Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 220 zł z Kontem 360° w Banku Millennium (+ dodatkowe 70 zł dla rodziców)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.09.2020

Zyskaj 220 zł z Kontem 360° w Banku Millennium (+ dodatkowe 70 zł dla rodziców)

Bank Millennium ponownie premiuje otwarcie konta osobistego.

Rodzina posiadająca konto 360° w Banku Millennium założone w promocji z premią od 200 do 290 zł
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł oraz zwrot 20 zł w aplikacji zakupowej Goodie. Warunki do spełnienia w tej promocji są bardzo proste, bo w praktyce sprowadzają się to tych, których realizacja sprawia, iż konto oraz karta są za 0 zł. A jeśli ktoś ma dziecko, to jeszcze może zgarnąć dodatkowe 70 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Premia 200 zł + zwrot 20 zł za Konto 360° w Millennium


Dla kogo promocja "220 zł z Kontem 360°"? To co najtrudniejsze w promocjach Banku Millennium, to definicja uczestnictwa, która jest długa - a jej skomplikowanie rzuca się w oczy, gdy porównamy ją z prostotą warunków uzyskania premii 200 zł i zwrot 20 zł.

Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 3.09.2020 r. nie miała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium).

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty. 

Uczestnikiem akcji nie może też być osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają dwie gwarantowane narody:
 • premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel) oraz
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł.

Limit wniosków objętych promocją. Bank Millennium przygotował się na udział 20 000 osób, bo właśnie tyle jest wniosków o konto objętych promocją. W przypadku wyczerpania tej puli, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o jej przedwczesnym zakończeniu.

Zasady promocji "220 zł z Kontem 360°"


By zdobyć premię pieniężną 200 zł:
 • do 5.10.2020 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 31.12.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy sama aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do niej - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę (ten warunek można więc spełnić też bez wychodzenia z domu, bo liczą się zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 31.12.2020 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę gwarantowaną - premię 200 zł, która wpłynie na Twe konto do 29.01.2021 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:

Terminarz promocji "220 z kontem 360" w Banku Millennium

Ale premia pieniężna 200 zł to nie wszystko, co jest do wzięcia, bo na uczestników promocji czeka jeszcze jeden, gwarantowany bonus.

By uzyskać kod dający 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie:
 • najpóźniej do 31.12.2020 r. wykonaj co najmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE (to płatność dokonana kartą mobilną wyrabianą w aplikacji banku; by móc zapłacić niezbędnym jest posiadanie urządzenia z systemem Android wyposażonego w moduł NFC umożliwiający zbliżeniowe płatności).

Ten bonus otrzymasz także do 29.01.2021 r. w postaci kodu, który bank prześle SMSem. Kod będzie ważny 14 dni. Za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta można wypłacić (przelewając na konto), gdy zgromadzisz na nim co najmniej 21 zł.

Informacje przydatne dla uczestników promocji


Spełniając warunki uzyskania premii 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Dodatkowo za konto dla dziecka: 70 zł do Goodie


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bonus za założenie dla niego Konta 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360º i 360º Student w Millennium - prześwietlenie


W promocji z premią 200 zł i bonem na zakupy o wartości 20 zł otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 200 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 200 zł).

Do zdobycia premii 200 zł i bonu 20 zł za konto w Banku Millennium uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Czyli jak miałem konto w Millennium które zamknąłem miesiąc temu i nigdy ono nie było w promocji bo musiałem je mieć ze względu na kredyt to teraz mogę założyć i będę brał w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tamto konto nie brało udziału w promocji, to teraz droga do wzięcia udziału w aktualnie dostępnej promocji jest otwarta :)

   Usuń
 2. off topic
  T-mobile Usługi Bankowe za 2 miesiące znika z rynku.
  Czy coś wiadomo na temat utrzymania cash-back`u przez Alior Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot zostaje.

   Usuń
  2. Na szczęście pozostają zwroty. Dla tych co się wachali to do 29 listopada jest ostatnia szansa na zapisanie się do tej promocji. Źródło: https://www.t-mobilebankowe.pl/zmiany-w-produktach-i-uslugach-bankowych

   Usuń
  3. To który bank wreszcie przejmuje TMUB - Alior czy Millennium?

   Usuń
  4. Raczej Millennium :)

   Usuń
  5. T-Mobile Usługi Bankowe będą przejęte przez Alior Bank.

   Usuń
  6. Po co w takim razie ta dyskusja na wątku opisującym promkę w Millennium?

   Usuń
 3. Nie łączy się z promocją polecenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączy.

   Usuń
  2. Zarówno w regulaminie powyższej promocji (z bonusami do 220 zł), jak i w programie poleceń ("Lubię to polecam") znaleźć można zapisy o tym, że promocje nie łączą się z innymi.

   Także technicznie nie byłoby to możliwe. Wniosek o konto z bonusami do 220 zł złożyć można wyłącznie na stronie promocji, a tam nie ma możliwości wpisania kodu polecenia.

   Jeśli zaś porównać powyższą promocję z programem poleceń, to jakby tego nie zrobić, to lepiej wypada promocja z bonusami do 220 zł (wyższa wartość nagród, o wiele łatwiejsze warunki do spełnienia). W programie poleceń okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Banku Millennium jest z kolei bardziej liberalny.

   Usuń
  3. Polecać można, ale dopiero po założeniu konta:)

   Usuń
 4. Z innej beczki. TMUB zamyka się i klienci przeniesieni do aliora. Ciekawe co z obecnymi zwrotami 25 zł czy zostaną utrzymane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cedar pisze o tym powyżej. Zwrot zostanie po staremu.

   Usuń
  2. Ciekawe jaka będzie riposta Millennium.

   Usuń
  3. Riposta Mille, to zakończenie promocji zwrotów z Eurobanku :)

   Usuń
 5. 5 sierpnia wyplacal pieniądze z bankomatu i bankomat nie wydał mi pieniądzy to było karta milenium i nadal bank milenium nie zwrócił mi pieniądzy na konto

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeżeli ja posiadam obecnie dwa konta junior dla obojga dzieci, to czy żona może skorzystać z tej promocji i założyć konta dla tych samych pociech?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co czytałem to na to samo dziecko nie da się założyć drugiego konta Junior.

   Usuń
 7. Czy kartą płatniczą wydaną do Konta 360° można płacić w aplikacji Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można korzystać.

   Usuń
  2. Nie, Millennium nie oferuje GPay do swoich kart.

   Usuń
  3. Tak, Millennium, Pekao oraz PKO to jedyne duże banki, w których nie ma tej opcji. Jednak jeśli ktoś odziedziczył KK z €-bąku to może płacić GPay.

   Usuń
 8. Czy konto da się zamknąć zdalnie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Bank millenium od 5 sierpnia nie zwrócił pieniądzy co bankomat nie wydał więc z tego banku trzeba wycofać środki trzeba dac im do myślenia

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli ktoś ma nadzieję, na 25. edycję promocji KO Profit, to jutro lepiej wyzerować wszystkie salda.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, rozumiem, że udział prawie 2 lata temu w tej promocji Millenium również dyskwalifikuje z udziału w obecnej?
  https://bankobranie.blogspot.com/2018/06/ustrzel-gwarantowany-bonus-200-zl-za-konto-w-banku-millennium.html?utm_source=Newsletter+217&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Newsletter+217

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam. Podpisałem umowę u kuriera, i dopiero teraz zobaczyłem że muszę wyrazić zgody na dwa kanały(e-mail i telefon). Wyraziłem tylko na e-mail. Jest możliwość jeszcze to poprawić aby załapać się na premię?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...