Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł do wydania w sklepach LIDL w prezencie za skorzystanie z karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.09.2020

200 zł do wydania w sklepach LIDL w prezencie za skorzystanie z karty Citi Simplicity

Citibank przygotował kolejną edycję promocji swej karty kredytowej.

Odbierz 200 zł na zakupy w sklepach LIDL za kartę Citi Simplicity
Powraca bowiem akcja, w której do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Lidl.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl - edycja II


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, kredytu czy nawet karty dodatkowej do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 3.11.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji), wyrażając przy tym zgody na (I) przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej (np. system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz (II) na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych;
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody i zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Lidla - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Płatności mogą być wykonane jedną lub wieloma transakcjami - ważne by łącznie we wskazanym okresie wydać kartą sumę min. 1000 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności można więc rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości, ale też można się pospieszyć (bo czym prędzej wykonasz transakcje na wymaganą sumę, to tym prędzej otrzymasz nagrodę).

Na potrzeby promocji bank dopuszcza dokonywanie płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie. Zwróć jedynie uwagę, że bank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w marketach, sklepach (spożywczych, odzieżowych, monopolowych i innych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

Karta prezentowa Lidl 400 zł za kartę kredytową Citi Simplicity
Kiedy otrzymasz nagrodę? Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz karty prezentowe do stacjonarnych sklepów Lidl o łącznej wartości 200 zł. O ich przyznaniu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A karty prezentowe zostaną wysłane na Twój adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do dnia przyznania karty posiadaj aktywną kartę.

Karta prezentowa LIDL ma być ważna przez 6 miesięcy, a można z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania salda dostępnych środków.

A teraz kilka słów na temat tego, jak działa karta kredytowa. Choć nazwa karty sugeruje kredyt, to w tym przypadku nie mamy do czynienia ze standardowym kredytem/pożyczką, ale z limitem kredytowym, z którego można korzystać według własnego uznania. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (choćby tę, która wymagana jest na potrzeby promocji) spłacić można w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, ile wykorzystasz (bez odsetek czy prowizji).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,59%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity spełnić musi poniższe kryteria, które ustanowił bank:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same wytyczne dotyczące minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty


Karta wydawana jest za 0 zł. Opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, ale można jej uniknąć - warunkiem jest wykonanie płatności na sumę min. 1000 zł miesięcznie.

Wyrabiając kartę, warto też pamiętać o tym, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najlepsze promocje bankowe, to skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga 😉 Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. A ja już od 11 dni czekam na telefon z Handlowego po złożeniu wniosku o konto - tego jeszcze nie grali nawet w Toyota Bank w promce z czerwca ub.r. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki dokument może być potrzebny żeby potwierdzić dochody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to już zależy od tego z jakiego źródła masz ten dochód?

   Usuń
  2. Jak masz umowę o pracę to wystarczy wyciąg z konta z wpływami wynagrodzenia.

   Usuń
 3. jak mam BP Motokartę to się łapię? To o to chodzi z tą kartą dodatkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak umowa o limit kredytowy w karcie jest na ciebie to znaczy że masz główną kartę. Karta dodatkowa to taka karta z której może korzystać ktoś inny (niż główny właściciel czyli ten na którego jest umowa)

   Usuń
 4. No i warto dodać że Citi ma też jeszcze ofertę zatrzymaniową. Po wypowiedzeniu dzwonią i oferują promocję z premią 100/200 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam :)

   Usuń
  2. Dlaczego więc robią takie przeszkody z otwieraniem tego konta?

   Usuń
  3. Ale to jest promka karty kredytowej, a nie konta.

   Usuń
 5. Podpisanie umowy na poczcie polskiej?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakby co to umowę o kartę można wypowiedzieć teraz w trybie natychmiastowym, bo Citi ogłosił zmianę regulaminu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...