Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8 okazji dla wygodnych i ponad 1000 zł wzięcia - promocje bankowe na wrzesień 2020 roku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

13.09.2020

8 okazji dla wygodnych i ponad 1000 zł wzięcia - promocje bankowe na wrzesień 2020 roku

Promocji bankowych jest dużo. Dziś jednak wyłącznie o takich, w których warunki do spełnienia są bardzo proste.

Łatwe promocje bankowe na wrzesień 2020 roku
Są to promocje, w których wystarczy co najwyżej 5 płatności kartą (i/lub BLIKiem) miesięcznie, więc nie angażują zanadto. Propozycje zainteresują więc tych, którzy nie mają zbyt dużo wydatków albo... wręcz przeciwnie - mają ich dużo, podobnie jak dużo kont i kart. Ale w tym przypadku dodatkowe będzie niezauważalne. A jednak pozwoli zarobić.

Łatwe promocje bankowe na wrzesień 2020 roku


W niniejszym wpisie omawiam tylko te promocje, w których wystarczy wykonać płatności na dowolne kwoty i zapewnić wpływy z konta w innym banku (ale niekoniecznie przez pracodawcę, bo mogą to być przelewy z własnego konta). Zatem nie ma wymogu robienia transakcji na jakieś większe sumy, ani nie ma przymusu załatwiania dodatkowych formalności u pracodawcy. Ponadto nie trzeba fatygować się do placówek banków, bo konto można założyć zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Na początek kilka istotnych objaśnień:

▶️ Gdy poniżej mowa o wpływie na konto, to wystarczy przelew z własnego konta w innym banku.

▶️ Wpływ na konto oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (możesz je w dowolnym momencie w części lub w całości wydać, przelać bądź wypłacić).

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem oznaczają, że możesz płacić w dowolny sposób - albo samą kartą, albo samym BLIKiem, albo w sposób mieszany (i kartą, i BLIKiem).

▶️ W praktyce w każdym przypadku płatności kartą lub BLIKiem mogą być na dowolne kwoty. Można zatem płacić np. za bułkę, gazetę, lody czy kawę i transakcja będzie już zaliczona.

Warunki oraz zasady uczestnictwa każdej z promocji szczegółowo omawiam w dedykowanych im wpisach. Do każdego linkuję poniżej.

200, 250, a nawet... 1050 zł z kontem w Santander Banku


Logo Santander Banku
W praktyce to kumulacja różnych promocji. W najnowszej okazji do bankobrania - dostępnej jedynie we wrześniu - do wzięcia jest premia pieniężna 200 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Wystarczą bowiem wpływy (na sumę min. 1 000 zł) na konto, 5 płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie i logowanie do aplikacji mobilnej. Dodatkowo do wzięcia jest bon na zakupy o wartości 50 zł (ale tu trzeba zrobić płatności na sumę min. 300 zł), a także zwroty za płatności z konta dot. uiszczania należności za media (do 25 zł miesięcznie) oraz premie za polecenia konta (łącznie do 500 zł; no ale polecać łatwiej, gdy polecona osoba załapie się na aż tak obfity pakiet promocji).


Bonusy do 220 zł od Millennium (+ dodatkowe 70 zł dla rodziców)


Logo Banku Millennium
Propozycja Millennium to już dobrze sprawdzony model promocji, bo w podobnej formie kolejne edycje pojawiają się już od dwóch lat. By zgarnąć premię pieniężną 200 zł, oprócz otwarcia konta i aktywacji aplikacji mobilnej, w kolejnych miesiącach wystarczy zapewnić wpływ 1 000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Do tego do wzięcia jest więcej: 20 zł jako zwrot w aplikacji zakupowej Goodie, a także do 70 zł jeśli ktoś ma niepełnoletnie dziecko i założy mu Konto 360° Junior.


150 zł za CitiKonto (w długo już wyczekiwanej promocji)


Logo Citibanku Handlowego
Promocji z premią pieniężną za konto w Citibanku nie było już od grubo ponad roku. W końcu jednak jest okazja (z całkiem krótkim okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Citi), by zyskać 150 zł - konkretnie po 50 zł za: za zapewnienie wpływów, logowanie do aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł. Warto też podkreślić, że posiadanie innych produktów Citibanku (w tym np. karty kredytowej z logo Citi, tak popularnej dzięki różnym promocjom) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji konta.


Pekao: bonusy do 150 zł + 2% dla oszczędności


Logo Banku Pekao
W Banku Pekao do zgarnięcia jest premia pieniężna 100 zł oraz bon na zakupy o wartości 50 zł. A warunki do spełnienia są banalnie proste, bo wystarczy logowanie do aplikacji, wykonywanie jednej płatności miesięcznie i zapewnienie wpływów po 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku). A  jeśli ktoś chce, to może jeszcze uzyskać 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym, które bank gwarantuje na 4 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł.


Łatwa premia do 140 zł + 2,5% na koncie oszczędnościowym w mBanku


Logo mBanku
To kolejna promocja, która zadowoli i osoby ceniące sobie gwarantowane bonusy na start, i oszczędzających. Za otwarcie eKonta osobistego do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 140 zł (za zapewnienie łącznie 2 wpływów po 1 000 zł oraz wykonanie 10 płatności karta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty) oraz 2,5% na rachunku oszczędnościowym Moje Cele. mBank zapewnia utrzymanie promocyjnego oprocentowanie przez okres 4 miesięcy dla kwoty do 20 tys. zł.


Getin Bank: bon 50 zł na start + 2% dla oszczędności na rok!


Logo Getin Banku
Getin Bank odpalił kolejną edycję programu poleceń, w którym zyskać mogą zarówno obecni (polecający), jak i nowi (polecani) klienci. Nagrodami są bony na zakupy - do wyboru: Allegro, Decathlon oraz Empik.com. A warunki do spełnienia są bardzo proste, bo w praktyce wystarczy zapewniać wpływy 1500 zł na konto. Z kolei tylko jedna płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie sprawi, że konto będzie prowadzone za 0 zł (i za tyle jest też karta do konta). Dodatkową zachętą do skorzystania z tej propozycje jest promocyjne oprocentowanie 2% w skali roku, które bank gwarantuje dla kwoty do 10 tys. zł na 12 miesięcy.


Promocje dla młodych


Wyżej opisane promocje skierowane są do wszystkich osób pełnoletnich. Niektóre banki przygotowują jednak odrębne propozycje dla młodych (od 18 do dwudziestu paru lat) - poniżej znajdziesz dwie takie promocje.

Łatwa premia do 160 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim


Logo ING Banku Śląskiego
ING Bank Śląski premiuje otwarcie konta przez osoby młode (w wieku 18-26 lat). Do wzięcia jest do 160 zł za spełnienie bardzo prostych warunków, do których należy: wykonanie 10 płatności kartą i/lub BLIKiem (na dowolne kwoty), 3 płatności BLIKiem (w sklepach internetowych; także na dowolne kwoty) oraz 3 przelewów na telefon (BLIK) po min. 5 zł każdy.

W tym banku dostępna jest też promocja dla wszystkich osób pełnoletnich, z premią 160 zł za Konto Direct (ale tu liczy się wykonanie płatności na określoną sumę, więc tej promocji nie uwzględniam w powyższym zestawieniu).


eKonto możliwości w mBanku z premią do 140 zł


Logo mBanku
Choć już o promocji konta w mBanku pisałem wyżej, to teraz czas na alternatywną propozycję - z eKontem możliwości, które proponowane jest dla młodych, a w promocji wziąć mogą osoby w wieku 18-24 lata. Spełniając warunki tej promocji również nie sposób się przemęczyć. Żeby uzyskać poszczególne bonusy (łącznie na sumę 140 zł), wystarczy wykonać 3 płatności telefonem (za pomocą Google Pay lub Apple Pay), 3 przelewy na telefon (BLIK) oraz aktywować i korzystać z celu oszczędnościowego (polegającego na automatycznym oszczędzaniu niewielkich kwot).Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

17 komentarzy:

 1. Dzień dobry. Jest jakiś limit liczby kont, które można posiadać w bankach? Mam 2 podstawowe i 3 założone dla premii. Załapał bym się jeszcze na 2 konta. Czyli razem miał bym ich 7. Ktoś by dociekał "po co Panu tyle kont"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nigdy nie wiadomo czy jakiś urzedas nie wymyśli dociekania ale zasadniczo bo lubię i tyle

   Usuń
  2. Nie, nikt tego nie sprawdza, masz prawo zakładać konto tam gdzie chcesz.

   Usuń
  3. Ja mam 2x więcej kont niż Ty chcesz mieć i spoko jest. Jest to do ogarnięcia. I nikt nie dochodzi po co mi tyle ;-)

   Usuń
  4. Oczywiście że nie ma ograniczeń. I nikt o to nie pyta bo banki nawet nie są w stanie sprawdzać gdzie masz konto. Co innego produkty kredytowe (bo jest BIK w którym to wszystko rejestrują).

   Usuń
  5. Korzystaj, ja mam aktualnie konta w 5 bankach i nikt mnie nie ściga;)
   Beata

   Usuń
 2. Do konta CitiKonto warto dodać możliwość uzyskania 4000 punktów bezcenne chwile MasterCard

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale najpierw trzeba podpisać umowę, a u mnie mija już 13 dni od złożeniu wniosku o konto i wciąż czekam na telefon z Handlowego w celu tzw. 'weryfikacji' - tego jeszcze nie grali w zadnym banku!

   Usuń
  2. Pula nagród w tej promocji z puntami to tylko 1200 więc marne szanse załapać się jak promka jest już od 2 tyg.

   Usuń
  3. To prawda, wniosek można było złożyć już 2 tygodnie temu, ale komu się udało podpisać umowę do tej pory?

   Usuń
  4. To na swojej stronie www. wprowadzają w błąd klientów, piszą o 6.000 pierwszych osób. Faktycznie regulamin mówi o 1.200 osób.

   https://www.online.citibank.pl/citispecials/priceless-specials.html

   Usuń
 3. Czy przy ustalaniu kolejności było jakieś kryterium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo wysnuć wniosek że o kolejności decydowała wysokość premii :)

   Usuń
 4. Mr.Zlotowa, jeszcze BNP Paribas z kontem "Konto otwarte dla ciebie" i z promocją "Premia na każdą kieszeń"

  Akcja trawa, zakładałem w zeszłym tygodniu, umowa przychodzi od razu, kartę debetową po 3 dniach przywozi kurier,więc migiem, a można zarobić 250 zł :)

  Szczegóły:
  Do wzięcia czekają dwie premie 100 i 150 zł (co łącznie da tytułowe 250 zł). Środki te wpłyną na Twe konto założone w promocji, więc będzie można nimi zadysponować według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

  Zasady akcji "Premia na każdą kieszeń"
  By wziąć udział w promocji:
  1
  zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony)
  2
  w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.09.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj
  3
  do 30.09.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i AKTYWUJ KARTĘ wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 30.09.)

  pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, ale tam są większe płatności. W sumie na 500 zł

   https://bankobranie.blogspot.com/2020/09/premia-na-kazda-kieszen-250-zl-bnp-paribas.html

   Usuń
 5. Prokuratura chce aresztowania Leszka Czarneckiego – sprawa ma związek z aferą GetBack.

  OdpowiedzUsuń
 6. Doszło to:
  https://bankobranie.blogspot.com/2020/09/promocja-dla-mlodych-empik-com-pko-bp.html

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...