Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz gwarantowane 200 zł na Nowy Rok za konto w Banku Millennium - powraca rewelacyjna promocja z bardzo prostymi warunkami

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

8.01.2019

Odbierz gwarantowane 200 zł na Nowy Rok za konto w Banku Millennium - powraca rewelacyjna promocja z bardzo prostymi warunkami

Bank Millennium odpalił kolejną akcję, w której premiuje otwarcie konta osobistego. 

Premia 200 zł na Nowy Rok za Konto 360 w Banku MillenniumTo powrót hitu z ubiegłego roku. Znów do wzięcia jest wysoki bonus na start w wysokości 200 zł, a warunki do spełnienia są bardzo łatwe (i takich chciałoby się we wszystkich innych promocjach). Nie ma się więc co dziwić, że ta okazja do bankobrania cieszy się rekordowym wzięciem.

[Promocja zakończona. Prześwietlenie nowej edycji promocji znajdziesz tutaj.]

Dla kogo promocja? Na początek to co w całej promocji jest najtrudniejsze, czyli wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć 200 zł. Później warunki są już o wiele prostsze.

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 8.01.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Wykluczeni się również byli klienci banku, którzy uczestniczyli w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeśli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Z promocji nie mogą skorzystać też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. W promocji zdobędziesz 200 zł wypłacone w dwóch bonusach: 50 oraz 150 zł. Wpłyną one na konto osobiste, więc będzie można zrobić z nim co się chce (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel). To nagroda gwarantowana, a więc każdy kto weźmie udział w promocji, bonusy otrzyma (oczywiście po spełnieniu niżej opisanych - ale na szczęście prostych - warunków).

To powtórka z rekordowo wysokim bonusem pieniężnym, bo wcześniej Bank Millennium nigdy aż tyle na start nie płacił.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "200 zł na Nowy Rok" i zdobyć tytułową premię:
 • do 28.01.2019 r. złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 31.01.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w lutym 2019 r.:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem);
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus 50 zł. Ale to nie wszystko, bo jest do wzięcia jeszcze dodatkowe 150 zł. By je uzyskać:
 • w marcu i kwietniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

I to już wszystko. By ułatwić skorzystanie z promocji podsunę jeszcze dwie wskazówki. 

▶️ Jeśli chodzi o wpływy wymagane na konto, to najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili możesz je więc wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

Wypłata premii. Pierwszy bonus (50 zł) wpłynie na Twe konto najpóźniej 18.03., a wypłata drugiego (150 zł) przewidziana jest do 20.05.2019 r. Do momentu wypłaty bonusów nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Terminarz i przebieg promocji "200 zł na Nowy Rok" za konto w Banku Millennium

2,7% na koncie oszczędnościowym


Dla oszczędzających dodatkową zachętą do skorzystania z propozycji Millennium może być oferta konta oszczędnościowego Profit, na którym bank daje stawkę 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje jej utrzymanie przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje aż do 30.03.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony, to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie


W promocji założyć można Konto 360º lub 360º Student. Drugi z tych rachunków oferowany jest osobom młodym, w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest kluczowym kryterium przy zakładaniu konta; choć nazwa konta może sugerować co innego, to właściciel konta nie musi studiować).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Warunki te w praktyce pokrywają się więc z wymogami promocji z premią 200 zł. Spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwalnia też z opłaty za kartę wydawaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze na koncie jest za 0 zł.

W przypadku Konta 360° Student jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (aczkolwiek jeśli wybierzesz to konto, pamiętaj, że w okresie od lutego do kwietnia trzeba zapewnić wpływy na potrzeby promocji z premią 200 zł).

Tym razem promocja dostępna jest bardzo krótko, więc odkładanie złożenia wniosku nie ma znaczenia (a tym bardziej nie warto tego robić, gdyż umowa musi zostać zawarta do 31.01.). A nawet jeśli konto założysz bardzo szybko, to w styczniu i tak nie będzie konieczności wykazywania się jakąkolwiek aktywnością (bo konto i karta w miesiącu otwarcia będą darmowe). A od lutego zaczniesz już spełniać warunki promocji, by uzyskać bonusy.

Udział w promocji z premią 200 zł możliwy jest wyłącznie poprzez wniosek o konto złożony na stronie promocji. W takim przypadku wybrać możesz jeden z dwóch poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres) lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj jednak, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (tj. podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Choć wniosek o konto w promocji wystarczy złożyć do 28.01. (do godz. 23:59), to też trzeba pamiętać, by z zawarciem umowy o konto wyrobić się do czwartku włącznie (tj. 31.01.). Pod koniec dostępności promocji lepiej więc będzie wybrać zawarcie umowy w placówce (oczywiście po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet - bo tylko taki wniosek kwalifikuje do promocji z premią 200 zł).

Przydatne dokumenty:

97 komentarzy:

 1. Czy BLIKiem trzeba płacić czy można tylko kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności mogą być kartą lub BLIKiem więc możesz wybrać co wolisz. Można płacić np. tylko kartą.

   Usuń
  2. A czy ładowanie konta revolut kartą zalicza jako płatność kartą? Nie tylko w milenium ale też w santanderze np

   Usuń
  3. Zalicza ale czy to tak trudno kartą raz na miesiąc kupić bułkę?

   Usuń
  4. To nie byłby problem gdyby to był 1 bank, ale jak ma sie kilka kont gdzie trzeba płacić po 5 razy to trzeba wszystko pilnować

   Usuń
  5. U mnie:

   mBank - 15 transakcji kartą/msc
   GNB - 1 transakcja kartą/msc
   Millennium - 1 transakcja kartą/msc
   Credit Agricole - 1 transakcja kartą/msc
   T-Mobile - min 500 PLN kartą/msc
   Alior - min 600 PLN kartą/msc

   ... i daje radę upilnować, jeszcze ;)

   Usuń
 2. W listopadzie założyłem konto i jeszcze nie ma pieniędzy. Z poprzedniej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji "Złap 200 zł" (dostępnej od 9.10. do 26.11.) warunki należało spełnić w grudniu'18 i styczniu'19, więc jeszcze nawet jest czas na ich realizację. A wypłata premii przewidziana jest do 15.02.2019 r.

   Usuń
  2. Czyli jak jestem tylko pełnomocnikiem i nigdy nie korzystałem z tego typu promocji oferta nie dla mnie? 😑

   Usuń
  3. U mnie to samo, tez czekam

   Usuń
 3. Do najbliższej placówki Millenium mam 40 km. Widzę że można konto założyć kurierem. Ale jak później wygląda ewentualne zamknięcie konta? Też można kurierem? Czy może tylko w placówkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w Millennium można zamknąć zdalnie (wniosek o to jest nawet dostępny w bankowości internetowej).

   Usuń
 4. Czy jeśli mam konto w Millenium i teraz polecę komuś to konto,to ta osoba weźmie udział w promocji(po spełnieniu warunków), a jednocześnie ja dostane bonus za polecenie? Czy nie da się tego połączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecona osoba będzie mogła uzyskać tylko jedną z nagród w ramach programu poleceń. Nie weźmie udziału w promocji z premią 200 zł (zapisy o tym, że promocje nie łączą się ze sobą można znaleźć w regulaminach obydwu akcji).

   W praktyce jest tak, że maksymalną kwotą jaką można wycisnąć z programu poleceń jest moneyback (do 90 zł), co przy wyborze przez polecającego i polecanego daje w sumie 180 zł. Mniej niż w powyższej promocji z premią 200 zł. No i w programie poleceń trzeba się wykazać niewspółmiernie większą aktywnością (by zgarnąć =2 x 90 zł, trzeba by zrobić transakcje na sumę min. 2160 zł).

   Usuń
 5. Otworzyłem dzisiaj konto 360 student z polecenia, nie zauważyłem, ze jest promocja z gwarantowanym 200 zł. Czy mogę teraz wycofać wniosek i przy ewentualnej kolejnej edycji złożyć wniosek z gwarantowaną premią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Z promocji nie mogą skorzystać osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany". W tej więc udziału nie weźmiesz, ale w przyszłej (jeśli takowa się pojawi), a wniosek obecnie złożony do tego czasu wycofasz, to powinno się udać :)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. Brałem udział w Money Mani z kontem Millenium, czy to mnie wyklucza? Nagrodę 100 zł otrzymałem w sierpniu 2017 r.?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe czy Millenium jest na sprzedaz? Historia uczy, ze dobre promocje, by sprzedac duzo produktow, pojawialy sie zwykle przed sprzedaza banku. Przypadek czy cos w tym jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat Millennium promocje robi nieprzerwanie od dobrych kilku lat więc nie to jest powodem. I raczej nie jest na sprzedaż skoro sam kupuje (nabył niedawno eurobank).

   Usuń
  2. To posiadanie konta w Eurobanku wyklucza możliwość skorzystania z tej promocji?

   Usuń
  3. Nie. Póki co jeszcze nie. Ale fakt, że tę okoliczność warto wykorzystać. A więc jeśli ktoś ma konto w Eurobanku, a łapie się na promocję Millennium, to lepiej to wykorzystać i zgarnąć 200 zł zanim klientem Banku Millennium stanie się w wyniku fuzji.

   Usuń
 8. Korzystałam z tej promocji: https://bankobranie.blogspot.com/2015/03/atwa-do-wziecia-premia-55-z-za-otwarcie.html nie moge wiec skorzystac z tej promocji? takie dlugie wykluczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LOL. Kiedyś to były premie. Pamiętam jak było 55 zł za Millennium, a Raiffeisen bodaj 50 zł płacił.

   Ale wracając do Twego pytania. To było Konto 360 więc wyklucza cię.

   Usuń
 9. czy otwarcie konta daje też szansę na skorzystanie z ich promocji z kartą kredytową czy raczej jest ona dla obecnych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawałoby... ale promocyjna pula w tej akcji z kartą kredytową już się wyczerpała.

   Usuń
 10. Złożyliśmy 2 wnioski. Żona i ja. Pytanie czy ten 1000 PLN możemy sobie przelewać między własnymi kontami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli między dwoma kontami w Millennium, to nie. Z innych banków - bez problemu.

   Usuń
 11. W promocji jest napisane, że aplikacje należy aktywować w lutym, a mi została aktywowana w oddziale już teraz - czy przez to straciłem szansę na oba bonusy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa jest o aktywacji aplikacji w lutym (i pisząc o promocji, trzymam się regulaminu, ale nieoficjalnie wiem, że to nie powinno być przeszkodą).

   Usuń
 12. Czy jeśli nie wyraziłem odruchowo pozostałych zgód, to czy biorę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy już założysz konto, najlepiej czym prędzej uzupełnij wszystkie wymagane zgody. Powinno wystarczyć (a nadzieja stąd, że kojarzę sytuację, gdy w jednej z poprzednich promocji Millennium pewna grupa klientów nie miała wyrażonych zgód i to bank - sam z siebie - kontaktował się z nimi tylko po to by to zrobili, bo wtedy będzie mógł wypłacić premie).

   Usuń
  2. Millenium jest mocno pro kliencki więc ze spokojem wyraź zgody teraz i powinno wystarczyć.

   Usuń
 13. Otworzyłem konto w Millenium z polecenia, nagrodę otrzymałem. Konto zamknąłem ponad rok temu. Czy jestem wykluczony z promocji 200?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. >Wykluczeni się również byli klienci banku, którzy uczestniczyli w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student"

   Usuń
 14. A czy można połączyć ze sobą dwie promocje? Tzn polecić konto osobie, która założy sobie to konto w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytamy wcześniejsze komentarze ;)
   Nie można.

   Usuń
 15. Czy konto można założyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to opisane w artykule. Złotówa robi to dokładnie.

   Usuń
 16. Czy we wniosku zaznaczyć opcję Pakietu Bardzo pomocnego?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy jeśli konto jest już aktywne w promocji w styczniu, to trzeba mieć wpływ i płatność kartą w styczniu, żeby było bezpłatne? Czy obrót dopiero w lutym, a styczeń wtedy bezpłatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 11 stycznia 2019 23:16
   Obsługa karty debetowej - opłata miesięczna
   "16) Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty dla kart wydanych do Konta 360°. W kolejnych miesiącach opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium; z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim oraz zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)." (Cennik usług – karty debetowe obowiązuje od 8 sierpnia 2018r.)
   Pamiętaj więc, że jeżeli w drugim miesiącu nie dokonasz wymaganych operacji, to w trzecim miesiącu ta opłata zostanie naliczona.

   Prowadzenie rachunku płatniczego – opłata miesięczna
   "Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)."
   I tu jest problem ponieważ w tym zapisie nie ma stwierdzenia typu "począwszy od drugiego miesiąca". W praktyce jednak opłaty powinny być naliczane dopiero od drugiego miesiąca.

   Usuń
  2. Opłaty za styczeń nie będzie. Nie trzeba nic robić.

   Usuń
 18. Chciałam skorzystać z promocji, wypełniłam wniosek a na końcu tekst że kurier do mnie nie może przyjechać. Co mogę zrobić? Najbliższa placówka 50 km

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres w PL? Może to jakaś strefa eksterytorialna?

   Usuń
 19. Aby nie ponieść żadnych opłat związanych z promocją, należałoby zapewnić wpływy i płatość kartą także w maju (wypłata nagrody będzie do 20.05). Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak w każdym innym miesiącu posiadania konta 360. W przypadku 360 Student od maja wystarczy już tylko 1 płatność na miesiąc. Bez wpływów.

   Usuń
 20. witam mam pytanie czy do założenie rachunku w Milenium konieczne jest zatrudnienie na umowe o pracę? czy nie jest to wymagane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu. A wpływ możesz mieć z dowolnego źródła więc zatem i nawet ze swojego konta w innym banku

   Usuń
  2. Potwierdzam. Nie jest to wymagane, ani w żaden sposób nie jest weryfikowane.

   Dodam jedynie, że do dokumentacji dotyczącej konta (z tego co kojarzę) dodawany jest druk dla pracodawcy z dyspozycją przeniesienia wynagrodzenia na nowe konto. To jednak do niczego nie zobowiązuje, ani nie jest wymagane. Niektóre banki taki druk wydają, bo zakładają, że może to klientów zachęci do takiego ruchu. Ale nie trzeba tego robić.

   Usuń
 21. A co w sytuacji jeżeli we wniosku nie wpisałam swojego drugiego imienia - w dowodzie osobistym mam dwa i pytanie czy można te dane poprawić w trakcie kontaktu konsultanta czy już nie?
  I pytanie czy ostatecznie założenie konta potwierdza się przelewem z innego rachunku który należy do mnie? Bo wtedy może być niezgodność danych 😒

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można poprawić jak zadzwoni. Nie ma potwierdzania przelewem. Jest umowa przez kuriera lub w placówce. W zależności co wybrałaś.

   Usuń
 22. I jeszcze jedno pytanie, może głupie ale wniosek uzupełnialam na telefonie i słownik w msc zamieszkania podpowiedzial mi słowo generała a w każdym banku w jakim mam konto doradca wpisywal skrót "gen." i taki adres - nazwa ulicy zapisana skrótem widnieje w nadawcy przelewu, dlatego ponawiam pytanie czy jest opcja poprawy danych w trakcie rozmowy z konsultantem?
  Pytam bo skoro nie można w promocji złożyć kolejnego wniosku jak już jest jakiś procesowany, to chyba system nie zaliczy mi takiego przelewu potwierdzającego otwarcie konta 😒😒😒😒 z góry dzięki za odpowiedź kogoś kto miał taką sytuację albo kto już rozmawiał z konsultantem i wie że jest opcja korekty danych, bez odrzucenia i złożenia jeszcze raz nowego (zaznaczam że placówkę mam oddalona o 40 km...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnica "Generał" i "Gen." miałaby znaczenie jakby to automat sprawdzał przy otwieraniu konta przelewem. Ala na szczęście tak nie jest więc powinno być oki.

   Usuń
  2. Świetnie, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź (i za tą do wcześniejszego posta również). Zależało mi na tym żeby wszystkie dane były poprawne, bo w jednym banku właśnie potwierdzalam założenie konta przelewem i wpisałam pełna nazwę zamiast skrótu i musiałam się potem pojawić w oddziale żeby potwierdzić dane... A to byloby mi wybitnie nie na rękę 😉

   Usuń
 23. Mam jedno pytanie...czy jeśli mam już zawartą umowę (w czwartek) to z instalacją i aktywacją aplikacji mobilnej muszę czekać do lutego. Oczywiście pamiętając, że w lutym musi nastąpić jeszcze wpływ środków i transakcja kartą/blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o aktywacji w lutym więc lepiej zaczekaj. Co innego gdyby było że do końca lutego.

   Usuń
  2. Pytałem na czacie millenium i aktywacja w styczniu również sie liczy. :)

   Usuń
  3. Też mam taką odpowiedź. A pytałem bo się pospieszyłem i już aktywowałem.

   Usuń
 24. Jeśli skorzystam z promocji, a po kilku miesiącach będę chciała jednak zamknąć konto to czy zamknięcie konta (360° student) będzie płatne?

  OdpowiedzUsuń
 25. Mr Złotówa jeśli miałam konto założone z kodu polegającego to czy wyklucza mnie to z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto 360° lub 360° Student założone kiedyś w którejś z promocji banku (lub firmy z nim współpracującej) niestety eliminuje z obecnej promocji.

   Usuń
 26. Witam, jeśli aktywowano jakiś dodatkowy pakiet podczas rozmowy z konsultantem, czy mozna to potem w bankowości internetowej wyłączyć? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pakiety można wyłączyć na infolinii lub w placówkach banku (w bankowości internetowej na 99,99% nie ma takiej opcji).

   Usuń
 27. A ja mam pytanie. Jeśli zarejestrowałem się w poprzedniej grudniowej promocji złożyłem wniosek o rachunek ale go następnie wycofalem i nie podpisałem umowy to czy teraz mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umowa nie była podpisana, to nie posiadałeś konta, a w przypadku wycofania wniosku (jeśli miało to miejsce przed 8.01.) teraz żaden wniosek nie jest procesowany. Wychodzi więc na to, że się łapiesz :)

   Usuń
 28. Czy wpłacone pieniądze 1000zł muszą się znajdować na koncie czy można je następnego dnia przelać do innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne by taki wpływ był odnotowany w historii konta. Środki te można wydać/przelać/wypłacić częściowo lub w całości nawet tego samego dnia.

   Usuń
 29. kartę do konta przywiezie kurier czy przychodzi ona odrębnie listem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostalem w jednej paczce kurierskiej: umowe i karte

   Usuń
 30. Czy aplikacja może być zainstalowana na innym telefonie niż podany we wniosku o założenie konta? Czy na jednym telefonie da się logować do aplikacji przez różnych użytkowników (do różnych rachunków)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być na innym. Nr w telefonie nie ma znaczenia przy aktywacji karty.

   Usuń
 31. Dzisiaj dzwonili do mnie z Millenium y aktywować kartę, dopytywali o wpływy na konto , z jakiego źródła będą pochodzić wpływy ... :)czyży ankieta?

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy w styczniu trzeba zapewnić wpływ na konto i wykonać 1 transakcję kartą, aby nie zapłacić prowizji?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dlaczego w umowie w czesci dot konta oszczednosciowego profit nie ma mowy o oprocentowaniu 2,7?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysokość oprocentowanie reguluje tabela oprocentowania oraz - w przypadku oprocentowanie 2,7% w skali roku - przede wszystkim regulamin promocji. A ta co rusz ma kolejne edycje (obecnie mamy 12.). Gdyby ta kwestia była regulowana w umowie, to tam zapisane warunki musiałyby obowiązywać... na czas nieokreślony (a gdyby bank miał coś zmienić, to za każdym razem musiałby pisemnie informować o zmianie z odpowiednim wyprzedzeniem; zważywszy na różne terminy w których klienci otwierają konto, powstałby olbrzymi chaos). Tymczasem ogólnodostępny regulamin promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym obowiązuje wszystkich klientów bez wyjątku i kolejne edycje promocji włączają się klientom (mimo, że tego w umowie nie ma).

   Usuń
 34. Czy jak aktywowałem aklikację mobilną już w styczniu to automatycznie jestem wyłaczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 35. Pytanko bo chyba zrąbałem. Zawarłem umowę w styczniu. W lutym miałem aktywować aplikację, nie doczytałem :( i aktywowałem aplikację już teraz, czyli przepadnie mi pierwsza premia 50 zł???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieoficjalnie wiem, że ma to być zaakceptowane.
   Ewentualnie innym (asekuracyjnym) rozwiązaniem w takiej sytuacji może być dezaktywacja aplikacji i jej ponowna aktywacja już konkretnie w lutym. Wszak regulamin, nie mówi, że ma to być pierwsza aktywacja, ale "w lutym 2019 r. aktywuje Aplikację mobilną" ;)

   Usuń
  2. A jak ją dezaktywować?? Wystarczy odinstalować??

   Usuń
  3. Mr. Złotówa?? Wystarczy odinstalować czy jeszcze coś?

   Usuń
  4. Po zalogowaniu do Millenet: Bankowość mobilna => Moje urządzenia (Dezaktywuj)

   Usuń
 36. Jak będę przelewał pieniądze z innego banku to mogę bezpośrednio na konto oszczędnościowe Profit czy najpierw muszę na ROR a dopiero później na KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz bezpośrednio na KO. Zwrot kasy w takich przypadkach wycofali już parę dobrych lat temu.

   Usuń
 37. Jeszcze w lutym Millennium ma udostępnić Apple Pay.

  OdpowiedzUsuń
 38. Co w sytuacji jak pierwsze logowanie do aplikacji było jeszcze w styczniu tuż po założeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za wcześnie - do celów promo oni wymagają aktywacji apki dopiero w lutym.

   Usuń
  2. Odinstaluj się i aktywuj aplikacje jeszcze raz. Wszak liczy się aktywacja w lutym. Regulamin nie mówi że to ma być p-wsza aktywacja.

   Usuń
 39. Czy za płatność BLIK uznane są też płatności z wykorzystaniem BLIKu przy płatności internetowej z PayU?

  OdpowiedzUsuń
 40. Gdzie moge sprawdzić czy biorę udział w promocji. Zakladalam kobto w listopadzie ale nie wiem przez jaka stronę

  OdpowiedzUsuń
 41. 50 zł jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Dziś wpadło 150 zł :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...