Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: wrzesień 2020 roku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2020

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: wrzesień 2020 roku

Co dla oszczędzających przynosi nowy miesiąc? Sprawdzam.

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: wrzesień 2020 roku
Jak co miesiąc na blogu przedstawiam przegląd obejmujący wszystkie aktualnie najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe w bankach.

Dziś czasy dla oszczędzających - delikatnie rzecz ujmując - nie są lekkie. O dobre oprocentowanie jest bardzo trudno i trzeba się silić, by znaleźć coś korzystnego. Sposobem na zwiększenie zysku jest to, co pewne i gwarantowane, jak odsetki z lokaty, czyli promocje bankowe z gwarantowanym bonusem pieniężnym na start. Wtedy oprócz odsetek uzyskasz też dodatkową premię - najczęściej za spełnienie całkiem prostych warunków. Dlatego też od tych propozycji zaczynam przegląd. Dalej znajdziesz też standardowe propozycje banków.

⚡ Najwyższe oprocentowanie + premia (oprócz odsetek)


Oto obecnie dostępne oferty banków:

mBank: 2,5% do 20 tys. zł + premia do 140 zł


Promocja mBanku osobie zakładającej konto osobiste daje podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele (2,5% w skali roku przez okres 4 miesięcy maksymalnie dla kwoty do 20 tys. zł oraz gwarantowane premie pieniężne do 140 zł (za spełnienie prostych warunków, bo w tym celu wystarczy wykonać łącznie 10 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty i zapewnić 2 wpływy po 1 tys. zł każdy - może to być przelew choćby z własnego konta w innym banku). Sprawdź prześwietlenie promocji mBanku >>

Bank Pekao: 2% dla oszczędności + bonusy do 150 zł


Pakiet powitalny dla osób zakładających konto osobiste przygotował również Bank Pekao (z żubrem w logo; co podkreślam, bo zdarzają się pomyłki z PKO BP). W skład propozycji tego banku wchodzi: premia pieniężna 100 zł (do wydania na dowolny cel) + bon na zakupy o wartości 50 zł + 2% na koncie oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać ma przez 120 dni dla kwoty do 20 tys. zł. Sprawdź prześwietlenie promocji w Banku Pekao >>

Santander Bank: lokata 2% na 4 miesiące + min. 250 zł


Santander Bank: lokata 2% na 4 miesiące + min. 250 zł
Osoby, które dotąd nigdy nie miały lokaty mobilnej w Santander Banku (czy to są nowymi, czy obecnymi klientami), mogą skorzystać z 4-miesięcznej lokaty mobilnej, na którą wpłacić da się do 20 tys. zł. Oprocentowanie wynosi 2% w skali roku. A kto dopiero teraz założy konto osobiste w Santander Banku, ten dzięki bogatemu pakietowi promocji zyskać może od 250 do nawet 1050 zł. Sprawdź prześwietlenie promocji w Santander Banku >>

Najlepsze lokaty we wrześniu 2020 roku


Gdzie obecnie można znaleźć najlepsze lokaty bankowe na wrzesień? Oto (niestety dość krótkie) zestawienie, które obejmuje propozycje banków z oprocentowaniem wynoszącym co najmniej 1% w skali roku:
 1. Bank Millennium: Lokata Lubię to Polecam (2,5% w skali roku, 3 miesiące, do 15 tys. zł) - to propozycja, z której skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Lokata jest bowiem nagrodą (jedną z kilku do wyboru) w programie poleceń konta osobistego w Banku Millennium. Skorzystać z niej mogą więc nie tylko osoby dopiero co zakładające konto (z polecenia), ale także polecający (czyli obecni posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku).

 2. Nest Bank: Nest Lokata Witaj (2,5% w skali roku, 3 lub 6 miesięcy, do 10 tys. zł) - oferta skierowana jest do osób zakładających konto osobiste w Nest Banku. Klient do wyboru ma lokatę na 3 lub 6 miesięcy. Pierwszy wariant nie stawia dodatkowych warunków, ale jeśli podwyższone oprocentowanie chcesz mieć na pół roku, to niezbędnym będzie zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto w Nest Banku.

 3. Santander Bank: Lokata Mobilna (2% w skali roku, 4 miesiące, do 20 tys. zł) - z tego depozytu klient Santander Banku skorzystać może tylko jeden raz (więcej już takiej możliwości nie będzie). A jak nazwa sugeruje, lokatę mobilną założyć można wyłącznie za pośrednictwem aplikacji;

 4. Idea Bank (lokaty powitalne, 3 miesiące, do 200 tys. zł); w tym przypadku propozycja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy dotąd nie mieli żadnych umów, ani nawet nie wnioskowali o jakikolwiek produkt w Idea Banku. Lokatę można za to założyć bez konieczności otwierania konta, ani korzystania z jakichkolwiek innych produktów banku. A do wyboru jest jedna z lokat 3-miesięcznych: Happy (1,8% w skali roku dostępna dla kwoty od 500 do 20 000 zł) lub Happy Pro (1,5% w skali roku dla kwoty od 20 000,01 do 200 000 zł).

  Dla obecnych klientów Idea Banku najlepsze oprocentowanie czeka na Lokacie na Nowe Środki Plus (gdzie oprócz wpłaty nowych środków wymagane jest również posiadanie lub założenie konta osobistego w tym banku). Można na niej uzyskać 1% (na 3 miesiące), 1,1% (na 2 miesiące) lub 1,2% w skali roku (na 1 miesiąc), a ulokować można nawet większe środki (do miliona złotych, acz pamiętaj o limitach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, o których piszę jeszcze nieco niżej).

 5. Getin Bank: Lokata Mobilna na Start (1,5% w skali roku, 3 miesiące, do 10 tys. zł) - swego czasu ta lokata oferowała promocyjne oprocentowania dla każdego - bez względu na to, czy ktoś jest nowym, czy obecnym klientem. Obecnie z propozycji skorzystać może tylko nowy klient, a jedynym sposobem otwarcia lokaty jest skorzystanie z aplikacji mobilnej Getin Banku;

 6. BOŚ Bank: e-Lokata Na Plusie (1% w skali roku; 3 miesiące; do 20 tys. zł) - tak wygląda promocyjna propozycja lokaty powitalnej dla nowych klientów BOŚ Banku;

 7. mBank: Lokata dla nowych klientów (1% w skali roku, 3 miesiące, do 10 tys. zł) - by skorzystać z tej lokaty, trzeba założyć konto osobiste w mBanku. Stojąc jednak przed wyborem między tą propozycją, a promocją, którą już wyżej opisałem (premia do 140 zł + 2,5% na koncie oszczędnościowym), to właśnie ta druga opcja wypada o niebo lepiej.

Najlepsze konta oszczędnościowe na wrzesień 2020 roku


Nowym liderem zestawienia stał się Credit Agricole, który - wbrew rynkowej tendencji obniżek oprocentowania - podniósł stawkę i obecnie daje 3% w skali roku gwarantowane dla kwoty do 20 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Propozycja skierowana jest do nowych klientów zakładających konto, a dodatkową zachętą jest premia do 200 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz też więcej szczegółów na temat promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym).

2,5% w skali roku, także dla kwoty do 20 tys. zł, ale za to na 4 miesiące, daje mBank. To już wspomniana wyżej promocja z premią do 140 zł.

Jeszcze 2 banki postanowiły zaoferować oprocentowania z dwójką na przodzie (konkretnie jest to okrągłe 2% w skali roku). Taka oferta obowiązuje we wspomnianym już Banku Pekao (do 20 tys. na 120 dni) oraz w Getin Banku, gdzie z promocyjnej stawki korzystać można dla kwoty do 10 tys. zł, ale za to przez najdłuższy okres, bo nawet 12 miesięcy. W Getin Banku dodatkowo można też zgarnąć bon na zakupy o wartości 50 zł (do wyboru: Allegro, Decathlon lub Empik.com).

Przydatne informacje


Niniejszy wpis prezentuje najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe według stanu na 1.09.2020 r. Jednakże oferty banków potrafią zmieniać się dość dynamicznie, więc zachęcam do sprawdzania aktualizowanych na bieżąco zestawień:

W każdym miejscu, gdy mowa o oprocentowaniu, to przedstawiam je w ujęciu rocznym. Uwzględniam tylko stałe oprocentowanie, a więc takie, które nie zaskoczy spadkiem w trakcie trwania umowy - z góry można więc wyliczyć sobie spodziewany zysk. W obliczeniu odsetek pomóc Ci może kalkulator, który znajdziesz we wpisie: "Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć + KALKULATOR odsetek z lokaty".


Każda z lokat i wszystkie konta oszczędnościowe wyżej opisane, oferowane są przez banki, które podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny, który chroni oszczędności do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro.

Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych lokat i promocji bankowych (nawet tych obowiązujących tylko tymczasowo), skorzystaj z mailingu dla Czytelników bloga Bankobranie. To niezawodny sposób dowiadywania się o nowościach:

90 komentarzy:

 1. jednym słowem wielka LIPA :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety Polska poziomem oprocentowania dogoniła ten ciągle naśladowany Zachód. Szkoda tylko, że u nas inflacja jest wyższa, więc realnie pieniądz traci.

   Usuń
 2. Jest jakiś błąd w linkach. https://bankobranie.blogspot.com/2020/08/korzysci-dla-ciebie-jesien-2020-credit-agricole.html strona nie istnieje... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chwilowo nie działał - teraz jest okey. Dzięki za sygnał!

   Usuń
 3. Tak jakby coś drgnęło w górę? IB, CA trochę podniosły %. W Getinie też przy przelewie na zatrzymanie miałem kilka dni temu 1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość kosmetyczne to ruchy.

   Usuń
  2. Ruchy nieznaczne, ale na pewno w lepszym kierunku niż to miało miejsce na masową skalę w ostatnich miesiącach.

   Usuń
 4. Czy ktoś jeszcze ma problem z wyświetlaniem salda nowych środków w IdeaBanku? Podczas zakładania lokaty na nowe środki zawsze wyświetlało się saldo na 20 dzień poprzedniego miesiąca i saldo "nowych środków" (maksymalna kwota na jaką można było założyć lokatę). Teraz z jakiegoś powodu saldo na 20 dzień poprzedniego miesiąca pokazuje 0, i saldo nowych środków jest równe wszystkim środkom w banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę to (chmura): "Saldo środków na 20 dzień poprzedniego miesiąca to: 0 PLN."

   Usuń
  2. No bo jest nowy miesiąc. W sierpniu brali pod uwagę saldo z 20-go lipca. Od dziś z 20-go sierpnia.

   Usuń
  3. Wiadomo, że od dziś biorą saldo z 20. sierpnia - ale właśnie zamiast właściwego salda system pokazuje 0 PLN.

   Usuń
  4. W czym więc zmartwienie?

   Usuń
  5. 20.08 miałeś na wszystkich kontach i lokatach 200k, teraz masz 220k i chcesz założyć lokatę. Zgodnie z regulaminem możesz założyć lokatę na nowe środki na maksymalnie 20k. Ta informacja podawana jest przy zakładaniu lokaty - a teraz zamiast niej masz błędną informacje o saldzie równym 0 na dzień 20.08 oraz o tym, że możesz założyć tę lokatę na całe 220k. Wbrew pozorom to jest zmartwienie - musisz ogarnąć prawidłowe saldo na 20.08, żeby wiedzieć jaką maksymalnie lokatę można założyć, a co więcej - system pozwala Ci założyć lokatę na dowolną kwotę. Jakoś nie wierzę, że w przypadku przekroczenia "prawdziwego" progu (w powyższym przykładzie >20k) zostaną naliczone odpowiednie odsetki...

   Usuń
  6. Jestem ich klientem od ponad 8 lat i o czymś takim nie słyszałem :)

   Usuń
 5. Marnie.... Jakby nie patrzeć i tak wychodzi realnie na minus...

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę z niektórymi lokatami to ściema. Boś po złożeniu wniosku zaprasza do oddziału - lipa...

  OdpowiedzUsuń
 7. ktoś ma jakiś pomysł gdzie ulokować ponad 150k oprócz ideabanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic innego nie wymyślisz spoza wymienionych. 1% możesz mieć jeszcze na Koncie Mega Oszczędnościowym w Aliorze ale to do 100 tys. albo w Getinie do 200 tys.

   Usuń
  2. Po spełnieniu warunku wpływów na konto i płatności kartą, w BOŚ można dostać na Ekokoncie oszczędnościowym: 1,20-1,40%.

   Usuń
  3. https://www.obligacjeskarbowe.pl/oferta-obligacji/obligacje-4-letnie-coi/coi0824/

   Usuń
  4. Ja od Getinu dostałam takiego smsa:

   Do 10.09.2020 r. zaloz Lokate na Nowe Srodki i zyskaj 0,8% w skali roku na 2 m-ce. Otworz nawet 3 lokaty od 500 do 100 tys.zl kazda. Szczegoly na getinbank.pl

   Usuń
  5. Na lokacie 0,8%, ale na koncie oszcz. (EKO) 1%

   Usuń
 8. Ktoś sprawdzał jakieś propozycje na zatrzymanie typu zawrotna itp? Jak to teraz wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1% na 3 mies.

   Usuń
  2. Dzisiaj przy próbach kilku przelewów kwoty 100 tys. PLN (do CA, Aliora) lokata Zawrotna mi się nie pojawiła.

   Usuń
  3. A u mnie dziś: 0,9%. Przelew do Santandera.

   Usuń
 9. wolałem wybrać to co sie pokończyło i włożyć do skrzynki w szafie zamiast w banku trzymać udało się założyć nowy cel w mbanku na 2% i jeszcze mam lokatę w BZWBK na 2% jak się pokończy to do skrzynki i do szafy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz ryzyko kradzieży, pożaru itp. Lepiej już trzymać w banku choćby na 0,5-1%.

   Usuń
  2. nie mieszkam na melinie i nie zasypiam z papierosem

   Usuń
 10. Mnie Millennium zaoferował 2-miesięczną lokatę na 0,5% przy przelewie do Idea - jest coraz zabawniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wobec standardowych lokat to i tak mocno się szarpnęli. Najlepsza lokata mobilna też jest na 0,5 proc.

   Usuń
  2. Być może, ale w Idea dostałem 1,2% na 1 m-c.

   Usuń
  3. jaka to lokata w IB na 1,2%???

   Usuń
  4. Lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS.

   Usuń
 11. W nest jest od 50 tys - 1,25% do konca mc i 2 pelne nastepne tylko pytanie do jakiej kwoty??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie jest teraz oprocentowanie w Nest na koncie oszczędnościowym?

   Usuń
  2. WIBOR 3M czyli 0,23% + 0% (marża) jednak od 16.10 będzie WIBOR 3M - 0,5% (marża)

   Usuń
  3. Czyli to Nest będzie 'oszczędzał' na tych kontach oszczędnościowych - lovely!

   Usuń
  4. Co przestaje dziwić. Czytałem wywiad z prezesem którego banku. Tłumaczył jak banki tracą na pieniądzach, które klienci trzymają na rachunkach. Bo nie są w stanie tyle kredytów udzielić a do tego płacą podatek bankowy od aktywów. No więc wszelakimi sposobami chcą tych pieniędzy się pozbywać.

   Usuń
  5. Żaden bank bez udzielania kredytów długo nie pociągnie.

   Usuń
  6. Kto jest prezesem Nest?

   Usuń
  7. Nie pisałem o prezesie Nest Banku. Na pewno to był inny.

   Usuń
 12. Do jakiej kwoty daje nest 1,25% ??(bo od 50tys)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pokazuje wam sie oferta na zawrotną w IB? próbowałem przelać do geting, milenium mbank alior i zero oferty, przelew na ponad 100k?

  OdpowiedzUsuń
 14. Zarząd Idea Banku poinformował o złożeniu do Komisji Nadzoru Finansowego wniosku dotyczącego odwołania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego z funkcji kuratora banku. Idea zarzuca BFG niewłaściwe wypełnianie tej roli.

  OdpowiedzUsuń
 15. 2-3 % dla 20k na 2-3 miesiące.. Przecież to jest walka o jakieś 20 złotych różnicy a sumarycznie pewnie zarobku po 3 miesiącach 120 zł. Przy obecnej mega inflacji i tak jesteśmy w plecy:
  "Polska z najniższym oprocentowaniem realnym lokat w Europie. Inflacja pożera wszystko":
  shorturl.at/jlrsP (wybaczcie że dane z wyborczej).

  Pytanie do Złotówy - może lepiej zmienić profil strony i dodać inne opcje zarobku niż bankowe? Bo te aktualnie dają tyle co NIC? ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat ten blog jest niemal w 100% o bankobraniu, ale Złotówa prowadzi również inny blog: https://www.promocjobranie.pl/

   Usuń
  2. Ze swej definicji (wynikającej już z nazwy) blog Bankobranie skupia się na ofertach banków. Promocji bankowych (z premiami) nie brakuje. Finansowych propozycji (pozabankowych) jest dość mało (choć pod koniec ub.r. nimi sypnęło, więc powstało Promocjobranie).

   Jeśli jednak chodzi o propozycje dla oszczędności, to ze względu na swą awersję do ryzyka, sceptyczny jestem wobec innych form lokowania środków. Choć oczywiście nie mówię im "nie", ale wychodzę z zasady, że piszę tylko o tym, co "czuję" i z czego sam korzystam (lub przynajmniej chciałbym skorzystać).

   Usuń
  3. W przeszłości konsekwentnie blokowałeś wpisy z linkami do stron obligacji Skarbu Państwa, a to wyjątkowo atrakcyjna i solidna forma inwestycji :)

   Usuń
 16. Lepiej w idebank 1,2% na mc czy 1% na 3 ? Jak teraz będzie z lokatami bo może za jakiś bliski czas co się ruszy w górę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poważnie przewidujesz podwyżkę oprocentowania na lokaty w najbliższej przyszłości? Co skłania do takich wniosków?

   Usuń
  2. Różnica na tyle nieznaczna że ja bym brał wróbla w garści. Czyli 1%. Nie wierzę żeby np. za 1-2 mies. oproc. skoczyło do 1,5%

   Usuń
  3. Jeden z członków RPP, niejaki Łon, ostatnio wzmiankował w RM o możliwości obniżki stóp procentowych!

   Usuń
  4. A ja dałem to co jeszcze mogłem na te 1,2% w IB. Co będzie to będzie, po miesiącu zawsze można jeszcze przenieść gdzie indziej i to w najgorszym wypadku na 1%.

   Usuń
  5. Najgorsze to będzie jak ty będziesz płacił bankowi za przechowanie twoich oszczędności. Już są zakusy i plany, na razie obiecali że oprocentowanie nie będzie ujemne tylko 0% . Nie żartuję.

   Usuń
 17. W Nest Banku symboliczny wzrost. Lokata Lojalna na 24 mies. jest na 1%. No ale ona wymaga wpływów wynagrodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Getin na lokacie dla nowych środków daje 1% na 4 mies. Max. 200 tys. I trzeba mieć konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają też Lokatę Mobilną Na Start @ 1,5% ale tylko do 10k na 2 m-ce.

   Usuń
  2. @Anonimowy 11 września 2020 21:08
   Możesz jednak założyć aż 3 takie lokaty po 200 tys. na 4 miesiące.

   Usuń
  3. Każda aż na 1% ... rewela!

   Usuń
  4. @Anonimowy, 12 września 2020, 10:41 - Przy depozycie 10 tys. to netto całe 10,12 zł na m-c :)

   Usuń
 19. Począwszy od 16. października na KO w Nest będzie obowiązywać oprocentowanie: WIBOR 3M - 0,50% (marża) ... obecnie WIBOR 3M wynosi 0,23% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli to oznacza, że wyniesie -0,27% :)

   Usuń
 20. Przełom w Idea - lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS teraz 1,2% na 1, 2 oraz 3 m-ce!

  OdpowiedzUsuń
 21. "RPP pozostawiła wszystkie stopy procentowe bez zmian"

  Taka dziś decyzja RPP. Ale czy to jeszcze kogoś grzeje?

  OdpowiedzUsuń
 22. Lokata Zawrotna aktualnie 1%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś po południu akcje Idea spadły o circa 20% - rzekomo Czarnecki ma usłyszeć zarzuty w związku z aferą GetBack.

   Usuń
  2. Kapitalizacja to tylko jeden z problemów - dużo większy, to odpływ aktywów!

   Czarnecki będzie walczył o swoje prawa i idę o zakład, że dowiedzie przed międzynarodowymi sądami tego, że to aparat państwowy w ramach zemsty działał na szkodę jego banków.

   Usuń
 23. Od dziś już w Idea Bank 1,5% na nowe środki. Rośnie od piątku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje o zamiarach aresztu dla p. LC chyba robi to samo co się działo na przełomie 2018/19. Tylko poziom jednak inny.

   Usuń
  2. Tak, ale to oprocentowanie jest jedynie ma 1 m-c :)

   Usuń
  3. Zawrotna dzisiaj też na 1,5%. I to już na 3 miesiące.

   Usuń
  4. Przebijają. 2,5% na nowe środki

   Usuń
 24. Teraz dla nowych środków 2,5% na 1, 2 albo 3 mce

  OdpowiedzUsuń
 25. Gdzie się podział ten gość od lokat Facto? BFF Banking Group jest włoską instytucją kredytową, nad którą bezpośredni nadzór sprawuje Bank Centralny Włoch. Ponadto w przypadku zerwania lokaty przed terminem pieniądze są tam 'zamrożone' przez 35 dni co zdaniem Rzecznika Finansowego narusza polskie prawo - art. 726 kodeksu cywilnego i art. 50 prawa bankowego.

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Problemy-z-lokata-Facto-BFF-Banking-Group-7853733.html

  OdpowiedzUsuń
 26. KO w BOŚ od 1. listopada:

  - Konto oszczędnościowe "Ekoprofit"
  • do kwoty 100 tys. zł – 0,10%
  • dla nadwyżki środków ponad 100 tys. zł do 500 tys. zł – 0,35%
  • dla nadwyżki środków ponad 500 tys. zł – 0,50%

  - Konto oszczędnościowe "Więcej Za Mniej"
  • do kwoty 20 tys. zł – 0,50%
  • dla salda powyżej 20 tys. zł do 50 tys. zł – 0,35%
  • dla salda powyżej 50 tys. zł – 0,10%

  - Konto wyjątkowe "H2O" – 0,40%

  OdpowiedzUsuń
 27. W Getinie podnieśli kwotę objętą 1% na EKO. Teraz jest do 400 tys.

  OdpowiedzUsuń
 28. Wygląda jakby nowej edycji promocji % na KO Profit w Millennium nie było.

  OdpowiedzUsuń
 29. "Promocyjne oprocentowanie na dzień dobry!"

  Jest takie hasło, ale żadnych dodatkowych informacji. A regulamin tylko z 24-tej edycji.

  OdpowiedzUsuń
 30. Spokojnie, na pewno wkrótce się pojawi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie się pojawiła!

   Usuń
  2. Ja jakoś niczego nie widzę.

   Usuń
  3. Ale na stronie o KO Profit cały czas utrzymują zakładkę PROMOCJA więc może jeszcze wróci?

   Usuń
  4. W Millennium: "Otwórz lokatę Millenet w godz. 10-13 i zyskaj oprocentowanie 0,26%!"

   To Happy Hours. Pamiętam jak w 2012-2013 r. zakładałem te lokaty w Happy Hours. Wtedy było +2% co dawało 7%.

   Usuń
  5. po cichu liczę że może coś zrobią od 1 X

   Usuń
  6. Wygląda na to, że ostatni dzwonek na coś sensownego w temacie KO to było załapanie się na 24. edycję promki KO Profit u Portugalczyków :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...