Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 70 zł do wzięcia za konto dla dziecka w Banku Millennium (+220 zł dla rodzica!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.09.2020

70 zł do wzięcia za konto dla dziecka w Banku Millennium (+220 zł dla rodzica!)

Bank Millennium odpalił kolejną promocję, w której zyskać można na otwarciu konta dla swej pociechy.

Promocja "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior" w Banku Millennium
Do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 70 zł do wykorzystania w ramach zakupowej aplikacji Goodie. Przy okazji warto dodać, że na otwarciu konta (dla siebie) zyskać mogą też dorośli, bo do zgarnięcia jest nawet 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By założyć konto dziecku, trzeba posiadać (lub właśnie dopiero założyć we wspomnianej promocji z bonusami do 300 zł) konto osobiste bądź kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko Konta 360° Junior otwarte w ten sposób biorą udział w promocji.

Jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

Nagrody. W tej promocji "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior" do wzięcia czeka:
 • 20 zł na konto cashback w Goodie oraz 
 • 50 zł na eKarcie podarunkowej Goodie.

Limit nagród. Promocją ma być objęte 5 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 1.09. do 31.10.2020 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, należy:
 • do 30.10.2020 r. (aczkolwiek miej na uwadze możliwości - wspomnianego - przedterminowego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
  • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywania informacji handlowych przez telefon oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) 
  • dodatkowo, ale jedynie w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia do 30.11.2020 r. musi zostać wykonana co najmniej jedna płatność zbliżeniowa telefonem za pomocą HCE.

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie pierwsza nagroda - kod, który bank prześle SMSem najpóźniej do 31.12.2020 r. Będzie on ważny 14 dni, a za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta da się wypłacić (przelewając na konto), gdy będzie na nim zgromadzone co najmniej 21 zł.

By uzyskać kartę podarunkową Goodie o wartości 50 zł dodatkowo, najpóźniej do 30.11.2020 r. należy:
 • zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł 
 • oraz - ale już tylko w przypadku posiadaczy Konta 360° Junior, którzy ukończyli 13. rok życia - wykonać co najmniej 3 płatności kartą wydaną do Konta 360°Junior lub BLIKiem.

Tę nagrodę otrzymasz SMSem w postaci kodu (bank prześle go SMSem do 31.12.2020 r.), który ma być ważny przez 60 dni. W tym czasie będzie go można wymienić na eKartę w aplikacji Goodie, która z kolei ważna ma być przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji. eKarty będzie można wykorzystać za pomocą płatności zbliżeniowych (Google Pay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Dobrą wiadomością wynikającą z regulaminu promocji jest to, że:
"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior."

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo można zyskać do 300 zł za konto.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym źródłem informacji jest w tym przypadku bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Jak dziecko miało tam kiedyś konto w innej promocji to teraz może skorzystać ponownie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"

   Usuń
  2. Przy czym Uczestnik to "osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która: 1) jest posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub karty kredytowej w Banku Millennium", a więc dorosły (rodzic). Zatem wychodziłoby na to, że dziecku znów można założyć konto (ale musiałby to zrobić drugi rodzic).

   Usuń
 2. Z konta junior nie idzie nawet przelać kilkunastu złotych trzeba lecieć do banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 5000 tys. można przelać wewnątrz Millennium na konto rodzica.

   Usuń
 3. Gdy dziecko nie ma 13 lat warto zakładać? Wtedy karty chyba nie dostanie dziecko ? Jak szybko można koni zamknąć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta do konta jest dla dziecka od 13 lat.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...