."

Karta kredytowa Mastercard - prześwietlenie oferty 


W promocji wyrobić należy kartę kredytową Mastercard (karta kredytowa Visa nie kwalifikuje do uzyskania nagrody). Opłata roczna za jej użytkowanie (pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty) wynosi 50 zł, ale można jej uniknąć jeśli wykonasz płatności na co najmniej 500 zł miesięcznie (a więc 6 000 zł w ciągu roku).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Sprawdź aktualne promocje kart kredytowych w innych bankach.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Słabo jak na bonus za kartę kredytową. W ING powinni uczyć się od Citi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale okres karencji króciutki w porównaniu do Citi

   Usuń
  2. No i jeszcze te wykluczenia np. osób z DG

   Usuń
 2. Nie wziąłem udziału jak było 300. Jak było 200 stwierdziłem że zaczekam na więcej. No to mam 150 zł teraz ☹️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba brać co pierwsze bo zazwyczaj najlepsze a i wtedy szybciej zrezygnujesz = szybciej znów weźmiesz w czymś innym udział.

   Usuń
 3. Kto ma kartę kredytową? Czy można ustalić limit na płatności bezgotówkowe/Internet/zbliżeniowe/bankomaty? I czy to są dowolne kwoty czy wybór z predefiniowanych? I czy zmiana jest natychmiastowa (w sensie od razu jest to widziane podczas zakupów)? Czy do ING trzeba dostarczać zaświadczenie o dochodach czy wystarczy oświadczenie? Czy umowę podpisuje się zdalnie, czy w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem. Tak, można te limity ustalić i zmieniać (aczkolwiek nie wiem czy zmiana działa od razu czy od następnego dnia jak to w niektórych bankach bywa, aczkolwiek chyba jest rzadsze, niż zmiana natychmiastowa). W mym przypadku (składałem wniosek w ub.r. - wtedy w placówce) dokument potwierdzający był potrzebny, ale być może w przypadku osób wnioskujących online wygląda to inaczej? Umowę - co już wynika z regulaminu (i wspominam o tym we wpisie) - można zawrzeć elektronicznie lub w placówce.

   Usuń
  2. Pytanie mam do Pana Mr. Złotówki - z doświadczenia Pan wie może czy zmiana limitu na płatność karcie kredytowej w banku BGŻ BNP wchodzi od razu czy od następnego dnia roboczego?

   Usuń
 4. Zakładając że założę tę kartę a następnie wykonam wymagane transakcje i dostanę bony i potem usunę tą kartę to ile zapłacę za nią? Cała opłatę roczną czy w jakiś sposób podzieloną opłatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wypowiedzenie złożysz wcześniej niż przed upływem roku to opłaty nie będzie.

   Usuń
 5. Dla 150 zł to szkoda sobie obciążać zdolność kredytową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się z tym zgadzam. Razy 2 to minimum jakie powinno być za kartę kredytową. 300 zł i ani grosza mniej.

   Usuń
 6. Czy ktoś wie w jaki sposób ING weryfikuje dochody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem wpływy na konto w ING. Nie musiałem niczego dostarczać.

   Usuń
 7. Jeśli mam kredyt (0% i na niewielką kwotę, do spłaty mam coś koło 500 zł) i do tego zawnioskuję o kartę ING i będę chciała jeszcze mieć kartę Citi z bonem do Biedronki czy bank mi przyzna tyle? Czy to będzie mogło być za dużo? Mój dochód około 1700 zł miesięcznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawnioskować możesz najwyżej dostaniesz odmowę, ważne jest jeszcze jaki będziesz chciała debet na kk

   Usuń
 8. Czy umowę o kartę kredytową można wypowiedzieć tylko osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie otrzymalem vouchera, a wy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...