Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PGE: do 30 zł zwrotu za automatyczne opłacanie faktur kartą Mastercard

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

11.01.2019

Promocja dla klientów PGE: do 30 zł zwrotu za automatyczne opłacanie faktur kartą Mastercard

Wystartowała II edycja promocji pozwalającej zaoszczędzić na fakturach za prąd.

Jak oszczędzić na fakturach za prąd od PGEBy uzyskać 30 zł zwrotu wystarczy podpiąć dowolną kartę Mastercard przy usłudze automatycznej płatności za faktury wystawiane przez największego dostawcę energii elektrycznej w Polsce.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba będąca klientem PGE Obrót S.A., której został nadany "indywidualny numer klienta powiązany z indywidualnym numerem rachunku bankowego klienta i która, przy użyciu numeru rachunku bankowego, dokona swojej rejestracji lub autoryzacji w serwisie bm.pl (serwis ten obsługuje automatyczne płatności - przyp. Mr. Złotówa)".

Z promocji wykluczeni są uczestnicy promocji "Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki PGE" (a więc pierwszej edycji dostępnej od grudnia 2017 do marca 2018 roku), klienci posiadający liczniki przedpłatowe ("pre-paid"), klienci Oddziału Zamość Energos oraz  posiadający lokalną e-fakturę w systemie billingowym Abacus w oddziale Skarżysko- Kamienna, a także osoby korzystające z usługi polecenie zapłaty i Invoobill.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji:
 • od 8.01. do 30.04.2019 r. (lub do wcześniejszego wyczerpania limitu 80 000 uczestników akcji) przystąp do promocji, aktywując automatyczne płatności z kartą Mastercard w serwisie ebok.gkpge.pl; musisz przy tym posiadać wyrażoną zgodę na przesyłanie/udostępnianie faktur od PGE w formie elektronicznej;
 • zrealizuj (choć de facto będzie realizować się sama) automatyczną płatność kartą za rachunki od PGE (najpóźniej do 31.12.2019 r.).

Pamiętaj przy tym, że rachunek kwalifikujący do zwrotu musi opiewać na kwotę min. 10 zł. W promocji nie bierze udziału opłacenie rachunku inicjującego automatyczne płatności. Za kolejną - już automatyczną - płatność, dostaniesz zwrot 10 zł, który zostanie wypłacony na rachunek bankowy przypisany do Twej karty nie wcześniej niż 48 godzin od realizacji transakcji. Dzięki promocji uzyskać można 3 takie zwroty, a więc wróci do Ciebie nawet 30 zł.

W promocji bierze udział tylko pierwsza aktywacja płatności automatycznej kartą Mastercard dla jednego klienta. Nie korzystam z usług PGE, więc nie jestem w stanie zweryfikować w eBOKu, ale w przypadku automatycznych płatności kartą za faktury Play pobierana jest opłata w wysokości 1 zł za realizację transakcji. Warto na to zwrócić uwagę przy aktywacji usługi w PGE.

Jeśli faktury od PGE otrzymujesz na swą działalność gospodarczą, to otrzymane zwroty będą stanowić przychód i powstanie obowiązek rozliczenia podatku (nie dotyczy to odbiorców indywidualnych, a więc osób fizycznych).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom Marcie i Sylwii.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Jakie to są liczniki prepaid?

  OdpowiedzUsuń
 2. taki oto mail od bm.pl
  Z dniem 17 stycznia 2019 r. promocja ,,Płatność za rachunki – bez prowizji” dobiega końca.
  Od wyżej wymienionej daty zmianie ulegają regulaminy: Salda (Instrument Płatniczy Blue Media Plus) oraz Karty (Instrument Płatniczy Płatności z karty).


  Za płatności za rachunki pobierać będziemy prowizję. Odpowiednio:
  - 0,99 PLN za płatności do Dostawcy PGE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem i się powoli wypisuję z BM. Powyższa promocja pewnie z tym związana: nałapać jak najwięcej klientów na promocji (plus prowizja od płatności) a potem tych co zapomną/zostawią wyłączyć automatyczne płatności za faktury będą co miesiąc kasować na 0,99 zł :)

   Usuń
  2. Stara strategia. Jak w banku ktoś nie zamknie konta to po jakimś czasie zmienią toip i też zaczną kasować. Zatem morał jest jeden: 3 automatyczne płatności i ani jednej więcej. 30 zł zabrać i tyle.

   Usuń
 3. A co oznacza zapis, że z promocji wykluczone są "osoby korzystające z usługi polecenie zapłaty"? Chodzi o to, że ktoś aktualnie korzysta z tej formy płatności i dla promocji chciałby zrezygnować na rzecz płatności kartą? Przecież to chyba oczywiste, że nikt nie będzie płacił podwójnie: poleceniem zapłaty i kartą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to zapłacone i chyba aktywowane. Zobaczymy czy następna faktura zejdzie z automatu i czy będzie zwrot.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprzednim razem chciałem skorzystać z tej promocji, ale jako że niestety PGE wystawia mi faktury 2 razy do roku, więc zanim przyszła do BM i płatność miała się aktywować, promocja się skończyła... . Z reguły promocje BM i PGE należy omijać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie rozumiem, co mam zrobić. Zalogować się na ebok.gkpge.pl i dodać gdzieś tą automatyczną płatność czy mam coś jeszcze robić na stronie bm.pl?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...