Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Bezpiecznie z kontem" czyli 2-letnia ochrona antywirusowa (o wartości ponad 350 zł) za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.01.2019

"Bezpiecznie z kontem" czyli 2-letnia ochrona antywirusowa (o wartości ponad 350 zł) za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas z dość nietypową nagrodą.

Program antywirusowy Eset za darmo za konto w BGŻ BNP ParibasTym razem do zdobycia nie są bowiem bonusy pieniężne, ani vouchery na zakupy, a program antywirusowy ESET Security Pack 1+1, pozwalający chronić komputer oraz telefon z systemem Android jednocześnie.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, a także (przed przejęciem przez bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska) w Raiffeisen Polbanku.

Powyższe wykluczenia obejmują także współposiadaczy. Na szczęście z promocji nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima (gdyż w tym przypadku obowiązuje odrębna umowa ramowa).

Nagroda. W promocji uzyskać możesz 12 nagród w postaci miesięcznych subskrypcji oraz jedną roczną subskrypcję oprogramowania antywirusowego ESET Security Pack 1+1, które zapewniają ochronę antywirusową na jednym komputerze PC lub Mac oraz jednym urządzeniu mobilnym z oprogramowaniem Android. Łącznie są to więc nawet 24 miesiące darmowej ochrony.
💡 Jeśli wolisz inną nagrodę za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas, sprawdź alternatywną promocję, w której do wzięcia są bony o łącznej wartości 180 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka lub Freshmarket. A i również w innych bankach nie brakuje świetnych okazji do bankobrania, przede wszystkim z bonusami pieniężnymi, które możesz wydać na co chcesz. Sprawdź (dostępną już tylko do 28.01.) promocję z premią 200 zł za konto w Banku Millennium bądź propozycje mBanku (gdzie do wzięcia jest 140 zł za spełnienie prostych warunków lub 200 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia).

Co daje nagroda w promocji "Bezpiecznie z kontem"? Na stronie promocji wskazano, że program ESET Security Pack 1+1 zapewnia:
- ochronę bez jakiegokolwiek spadku wydajności 
- ochronę na wypadek kradzieży lub zgubienia 
- bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej 
- kontrolę rodzicielską

Pełny opis zakresu ochrony, jaki daje program ESET znajdziesz tutaj.

Limit rejestracji w promocji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 1 500 osób. Zatem choć promocja ma być dostępna do 15.02.2019 r., to może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli rejestracji. Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Bezpiecznie z kontem":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 15.02.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 28.02.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • do 10.03.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - miesięczną subskrypcję programu antywirusowego, z której będzie można korzystać w kwietniu.

By uzyskiwać kolejne nagrody (również w postaci miesięcznej subskrypcji programu ESET), oprócz spełnienia warunków dla uzyskania pierwszej z nagród, w okresie od marca 2019 do stycznia 2020 r. (w każdym z tych miesięcy): 
 • wykonaj 5 płatności kartą na łączną kwotę min 200 zł oraz (to już w celu otrzymania kolejnej nagrody w postaci rocznego przedłużenia programu antywirusowego)
 • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł.

Wydanie nagród. O przyznaniu pierwszej z nagród (oprogramowania antywirusowego na kwiecień 2019 r.) organizator promocji powiadomi Cię mailowo do 25.03.2019 r. O każdej kolejnej miesięcznej subskrypcji będziesz otrzymywać informację do 18. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (i tak przykładowo: za spełnienie warunków w marcu, informację o przyznaniu nagrody dostaniesz do 18.04.2019 r., a ochrona antywirusowa będzie dla Ciebie działać w maju 2019 r.). Jeśli 18. dzień miesiąca wypadnie w dzień wolny od pracy, to wiadomość ma być przesłana w najbliższym, kolejnym dniu roboczym.

O nagrodzie trzynastej, czyli o przedłużeniu subskrypcji programu antywirusowego na kolejny rok (od kwietnia 2020 do marca 2021 roku), organizator powiadomi Cię do 18.03.2020 r.

Nagrody będą przesyłane (również mailem) w postaci kodu (umożliwiającego przedłużane subskrypcji) do 27. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania (począwszy od 27.03.2019 r.). Z tym pierwszym mailem otrzymasz również instrukcję aktywacji programu antywirusowego. Pamiętaj, że do dnia otrzymania każdej nagrody niezbędne jest posiadanie konta założonego w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępu do bankowości elektronicznej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki promocji konta w BGŻ BNP Paribas, pamiętaj o kilku wytycznych.

▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew może więc pochodzić np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w dowolnym momencie możesz je wydać, przelać lub wypłacić). Przypomnę, że te wpływy są niezbędne, by subskrypcję programu ESET uzyskać na kolejny rok (po 12 subskrypcjach miesięcznych).

▶️ Wykonując płatności kartą, pamiętaj, że na potrzeby promocji niektóre z nich mogą być niezaliczone. Wykluczone są bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

▶️ Jeśli udział w promocji chce wziąć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Konto Optymalne - prześwietlenie


Konto osobiste zakładane w BGŻ BNP Paribas w powyższej promocji, to jeden z najlepszych rachunków tego typu oferowanych obecnie przez banki w Polsce. Oto jego główne cechy:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Udział w promocji biorą wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może więc on przyjechać np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji, możesz jeszcze skorzystać z promocji karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas (taka kolejność ma znaczenie) - do zgarnięcia czeka aż 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka!

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Promocja dla długodystansowców.

  OdpowiedzUsuń
 2. A od lutego 2020 też trzeba robić te płatności i wpływy? Czy już nie będą potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja rozumiem to tak że warunki spełniać do I 2020. Później czeka się na kod który przyjdzie w III 2020 i już nawet niczego robić więcej nie trzeba bo konto i karta są darmowe. A i można zamknąć.

   Usuń
 3. Nietypowa promocja i raczej nie wróżę wielkiej popularności. Cena katalogowa takiej "nagrody" to jedno, a rzeczywista wartość to drugie. Poza tym jest wiele możliwości tańszych lub darmowych zamienników.
  Zatem lepiej poczekać na konkretną choćby gotówkową nagrodę niż zawracać sobie głowę spełnianiem warunków i okres karencji. Taka jest moja opinia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...