Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wydania na Allegro w prezencie za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.09.2020

300 zł do wydania na Allegro w prezencie za kartę kredytową Mastercard w Banku Millennium

W Banku Millennium ponownie można wyrobić kartę kredytową w promocji.

Promocja "Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium"
A precyzyjnie rzecz ujmując, to w dwóch promocjach, bo do wzięcia jest nagroda na start (o wartości 300 zł) oraz nawet do 760 zł w postaci zwrotów za płatności kartą u wybranych partnerów banku. Dodatkowo na nowych klientów czeka jeszcze do 220 zł za konto osobiste i... więcej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie kluczowa informacja: z promocji z kartą kredytową skorzystać mogą wyłącznie osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium (bo tylko tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania karty podarunkowej Allegro), więc w praktyce w tym celu trzeba posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. A żeby je otworzyć, to jest i ku temu okazja, bo do wzięcia na start czeka:
 • do 220 zł w bonusach na start (w promocji, w której wziąć mogą wyłącznie nowi klienci lub powracający, ale jedynie tacy, którzy nigdy nie posiadali Konta 360°, ani Konta 360° Student założonego w jakiejkolwiek promocji) lub
 • jedna z nagród do wyboru w ramach promocji "Lubię to polecam - VI edycja", gdzie do wzięcia są 4 bilety do kina, 3-miesięczna lokata 2,5% lub 80 zł do wydania na Empik.com, Zalando.pl lub w aplikacji Goodie (w tej promocji warunki uczestnictwa dla byłych klientów są nieco bardziej liberalne, bo wystarczy 12-miesięczny rozbrat z Bankiem Millennium).

Szczegóły uczestnictwa i warunki promocji konta osobistego omawiam w podlinkowanych wpisach. A przy okazji dodam, że jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to dodatkowo do wzięcia są bonusy o wartości 70 zł za otwarcie konta 360° Junior.

Gdy otworzysz konto osobiste w Millennium dla siebie (jeśli takowego jeszcze nie masz), to uzyskując dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej Banku Millennium), otworzysz sobie drogę do wyrobienia karty kredytowej w ramach promocji z bonem Allegro o wartości 300 zł. Poniżej znajdziesz już opis tej właśnie propozycji.

Promocja "Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.

Nagroda. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Tego typu kartę będzie można użyć jednorazowo (nie ma możliwości wielokrotnego wykorzystywania środków) najpóźniej do 31.12.2021 r.

Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 30.09.2020 r., to warto uwzględnić, iż akcja może zakończyć się wcześniej, gdyż udział ma wziąć maksymalnie 10 000 osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową. W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium"


By wziąć udział w akcji i zdobyć aż 300 zł do wykorzystania w największym serwisie zakupowym w Polsce:
 • do 30.09.2020 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard z limitem co najmniej 3 000 zł albo Mastercard Gold z limitem co najmniej 5 000 zł; opcje wniosku przez bankowość lub aplikację są dostępne dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa, ale w promocji z kartą podarunkową Allegro udział biorą wyłącznie karty Mastercard);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r (w każdym z tych trzech miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 250 zł (w tym również za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej).

  Płatności kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma nastąpić za pomocą SMSa do 31.01.2021 r. Do czasu otrzymania nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - szczegóły oferty


  Biorąc udział w promocji "Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki - w przypadku karty kredytowej Mastercard Impresja wystarczy wtedy 5 płatności miesięcznie. A o tej karcie wspominam nie bez przyczyny, bo choć do wyboru bank daje kilka kart kredytowych ze swej oferty, to najciekawszą z nich wydaje się być właśnie karta Impresja. Z nią uzyskiwać można moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

  Alternatywne promocje 


  Na koniec przypomnę, że dostępne są także promocje innych kart kredytowych. W tym przypadku prym niezmiennie wiedzie Citibank, gdzie uzyskać możesz telefon LG K30 Dual Sim (ta promocja dostępna jest już tylko do 18.09.2020 r.) albo darmową pożyczkę do 5000 zł oraz zwroty za płatności do 720 zł.

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  33 komentarze:

  1. Ja mam larte kredytową z Eurobanku i mam też w bankowości internetowej propozycje karty kredytowej z bonem do Allegro. Jak myślicie, moze spróbować złożyć wniosek??

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja też mam propozycję promocji ale to raczej wyświetla się wszystkim bo mam kartę kredytową Millennium którą wyrobiłem w którejś z poprzednich edycji. Więc raczej się nie załapiesz.

    Usuń
   2. A dasz radę przeczytać kilka wierszy z opisu?

    Usuń
   3. nie wyświetla się wszytskim bo mi moim koncie też się wyświetla, a na "moim" drugim już jest komunikat, że nie mogą mi zaproponwać.

    Usuń
   4. A na moim koncie natrętnie pokazują ofertę "500 zł na dobry początek za Konto Mój Biznes" choć nie mam żadnej firmy :)

    Usuń
   5. Ja mam taką wiadomość: Zrealizuj swoje cele z prowizją 0 zł (RRSO 15,32%) - mają poczucie humoru :)

    Usuń
  2. Czy moge zrezygnować z karty zaraz po otrzymaniu nagrody bez jakiś dodatkowych opłat?

   OdpowiedzUsuń
  3. To jedna karta podarunkowa czy jakoś to jest rozbite? Bo pamiętam że było chyba 3 x 100 zł.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z regulaminu wynika, że to jedna karta o wartości 300 zł.

    Usuń
   2. W jakim banku tak było i z jakiej okazji?

    Usuń
   3. W tym samym, tyle że za Visę w maju. Sam dostałem ostanie 100 zł 29.09, potem od razu wypowiedzenie kk i włączona utrzymaniówka 10%/2000/1M. Szkoda, że nie 760 zł, ale podobnie dla mnie nie było...

    Usuń
  4. Czy inimalny miesięczny limit karty to rzeczywiście 3000 ? Ja zawnioskowalem o 1000 przez konsultanta i nic mi nie powiedział że nie będę uczestniczył w promocji.
   .

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Taki wymóg masz w regulaminie.

    Usuń
   2. To wina/niedomówienie konsultanta.

    Liczy się to co masz w regulaminie i to ty musisz dopilnować tego. Konsultant przecież nawet nie musi wiedzieć czy ty chcesz brać w promocji.

    Usuń
  5. Jak wygląda spłata zadłużenia na karcie? Nie miałem nigdy kredytówki... Można spłacać od razu po zaksięgowaniu zakupów żeby nie było odsetek? Rachunek do spłaty jest widoczny w aplikacji i cała historia operacji na karcie? Z góry dzięki za info

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można spłacić przed czasem, ale po co?

    Usuń
   2. Karta ma swój rachunek do spłat - będziesz go mieć w bankowości.
    Spłatę możesz zrobić od razu po płatnościach albo w wyznaczonym terminie. W okresie bezodsetkowym oddasz tyle samo bez odsetek. Wszystko włącznie z historią widać w aplikacji i w Millenecie.

    Usuń
  6. W millnecie wszedłem w zakładkę karty kredytowe i tam była informacja o promocji z bonem 300 zł na Allegro. Dałem dalej i założyłem kartę. Łapię się na promocję? Kartę założyłem bez żadnych zaświadczeń o dochodach to normalne?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Czasami tak jest, że bank (ten czy inny) umożliwia swoim dotychczasowym klientom uproszczoną procedurę wnioskowania o produkty kredytowe (czyli np. karty kredytowe). Może to wynikać ze stażu klienta, wpływów na rachunek, średniego salda i pewnie innych czynników.

    Usuń
  7. moneyback - dodatkowy zwrot. właśnie wyrobiłem sobie kartę impresja, ale w regulaminie promocji stoi Sprzedażą premiową objęte są wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne , które są posiadaczami karty kredytowej głównej lub dodatkowej „Millennium Visa Impresja” („Karta”) o numerze początkowym karty: 42492511 („BIN”), zwani dalej „Uczestnikami”., moja karta zaczyna się 52, czyli wynika z tego iż ja nie skorzystam z tej dodatkowej oferty

   OdpowiedzUsuń
  8. złożyłam wniosek przez bankowość elektroniczną, aczkolwiek doradca się ma skontaktować? też tak mieliście?

   OdpowiedzUsuń
  9. Hej Złotówa. Jak mam rozumieć wniosek kontaktowy o którym piszesz? Ja normalnie wszedłem w bankowości w baner że jest promocja 300 do allegro i w 2 minuty założyłem kartę. Nikt do mnie nie dzwonił, karta po trzech dniach przyszła pocztą, żadnej umowy do podpisania... I teraz nie wiem czy się łapię na promocję czy nie...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Procesy są dwa: albo wniosek przez bankowość (domniemam, że właśnie został złożony skoro umowa zawarta), albo formularz kontaktowy. Zatem wszystko powinno być okey :)

    Usuń
   2. @Anonimowy, 29 września 2020, 22:51 - a co w kwestii dokumentów potwierdzających dochody?

    Usuń
   3. No właśnie ...

    Usuń
   4. Ja żadnych dochodów nie musiałem wysyłać. Też się zdziwiłem bo myślałem że przy wniosku trzeba będzie załączyć... Ale może to dlatego że jestem klientem banku i mam tam konto i mają wgląd w dochody

    Usuń
  10. Czy komuś już przyszedł jakiś kod do allegro? U mnie na razie nic nie przyszło. U kogo to reklamować jakby nic nie przyszło do 31.01?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W banku np przez Millenet.

    Usuń
   2. Ponawiam pytanie, czy komuś przyszedł kod?

    Usuń
   3. Do mnie na razie nic nie wysłali. Jak coś przyjdzie to napiszę

    Usuń
   4. U mnie też nie ma.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...