Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 720 zł z kartą BP-Motokarta (w gwarantowanych bonusach) + (do wygrania) 3000 zł w konkursie!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.09.2020

Do 720 zł z kartą BP-Motokarta (w gwarantowanych bonusach) + (do wygrania) 3000 zł w konkursie!

Poniżej połączenie, dzięki któremu zyskać można nagrody gwarantowane, jak i takie, które są do wygrania.

Promocja i konkurs z kartą Citibank BP-Motokarta
Nagrodami gwarantowanymi są bonusy pieniężne do 720 zł, a do wygrania czeka aż 3 000 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP. Zaletą promocji (i konkursu jednocześnie) jest całkiem przyzwoity okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Poniżej znajdziesz prześwietlenie promocji "Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta- Edycja II", jak i omówienie konkursu "Zgadnij, ile możesz zyskać z Kartą Kredytową Citibank – BP Motokarta".

Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta


Dla kogo promocja? Udział w promocji oraz w konkursie wziąć może osoba, która nie posiada dowolnej karty kredytowej Citibanku co najmniej od 31.12.2019 r.

Jeśli masz już inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, lokatę, pożyczkę czy rachunek firmowy), to na szczęście ciągle możesz uczestniczyć w niniejszej promocji i konkursie.

Nagrody. W promocji Citibank będzie przyznawał bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy. Można ich zgarnąć 30 lub 36, co odpowiednio da zysk do 600 lub nawet 720 zł. To są nagrody gwarantowane - uzyskasz je pod warunkiem spełnienia wytycznych (i nie ma tu odrobiny loteryjności), o których piszę niżej.

Na większy zarobek mogą liczyć osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody (należy to zrobić najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku). Jednocześnie bank zaznacza, że taki dokument wymagany jest w przypadku osób wnioskujących o kartę z limitem powyżej 5000 zł.

Ale uwaga: przekazanie bankowi dokumentu potwierdzającego deklarowane dochody jest też wymagane, jeśli chcesz wziąć udział w konkursie (bez względu na wysokość wnioskowanego limitu).

W konkursie nagrodą są karty paliwowe o łącznej wartości aż 3000 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na stacjach BP. Jak to jednak bywa w konkursach, to w tym przypadku nagroda nie jest gwarantowana - jej zdobycie zależy od udzielania trafnej odpowiedzi na pytanie konkursowe (poniekąd tu też liczy się szczęście, bo odpowiedź raczej będzie strzałem).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zyskać tytułową nagrodę, a jednocześnie spróbować szczęścia w konkursie:
  • do 15.12.2020 r.  odpowiedz na konkursowe pytanie "Zgadnij, ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?" i złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę (do udziału w promocji i konkursie kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w taki sposób);
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: 
    • zaloguj się do bankowości Citibanku (w tym za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile) oraz 
    • wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Dzięki powyższemu spełnisz warunki konkursu. By zaś uzyskiwać comiesięczne bonusy pieniężne (jako zwrot za płatności)
  • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Do wymaganej sumy Citibank nie zaliczy płatności zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych, którymi dla banku jest:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł (w ramach promocji) bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc (maksymalnie podczas jednej wypłaty można uruchomić 12 bonusów). Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).

Przebieg promocji Citibank w obrazowy sposób przedstawił w niniejszym filmiku:Nagrody w konkursie


Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest do 16.12.2020 r. Konkursowe jury wyłoni 10 zwycięzców w oparciu o udzielone odpowiedzi, które będą najbliżej prawidłowej wartości.

W przypadku dwóch lub więcej uczestników konkursu, którzy udzielą takiej samej odpowiedzi na pytanie konkursowe, o przyznaniu nagród będzie decydował czas logowania i wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł (tych, które należy wykonać najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy). O przyznaniu nagród bank poinformuje za pomocą wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do 31.12.2020 r. Wysyłka kart paliwowych BP ma nastąpić do 15.01.2021 r. (na adres korespondencyjny uczestnika konkursu).

Każda z nagrodzonych osób otrzyma 6 kart paliwowych BP o wartości 500 zł każda. Łącznie więc do wykorzystania na stacjach paliw tej sieci każdy zwycięzca będzie miał aż 3 000 zł.

Karty mają mieć ważność przez 24 miesiące, a można z nich korzystać wielokrotnie (aż do wyczerpania salda).

Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta - prześwietlenie ofety


Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,44%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: 
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Ile kosztuje Citibank-BP Motokarta?


Karta kredytowa z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji czy konkursu nie są one wymagane.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku: 


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...