Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNIA SZANSA na min. 250 zł za konto w Santander Banku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.09.2020

OSTATNIA SZANSA na min. 250 zł za konto w Santander Banku

Wielkimi krokami zbliża się koniec promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku.

Konto Jakie Chcę w promocji z premią od 250 zł
A w praktyce jest to kumulacja promocji, bo do wzięcia czeka premia pieniężna 200 zł na start, bon na zakupy o wartości 50 zł za otwarcie konta z polecenia, a także zwroty za płatności z konta. Jest to nie tylko okazja dla osób dopiero co zakładających konto w Santander Banku, ale i dla tych, którzy już taki rachunek posiadają (bo dzięki poleceniom zyskać można do 500 zł, a wiadomo, że łatwiej polecać, gdy rekomendowana osoba załapie się na sowity pakiet bonusów na start).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wszystkie promocje szczegółowo omawiałem już we wpisie "Odbierz od 250 zł (do nawet 1050 zł) za Konto Jakie Chcę w Santander Banku" i do jego lektury oczywiście zachęcam. Poniżej naświetlam jednak najważniejsze kwestie.

Na promocje z premią pieniężną 200 zł, jak i z bonem na zakupy o wartości 50 zł załapać się mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci Santander Banku. Co istotne, to z promocji wykluczyć może wyłącznie posiadanie konta osobistego w PLN w Santander Banku. Jeśli więc nawet teraz masz inne produkty w tym banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to w promocjach możesz wziąć udział! Ważne jest jedynie, by wniosek o konto złożyć na stronie promocji, gdyż tylko tak złożone wnioski kwalifikują do uzyskania nagród (nawet jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej, gdzie też można otworzyć konta - ale tak założony rachunek nie łapałby się na promocje).

W promocji z premią 200 zł okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku liczony jest od 1.09.2019 r. Okres karencji jest nieco dłuższy, jeśli było Ci dane posiadać już Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych założone w jakiejkolwiek promocji - wtedy karencja liczona jest od 1.04.2019 r.

Jeszcze nieco inny okres wykluczenia obowiązuje w przypadku promocji z bonem 50 zł - w tej sytuacji bank wymaga nieposiadania konta osobistego w Santanderze minimum od 1.07.2019 r.

W najgorszym przypadku niespełna półtora roku wykluczenia dla byłych klientów to całkiem znośna karencja. Zwłaszcza, że w poprzedniej promocji tegoż banku warunki uczestnictwa (zwłaszcza dla osób już kiedyś biorących udział w promocji) były o wiele bardziej wyśrubowane. Teraz jest więc okazja na opłacalny powrót.

Premia pieniężna 200 zł na start

A co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody? W skrócie: premia 200 zł będzie Twoja, jeśli założysz Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.). Czas na złożenie wniosku o konto jest do środy włącznie (tj. do 30.09., do godz. 23:59), a umowę z bankiem zawrzeć można do 15.10.2020 r.

Ponadto wystarczy wyrazić wymagane zgody oraz w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z nich) zapewnić wpływy po min. 1000 zł, wykonać 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem ora zalogować się do aplikacji mobilnej.

Premię 200 zł otrzymasz do 15.02.2021 r. - środki wpłyną na konto osobiste, więc je przelejesz, wypłacisz lub wydasz na dowolny cel. Premię wypłaci sam bank, bo w tej akcji nie ma pośredników organizujących promocję, więc nie trzeba wyczekiwać maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody, ani uzupełniać danych do wypłaty.

I to w praktyce już wszystko, a spełnienie powyższych warunków jednocześnie sprawi, że konto i kartę będziesz posiadać za 0 zł.

50 zł dzięki programowi poleceń

Wpisując we wniosku o konto kod polecenia od obecnego klienta Santander Banku (jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022) i wyrabiając do konta kartę Mastercard, możesz też zgarnąć powitalne punkty w programie lojalnościowym Mastercard: Bezcenne Chwile. Te punkty można wymienić na nagrodę - np. bon na zakupy o wartości 50 zł.

I warunki tej promocji są całkiem proste, bo najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta wystarczy wykonać płatności kartą Mastercard wydaną do konta lub BLIKiem na sumę min. 300 zł oraz zalogować się do aplikacji bądź bankowości internetowej.

Zwroty za płatności

Osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku uzyskiwać też mogą zwroty za płatności wykonywane z konta tytułem należności za media. Zwrot ten wynosi 1%, a miesięcznie można zgarnąć do 25 zł.

Okazja dla obecnych klientów Santander Banku


Jeśli już posiadasz konto osobiste w Santander Banku (lub nawet gdy dopiero teraz je założysz), to możesz wziąć udział w programie "Polecam mój Bank" i zgarnąć po 50 zł za każdą skuteczną rekomendację konta - np. znajomym lub członkom rodziny. A polecać jest o tyle łatwiej, że oni wezmą udział w wyżej opisanych promocjach i też będą mogli zgarnąć premię 200 zł, bon 50 zł na zakupy czy zwroty za płatności z konta. Osoba polecająca może zaś zyskać nawet 500 zł, bo premiowane jest maksymalnie 10 skutecznych poleceń.


W podlinkowanym opisie znajdziesz szczegółowe omówienie każdej z promocji Santander Banku. I tam również możliwa jest dyskusja w komentarzach (by łatwiej było odnaleźć wszystko w jednym miejscu, poniżej wyłączyłem możliwość komentowania).

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...