Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium wygasza program "Codziennie zyskuję" dostępny dla byłych klientów Eurobanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.09.2020

Bank Millennium wygasza program "Codziennie zyskuję" dostępny dla byłych klientów Eurobanku

Wszystko co dobre niestety kiedyś się kończy. Przyszedł czas na 5-procentowy moneyback dla byłych klientów Eurobanku.

Bank Millennium wygasza program "Codziennie zyskuję" dostępny dla byłych klientów Eurobanku
Klienci posiadający konto osobiste z czasów Eurobanku, gdy Bank Millennium przejął ten bank, ciągle mogli liczyć na zwroty za płatności w wybranych kategoriach miejsc (szeroko związanych z rozrywką, sportem czy podróżami). Październik będzie jednak ostatnim miesiącem na uzyskanie tegoż zwrotu. Na pocieszenie jest promocja z bonusem 40 zł.

Koniec promocji "Codziennie zyskuję"

Jeszcze w niedzielnym wpisie, w którym podsumowywałem moje zarabianie na bankach, poniekąd podałem Millennium jako pozytywny przykład traktowania klientów przejętego banku. Zaledwie 3 dni później napłynęła jednak wiadomość zatytułowana "Program Codziennie Zyskuję dobiega końca. Zyskaj nawet 40 zł w nowej promocji!", w której znaleźć możemy następujące informacje:

"Pragniemy poinformować, że Program Codziennie Zyskuję dobiega końca. Ostatnią premię za transakcje wykonane kartami do 31.10.2020 r. wypłacimy w listopadzie 2020 r."


Zatem październik będzie ostatnim miesiącem, w którym warto płacić kartą wydaną do konta objętego promocją, bo za to wpadnie jeszcze moneyback 5% (w listopadzie).

W wiadomości jest jednak i dobra informacja:

"To jednak nie oznacza, że kończy się możliwość otrzymywania dodatkowych korzyści podczas codziennych zakupów. Już teraz możesz zdobywać je w nowy sposób, używając swoich kart, jak również innych metod płatności Banku Millennium online., np. BLIK. W ramach promocji „Na start z goodie” możesz zyskać nawet 40 zł w prezencie, a jednocześnie dzięki goodie cashback może wrócić do Ciebie część wydatków za zakupy w blisko 800 sklepach internetowych."


Choć te 40 zł będzie już tylko pocieszeniem, bo to bonus jednorazowy.

Goodie to platforma i aplikacja należąca do Banku Millennium, która umożliwia uzyskiwanie zwrotów za zakupy (od kilku do kilkudziesięciu procent), ale już nie ogółem od wybranych kategorii transakcji, ale węziej - u wybranych partnerów Goodie.

Zasady promocji "Na start z goodie"

Propozycja tej promocji skierowana jest wyłącznie do uczestników trwającego do 30.10.2020 r. programu "Codziennie zyskuję".  I choć nie wynika to wprost z regulaminu promocji, to na stronie banku można znaleźć informację, że z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi, ale i obecni użytkownicy Goodie.

Nagrodą w promocji są punkty cashback, które stanowić będą równowartość 20 zł. Do wzięcia są dwie takie nagrody, a więc łącznie można uzyskać 40 zł.

By zgarnąć pierwszą nagrodę, najpóźniej do 30.11.2020 r. w aplikacji Goodie zarejestruj kod otrzymany od banku (dostaniesz go SMSem lub wiadomością push w aplikacji mobilnej Millennium) - można to zrobić w opcji "Użyj kodu"; naliczone z góry środki będzie można wypłacić po zgromadzeniu na koncie punktowym Goodie łącznie min. 21 zł w okresie jednego roku od dnia zarejestrowania kodu cashback.

W celu uzyskania drugiej nagrody (również o wartości 20 zł) należy najpóźniej do 31.12.2020 r. dokonać co najmniej trzech zakupów u jednego lub kilku partnerów Goodie (musi to odbyć się poprzez przejście do sklepów internetowych partnerów Goodie za pomocą opcji "Przejdź do sklepu", bo tylko wtedy można liczyć na prawidłowe rozliczenie zwrotu) oraz opłać zakupy za pomocą karty Millennium lub BLIKa powiązanego z rachunkiem w Millennium.

Nagrodę otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków. 

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Szkoda. Niedawno wypowiedziałem umowę o Turbokartę w Santanderze. Teraz czas na kolejne rozstanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Millennium wyłącza wszystko co fajne. Nie ma kolejnej edycji promocji KO Profit. Teraz taka wiadomość. Konto pójdzie do zamknięcia bo goodie to słabe jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do tego te duże cashbacki zazwyczaj trzeba reklamować bo zarzucają że niezgodnie z regulaminem.na jeslden zwrot czekałem 8 miesięcy i odrzucili po kilku reklamacjach choć udowodniłem zakup szkoda słów

   Usuń
  2. Czy cash back to usługa bankowa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w sklepie?

   Usuń
 3. Umowę można wypowiedzieć natychmiastowo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Trudno, wiadomo było że się to skończy. O ile pamiętam karta kredytowa Santander daje zwroty za płatności kartą w knajpach, tak?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie można znaleźć ten kod do Goodie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji mobilnej jest zakładka 'Powiadomienia' i tam powinna być informacja o promocji i kod.

   Usuń
 6. Bankomat nie wydał mi pieniędzy bank millenium nie zwrócił pieniędzy nadal jest podzielnik

  OdpowiedzUsuń
 7. Bankomat nie wydał mi pieniądzy a od 5 sierpnia bank milenium nie zwrócił mi pieniądzy a monitoring nie przeglodli tak okradają w banku millenium zero uczciwości dziś w odziale zadzwoń ze skargę do centrali bank ze 3 osoby są bezradne źle wypełniają obowiązki

  OdpowiedzUsuń
 8. Bonus wypłacili mi już po p-wszej transakcji. Nie trzeba było trzech.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...