Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł na zakupy (H and M, Leroy Merlin, Orlen lub Rossman) do wzięcia za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.09.2020

350 zł na zakupy (H and M, Leroy Merlin, Orlen lub Rossman) do wzięcia za konto w BNP Paribas

 W najnowszej promocji klient może wybrać nagrodę, która mu odpowiada.


Wybierz nagrodę od BNP Paribas
Do zgarnięcia za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas czekają bony na zakupy o łącznej wartości 350 zł. Uczestnik promocji samodzielnie może wybrać nagrodę - można zdecydować się na zakupy w sklepach H&M, Leroy Merlin lub Rossmann bądź na stacjach Orlen.

Promocja "Wybierz nagrodę": 350 zł na zakupy od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Wybierz nagrodę" do wzięcia czekają e-Kody H&M, karta paliwowa Orlen lub karty podarunkowe do Leroy Merlin lub Rossmanna - w każdym przypadku ich wartość to w sumie 350 zł.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Wybierz nagrodę" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć.

Zasady akcji "Wybierz nagrodę"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); już na tym etapie należy zdecydować o nagrodzie - do wyboru jest: do 350 zł w e-kodzie do H&M lub do 350 zł na Karcie Paliwowej Orlen, lub do 350 zł na karcie podarunkowej do Rossmanna, lub do 350 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin;
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 4.10.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 16.10.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 16.10.);
 • w październiku 2020 r.:
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
  • za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile wykonaj co najmniej jeden przelew (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda - 50 zł do wydania w wybranej przez Ciebie sieci (H&M, Leroy Merlin, Orlen lub Rossmann).

By otrzymać drugą nagrodę, tym razem już o wartości 100 zł, w listopadzie 2020 r.:
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile; 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj co najmniej 6 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Pamiętaj przy tym, że uzyskanie drugiej nagrody jest uzależnione od spełnienia w październiku warunków uzyskania pierwszej nagrody (50 zł).

By uzyskać trzecią nagrodę, tym razem będzie to aż 200 zł do wykorzystania w wybranej (przy rejestracji do promocji) sieci, w grudniu 2020 roku:
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile; 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj co najmniej 12 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Bon o wartości 200 zł otrzymasz, o ile wcześniej spełnisz warunki uzyskania poprzednich nagród (a więc w październiku warunki uzyskania 50 zł oraz w listopadzie warunki uzyskania 100 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie informował mailowo (wiadomości przyjdą z adresu wybierznagrode@bnpparibasplus.pl):
 • do 30.11. (o przyznaniu nagrody o wartości 50 zł za spełnienie warunków w październiku);
 • do 31.12.2020 r. (o nagrodzie wartej 100 zł za spełnienie warunków w listopadzie) oraz 
 • do 31.01.2021 r. (o nagrodzie o wartości 200 zł za realizację wytycznych w grudniu).

  Nagrody mają być przekazywane odpowiednio do 31.12.2020 r. (50 zł) oraz do 31.01. (100 zł) i 28.02.2021 r. (200 zł). Na dzień przekazania każdej z nagród nadal posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

  Jeśli zdecydujesz się na e-kody do wykorzystania w sklepach H&M, to dostaniesz je w formie elektronicznej, SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji.

  W przypadku wyboru nagrody w postaci karty podarunkowej Leroy Merlin lub Rossmann albo Karty Paliwowej Orlen, to do 15.12.2020 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu powiadamiającym o przyznaniu pierwszej nagrody - tym, który ma być wysłany do 30.11.2020 r.) i tam podać adres do przesyłki nagrody.

  E-kody H&M, jak i karty paliwowe Orlen mają mieć ważność do 31.10.2022 r. Karty podarunkowe Rossmann będą ważne do 31.10.2021 r., a kartę podarunkową w sklepach Lepry Merlin będzie można zrealizować w ciągu 10 miesięcy od dnia wysyłki karty do uczestnika promocji.

  Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wybierz nagrodę"


  Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

  ▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

  ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

  Mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach H&M, Leroy Merlin czy Rossmann, ani na stacjach Orlen.

  ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
  - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

  Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

  ▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

  Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

  ▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:
    


  Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


  Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
  • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

   Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

   Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

   Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

  Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

  Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Wybierz nagrodę" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

  Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

  Przydatne dokumenty:

  14 komentarzy:

  1. Jak wygląda korzystanie z takiej karty paliwowej Orlen? Trzeba wydać jednorazowo czy można dzieląc?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tankujesz lub robisz zakupy za ile chcesz i płatność robisz kartą aż do wykorzystania salda na tej karcie.

    Usuń
  2. Czy spłata opłat przez allegro zalicza się do płatności kartą?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Allegro ma MCC 4999 więc powinno być okey.

    Usuń
  3. Czy płatność Google Pay będzie zaliczona do płatności kartą?

   OdpowiedzUsuń
  4. Czyli jak wybiorę raz Leroy Merlin to wszystkie bony będą do Leroya?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, jeśli na etapie rejestracji wybierzesz Leroy Merlin, to wszystkimi nagrodami jakie otrzymasz będą karty podarunkowej do Leroy Merlin (o łącznej wartości 350 zł).

    Usuń
  5. Znam trzy osoby, którym podczas zakładania konta w aplikacji wyskoczył "błąd autoryzacji - udaj się do placówki banku w celu otwarcia konta".

   OdpowiedzUsuń
  6. Czy nie dyskwalifikuje posiadanie umowy ratalnej w Paribasie? W sensie żadne konta, żadne karty, tylko raty za pośrednictwem paribasa.

   OdpowiedzUsuń
  7. Po podpisaniu dokumentu wyskoczył błąd na stronie, ale myślę, że wszystko poszło okej. Muszę teraz czekać na kuriera, (który nie wiem kiedy przyjedzie). Pytanie żeby uzyskać dostęp internetowy do konta w przywiezionych przez niego dokumentach bd hasło czy muszę je jakoś wygenerować? Jaka jest kolejność?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Spokojnie. Jutro napiszą ci maila. A na przyjazd kuriera to masz jeszcze prawie 2 tygodnie. Po aktywacji karty będzie można się zalogować. Podasz login i wtedy przyjdzie pierwsze hasło smsem.

    Usuń
  8. Czy ktoś dostał już kartę Orlen mają nibt czas do 31 grudnia. Pytam z ciekawości.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...