Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Polecam Proste Zasady IX edycja: bon 50 zł za konto w Getinie + do 800 zł w programie poleceń + 2% dla oszczędności na rok!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.09.2020

Polecam Proste Zasady IX edycja: bon 50 zł za konto w Getinie + do 800 zł w programie poleceń + 2% dla oszczędności na rok!

Getin Bank odpalił nową edycję swego programu poleceń konta osobistego.

Program Polecam Proste Zasady IX edycja w Getin Banku
W promocji - jako nagrody gwarantowane dla osób polecanych (czyli otwierających konto), jak i polecających - czekają bony na zakupy. Do wyboru są bony: Allegro, Decathlon i Empik.com.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

"Polecam Proste Zasady IX edycja"


Dla kogo promocja? Poleconym może być osoba pełnoletnia, która od 29.02.2020 r. nie miała konta osobistego w Getin Banku. Dobra informacja jest taka, że ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Polecający to z kolei osoba pełnoletnia, która posiada (bądź właśnie założy) konto osobiste w Getin Banku. Tu z kolei posiadanie innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. W obecnie dostępnej, już 9. edycji programu "Polecam Proste Zasady" Getin Bank dla polecanego udostępnia katalog nagród do wyboru, w którym znaleźć można bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com.

Zasady promocji. By otrzymać gwarantowany bon o wartości 50 zł za otwarcie konta w Getin Banku z polecenia:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.12.2020 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz we wrześniu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Wydanie nagród. O przyznaniu nagrody Getin Bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej do 31.05.2021 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne (wymóg ten dotyczy nie tylko osoby, która założyła konto z polecenia, ale też osoby polecającej).

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? By polecać konto, trzeba zapisać się do programu "Polecam Proste Zasady - edycja IX" i wygenerować kod poleceń (kody z poprzednich edycji są już nieważne, więc każda edycja programu poleceń wymaga odrębnej rejestracji). Możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tam: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń").

Osoba polecająca również musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto. Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon, na Allegro lub Empik.com). Bank wynagrodzi jednak maksymalnie 10 poleceń (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł).

IX edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 31.12.2020 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

[Aktualizacja w dniu 23.11.: zakładając konto w Getin Banku zyskać można jeszcze więcej - w najnowszej promocji do wzięcia czekają punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, których liczba pozwala na zgarnięcie nagrody - np. bonu na zakupy - o wartości 100 zł - sprawdź: prześwietlenie promocji z 6 800 punktów Bezcenne Chwile na start.]

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok!


Dodatkową zachętą do otwarcia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można oprocentowanie 2% w skali roku, które dla kwoty do 10 tys. zł zagwarantowane jest na okres aż 12 miesięcy (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie oferty banku).

Na otwarcie konta oszczędnościowego w promocji załapać się można do końca listopada 2020 r. To na co należy zwrócić uwagę w przypadku promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym, to dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (bo jest on liczony od 1.09.2019 r.), niż w programie poleceń.

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku są - co już sugeruje jego nazwa - bardzo klarowne:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce (do 30.09.2020 r.; od 1.10.2020 r. darmowe będą wyłącznie wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wyniesie 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł).
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

5 komentarzy:

 1. Cześć, mam pytanie dotyczące tej nagrody 50 zł. Biorę udział w VII edycji tej promocji (konto założone w maju), wypełniłem już jej warunki. I gdzie mogę dokonać wyboru nagrody? Znaczy wiem że w aplikacji lub bank. Internetowej, ale gdzie dokładnie? A może jest to jeszcze niewidoczne? Jakby ktoś z czytelników już to zrobił, bardzo proszę o poradę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcję znajdziesz w wiadomości powiadamiającej o nagrodzie: Uprzejmie "informujemy, że warunki określone w regulaminie promocji „Polecam Proste Zasady” zostały spełnione. Teraz możesz wybrać nagrodę w Bankowości Internetowej w zakładce „Oferta i Wnioski” – „Program poleceń” lub w Bankowości Mobilnej po wejściu w Menu „Program poleceń”."

   Usuń
 2. a w jakim terminie od spełnienia warunków powinniśmy otrzymać informacje o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak warunki spełnione w poprzednim miesiącu to wydaje mi się że do końca stycznia.

   Usuń
 3. Udostępnili nagrody do wyboru :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...