Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ zwrot 5% za płatności)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.12.2020

Bon Allegro 300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ zwrot 5% za płatności)

Bank Millennium wznowił promocję swej karty kredytowej.

Zimowe zakupy z kartą kredytową Banku Millennium + bon Allegro 300 zł
I w aktualnej promocji ponownie daje bon Allegro o wartości 300 zł. A z samą kartą Mastercard Impresja można też uzyskiwać zwroty za płatności u wybranych partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Na wstępie ważna informacja: z promocji karty kredytowej skorzystać mogą wyłącznie osoby posiadające dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, bo tylko tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania karty podarunkowej Allegro. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

A jeśli takowego konta jeszcze nie masz, to aktualnie jest idealna sytuacja ku temu, by je założyć, bo do wzięcia czeka:

Otwierając konto osobiste w Banku Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową biorącą udział w poniższej promocji z bonem Allegro o wartości 300 zł.

Promocja "Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, sprawdź jak zyskać bony Allegro o wartości 300 zł za kartę kredytową w BNP Paribas.

Nagroda. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Otrzymasz ją w formie kodu, który będzie trzeba użyć jednorazowo najpóźniej do 30.04.2022 r.

Jako że często pojawiają się pytania o to jak korzystać z bonu Allegro, to polecam mój niedawny wpis, będący odpowiedzią na najczęściej poruszane kwestie: Kod Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?
 
Jak działa karta kredytowa? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z praktycznym poradnikiem, który przygotowałem dla Czytelników bloga: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który pozwala korzystać z pieniędzy banku, a mimo to oddawać je bez grosza odsetek:Limit nagród. Choć dostępność promocji została przewidziana do 31.01.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 18 000 osób. Nagrody trafią do osób, które w czasie trwania akcji jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć kartę podarunkową Allegro o wartości 300 zł:
 • do 31.01.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard z limitem co najmniej 3 000 zł albo Mastercard Gold z limitem co najmniej 5 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też karty kredytowe Visa, ale w promocji z kartą podarunkową Allegro udział biorą wyłącznie karty Mastercard);
 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz w każdym z czterech kolejnych miesięcy wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):
a) Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w grudniu 2020 r. (...) w styczniu 2021r., lutym 2021 r., marcu 2021 r. i kwietniu 2021 r. 
b) Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2021 r. (...) w lutym 2021r., marcu 2021 r., kwietniu 2021 r. i maju 2021 r.

  Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

  Przekazywanie nagród ma nastąpić za pomocą SMSa do 31.05.2021 r. (do osób, które założą kartę w grudniu) lub do 30.06.2021 r. (w przypadku osób, które kartę założą w styczniu). Do czasu otrzymania nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

  Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie oferty


  Biorąc udział w promocji "Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki - w przypadku karty kredytowej Mastercard Impresja wystarczy wtedy 5 płatności miesięcznie. A o tej karcie wspominam nie bez powodu, bo choć do wyboru bank daje kilka kart kredytowych ze swej oferty, to najciekawszą z nich wydaje się być właśnie karta Impresja. Z nią uzyskiwać można moneyback 5% (nawet do 760 zł rocznie; ograniczenie dotyczy wyłącznie roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Na chwilę obecną ta promocja ma obowiązywać do 31.12.2020 r. (od 1.01.2021 r. będą obowiązywać zmienione zasady - do nich linkuję pod koniec niniejszego wpisu).

  Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
  Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

  Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

  Warto jednak zwrócić uwagę, że od 1.01.2021 r. w życie wejdzie nowy moneyback dla posiadaczy kart Impresja (w podlinkowanym wpisie przeczytasz o zapowiedzianych zmianach).

  Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:  Przydatne dokumenty: 

  35 komentarzy:

  1. 300 zł trzeba wydać od razu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, kartę podarunkową Allegro można zrealizować tylko jeden raz.

    Usuń
  2. Mam pytanie: "najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie"
   Konto posiadam już od kilku lat, nie wiem czy mam wyrażone te zgody. Jak mogę to zweryfikować?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzwoniłem do banku, ustawili mi zgody takie jakie trzeba aby skorzystać z promocji.

    Usuń
   2. Zgody można też sprawdzić i zmienić w bankowości: Ustawienia ogólne -> Zgody i rezygnacje

    Usuń
  3. umowa w placówce, kurierem czy jakoś zdalnie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja wszystko wyklikałem w bankowości.

    Usuń
   2. A duże miałeś wpływy na konto?

    Usuń
   3. Raczej liczą się regularne niż duże. No i muszą być przez co najmniej kilka miesięcy.

    Usuń
  4. Czy ktoś z Was również nie może złożyć wniosku przez stronę/aplikację? Nie mogę przejść "dalej" po wypełnieniu danych odnośnie dochodów itp. Po kliknięciu, brak reakcji ze strony strony, konsultant nie jest w stanie pomóc twierdząc, że to wina cookies. Próbowałem na dwóch różnych komputerach oraz w aplikacji

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W takiej sytuacji spróbował bym użyć innej przeglądarki, może to jakiś adblock coś blokuje

    Usuń
   2. Próbowałem podpiąć blika do karty kredytowej, nie znalazłem takiej opcji w bankowości internetowej. Rozmawiałem na czacie z konsultantem i powiedział że blik jest spięty z kontem i nie mozna tego zmienić. Więc nie da się podpiąć karty kredytowej do blika tak aby wydawać te 350zł na miesiąc jak napisałeś w opisie.

    Usuń
   3. W bankowości internetowej nie próbowałem, ale sprawdź w aplikacji (u mnie taka opcja jest dostępna): menu => płatności => płatności BLIK => Ustawienia ogólne BLIK (i oprócz rachunków do wyboru mam także kartę kredytową).

    Usuń
   4. W dobrych czasach, dawno temu można było wypłacać Blikiem z bankomatów z rachunku karty kredytowej bez prowizji :)

    Usuń
   5. Teraz tak dobrze nie ma. Jest prowizja 3,99%

    Usuń
  5. Hej Złotówa, pytanie: jak mogę sprawdzić czy łapię się "także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy" tak jak to napisałeś w tekście?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Na zwolnienie z opłaty za kartę (przy wykonaniu 1 płatności miesięcznie, a nie pięciu, jak to wymagane jest standardowo) łapią się wszyscy uczestnicy powyższej promocji.

    Usuń
   2. No dobrze, rozumiem to co napisałeś, ale czy da się to gdziekolwiek sprawdzić (umowa, bankowość internetowa)?

    Usuń
   3. @Anonimowy 12 grudnia 2020 14:36
    Skąd te pytania do pytań? Masz to przecież podane na tacy - przede wszystkim - w bardzo krótkim regulaminie tej promocji. Poza tym masz to również jeszcze w przynajmniej dwóch miejscach na stronie banku.

    Usuń
   4. To funkcjonuje w oparciu o regulamin promocji. Złożyłeś wniosek w czasie trwania promocji więc masz takie warunki.

    Usuń
  6. Witam...Koniec stycznia czy ktoś już dostał sms z kodem na allegro (nagroda)????

   OdpowiedzUsuń
  7. Mr. Złotówa jeśli miałam konto w banku millenium i je zamknęłam, a teraz je otworzę tylko po to aby skorzystać z promocji karty kredytowej, to czy będę wykluczona, bo kiedyś mieli taki zapis, że nie można było się starać o kartę kredytową z promocji, jak się zamknęlo konto z promocji. Mam nadzieję że napisałam to jasno. ufff

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Taki zapis Bank Millennium miał (i nadal ma) w promocji konta firmowego. W promocji karty kredytowej na szczęście warunki są nieco bardziej liberalne - można ponownie założyć konto (nawet w promocji - o ile uda się załapać; jeśli kiedyś posiadane Konto 360 było kontem założonym w promocji, to teraz w grę wchodzi jedynie program poleceń, a tam karencja jest 12-miesięczna).

    Usuń
  8. Karty nie da się zamknąć przez bankowość internetową. Trzeba iść do banku?

   OdpowiedzUsuń
  9. Panie Złotówa, a jak Pan myśli, bo nigdzie na szczęście tego w regulaminie promocji nie znalazłem, ale się tylko zastanawiam. Chodzi o te co miesięczne zakupy na 350zł kartą kredytową, ponieważ zrobiłem w marcu zakupy 30.03 i to jest data transakcji, natomiast data rozliczenia w systemie bankowym to 01.04. Taka sytuacja jest chyba ok?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Regulamin promocji mówi o dokonaniu transakcji, więc powinno być okey (zwłaszcza, że klient nie ma wpływu na czas zaksięgowania transakcji).

    Usuń
  10. Czekam i czekam na SMS...a tu nic

   OdpowiedzUsuń
  11. A ja nie otrzymałem SMS o nagrodzie. Kartę założyłem w grudniu, konto Millennium już mam od dawna, ale karty kredytowej wcześniej w tym banku nie miałem. Od stycznia przez 4 mieś robiłem po te minimum 350 zł transakcji miesięcznie i nic.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pozostaje więc zgłosić reklamację. Życzę szybkiego i pozytywnego wyjaśnienia sprawy.

    Usuń
  12. Mr. Złotówa, gdzie składać reklamację z tego tytułu ? W regulaminie promocji nic na ten temat nie pisze. Wniosek o kartę składałem przez twego linka.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Reklamację można złożyć w dowolny, dopuszczony przez bank sposób. Polecam wpis: Jak złożyć reklamację w banku? Tam mowa również o Millennium (najprościej i najszybciej będzie pewnie przez bankowość internetową lub aplikację).

    PS. Tu linków do wniosku nie było, bo do udziału w promocji kwalifikowały wyłącznie wnioski składane przez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

    Usuń
   2. Dziękuję za informację. To składam reklamację. Sprawdziłem dokładnie i wszystkie warunki spełniłem, a sms z nagrodą brak.Ciekawe gdzie tkwi przyczyna. Dam znać gdy rozpatrzą.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

  Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...