Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz od 250 zł (do nawet 1050 zł) za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2020

Odbierz od 250 zł (do nawet 1050 zł) za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Santander Bank odpalił nową promocję, w której w prosty sposób zyskać można co najmniej 250 zł.

Mam konto z premią 250 zł - Marcin Dorociński z kontem w Santander Banku
Ale korzyści jest jeszcze więcej, bo oprócz gwarantowanych nagród na start można też załapać się na inne korzyści (m.in. zwroty za płatności i 2% dla oszczędności).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kilka promocji, które można ze sobą połączyć. Do wzięcia czeka:
 • premia pieniężna 200 zł na start - to najnowsza promocja ("Mam konto z premią 200 zł") przygotowana przez Santander Bank;
 • bon na zakupy o wartości 50 zł (za podanie kodu polecenia we wniosku o konto);
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

W sumie można zatem uzyskać od 200 do nawet 550 zł. Albo i więcej! Bo jest też jeszcze program poleceń, w którym czeka kolejne 500 zł (za polecenia). Z kolei dla oszczędzających dodatkową zachętą może być jeszcze lokata mobilna 2%.

Z których propozycji skorzystasz? Decyzja należy do Ciebie. Można bowiem samodzielnie wybrać i dobrać promocje, które najbardziej Ci odpowiadają. Do najprostszych należą warunki w promocjach z premią 200 zł start oraz w akcji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

Korzystanie ze zwrotów jest dobrowolne, tak samo jak i polecanie (choć dzięki skutecznym rekomendacjom np. znajomym lub członkom rodziny dodatkowo można zgarnąć do 500 zł) czy zakładanie lokaty. A polecać zawsze łatwiej, gdy i polecone osoby mogą skorzystać ze wszystkich promocji.

Omówienie tych promocji znajdziesz poniżej. Dokładnie prześwietlam też konto osobiste zakładane w Santander Banku na potrzeby promocji (a jego szczególnym wyróżnikiem są darmowe przelewy natychmiastowe!). Wpis jest zatem dość długi, ale w końcu o spore pieniądze tutaj chodzi.

Mam konto z premią 200 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od dnia 1.09.2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu konta).

Nieco dłuższy okres wykluczenia dotyczy byłych posiadaczy konta w Santander Banku założonego w promocji, bo w regulaminie możemy znaleźć taki zapis:
"W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych."

Ale to i tak zmiana na lepsze, bo w poprzedniej edycji wykluczenie było mniej liberalne. Teraz dla niektórych osób pojawia się okazja na opłacalny powrót.

Posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, karty kredytowej, pożyczki czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród!

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto założone w promocji (środki będzie więc można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Zasady promocji "Mam konto z premią 200 zł". By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię:
 • do 30.09.2020 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.); udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone przez Internet;

   Regulamin promocji z premią 200 zł nie wymaga wyrabiania karty do konta, ale jeśli chcesz zdobyć dodatkową nagrodę (bon na zakupy o wartości 50 zł) wyrób kartę Mastercard wydawaną do konta;
  • we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu możesz zgarnąć dodatkową nagrodę - bon na zakupy o wartości 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • do 15.10.2020 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto;
 • najpóźniej do 30.10.2020 r. wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK) - włączenie tego sposobu dostarczania dokumentów z banku możliwe jest dopiero po otwarciu konta i zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia konta w Santander Banku:
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone - liczy się data rozliczenia - które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

Uściślając: dla kont założonych we wrześniu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: wrzesień, październik i listopad lub październik, listopad, grudzień; z kolei dla kont założonych w październiku warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad i grudzień lub listopad i grudzień 2020 oraz styczeń 2021 r.

Wypłata premii 200 zł przewidziana jest do 15.02.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji z premią 200 zł wygląda tak:

Terminarz promocji "Mam konto z premią 200 zł" w Santander Banku

Promocję bank organizuje samodzielnie, bez pośrednictwa organizatora, więc w tej akcji nie będzie wyczekiwania maila i konieczności uzupełniania numeru rachunku konta do wypłaty nagrody.

Bon 50 zł na zakupy za otwarcie konta z polecenia


Biorąc udział w powyższej promocji z premią 200 zł, możesz też zgarnąć dodatkową nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank". Jednakże w tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku nieco się różni, bo jest liczony od 1.07.2019 r.

W tej promocji nagrodą dla osoby poleconej (czyli otwierającej konto) jest kod Bezcenne Chwile, dzięki któremu uzyskać można 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile. A te punkty przekładają się na możliwość wyboru nagrody (z katalogu nagród Bezcenne Chwile) o wartości 50 zł. Kod ma mieć ważność do 28.02.2021 r. Za to punkty przyznane w programie Bezcenne Chwile mają być ważne aż przez 36 miesięcy.
Czym jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane przez Santander Bank do Konta Jakie Chcę). Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Punkty można też uzyskiwać w akcjach specjalnych czy w promocjach powitalnych (i to właśnie one najczęściej są sposobem na najefektywniejsze zgromadzenie większej liczby punktów).

By zgarnąć nagrodę za otwarcie konta z polecenia:
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli tym już objętym promocją z premią 200 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i najpóźniej do 31.10.2020 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu;
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z premią 200 zł.

Gdzie wpisać kod polecający? Pole do podania kodu polecenia, uprawniającego do uzyskania nagrody znajdziesz na etapie wniosku, gdzie wybiera się kartę do konta:

Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto w Santander Banku


Nagrodę bank przekaże do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz we wrześniu, to czas na spełnienie warunków uzyskania kodu Bezcenne Chwile będziesz mieć do końca października - wtedy nagrodę otrzymasz do 30.11., ale jeśli z realizacją warunków uda Ci się wyrobić jeszcze we wrześniu, to i nagroda szybciej wpadnie, bo już do 31.10.2020 r.).

Kod Bezcenne Chwile (dla poleconego) zostanie przekazany w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Santander Banku (dostępnej po zalogowaniu). Punkty w programie Bezcenne Chwile mają zostać naliczone w ciągu 5 dni roboczych po podaniu otrzymanego kodu podczas rejestracji w programie lub po zalogowaniu do niego.

Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja VIII" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Poza wymienionymi gratyfikacjami, z Kontem Jakie Chcę w Santander Banku można też uzyskiwać zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane zwykłym przelewem, za pomocą zlecenia stałego albo polecenia zapłaty).

W ten sposób rocznie można zyskać maksymalnie 300 zł, przy miesięcznym limicie zwrotu do 25 zł (aczkolwiek realnie wyciśnięcie maksimum byłoby dość trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Lokata mobilna: 2% na 4 miesiące


Dla oszczędzających, dodatkową zachętą do skorzystania z powyższych promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku może być także propozycja jednego z depozytów. To 4-miesięczna Lokata Mobilna dająca 2% w skali roku, na której można zdeponować od 1 000 do 20 000 tys. zł (z lokaty skorzystać można tylko jeden raz kiedykolwiek), a dostępna jest ona - co sugeruje nazwa - wyłącznie w aplikacji mobilnej.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia to konto na tle innych);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Mastercard (lub Visa - ona też jest dostępna, ale pamiętaj, że do udziału w promocji z bonem 50 zł na zakupy kwalifikuje wyłączne karta z logo Mastercard) - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych płatności nie wliczają się transakcje BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Bank zapowiedział już jednak, że od 1.12.2020 r. zaczną obowiązywać nieco zmodyfikowane warunki.
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobiera, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Do udziału we wszystkich wymienionych wyżej promocjach uprawnia wyłącznie wniosek  o konto złożone na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą dodatkowo w Santander Banku mogą też założyć Firmowe Konto Godne Polecenia ze zwrotami do 900 zł!

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. Jeśli zamknę Turbokartę (już jest w okresie wypowiedzenia) to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TurboKarta to karta z oferty Santander Consumer Banku. To odrębne banki, więc nie wyklucza. A nawet posiadanie karty kredytowej w Santander Banku (ex. BZ WBK), czyli w banku, który oferuje promocję Konta Jakie Chcę, nie byłoby przeszkodą do wzięcia udział w powyższej promocji.

   Usuń
 2. Roczna karencja, a ja w ostatni piątek zamknąłem konto - czekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki kurier przywiezie umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zakładałem kilka miesięcy temu to był inPost.

   Usuń
 4. nie rozumiem okresu karencji, ja zamknąłem konto w santander w maju 2019 to mogę już teraz otworzyć nowe konto czy nie?? (oczywiście aby wziąć premię)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie było założone w promocji to tak.
   Jeśli brało udział w jakiejś promocji to nie.

   Usuń
  2. O ile się uruchomi wszystkie dodatkowe usługi np założyłam. Dziecku konto miało dostać za polecenie 50 zł. Za świadectwo 50 i ja ją polecenie 50 hihi w efekcie dostaliśmy zero... Bo nie uruchomiłam dziecku blika i nie wyraziłam. Zgody na reklamy marketingowe więc proszę was

   Usuń
 5. dostałem 1 zł dzienne w Santander za płatność BLIK- utrzymanie klienta. Czy mogę wspomóc się "pomagaczami"? będę wdzięczny za podpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz czy udało Ci się znaleźć jakiś "pomagacz"?

   Usuń
 6. czy konto w Santanderze można teraz zamknąć zdalnie czy tylko w placówkach??

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest uniwersalny kod polecenia dla lokaty na 2% ?

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Czy po spełnieniu warunków we wrześniu, październiku i listopadzie można zrezygnować z karty i nadal otrzymać 200 zł w lutym?
  2. Czy cashback za rachunki obejmuje też płatność BLIK/ kartą za internet i kartą za telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Po otrzymaniu nagrody za otwarcie konta z polecenia z karty można zrezygnować - nie jest ona wymagana na potrzeby promocji z premią 200 zł.
   2) Nie, zwrot dot. tylko i wyłącznie płatności za rachunki/faktury za media, które będą opłacane z konta przelewem ("zwykłym", zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty).

   Usuń
 9. Witam, czy promocje obowiązują tylko przy składaniu wniosku przez internet, czy też da się z nich skorzystać w placówce stacjonarnej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z premią 200 zł dostępna jest wyłącznie dla wniosków złożonych poprzez stronę promocji. Dla takiego wniosku nie da się zawrzeć umowy w placówce banku.

   Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo czasu tych pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 10. Jeśli zakładałem konto w ramach akcji promocyjnej, ale to jeszcze za czasów banku WBK to dotyczy mnie okres wykluczenia dla posiadaczy konta z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to pytanie kiedy je zamknąłeś. Jak było w promocji to powinno być zamknięte przed 1.4.2019

   Usuń
 11. Czy wpłata 300 zł na Revolut kartą + płatność BLIK będzie zaliczona do uzyskania bonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłata na Revolut ma MCC 4829.

   Usuń
  2. Ale co ma do rzeczy MCC? Jeśli nie ma wykluczenia to można śmiało zrobić każdego rodzaju transakcję bezgotówkową.

   Usuń
 12. Czy wymagany jest skan dowodu osobistego przy składaniu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy nie zamawiając tradycyjnego plastiku tylko korzystając z mobilnej karty w apce banku da się spełnić warunek 5 płatności kartą aby otrzymać bonus 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozeena pewno możesz płacić blikiem. Do tego żadna karta nie jest potrzebna. Z mobilną kartą byłbym ostrożny bo regulamin nic o takiej nie pisze a tylko o debetowej.

   Usuń
 14. Szkoda tylko że lokata jest do jedynie 20 tys. PLN. Bo odsetek z tego wiele nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Meritum tematu jest konto. A lokata to dodatek. Można ją założyć ale nie trzeba. Ale czy to mało odsetek? Ok. 108 zł. W obecnych realiach to bardzo dużo. Przy standardowym oprocentowanie w większości banków byłoby kilka lub kilkanaście zł. Wtedy to jest mało.

   Usuń
  2. Patrząc na to co jest na innych lokatach to bym nie narzekał.

   Usuń
  3. Od 20 tyś. dostałam 135,36 zł.

   Usuń
 15. Brałem smartfona na raty i właśnie bank który mi go udzielił do Santander. Czy to powoduje że nie mogę wziąc udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co czytam w regulaminie promocji to liczą się tylko konta o charakterze oszczednosciowo-rozliczeniowym więc kredyt nie dyskwalifikuje mnie z promocji.

   Usuń
  2. Możesz brać udział.

   Usuń
  3. Santander Consumer Bank SA czy Santander Bank Polska SA ??

   Usuń
  4. Ale to nie ma żadnego znaczenia.

   Usuń
 16. Ciekawe, czy odwalą taki cyrk, jak przy poprzedniej promocji, gdy umywali ręce od reklamacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie umywali, ale prawidłowo odsyłali do organizatora. Jak się czyta regulamin to wie się do kogo wysłać.

   PS. Sam musiałem się zgłosić, ale reklamacja została rozpatrzona szybko i pozytywnie.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem Wubek i Rankomat byli współorganizatorami tej oferty!

   Usuń
 17. płatności mogą być na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest przecież w opisie: wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty

   Usuń
 18. W jakim terminie od otwarcia konta można otworzyć lokatę mobilną?

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzisiaj z mężem złożyłam wniosek i czekam na kuriera! haha
  pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
 20. Konto zamknąłem w sierpniu'19 więc łapię się na 200 zł. Czy w tej sytuacji mogę wyrobić kartę Visa?? Bo z tego co widzę to MC jest wymogiem w programie poleceń. A skoro i tak się nie łapię...

  A pytam, bo mam same karty MC, a chciałbym skorzystać z Visa Oferty. Będę wdzięczny za potwierdzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli łapiesz się czy nie, bo trudno się połapać :)

   Usuń
  2. Jeśli nie łapiesz się na program poleceń (bo tam okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta liczony jest od 1.07.2019 r.), a łapiesz się na promocję z premią 200 zł (bo tu ten okres jest krótszy - liczony od dnia 1.09.2019 r.), to masz swobodę wyboru - może być karta Mastercard lub Visa.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź. Wniosek złożony.

   Usuń
 21. Czy jak mam konto firmowe na swoją działalność to mogę założyć to w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest w artykule informacja:

   Posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, karty kredytowej, pożyczki czy rachunku firmowego) na szczęście nie wyklucza z udziału w promocji. W tej sytuacji wniosek o konto złóż jednak tylko i wyłącznie w sposób opisywany poniżej, bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej (co z promocji też nie wyklucza), to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród!

   Usuń
 22. Santander wprowadza od 1 grudnia 2020 zmiany w cenniku.
  Obsługa konta Jakie Chcę 6zł. Obsługa karty Dopasowanej 8zł.
  Ale jest warunek zwolnienia z opłaty: wpływ na konto co najmniej 500 zł oraz co najmniej: 1 płatność kartą lub płatność BLIK w miesiącu, którego dotyczy opłata.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ok konto założone dzisiaj aktywowane przy zakładaniu podałem Twój kod ... teraz co miesiąc wpływ 1000 i 5 transakcji zaczynajac od września czy transakcje za 300 we wrześniu albo październiku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transakcje możesz zacząć już we wrześniu

   Usuń
  2. A czy to się sumuje czy w obydwu miesiącach musi być po 300 zł?

   Usuń
  3. 300 łącznie w tym czasie.

   Usuń
 24. Moze to glupie pytanie, ale gdzie moge znalezc numer identyfikacji klienta dla santandera?? Przez kuriera podpisalem umowe konta osobistego i umowe o debetowa karte platnicza. Przejrzalem 11 pdfow, ktore dostalem w zalaczniku od Santandera, ale tam sa glownie regulaminy i cenniki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie jest (może być pod nazwą CIF).

   Usuń
 25. Czy jak zapłaciłam 80zl w PZU za ubezpieczenie społeczne to ta płatność będzie się wliczała jako płatność kartą do tej sumy 300zl co mam wykonać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli płaciłeś gotówką lub przelewem to raczej nie :)

   Usuń
  2. Wszystko się liczy bo nie ma wykluczeń.

   Usuń
 26. Czy ktoś otrzymał kod Bezcenne chwile do 31. 10.2020 za spełnienie warunków we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 27. Założyłam konto pod sam koniec września, kartę dostałam albo ostatniego września albo na samym początku października. Kod polecenia wpisany, karta w programie Bezcenne Chwile zarejestrowana, warunki w październiku spełnione a punktów nadal nie ma. Do kiedy powinny być one naliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli warunki uzyskania nagrody za otwarcie konta z polecenia (czyli płatności + logowanie) zostały spełnione w październiku, to na przekazanie nagrody bank ma czas do końca listopada.

   Usuń
  2. Dziękuję za informację 🙂

   Usuń
 28. Witam,
  Ktoś dostał 200 zł nagrody, miała być wypłacona 15.02.2021.

  Wszystkie warunki spełnione, zgody na TAK, konto aktywne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie premia jest. Pisz reklamację.

   Usuń
  2. Dostałeś /aś sma o przyznaniu nagrody?

   NA innej stronie ktoś napisał, że dostał smsa od banku.

   Usuń
 29. Sukces. Jest wpływ nagrody. Reklamacja 16.02, 2 odwołania dalej i udało się.

  2 x panie z działu reklamacji nie mogły "dostrzec" 5 transakcji Blikiem 1.11.


  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...