Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Canal+ za 0 zł na pół roku (bez umowy na dłużej) w prezencie do Konta za Zero w PKO BP

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.12.2020

Canal+ za 0 zł na pół roku (bez umowy na dłużej) w prezencie do Konta za Zero w PKO BP

PKO Bank Polski przedłużył promocję, w której zyskać można 6-miesięczny dostęp do Canal+!

Półroczny abonament Canal+ (o wartości 300 zł!) za darmo do konta w PKO BP
Do wyboru jest pakiet filmowy lub sportowy. A nagroda czeka za spełnienie banalnie prostych warunków. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Jako że warunki uczestnictwa i zasady promocji są klarowne, to przypomnę całość.

Promocja "Kibicuj z PKO Kontem Za Zero" z dostępem do Canal+


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i od 1.01.2019 r. nie miała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Inteligo). Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy kont.

Dodam, że posiadanie konta w Banku Pekao (z żubrem w logo) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji, bo to dwa odrębne banki.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka bon o wartości 300 zł, który uprawnia do dostępu przez okres 6 miesięcy do kanałów sportowych lub filmowych w ramach serwisu Canal+ OTT (dostępnego na stronie Canal+). Ostateczny zysk z udziału w promocji pomniejszy jednorazowo pobierana opłata za wydanie karty do konta, która wynosi 14,90 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Kibicuj z PKO Kontem Za Zero":
 • złóż wniosek o Konto za Zero wraz z wydawaną do niego kartą Ekstraklasy (z herbem któregoś z klubów Ekstraklasy bądź z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy), wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie; 

 • nie odstępuj od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Nagrodę bank prześle Ci SMSem już w ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków promocji. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj konto i wyrażone zgody marketingowe. Bon będzie można zrealizować do 30.06.2021 r.

Limit nagród. Promocja pierwotnie miała być dostępna do końca listopada, ale bank postanowił o jej przedłużeniu do 28.02.2021 r. Niezmiennie warto jednak pamiętać, że akcja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (jest ich 1000 sztuk, ale regulamin promocji nie wyklucza zwiększenia tej puli). O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu nagród, bank poinformuje na swej stronie.

Konto Za Zero w PKO BP - szczegóły oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 

 • 14,90 zł - jednorazowa opłata za wydanie karty do konta z ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy (jak na grafice na początku niniejszego wpisu) lub z herbem któregoś z klubów Ekstraklasy;
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej 5 płatności kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę); okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta;
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach PKO BP oraz 10 zł za wypłaty kartą z innych bankomatów w Polsce. 

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Przestrzegam przed możliwymi kłopotami z aktywacją (osobiście jestem w takiej sytuacji). Założyłam konto w poprzedniej promocji, niestety vouchera do dziś nie mogę zrealizować. Kilkukrotnie pisałam do Canal+ z oczekiwaniem na pomoc... Muszę czekać aż minie darmowy miesiąc od samego Canal+, dopiero po wyłączeniu tej miesięcznej promocji mam spróbować aktywować otrzymany kod vouchera (odpowiedź Canal+)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja aktywowałem bez problemu. Być może to właśnie przez to że teraz masz aktywny okres próbny.

   Usuń
  2. No taką też właśnie mam nadzieję, że po tym próbnym wszystko zadziała dobrze... Okaże się :)

   Usuń
 2. I opłata za kartę z ogólnym wizerunkiem Extraklasy, to też 14,90 zł (jednorazowo).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zakładałem konto pod koniec września i do tej pory cisza... Żadnego vouchera nie otrzymałem... Na początku września chciałem założyć konto z premią 200 zł na allegro, ale na skutek wyczerpania puli nagród nie podpisałem umowy. Jakieś 3 tygodnie później złożyłem ponownie wniosek o konto z promocją canal plus, wtedy umowę podpisałem. Kwalifikuję się na tę premię z canal plus ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro złożyłeś wniosek w promocji to się kwalifikujesz.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...