Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa i szybka premia 200 zł za Konto 360° Student w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.09.2020

Łatwa i szybka premia 200 zł za Konto 360° Student w Banku Millennium

Bank Millennium przygotował nową promocję - tym razem w roli głównej występuje tylko konto dla młodych (18-26 lat).

Łatwa i szybka premia 200 zł za Konto 360° Student w Banku Millennium
Do wzięcia czekają gwarantowane premie pieniężne na sumę 200 zł. Warunki do spełnienia - jak to zazwyczaj bywa w przypadku promocji dla osób młodych - są bardzo proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie przypomnę jednak, że jest obecnie dostępna alternatywna promocja Banku Millennium, w której do wzięcia czeka do 220 zł. I jest to propozycja skierowana do wszystkich osób dorosłych (bez górnego limitu wieku), więc i także dla osób młodych (bo w niej również można otworzyć Konto 360° Student). 

W nowej, niżej opisywanej promocji, warunki do spełnienia są jeszcze prostsze, a nagrody wpadną nieco szybciej.

200 zł dla mobilnych (promocja Konta 360° Student)

Zasady uczestnictwa w praktyce są bez zmian, poza tym zastrzeżeniem, że uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która jednak nie ukończyła 26. roku życia.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która na dzień 15.09.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium). 

Do promocji konta w Banku Millennium nie kwalifikują się też użytkownicy takich produktów Millennium, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, jednostki Millennium TFI oraz poręczający kredyty.

Uczestnikiem akcji nie może też być osoba, która brała już udział w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student". Ale jeśli wcześniej było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° bądź Konto 360° Student, ale założone poza jakąkolwiek promocją, to teraz premia 200 zł za konto w Millennium mogą być Twoje. 

Udziału w promocji nie mogą wziąć też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwie premie pieniężne w wysokości 50 oraz 150 zł (co razem daje tytułowe 200 zł), które Bank Millennium wypłaci na Twe konto założone w promocji, więc z tymi środkami zrobisz co zechcesz - będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit uczestników promocji. Promocja ma być dostępna do 5.10.2020 r., ale warto mieć na uwadze, że objętych nią będzie pierwszy 1 000 kont.

Zasady promocji "200 zł dla mobilnych"

By wziąć udział w promocji:

 • do 5.10.2020 r. złóż wniosek o Konto 360º Student wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego do autoryzacji transakcji w bankowości internetowej oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
I tylko tyle wystarczy, by uzyskać pierwszą nagrodę - premię 50 zł, która wpłynie na Twe konto całkiem szybko, bo do 30.10.2020 r.

By uzyskać drugą premię, już w wysokości 150 zł:
 • w październiku i w listopadzie 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w tym co najmniej jeden raz zapłać zbliżeniowo telefonem).

Umowę o konto z bankiem można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak wysłane wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideo weryfikację). W tym ostatnim przypadku - w celu uzyskania premii 150 zł - do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - najpóźniej do 30.11.2020 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

Nagroda za spełnienie powyższych warunków (czyli 150 zł) wpadnie na Twe konto do 31.12.2020 r. - do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód.

Dodatkowo za konto dla dziecka: 70 zł do Goodie 


Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać dodatkowy bonus za założenie dla niego Konta 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

Konto 360° Student - prześwietlenie oferty


Choć nazwa konta może sugerować coś innego, to posiadacz tego rachunku nie musi być studentem. Kluczowym kryterium jest jedynie wiek. Główne parametry konta dla osób w wieku 18-26 lat to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za posiadanie karty wydanej do konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu została wykonana min. jedna płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę); jednocześnie spełnienie tego warunku zwalnia z prowizji za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce.

Do udziału w promocji z premią do 200 zł uprawniają wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów: 
 • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfi) lub 
 • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. 5 sierpnia bankomat nie wydał mi pieniądzy bank milenium nie zwrócił mi pieniądzy od 5 sierpnia napisał ze wydał mi pieniądzy bankomat. A dziś w odziale nie chcieli mi wypłacić pieniądzy. Zróbmy wielka akcja zamykanie kont w banku millenium i Santander dają pożyczki opłat A A nic w zamian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w Millennium nie zamknę bo jestem zadowolony.

   Usuń
 2. Jaki będzie teraz dzień badania salda? Czy ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o konto oszczędnościowe Profit?? Dowiemy się w niedzielę.

   Usuń
  2. Jeśli wznowią tą ofertę, to mając na uwadze dotychczasowe zasady ustalania dnia badania salda, może to być sobota 12. września albo sobota 19. września.

   Usuń
  3. W celu aktywacji 24. edycji wczoraj zrobiłem wpłatę na Profit i do dzisiaj widnieje info: "Aktualnie nie trwa żadna promocja" - co jest grane?

   Usuń
  4. To u nich dość typowe, gdyż w każdy weekend ich system komputerowy jest uśpiony. Podobnie jest z przelewami między własnymi kontami.

   Usuń
  5. Wygląda na to, że 24. edycja promocji KO Profit była ostatnią. Maja jednak lokaty terminowe:

   https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/lokaty

   Niech zysk Cię zaskoczy!

   Usuń
 3. Mój brat ma założone konto junior i jest podpięty pod konto mojej mamy. W tym roku osiągnął pełnoletniość. Nie do końca jestem pewna na czym polega konto junior i chciałabym się upewnić czy jest wykluczony z ww promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już ma jakikolwiek produkt w Millennium to jest wykluczony.

   Usuń
  2. Cytat w powyższego opisu oferty: "Udział w promocji wziąć może osoba, która na dzień 15.09.2020 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium (do tego zaliczani są również byli klienci Eurobanku, czyli banku, który jakiś czas temu został przejęty przez Bank Millennium)."

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...