Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna aż 350 zł za konto w BNP Paribas

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

15.09.2020

Premia pieniężna aż 350 zł za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas można założyć w nowej promocji.

Promocja "Premiuj z BNP Paribas"
Akcja "Premiuj z BNP Paribas" pozwala w prosty sposób zgarnąć bonusy na sumę 350 zł. To premie pieniężne, a nie bony na zakupy czy nagrody rzeczowe, więc uzyskane środki można przeznaczyć na co się chce. Z udziałem w takiej promocji warto się pospieszyć, bo pula rejestracji jest limitowana!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Premiuj z BNP Paribas": 350 zł w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Premiuj z BNP Paribas" do wzięcia czekają dwie premie pieniężne w wysokości 150 oraz 200 zł (co w sumie da wspomniane 350 zł). Środki te wpłyną na Twe konto osobiste założone w promocji, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Limit rejestracji. Udział w promocji "Premiuj z BNP Paribas" wziąć może maksymalnie 1500 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć.

Zasady akcji "Premiuj z BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 27.09.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 18.10.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 18.10.);
 • w październiku 2020 r.:
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (dla klientów BNP Paribas) oraz
  • za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile wykonaj co najmniej 2 przelewy (na dowolne kwoty; mogą to być przelewy na własne konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać premia w wysokości 150 zł.

By otrzymać drugą premię, tym razem już w wysokości 200 zł, w listopadzie 2020 r.:
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile; 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę co najmniej 300 zł.

Pamiętaj przy tym, że uzyskanie drugiej premii jest uzależnione od spełnienia w październiku warunków uzyskania pierwszej premii (150 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie informował mailowo (wiadomości przyjdą z adresu premiuj@bnpparibasplus.pl):
 • do 20.11. (o premii 150 zł za spełnienie warunków w październiku) oraz
 • do 23.12.2020 r. (o premii 200 zł za spełnienie warunków w listopadzie).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 26.11.2020 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w promocji, bo to właśnie na niego wpłyną premie - stanie się to odpowiednio do 30.11. (150 zł) oraz do 31.01.2021 r. (200 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premiuj z BNP Paribas"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:


Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

65 komentarzy:

 1. Mam konto z Raiffa. Łapię się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby posiadające konto założone w czasach Raiffeisen Polbanku, w chwili obecnej są już klientami BNP Paribas (po połączeniu tych banków). Zatem masz konto w tym banku.

   Usuń
  2. Mogą być dwa przelewy na to samo konto czy dwa na różne konta?

   Usuń
 2. Cześć mam pytanie,
  Mam częsty problem z otwarciem kont w różnych bankach i skorzystania z oferty. Problem wynika najprawdopodobniej z mojego nazwiska - w dowodzie mam Müller z kropkami, natomiast przy każdym wniosku wypisywanym przez aplikację lub na stronie nie da się wpisać u umlaut, tylko zwykłe u. Nie akceptują czcionki. Następnie dostaje odpowiedź z banków o odrzuceniu wniosku ze względu na niezgodność danych z dowodem osobistym. Ma ktoś pomysł jak zaradzić w takiej sprawie, gdyż do placówek mam spory kawałek..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje chyba tylko urzędowe spolszczenie nazwiska na Mueller.

   Usuń
 3. Konto można założyć w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisach promocji zawsze staram się uwzględnić wszystkie szczegóły - w tym wymienić wszystkie dostępne sposoby zawarcia umowy (o czym mowa na końcu wpisu - po prześwietleniu konta). Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 4. Szkoda że teraz 15 miesięcy a nie 12 jak było. Łapałbym się a tak to muszę zaczekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak spojrzysz na karencję w Millenium to zmienisz zdanie. 15 mies. to ciągle spoko.

   Usuń
 5. Co decyduje o tym że załapię się na promocję? Czas podpisania umowy czy aktywacja konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Decyduje rejestracja. Kto zdąży to zrobić, ten (po spełnieniu pozostałych warunków) otrzyma premie. Kolejność zawarcia umowy czy aktywacji konta nie ma znaczenia (ważne by zrobić to w wyznaczonych terminach).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Wniosek wysłałem.

   Usuń
 6. Czy jest dostępny program poleceń w BNP? Łączy się z tą promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma programu poleceń (i jak sięgam pamięcią, to nigdy - przynajmniej w ciągu ostatnich 5-6 lat - nie było).

   Usuń
 7. Skan dowodu? Bez sensu ja dziekuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość banków przy otwieraniu konta internetowo prosi o skan bądź zdjęcie.
   Normalna taktyka

   Usuń
  2. To normalne a nawet ciebie zabezpieczające. Bo nikt na ciebie nie złoży wniosku o konto w takim banku.

   Usuń
 8. Cześć Złotówa.

  Właśnie zarejestrowałem się w promocji i chciałem otworzyć konto.
  Wpisałem wszystkie dane i doszedłem do momentu podpisania umowy sms-em. Otrzymałem SMS-a oraz maila aby podpisać i po 5min. otrzymałem maila o odrzuceniu wniosku o konto.
  Mogę to zacząć od nowa? Czy jakoś to będzie inaczej przez promocję odbierane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spróbować odnowa (korzystając z linka otrzymanego w mailu przychodzącym po rejestracji na stronie promocji).

   Usuń
 9. Co jeśli mam kartę kredytową w BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział w promocji konta. Ale w praktyce bywały sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. Ja mam własnie inny produkt (limit allegro) oraz umowę ramową na dostęp przez aplikację. Wniosek udało mi się złożyć natomiast przychodzą maile i smsy typu:

   Twoja umowa o Konto "Otwarte na Ciebie" czeka jeszcze na podpisanie. Aby to zrobić, kliknij w poniższy link:
   Na podpisanie umowy będziesz mieć 30 minut. Potem umowa niestety wygaśnie.

   ale w miejscu gdzie spodziewałbym się linka nie ma nic

   Usuń
  3. Z tego co kojarzę z doniesień Czytelników, to taka sytuacja ma miejsce w przypadku korzystania z AdBlocka (lub podobnego programu). Sugeruję go wyłączyć lub skorzystać z innej przeglądarki. Wtedy link powinien być widoczny.

   Usuń
  4. Tu Anonimowy17 września 2020 09:32

   Właśnie zadzwonili do mnie z BNP i powiedzieli, że mają problem z wnioskami wysyłanymi na pocztę @wp.pl. Aby rozwiązać problem należy na poczcie WP przesłać dalej wiadomość z BNP, wtedy pokazuje się DOKOŃCZ WNIOSEK, na którym trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy i dać otwórz w nowym oknie - przenosi nas wtedy na stronę paribasa i tam podpisujemy wniosek.

   Usuń
  5. Czyli nie potrzeba wyłączać AdBlocka?

   Usuń
 10. Wiem, że Millennium ma teraz mały procent na k.o. ale czy ktoś się orientuje jak teraz funkcjonuje stawka promocyjna? Kiedy przewidujecie start nowej edycji? Lepszy 1% niż nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

   25 tysięcy na 60 dni na 1%, data weryfikacji salda: 1 sierpnia.
   Strasznie marnie. :(

   Usuń
  2. Też jestem ciekawa kiedy będzie teraz badanie sald. Z tego co mi się wydaje to obecne promocyjne % niedługo się kończy.

   Usuń
  3. albo tydzień albo dwa przed datą startu nowej edycji.

   Usuń
  4. Jeśli w niedzielę 27. września zaoferują kolejną edycję promki KO Profit, to bazując na tym co się działo w przeszłości, dzień badania salda albo był w ostatnią sobotę 12. września, albo będzie w najbliższą sobotę 19. września.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 16 września 2020, 15:42 - Tak, 1. sierpnia to była sobota i jednocześnie dzień, w którym pojawiły się odsetki na KO Profit za lipiec - przypadek?

   Usuń
  6. Nie, to nie przypadek tylko ciąg dalszy pułapki z dniem badaniem salda :)

   Usuń
  7. O to się wkurzę, jeżeli był już dzień badania sald :/

   Usuń
 11. Po jakim czasie mogę zamknąć to konto? I czy można to zrobić online czy trzeba udać się do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natychmiast po przytuleniu premii: https://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  2. Jak dostaniesz premię to możesz zamykać. W BNP Paribas: list, oddział albo telefonicznie na infolinii zamkniesz konto.

   Usuń
 12. Czy można założyć konto wspólne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale po co wspólne?? Załóżcie 2 indywidualne to dostaniecie 2 x 350 zł.

   Usuń
 13. Jesli nie mam tam konta a jedynie zawarlem umowe o kredyt odnawialny to moge sie zalapac na taka promocje ? Ps. Z tego kredytu odnawialnego zrezygnowalem i zaplacilem kwote za ktora kupowalem przedmiot na allegro. Z gory thx za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział.

   Usuń
  2. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

   Usuń
 14. Mogą być dwa przelewy na to samo konto czy dwa na różne konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym względzie nie ma wytycznych, więc mogą to być przelewy na ten sam numer rachunku.

   Usuń
 15. Czy jak nadalem pin do karty przed 18.10 ale karte aktyowałem po to spełniam warunki promocji? W regulaminie bodajże w punkcue 7 jest informacja tylko o nadaniu PIN-u do podanego czasu. Bede wdzieczny za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzień dobry,
  Zdecydowałem się na zamkniecie konta w oddziale ze względu na grudniowe podwyższenie opłat i prowizji. Na koncie nie miałem karty - zrezygnowalem 2 lata temu po podwyżce, saldo 0,00, brak jakichkolwiek kredytów lub zobowiązań. Pracownik banku, po nieudanych namowach na pozostanie poinformował mnie, że mam możliwość zamknięcia rachunku natychmiast, albo z 30 okresem wypowiedzenia, wybrałem pierwsza opcje. I chyba się przejechałem... Mam bowiem pewien problem, po 50 dniach od zamknięcia, nadal moge zalogować się na bankowość elektroniczną. Co prawda wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do rachunku, jednak widnieją tam wszystkie moje dane, mogę nadal procesować wnioski, otwierać rachunki i lokaty, przychodzą sms kody. Dzwoniąc na infolinie bank poinformował mnie że nie ma możliwości zablokowania dostępu, a moje dane bank przechowuje 20 lat. Trochę mnie to zdziwiło, bo cofnolem zgodę na przetwarzanie danych podczas rezygnacji. Czy nie ma innej mozliwosci na zamkniecie dostepu przez internet? Czy ktoś nie orientuje się jak to wygląda od strony prawnej, na jakiej podstawie bank umozliwia mi dostep do serwisu internetowego i mojego profilu kiedy umowa ulegla rozwiazaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wypowiedzieć umowę ramową. Wtedy zamkną ci dostęp.

   Usuń
  2. Należy przy tym jednak uważać, żeby nie zablokowali dostępu zamiast zamknąć :)

   Usuń
 17. Czy dostał już ktoś maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody? Boje się, ze mogłem przypadkiem usunąć jak czyściłem skrzynkę ze spamu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ma.

   Usuń
  2. Jeszcze nie a codziennie monitorujemy skrzynki. Do 20.11 mają dać informacje

   Usuń
  3. 20 listopada minął a mail nie dotarł. Rozumiem - po braku jakichkolwiek wpisów z dnia dzisiejszego - że u innych podobnie.
   I kto tu dał ciała, BNP Parobas czy Ad Astra Sp. z o.o.? W każdym razie, to nie pierwsza promocja Parobasa gdzie mam do czynienia z cyrkiem (w dwóch na trzy z dotychczasowych to niepowodzenie pomimo reklamacji a warunki oczywiście spełnione z nawiązką tak jak we wszystkich innych promocjach bankowych).
   I tak, naprawdę dobrze jest wiedzieć, że nie jest się osamotnionym ale że to tradycja Parobasa która dopada wielu.

   Usuń
  4. Maila dostałem. Nr konta podany.

   Usuń
  5. Sprawdź spam. A jak nie ma to pisze reklamację do organizatora. Adres jest w regulaminie.

   Usuń
  6. Przy tak dużej ilości promek tego ich konta mogą się zdarzyć takie odosobnione przypadki, nie?

   Usuń
  7. Też dostałem maila. Ale zauważyłem następnego dnia, bo był w spamie.

   Usuń
 18. Mi mail dotarł we wtorek, przypomnieli w nim od razu warunki udzielenia drugiej premii

  Czy ktoś się orientuje, czy można zapłacić kartą bnp za pobraniem w paczkomacie i będzie to uznawane do tych 300 PLN płatności karta?

  OdpowiedzUsuń
 19. Dostaliście pierwsza nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy jak się spozni z podaniem rachunku bankowego do otrzymania I nagrody to czy ona przepada? Przegapiłem termin i dopiero dziś przesłałem rachunek. Miał ktoś podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w jednej promocji podałem po czasie ale mi wypłacili. Napisałem do nich jednak że wcześniej nie znalazłem maila bo miałem w spamie.

   Usuń
  2. Na szczęście nic nie przepada. Nawet regulamin zawiera zapis dot. podobnych sytuacji:

   "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 2 lit. b, nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: premiuj@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 20 sierpnia 2021 r.".

   Usuń
 21. Złożyłam reklamację , ponieważ nie otrzymałam maila, chociaż warunki spełnione odnośnie promocji. Rozpatrzenie reklamacji pozytywne -podobno maila z info o przyznaniu nagrody wysłali 18.11.2020- ale nie bardzo im wierzę bo sprawdzałam pocztę łącznie ze spamem skrupulatnie i nic tam nie było. Na szczęście sprawa wyjaśniona i kasa wpłynie w grudniu

  OdpowiedzUsuń
 22. W rozsyłanych mejlach informujących o przyznaniu drugiej nagrody pomylili się co do terminu wypłaty i podali że wypłacą do 31.12.2020 r. W kolejnym mejlu wysłali sprostowanie z prawidłowym terminem wypłaty, czyli do 31.01.2021 r.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...