Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 350 zł do wydania na Allegro w promocji "Premia w zasięgu ręki" za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.09.2020

350 zł do wydania na Allegro w promocji "Premia w zasięgu ręki" za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas dostępne jest  w nowej promocji.

"Premia w zasięgu ręki" to 350 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas
Tym razem do wzięcia czekają bony o łącznej wartości aż 350 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w największym serwisie zakupowym w Polsce. A żeby je zgarnąć, wystarczy spełnienie bardzo prostych warunków.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Premia w zasięgu ręki": 350 zł na zakupy od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji "Premia w zasięgu ręki" do wzięcia czekają 3 karty podarunkowe Allegro o wartości 50, 250 oraz 50 zł, co łącznie da tytułowe 350 zł.

Nagrody otrzymasz w formie elektronicznej w postaci kodu, który podać należy podczas płatności na Allegro. Kody nie łączą się ze sobą. Każdy kod należy wykorzystać jednorazowo.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Premia w zasięgu ręki" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji nie warto więc zwlekać.

Zasady akcji "Premia w zasięgu ręki"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 11.10.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 25.10.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 25.10.);
 • w październiku 2020 r. wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile (na dowolną kwotę; może to być przelew na własne konto w innym banku).

  Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda - bon o wartości 50 zł.

  By otrzymać drugi bon, tym razem o wartości 250 złw listopadzie i grudniu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj co najmniej 3 przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 500 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

  Pamiętaj przy tym, że uzyskanie drugiej nagrody jest uzależnione od spełnienia w październiku warunków uzyskania pierwszego bonu (50 zł).

  By uzyskać trzecią nagrodę, tym razem będzie to bon Allegro o wartości 50 zł, w styczniu i lutym 2021 roku posiadaj konto i korzystaj z niego w dowolny sposób. W praktyce więc wiele robić nie trzeba, bo wystarczy wykonanie co najmniej jednej płatności kartą miesięcznie (na dowolną kwotę), by uniknąć opłaty za nią (jeśli wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj).

  Bon o wartości 50 zł otrzymasz, o ile wcześniej spełnisz warunki uzyskania poprzednich nagród (a więc w październiku warunki uzyskania 50 zł oraz w listopadzie i grudniu warunki uzyskania 250 zł).

  Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


  O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie informował mailowo (wiadomości przyjdą z adresu wzasiegureki@bnpparibasplus.pl):
  • do 25.11.2020 r. (o przyznaniu nagrody o wartości 50 zł za spełnienie warunków w październiku);
  • do 26.01.2021 r. (o bonie 250 zł za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu) oraz 
  • do 26.03.2021 r. (o bonie 50 zł za realizację warunku w styczniu i lutym).

   Bony mają być przekazywane odpowiednio do 30.11.2020 r. (50 zł) oraz do 31.01. (250 zł) i 31.03.2021 r. (50 zł). Na dzień przekazania każdej z nagród nadal posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

   Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia w zasięgu ręki"


   Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

   ▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

   ▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

   Mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro.

   ▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
   - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

   Lista z pozoru wydaje się długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

   ▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

   Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

   Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


   Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
   • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
   • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
   • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

    Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

    Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

    Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

   Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

   Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Premia w zasięgu ręki" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

   Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.


   Przydatne dokumenty:

   7 komentarzy:

   1. Czy Paribas daje jakieś propozycje przy wycofywaniu pieniędzy? Coś jak lokata zawrotna w Getniie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. PS. Lokata Zawrotna jest w Idea Banku, a w Getinie nazywają ją Specjalny Procent.

     Usuń
   2. Jeśli zawarlam z Bankiem umowę, aktywowałam kartę ale nie wykonałam żadnej transakcji ani nie załapałam się na promocję to mogę startować w kolejnej? Chodzi o promocję w której do wrzesnia trzeba było zawrzeć umowę a po spełnieniu warunków Bank oferowal bony do Biedronki na 300 zł. W terminach się zmiescilam oprócz jednego- aktywacji karty w ciągu 7 dni. Dzisiaj zamknęłam konto. Czy w tej sytuacji obowiązuje również karencja?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Byłaś klientką, więc wydaje mi się, że normalnie karencja te 15 miesięcy

     Usuń
   3. Czy bony na allegro trzeba będzie zrealizowac osobno? Nie bedzie można kupić czegoś za 500 zl i użyć ich wszystkich, aby dopłacić 150?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie da się łączyć. Każdy trzeba wykorzystać osobno.

     Usuń

   Aktualnie najpopularniejsza promocja:

   Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

   Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...