Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity (V edycja)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.09.2020

Odbierz telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity (V edycja)

Citibank wznowił swą popularną promocję z nagrodą w postaci telefonu.

Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW za kartę Citi Simplicity
Za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie dość prostych warunków do wzięcia czeka telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Na wstępie dodam, że z Citibankiem można zyskać jeszcze więcej, bo do wzięcia jest też do 150 zł za CitiKonto (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta). Można więc zgarnąć pakiet: premię pieniężną za konto + telefon za kartę kredytową. Promocje można połączyć. Kolejność złożenia wniosków nie ma znaczenia.

Telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma oraz co najmniej od 1.07.2018 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, pożyczki, rachunku firmowego czy nawet dodatkowej karty kredytowej) nie wyklucza uczestnictwa w promocji i zgarnięcia telefonu.

Nagroda. Na uczestników promocji czeka telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez bank na stronie promocji, główne parametry tego modelu to:
Ekran: 5.45” FullVision HD+, 
Procesor: Qualcomm Snapdragon™ 425, 
Aparat główny: 8MP, 
Pamięć: 2GB / 16GB + slot microSD, 
Bateria: 3000mAh, 
Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G, 
NFC: płatność telefonem, 
DUAL SIM + SD card.

Telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby opis postępowania reklamacyjnego znajdziesz w 13. punkcie regulaminu promocji - link do niego umieściłem na końcu niniejszego wpisu).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja V" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 23.11.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (wyłącznie tak złożone wnioski kwalifikują do udziału w promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia ww. wniosku przekaż bankowi dokument potwierdzający deklarowane dochody;
  • zawrzyj umowę o kartę i ją aktywuj; 
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile (dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz
  • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł (może to być jedna lub wiele płatności - ważne, by tyle wydać w sumie).

  Na wykonanie płatności Citibank w praktyce daje ponad 3 miesiące (transakcje można wykonywać już w miesiącu wyrobienia karty). Dzięki temu spełnianie warunku płatności na sumę min. 1500 zł można rozłożyć w czasie. Aczkolwiek czym prędzej wydasz wspomnianą sumę, to tym szybciej otrzymasz nagrodę.

  Kiedy bank prześle nagrodę? O przyznaniu telefonu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. 

  Nagroda zostanie wysłana kurierem do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Pamiętaj przy tym, by do momentu przyznania nagrody nie rezygnować z karty wyrobionej w promocji.

  Przydatne wskazówki. Płatności kartą Citi Simplicity na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych (a więc w dowolnych sklepach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (np. na Allegro). Do sumy min. 1500 zł Citibank uwzględni wyłącznie płatności kartą, które:
  "• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [nieco niżej wyjaśniam o co konkretnie chodzi - przyp. Mr. Złotówa], 
  • nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniem/ami przelewu krajowego w złotych (...), 
  • nie będą Transakcjami zwróconymi"

  A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcja szczególna to:
  "– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

  Citibank wyklucza więc transakcje, które pozwoliłyby wykonać większe obroty na karcie bez realnych zakupów. Swobodnie można jednak płacić w sklepach i miejscach, które już wcześniej wymieniłem.

  Dla kogo karta kredytowa w Citibanku?


  Od osoby wnioskującej o kartę Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
  "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

  Jako źródło dochodu bank akceptuje również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

  Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


  Karta wydawana jest za 0 zł. Opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, ale można jej uniknąć - warunkiem jest wykonanie płatności na sumę min. 1 000 zł miesięcznie.

  Wyrabiając kartę, warto też pamiętać o tym, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

  Na koniec dodam, iż choć na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,24%, to pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. A jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? 


  Banki co rusz przygotowują nowe propozycje. Ale samodzielnie nie musisz ich wyszukiwać. Pozwól, że ja zrobię to za Ciebie i wybiorę te najlepsze: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  24 komentarze:

  1. Czy jeśli mam BP Motokartę to mogę skorzystać z tej promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Masz główną kartę kredytową Citi = odpadasz z promocji.

    Usuń
  2. Czy zasiłek pobierany za opiekę nad osobą niepełnosprawną też zalicza się do dochodu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie. Jak otworzysz sobie regulamin to jest tam tabela i pełny wykaz źródeł dochodu jakie mogą być.

    Usuń
  3. Dla obecnych klientów mają nadal ofertę utrzymaniową?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. W zeszłym tygodniu dostałem propozycję. 10% zwrotu, max. do 100 zł.

    Usuń
   2. Ja tak od nich już z 600zł w ten sposób wyciągnąłem😁

    Usuń
  4. Na żadnym etapie skladania wniosku nie ma pytania o usluge citiphone ani naklejke zblizeniową, po czym we wniosku zaznaczone jest że wnioskuję o te uslugi. Jak sie tego pozbyć?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dyspozycja rezygnacji w bankowości bądź infolinia. Handlowcy liczą n ato, że nie zauważysz :)

    Usuń
  5. Po jakim czasie można zamknąć kartę?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin promocji wymaga posiadania aktywnej karty do momentu przyznania nagrody. I tyle ;)

    Usuń
  6. To jest karta kredytowa czyli mogę ją nadpłacać? Czyli wpłacić 1500 i wydać te 1500? Czy muszę robić debet i go spłacać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Czyli? Fajna odpowiedź :D

    Usuń
   2. Karta kredytowa daje dostęp do limitu, z którego można korzystać (to pieniądze banku), a wydaną kwotę oddaje się bez odsetek i bez jakichkolwiek innych kosztów (jeśli spłata nastąpi w okresie bezodsetkowym). Nadpłaty nie są wskazane, bo w Citibanku, jeśli taka nadpłata wyniesie 200 zł lub więcej, to pojawi się opłata (20 zł).

    Przykładowo: jeśli karta jest z limitem 5000 zł, a wydane z niej zostanie 500 zł, to najlepiej spłacić właśnie tyle - 500 zł (ale nie więcej, niż 699,99 zł, by nie przekroczyć limitu nadpłaty).

    By bardziej poznać zasady działania karty kredytowej polecam wpis: "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać".

    Usuń
   3. Dziękuję. Super pomocne. Dodam tylko, że citiphone i naklejkę zbliżeniową miałem wyłączoną z automatu. Niby teraz tak jest.

    Usuń
  7. Chcę też założyć konto w Citi. Czy ma znaczenie kolejność wniosków?

   OdpowiedzUsuń
  8. Konto można zamknąć po otrzymaniu nagrody. A nagrodę (telefon) można od razu sprzedać po otrzymaniu czy regulamin przewiduje coś innego?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie ma lojalki. Można zamknąć kartę. Można sprzedać telefon.

    Usuń
   2. A na zatrzymanie jeszcze jest promocja :)

    Usuń
  9. Czy ktoś wie na jakiej podstawie jest realizowana gwarancja? Paragonu żadnego nie dostałem.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na podstawie numeru IMEI. Proces reklamacyjny urządzania jest opisany w pkt. 13 regulaminu promocji (link do niego na końcu powyższego wpisu prześwietlającego promocję).

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...