Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwe 300 zł w dwóch promocjach spoza Bankobrania

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.12.2020

Łatwe 300 zł w dwóch promocjach spoza Bankobrania

Dziś o dodatkowych okazjach na zysk. Do wzięcia czeka łącznie 300 zł.

Promocje pozabankowe - promocjobranie
To promocje pozabankowe, czyli niemieszczące się w tematyce podejmowanej na blogu Bankobranie. Ale z racji prostoty warunków (i korzyści) warte uwagi. Zatem czas, by przypomnieć o Promocjobraniu.

Bloga Promocjobranie odpaliłem już w ubiegłym roku, licząc na wysyp promocji pozabankowych. Krótko później przyszedł jednak koronawirus i wiele firm zaczęło ciąć wydatki na marketing, tym samym ograniczając promocje dla nowych klientów. Ale końcówka roku przynosi ciekawe okazje. I są to okazje już sprawdzone, z których w zeszłym roku sam skorzystałem, zyskując 100 zł od Twisto i na razie (zgodnie z regulaminem) połowę z premii 200 zł od AXA.

Zasady tych promocji? Nie różnią się od bankowych promocji z gwarantowanymi nagrodami.

Warunki do spełnienia? Są równie proste... a nawet prostsze, bo w przypadku Twisto wystarczy samo zawarcie umowy.

Łatwy bonus 100 zł od Twisto

Łatwy bonus 100 zł od Twisto
[Aktualizacja w dn. 21.12., g. 12:55: Właśnie otrzymałem informację, iż promocja z bonusem 100 zł zakończyła się. Twisto wraca do dotychczasowej wysokości bonusu - do wzięcia będzie 60 zł.]

Sam z tej promocji skorzystałem już rok temu. Później kolejnych edycji było wiele, ale albo bonus był niższy (np. 50-60 zł), albo warunki do spełnienia trudniejsze. Tym razem akcja powraca w najlepszym wydaniu. Do wzięcia czeka bonus 100 zł za samo skorzystanie z Twisto. Z udziałem w promocji trzeba się jednak pospieszyć, bo jest ona dostępna wyłącznie przez kilka dni (do 24.12.2020 r.).


200 zł od AXA za oszczędzanie na emeryturę (z ulgą podatkową)

200 zł od AXA za oszczędzanie na emeryturę (z ulgą podatkową)
W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia 200 zł (w dwóch bonusach po 100 zł) od AXA TFI oraz ulga podatkowa (nawet do 2007 zł) za skorzystanie i jednorazową wpłatę na Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Brzmi skomplikowanie? Oczywiście tłumaczę jak działa IKZE. Osobiście doceniam już możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania tego, co sam wpłaciłem. A korzyść faktycznie jest duża.A na sam koniec, przypomnę jeszcze o kilku promocjach bankowych, które w końcówce tego roku szczególnie warto wziąć pod uwagę:
 • min. 200 zł za konto w Santander Banku - w grudniowej edycji, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon tej promocji - skrócony został okres wykluczenia dla byłych uczestników promocji z kontem w Santander Banku;
 • bon 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za kartę Citi Simplicity - w tej promocji zauważyć warto, że względem niedawnych promocji karty kredytowej Citibanku, wzrosła wartość nagrody; bank skrócił też okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi, a ponadto ułatwił warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę;
 • bony Allegro o wartości 300 zł od BNP Paribas - to dość długo wyczekiwana promocja z kartą kredytową tego banku w roli głównej - tu pod uwagę warto wziąć, że choć akcja dostępna jest do 31.12., to w tym czasie nie wystarczy samo złożenie wniosku, ale konieczne jest już zawarcie umowy.

16 komentarzy:

 1. Czy w promocji Twisto jest jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na 100% nie moza zarejestrowac sie ponownie na to samo konto mailowe, ktore bylo uzytkowane poprzednio, a o karencji w regulaminie nie ma ani slowa.

   Usuń
  2. Super, ale czy przy rejestracji nie podaje sie nr PESEL- i na podstawie tego odrzucają tych którzy już mieli przyjemność być ich klientami?

   Usuń
  3. By to dość dziwne gdyby fintech taki jak Twisto był aż tak nieporadny i dał się 'ograć' poprzez tak prosty chwyt jak zmiana adresu e-mail. Wymagali podania PESEL m.in. po to.

   Usuń
  4. To jednak wystarczy :)

   Usuń
  5. @Anonimowy 17 grudnia 2020 23:37
   Rozumiem zatem, że w ten sposób założyłeś po raz drugi konto w promocji i że bonus 100 zł już masz na koncie?
   Pytam bo i owszem, konto nawet po raz setny się w ten sposób da założyć ale nikt z tych którzy o tym pisali do tej pory takiego bonusa nie dostał.

   Usuń
  6. Ja złożyłem wniosek (jako powracający klient) z linku Złotówy z już aktywnym kodem na 100 zeta, więc jeśli otworzą mi konto ponownie, to będzie na nim kasa.

   Usuń
  7. Otrzymaliśmy Twój wniosek kredytowy i zajmujemy się jego weryfikacją.

   Usuń
 2. Niestety od 1. października Twisto ma opłatę za kartę plastikową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietleniu promocji jest o tym :) Nie trzeba jednak wybierać płatnego planu Space. Wystarczy plan Online z kartą wirtualną (za 0 zł bez warunków) :)

   PS. A nawet jeśli ktoś chciałby zdecydować się na plan Space (z opłatą), to pierwsze 3 miesiące to darmowy okres próbny. W każdym wariancie można więc zyskać 100 zł "na czysto" :)

   Usuń
  2. Śmiało można sobie poradzić z pakietem Online i kartą wirtualną.

   Usuń
  3. Czy kartą wirtualną da się płacić w Google Pay?

   Usuń
  4. @Anonimowy 18 grudnia 2020 11:51
   Takie karty które posiadałem, zawsze miały taką możliwość. Przypuszczam że ta też.

   Usuń
  5. Nie da się - momentalnie po podpięciu karta jest blokowana.

   Usuń
  6. Pytałem się na infolinii. Karty wirtualnej nie da się podpiąć pod Google Pay ani Apple Pay. Można podpiąć tylko kartę fizyczną czyli w taryfie Space. Zatem pozostają tylko płatności w internecie. Duży plus to możliwość spłaty Twisto Blikiem. A to może pomóc w wielu promocjach albo przy zwolnieniu z opat.

   Usuń
 3. Co jeżeli jestem studentem i nie posiadam dochodu? Aby wniosek został zaakceptowany muszę podać jakikolwiek dochód...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...