Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Premia na każdą kieszeń" w wysokości 250 zł za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.09.2020

"Premia na każdą kieszeń" w wysokości 250 zł za konto w BNP Paribas

Konto w BNP Paribas dostępne jest w nowej promocji.

Promocja "Premia na każdą kieszeń" w BNP Paribas
Tym razem do wzięcia nie są nagrody rzeczowe czy bony na zakupy, ale to co najbardziej pożądane, czyli premie pieniężne do wykorzystania na dowolny cel.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Premia na każdą kieszeń", za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Premia na każdą kieszeń" do wzięcia czekają dwie premie pieniężne w wysokości 100 i 150 zł (co łącznie da tytułowe 250 zł). Środki te wpłyną na Twe konto założone w promocji, więc będzie można nimi zadysponować według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Limit rejestracji. Promocja "Premia na każdą kieszeń" przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Premia na każdą kieszeń"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.09.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 30.09.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 30.09.);
 • w październiku 2020 r.:
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (dla klientów BNP Paribas).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać premia w wysokości 100 zł.

By otrzymać drugą premię, tym razem już w wysokości 150 zł, w listopadzie 2020 r.:
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile; 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł oraz 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Pamiętaj przy tym, że uzyskanie drugiej premii jest uzależnione od spełnienia warunków uzyskania pierwszej premii (100 zł) we wrześniu.

Choć warunki promocji są proste, to dla ułatwienia ich spełniania, na końcu niniejszego wpisu umieściłem rozpiskę (do pobrania i wydruku), w której można odhaczać spełnienie poszczególnych warunków, co zdecydowanie ułatwi zgarnięcie premii.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo (wiadomości przyjdą z adresu nakazdakieszen@bnpparibasplus.pl):
 • do 23.11. (o premii 100 zł za spełnienie warunków w październiku) oraz
 • do 23.12. (o premii 150 zł za spełnienie warunków w listopadzie).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować - do 27.11.2020 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowanie otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w promocji, bo to właśnie na niego wpłyną premie - stanie się to odpowiednio do 30.11. (100 zł) oraz do 31.12.2020 r. (150 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia na każdą kieszeń"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Lista pozornie jest długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:


Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Warto pobrać: rozpiska warunków

32 komentarze:

 1. Karencja teraz już 15 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh właśnie :/ Czekam jeszcze z 2 miechy

   Usuń
  2. To już bodaj trzecia promocja z kontem w BNP Paribas, gdy ten okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta został wydłużony (wcześniej było to 12 miesięcy).

   Usuń
 2. Mam konto w BNP założone w starszej promocji. Już jedna nagroda wpadła. Teraz konto chętnie założyłaby żona. Czy istnieje możliwość polecania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas nie ma programu poleceń (i jak sięgam pamięcią, to go nie było - przynajmniej w ciągu ostatnich 5 lat).

   Usuń
 3. Czy konto można otworzyć w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak otwarte konto nie brałoby udziału w promocji. Do niej kwalifikują bowiem wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji i sfinalizowane podczas wideoweryfikacji lub za pośrednictwem kuriera.

   Banki często ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 4. Czy trzeba trzymać się kolejności spełniania warunków, np w listopadzie: najpierw logowanie, później wpływ, a później płatności czy to jest obojętne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność nie ma znaczenia. Ważne by zmieścić się w wyznaczonym terminie.

   Usuń
 5. Witam, jeżeli zarejestrowałem się w poprzedniej promocji BNP pod nazwą Wracamy do szkoły, ale ostatecznie nie otworzyłem konta, to mogę brać udział w obecnej odsłonie promocji BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w poprzedniej promocji nastąpiła jedynie rejestracja (a nie było zawarcia umowy, które - przypomnę - w BNP Paribas jest za pomocą SMSa), to teraz droga do udziału w (nowej) promocji jest otwarta :)

   Usuń
  2. Tak w poprzedniej promocji była tylko rejestracja. Do podpisania umowy przez SMS nie doszło- wniosek został odrzucony. Podobnie niestety tym razem. Dostałem informację aby udać się do placówki banku. Ale rozumiem, że podpisanie umowy w banku przekreśla możliwość uczestnictwa w promocji? Może to głupie pytanie, ale czy jest możliwość, aby odrzucili mi wniosek ponieważ konto zakładam w nocy np po 23?

   Usuń
  3. Może już kiedyś coś miałeś (w BNP, Raiffie, Polbanku albo BGŻ) i została ci umowa ramowa? To może być przyczyną.

   Usuń
 6. Zarejestrowalam. Mam tremę i trochę wstydzę się ze zadaje niemądre pytania, ale to bedzie pierwszy, gdy raz on-line będę zakładać konto..stąd proszę o pomoc :)
  1.
  Choc boję się trochę wymogu przesłania skanu dowodu, to rozumiem że mam zrobic zdjęcie dowodu? i emalem przesłać je do banku?
  2.
  Czy z kurierem mogę spotkac się w dowolnym miejscu na mieście, czy w miejscu zamieszkania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) to standardowa procedura.
   2) tak, można wskazać adres inny od adresu zamieszkania czy korespondencyjnego.

   Usuń
 7. Dziękuję :) no to już wszystko zrobilam :) teraz tylko czekam na kuriera :) tak się cieszę na tego bonusa 250, że przed chwilą złożyłam wniosek w Santanderze na konto Konto Jakie Chcę" by zgarnąć min 200 zł na start w promocji "Mam konto z premią 200 zl" i tutaj też czekam na kontakt z kurierem. Ale super!
  Nie wiem tylko jak Mr.Złotówa ogarnia te wszystkke promocje, bo ja (biorąc udział w promocjach w trzech bankach, bo jeszcze getin) -mam już lekki mętlik.
  Super sprawa w ogole,wychodzi na to że wraz z mężem na tych 3 promocjach zarobimy Ok.1100 zł 💪🏻
  pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób sobie jakoś tabelkę lub inaczej rozpisz wszystkie warunki i da się to wtedy łatwiej ogarniać.

   Usuń
  2. By ułatwić spełnianie warunków w powyższej promocji, na końcu wpisu dodałem rozpiskę z warunkami - można sobie wydrukować i odhaczać. Przy większej liczbie kont, by ogarnąć warunki, polecam wpis przedstawiający sposoby zarządzania bankobraniem (zebrałem tam pomysły Czytelników).
   Pozdrawiam i życzę dalszego owocnego korzystania z promocji!

   Usuń
  3. Dzień dobry,
   Spodobało mi się...I z rozpedu dzisiaj jeszcze otworzyłam z mężem w mBanku kolejne konto, więc jeszcze wpadnie na osobę (100+40) + 100 zł (tylko dla mnie) za polecenie konta mężowi (w nowej promocji od 2 września 2020r.) + 2,5% na oszczędnościowym na 4 m-ce do 20tys.
   W sumie weszłam do placówki by tylko zapytac o warunki konta oszczędnościowego 2,5%, a wyszliśmy z założonymi kontami, bo wszystko zrobione zostalo na miejscu przez internet w banku i mając od razu  nr. wniosku, pracownik założył konto. Błyskawica.
   Ale mam wątpliwości bo nadal nie rozumiem tych roszad z pobieraniem automatycznym w zw. z "moje cele" I pracownik banku powiedział że mogę wpłacić od razu 20tys zł i by załapać się na 2,5% i wystarczy, że przez okres promocji, co miesiąc będę  dopłacać na rachunek oszczędnościowy 100 zł, natomiast z "moje cele" ustawione mam tam, ze automatycznie bank pierwszego dnia miesiąca ma pobrać kwotę 1 zl z RORu.....ale po przyjciu do domu zajrzalam na bankobranie ;) i teraz mam obawy, bo nijak ma sie to do tego co napisał Mr. Złotówa cyt:" (..)uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste). (...) Samodzielnie możesz ją skonfigurować (...) STAŁĄ KWOTĘ Z PRZEDZIAŁU od 3 do 10 zł albo konkrety procent  (w przedziale od 1 do 15%) od tranzakcji.(...) "koniec cyt.

   Chcialam mozliwą najmniejsza kwotę, ale teraz nie wiem czy pracownik się nie pomylił z tym 1 zł...

   pozdrawiam, Beata   Usuń
  4. Ale nie ma znaczenia co mówi pracownik placówki, ani nawet to co pisze Złotówa. Ważne co masz w regulaminie produktu.

   Usuń
  5. @Anonimowy10 września 2020 10:47

   Masz rację.
   pozdrawiam,Beata

   Usuń
 8. Właśnie wróciłam z  drugiej  placówki mBanku,   też po sąsiedzku, ładna pogoda więc...w kazdym razie powiedziano mi, ze w regulaminie nie określono sposobu oszczędzania w "moje cele" więc przelew 1 zl jest ok....

  No i teraz... bardzo dobrze że się przeszlam do tej drugiej placówki mBanku, bo okazało się,  że nowi klienci zakładając konto, dostają od banku UPOMINEK (do wyboru: walizki, głośnik lub bon 100 zł na zakupy do biedronki, rossmana ...)  PRACIWNICY w II placówce mBanku robili co mogli byśmy z mężem otrzymali ten promocyjny UPOMINEK, ale nie dało się....zatem poszła reklamacja. Szkoda tylko ze trzeba się upominać o przyznanie promocji którą mBank sam przygotował dla Klienta. No trudno, czekamy.

  pozdrawiam,Beata.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam
  Czy można na ta promocje lub inną tego typu załapać się bez wizyty kuriera lub osobiście w banku tylko załatwiając wszystko przez internet?
  Chodzi mi o to że mieszkam za granicą
  Dziękuję z góry za odpowiedź
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez wideoweryfikację. Ale adresy (zamieszk./koresp.) musisz podać polskie.

   Usuń
 10. Jak długo trzeba utrzymać to konto?
  Przy okazji -dobry pomysł z tymi tabelkami i spisem :D Póki co w pamięci ogarniam warunki w 4 bankach, złożyłam wniosek do dwóch kolejnych, więc ten będzie siódmy ;o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej wymagane jest do momentu otrzymania premii.

   Usuń
 11. Cześć, posiadam w BNP Paribas raty, czy to wyklucza mnie z promocji?
  Co znaczy "stroną umowy ramowej z BNP Paribas" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa jest o konto, kartę i bankowość internetową. jak masz raty to możesz wziąć udział.

   Usuń
  2. Umowa ramowa z bankiem to elektroniczny dostęp do usług danego banku: kont, kart płatniczych, kredytów czy świadczeń typu 500+

   Usuń
  3. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 12. Już! Dostalam email od banku o premii, zatem czas uzupełnić dane:)


  "Szanowni Państwo,
   
  Dziękujemy za udział w promocji „Premia na każdą kieszeń”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 listopada 2020 r.

  Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 27 listopada 2020 r.,  numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://nakazdakieszen.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

  xxx@xxx.xxx

  Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:

  XXXXXXXXXX

  Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.

  Przypominamy, że w celu zdobycia drugiej nagrody należy w listopadzie wykonać określone w regulaminie warunki:

  - wykonać Transakcje bezgotówkowe Kartą na min. 300 zł

  - otrzymać Wpływ na min. 1000 zł

  - zalogować się do Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Premia na każdą 🦓”

  ale FAJNIE 😍 pozdrawiam, Beata.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...