Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 500 zł za firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.09.2020

Zyskaj do 500 zł za firmowe Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Bank Millennium wznowił promocję konta dla przedsiębiorców.

Premia do 500 zł za konto Mój Biznes w Banku Millennium
Zatem jest to okazja na kolejny zarobek, bo w tym banku zyskać można też do 300 zł za otwarcie konta osobistego. W przypadku promocji dla przedsiębiorców do wzięcia czeka 200 zł za konto firmowe + (dla chętnych) 300 zł za umowę o terminal płatniczy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Konto firmowe w Millennium z premią do 500 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia nowej Umowy, (...) 
otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Choć tych wykluczeń jest sporo, to z promocji skorzystać mogą osoby, które konto osobiste założyły w promocji (np. z bonusami na sumę 220 zł) i nadal je posiadają.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne (200 oraz 300 zł), które bank wpłaci na Twe konto, więc uzyskane środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 29.10.2020 r., ale warto mieć na uwadze, że udział w niej wziąć może 1000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank poinformuje na swej stronie internetowej.

Jak już wspomniałem, nagroda w promocji została rozbita na dwa bonusy: 200 zł za konto oraz 300 zł za terminal płatniczy. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis zgarnięcia każdego z nich.

Premia 200 zł za konto - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji i uzyskać 200 zł:
 • najpóźniej do 29.10.2020 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet lub aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji (w tym drugim przypadku czas na zawarcie umowy będziesz mieć do 6.11.2020 r.);
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • w listopadzie i grudniu 2020 oraz w styczniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy zewnętrzne (nieco niżej wyjaśniam czym one są dla banku) w wysokości min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł.

Wspomniane "wpływy zewnętrzne" - zgodnie z regulaminem - to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, (...) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI"

Wypłata bonusu 200 zł nastąpi najpóźniej do 26.02.2021 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 300 zł za terminal płatniczy


By uzyskać dodatkową nagrodę w wysokości 300 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania ww. bonusu 200 zł, najpóźniej do 31.01.2021 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczenia płatności kartami na podstawie wyżej wspomnianej Umowy Współpracy.

Wypłata tego bonusu także nastąpi najpóźniej do 26.02.2021 r.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - szczegóły oferty


Główne cechy konta firmowego z oferty Banku Millennium to:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US;

  poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Na koniec przypomnę, że obecnie propozycja Banku Millennium nie jest jedyną promocją z kontem firmowym w roli głównej. Do 900 zł można zgarnąć za konto w Santander Banku (a w pakiecie z kontem osobistym da się jeszcze więcej, bo do zdobycia czeka od 250 do nawet 1050 zł) oraz Alior Bank płaci klientowi nawet 1700 zł (realnie ok. 680 zł).

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mnie już od dłuższego czasu na moim koncie natrętnie pokazują tą ofertę "500 zł na dobry początek za Konto Mój Biznes" choć nie mam żadnej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej pokazują każdemu. Bo jak mają zweryfikować czy masz firmę czy nie? Na weryfikację w CEDIGu i crossowanie tego z bazą klientów zapewne nie pozwala im RODO i zakres zgód marketingowych.

   Usuń
 2. Jeżeli już miałam konto firmowe to mogę założyć drugie? O ile oczywiście minęło 12 miesięcy od zamknięcia?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...