Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Choinkowe szaleństwo"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.12.2020

Rekordowa premia 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Choinkowe szaleństwo"

Konto w BNP Paribas dostępne jest w nowej promocji "Choinkowe szaleństwo".

Promocja "Choinkowe szaleństwo" w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości aż 400 zł za spełnienie bardzo prostych warunków, bo... w praktyce wystarczy zrobić 10 przelewów. I tym razem obowiązuje też krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas (to zaledwie 12 miesięcy).


[Aktualizacja: Na stronie promocji pojawił się komunikat: "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji".

Przypomnę jednak, że kto zdążył się zarejestrować, ten bierze udział w promocji (tj. kwalifikuje się do grona 3000 uczestników nawet jeśli dopiero teraz złoży wniosek (za pomocą linka z maila potwierdzającego rejestrację). O załapaniu się na promocję decyduje bowiem kolejność rejestracji, a nie zawartych umów czy spełnienia warunków.

Informacja dla osób, które nie załapały się na promocję "Choinkowe szaleństwo": Dostępna jest jeszcze alternatywna promocja konta w BNP Paribas, gdzie do wzięcia czeka premia 350 zł + darmowy audiobook lub audiobook.]

Promocja "Choinkowe szaleństwo": nawet 400 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Choinkowe szaleństwo" do wzięcia czekają 2 bonusy pieniężne po 200 zł każdy, które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Limit rejestracji. Udział w promocji "Choinkowe szaleństwo" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Z udziałem w promocji warto się więc pospieszyć, bo w poprzednich edycjach (gdy zdarzało się 400 zł do wzięcia), promocje kończyły się przed czasem.

Zasady akcji "Choinkowe szaleństwo"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 23.12.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 10.01.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do10.01.);

 • w styczniu oraz w lutym (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • wykonaj min. 4 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (mogą to być przelewy na dowolne kwoty np. na Twe konto w innym banku) oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Warunkiem uzyskania drugiego bonusu 200 zł (za spełnienie warunków w lutym) jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania pierwszego bonusu 200 zł (czyli zrealizowanie wymienionych warunków w styczniu). Zatem łącznie, jak wspomniałem na wstępie, wystarczy 2 x 5 przelewów (z i na nowe konto w BNP Paribas), by otrzymać całą premię 400 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu choinkoweszalenstwo@bnpparibasplus.pl:
 • do 18.02. o pierwszym bonusie 200 zł (za spełnienie warunków w styczniu);
 • do 26.03.2020 r. o drugim bonusie 200 zł (za zrealizowanie warunków w lutym); 

Na pierwszą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 200 zł będzie należało zareagować - do 23.02.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Wypłata bonusów po 200 zł każdy przewidziana jest do 28.02. oraz 31.03.2021 r. Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Choinkowe szaleństwo"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Choinkowe szaleństwo" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową

Przydatne dokumenty:

141 komentarzy:

 1. U mnie 12 miesięcy minie niestety dopiero w styczniu. Szkoda bo promocja udana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można założyć samo konto bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga wyrobienia karty do konta i jej posiadania do momentu otrzymania premii.

   Usuń
 3. jak sprawdzic czy ma sie umowe ramowa? mialem kiedys konto i zamknalem, ale moze zostawili umowe ramowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce.

   Usuń
  2. nie da sie inaczej? w oddziale boja sie covida, a dodatkowo oddzialow jest malo

   Usuń
  3. Możliwe że też na infolinii.

   PS. Tylko 4 banki mają więcej oddziałów niż BNP (PKO, Pekao, Millenium i Santander) więc nie tak mało ;)

   Usuń
 4. Jak to dokładnie działa? Chodzi o ten limit 3000. Czy jeśli teraz złożę wniosek ale umowę podpiszę dopiero w przyszłym tygodniu i wtedy 3 tyś. osób mnie ubiegnie to nie dostanę nic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit dot. rejestracji/wniosków a nie nagród, więc możesz na spokojnie działać.

   Usuń
  2. Nie ma ryzyka. Kto zdąży się zarejestrować, ten ma pewność otrzymania nagrody (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków). O załapaniu się na premie nie decyduje kolejność złożenia wniosków czy spełnienia warunków, ale fakt zarejestrowania się. Gdy pula rejestracji wyczerpie się, to że strony promocji zniknie formularz rejestracji i pojawi się komunikat o zakończeniu akcji.

   Usuń
 5. to się nazywa prezent na święta od mikołaja! duża premia, banalne warunki, krótki okres wykluczenia, takie święta to ja lubię! oby inne banki poszły za bnp :) dzięki złotówa za podrzucenie promki, warto mieć newslettera :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie promocje opisuję z przyjemnością (trochę jedynie szkoda, że się nie łapię; muszę jeszcze nieco odczekać)

   Usuń
 6. Termin 12 miesięcy od rozwiązania mojej umowy ramowej mija 13 grudnia. Kiedy najszybciej będę mógł złożyć wniosek? Czy dopiero od 14 grudnia, czy liczy się termin samego podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz się zarejestruj. A 14 XII będziesz mógł złożyć wniosek o konto (link będziesz miał w mejlu).

   Usuń
 7. Heh, dzisiaj właśnie mija karencja, więc chciałem jutro zakładać w promocji za 350 zł, a tu taka niespodzianka. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy posiadanie konta w BGŻ Optima wyklucza z udziału w tej promocji ? Przeglądnąłem szybko regulamin i nie widzę takiej informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w promocji (obowiązuje inna umowa ramowa, a do tego to rachunek oszczędnościowy, a nie konto osobiste, bo takiego w Optimie nawet nie szło otworzyć).

   Usuń
 9. Akurat jak niedawno założyłem konto u nich w promocji za 300 złotych to teraz już oferują 400 złotych - życie mnie lubi :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się (każdy to pewnie kiedyś przeżył; ja też). Ale trzeba się pocieszyć... może szybciej wpadnie premia? :)

   Usuń
 10. Jak długo trzeba trzymać takie konto? Wybaczcie mi pytanie jeśli jest głupie, ale będzie to moja pierwsza promocja w której wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma głupich pytań. Jak są to zawsze warto je zadawać. Konto (wraz z kartą i dostępem do bankowości) trzeba posiadać do momentu otrzymania premii. Później do Ciebie należy decyzja co zrobić dalej.

   Usuń
 11. Co jeśli wpisałem na stronie promocji w oknie "imię" 2 imiona, a we wniosku gdy wpisuję 2 wyskakuje błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje złożyć wniosek tak jak przechodzi (czyli z jednym imieniem). A do organizatora sugerowałbym (może nieco asekuracyjnie) napisać wiadomość na choinkoweszalenstwo@bnpparibasplus.pl sygnalizując jedynie tę rozbieżność.

   Usuń
 12. na stronie banku ofert tej brak - czy to nie sciema ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bloga Bankobranie prowadzę od prawie 7 lat i tu nie ma miejsca na ściemę, bo prześwietlam jedynie promocje wiarygodne i zweryfikowane.

   To że jej nie ma na stronie banku to powszechne (więcej piszę o tym w FAQ). Dzieje się tak z kilku przyczyn. Na stronę banku przede przede wszystkim trafiają obecni klienci (więc po co wyświetlać im reklamy dla nowych klientów?!), jak i osoby już potencjalnie zainteresowane ofertą (czyli zachęcone w jakiś inny sposób - np. kosztowną reklamą w tv czy prasie; bank dobrze umie liczyć, więc za pozyskanie klienta nie będzie płacił podwójne - czyli przez reklamę i przez promocję). Tymczasem tego typu promocje są zachętą samą w sobie. Sam wniosek (po przejściu ze strony promocji) składany jest już na stronie banku i dane z wniosku trafiają wyłącznie do banku.

   Usuń
  2. dokładnie "bank umie liczyć" i nic za darmo nie daje. Czy Organizator firma Hagen (bądź sam bank) przekazuje dalej (sprzedaje podmiotom trzecim) dane osobowe ? Na stronie promocji trzeba zaznaczyć wszystkie zgody(bez tego nie da się przejść dalej).

   Usuń
  3. Te zgody dotyczą wyłącznie zakresu obsługi promocji i jej rozliczenia - nie upoważniają do kontaktu w innych sprawach, ani do przekazywania danych dalej.

   Usuń
 13. Mam allegro limit przyznany w tym banku czy to jakkolwiek wpływa na tą promke?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie możesz wziąć udział. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 14. Czy jeśli mam kredyt w bnp to eliminuje mnie to z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko umowa ramowa i konto eliminują.

   Usuń
 15. Ile zwykle wynosi opłata za zamkniecie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku konta w BNP Paribas nie ma takiej opłaty. Generalnie to dość rzadko spotykany rodzaj opłaty, choć bywa np. w przypadku konta firmowego w PKO BP albo karty kredytowej w BNP Paribas; w tych przywołanych przypadkach pobierana jest ona jednak jedynie w przy wypowiedzeniu złożonym w krótkim okresie bezpośrednio po zawarciu umowy.

   Usuń
 16. Czy tylko ja nie mogę zeskanować dowodu w aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, też mam ten sam problem

   Usuń
  2. Dzwoniłam na infolinię i poinformowano mnie, że być może wynika to z faktu, że aparat w telefonie robi zdjęcia o rozmiarze większym niż dopuszczalne 3MB. Ja to załatwiłam tak, że poprosiłam o anulację wniosku i złożyłam go jeszcze raz, tym razem wybierając kuriera :)

   Usuń
  3. U mnie dowód przechodzi, ale wideoweryfikacja już nie. Wysłałem maila z prośbą o anulowanie wniosku i spróbuję przez kuriera.

   Usuń
  4. Jak weryfikacja nie przejdzie od razu to chyba robią to ręcznie. Ja następnego dnia dostałem maila o pozytywnej weryfikacji.

   Usuń
 17. Jak ze zgodami? Które trzeba zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji wszystkie (bez tego nie da się przejść dalej), a we wniosku o konto tylko te, które wymagać będzie sam wniosek. Wszystkie pozostałe są dobrowolne.

   Usuń
 18. Czy umowa ramowa może być rozwiązana poźniej? czy musi być 12 mc-y wstecz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencja (czyli 12-miesięczny okres wykluczenia) odnosi się wyłącznie do konta osobistego.

   Usuń
 19. Chyba promocja umarła. Link nie działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa, właśnie sprawdzałem na różnych przeglądarkach (na telefonie i na komputerze). Być może to coś chwilowego? Jeśli sytuacja by się powtórzyła, to sugeruję: skorzystanie z innej przeglądarki lub urządzenia; wyłącznie AdBlock'a (jeśli jest stosowany); wyczyszczenie plików cookies albo skorzystanie z przeglądarki w trybie incognito. Jedno z tego powinno pomóc :)

   Usuń
  2. Wniosek właśnie złożony.

   Usuń
 20. Złotówa dlaczego piszesz o 10 przelewach skoro wystarczy zrobić 2x 4 przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstęp wymaga zwięzłej formy. W opisie promocji nieco niżej rozwijam myśl - chodzi o 2 x 4 przelewy wychodzące oraz 2 przelewy przychodzące (czyli wpływ).

   Usuń
 21. Niestety jak zwykle w Paribas
  Weryfikacja nie powiodła się

  Niestety, nie możemy założyć Ci tego konta zdalnie. Prosimy, spróbuj wypełnić wniosek jeszcze raz lub udaj się do Oddziału.

  Odwiedź najbliższą placówkę, by poznać szczegóły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń, anuluj wniosek i złóż jeszcze raz z kurierem.

   Usuń
  2. Ale to było z wyborem kuriera, niestety podobną sprawę przerabiałem z zakładaniem konta dla mamy ponad rok temu w Paribas, i po miesięcznym ciąganiu się z nimi wreszcie się udało. Teraz nie mam już na to ochoty, nawet za 400zł :(
   Ale inni w takiej sytuacji mogą się starać i może się uda podpiąć promocję ręcznie w oddziale.

   Usuń
 22. A po jakim czasie od otwarcia konta przyjeżdża kurier w celu zweryfikowania tożsamości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka dni. Może do tygodnia, licząc że teraz okres przedświąteczny.

   Usuń
  2. Jeśli pytanie byłoby w kontekście zakwalifikowania do grona 3000 osób biorących udział w promocji, to... na spokojnie. Liczy się kolejność rejestracji w promocji. Zatem nie trzeba się obawiać opóźnień w dotarciu kuriera (pewnie w związku z gorącym, przedświątecznym okresem, na to dano czas aż do 10.01.).

   Usuń
 23. Czy jak ktoś ma pożyczkę lub jakiś kredyt w Pnb Paribas poprzez allegro albo inny portal to może skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeśli nie ma konta osobistego.

   Usuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowy z bankami podpisuję tak przez 10 lat. Nie mam żadnych uwag.

   Usuń
  2. Osobiście nie mam co do tego oporów i z takiej formy zawierania umów korzystam najczęściej.

   Dziś dostęp do naszych danych mają urzędy (skarbowy, miasta lub gminy, pracy, ZUS), banki, telekomy, ubezpieczyciele, pracodawcy, szkoły/przedszkola, uczelnie, sprzedawcy, dostawcy różnych usług, kontrahenci. Wszędzie może dojść do tego samego, ale by doszło do wykorzystania danych, to muszą być spełnione trzy wymogi: dostęp do danych, odpowiednia wiedza oraz wola ich wykorzystania. Do połączenia wszystkich trzech na szczęście dochodzi rzadko. Kto ma dostęp, niekoniecznie musi mieć wiedzę jak z tego korzystać, a już przede wszystkim nie musi być przestępcą. Ponadto kurier nie ma dostępu do skanu czy kserokopii dowodu, ani do haseł (bo tych nie ma w dokumentach).

   Usuń
  3. Ma dostęp do ksero dowodów, zakładając konto tą metodą kurier posiadał je w dokumentach

   Usuń
 25. tym razem się udało przy poprzedniej promocji nie przyjęli zgłoszenia jakaś tam umowa ramowa z optimy przeszkodziła teraz poszło gładziutko szybciutko

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy jeżeli mam dostęp do ich bankowości internetowej to znaczy, że obowiązuje mnie umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy 12 miesięcy musi upłynąć od dyspozycji zamknięcia konta (w moim przypadku 29.11.19) czy faktycznego zamknięcia konta (30.12.19)? chyba nie mogę wziąć udzialu w tej promocji- muszę poczekać na następną...

  OdpowiedzUsuń
 28. Żeby utrzymać to konto i kartę bez opłat po okresie promocji jakie trzeba spełnić warunki? 1000 PLN wpływu co miesiąc i jedna operacja kartą?

  OdpowiedzUsuń
 29. Promocja już niestety zakończona.

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam. Mam pocztę o2.pl i nie widzę linka, aby założyć konto. Muszę odblokować wyskakujące obrazki w poczcie.Czy ktoś może pomóc gdzie to zrobić??

  OdpowiedzUsuń
 31. Też tak miałam i w ustawieniach nic nie sprawiło, że link się pojawił, więc przesłałam wiadomość córce - ona ma gmail i tam już link był i udało się dokończyć wniosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok.Poszło. Dzięki bardzo za wskazówkę.Pozdr

   Usuń
  2. @Anonimowy 9 grudnia 2020 22:08
   a czasami nie za późno na ten ruch? Promocja zakończyła się już chyba rano a na pewno przed południem a pytanie jak widzę pojawiło się o 14:22 czyli że założenie konta nastąpiło dopiero po odpowiedzi danej o 15:32.
   Tyle dobrej i nikomu niepotrzebnej pracy? :)

   Usuń
  3. Nie za późno. Jeśli komuś udało się zarejestrować, to pozostałe warunki (włącznie ze złożeniem wniosku o konto) może spełnić później. Ważne by zmieścić się w ramach czasowych wyznaczonych w regulaminie.

   O załapaniu się na promocję nie decyduje bowiem kolejność złożonych wniosków czy spełnienia warunków, ale kluczowe jest zarejestrowanie się (by załapać się do grona 3000 uczestników). Takie rozwiązanie ma sens, bo nikt nie odejdzie z kwitkiem (czyli każdy kto otworzy konto, ten premię dostanie).

   Usuń
  4. Tak, w tym "szaleństwie" jest sens.

   Usuń
 32. Jak sprawdzić czy wniosek został złożony prawidłowo i czy konto bierze udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nastąpiła rejestracja na stronie promocji i za jej pomocą został wysłany wniosek, to będzie prawidłowo :)

   Usuń
 33. już nie przyjmują wniosków???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja na stronie promocji jest już wyłączona (z powodu wyczerpania limitu rejestracji), ale kto zdążył się zarejestrować, ten wniosek o konto może jeszcze złożyć (link do wniosku objętego promocją można znaleźć w mailu, który przychodzi po rejestracji w promocji).

   Usuń
 34. Jeśli dobrze rozumiem te 4 przelewy które są wymagane mogą być wykonane poprzez bankowość elektroniczną. Nie ma wymogów używania aplikacji mobilnej etc. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku przelewów jest alternatywa - można je zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Kto wybierze ten pierwszy sposób, to aplikacji nawet nie musi ściągać.

   Usuń
 35. Super, dziękuje za szczegółowość w odpowiedziach na pytania :) Jeśli założy się konto nie ma żadnych wymagań do spełnienia w grudniu ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Jak wygląda weryfikacja tożsamości przez kuriera i zawarcie umowy? czy to trwa chwilę, wystarczy okazać dowód osobisty i to wszystko czy trzeba rozgościć kuriera, ponieważ proces trwa dłużej? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Króciutko. 2 podpisy i kurier leci dalej.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 37. Czy już do kogoś Kurier przyjechał? I czy to pocztex?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie co ciekawe był zwykły listonosz z Poczty Polskiej, sam był zdziwiony, że coś takiego dostał i trochę się gubił, ale się w końcu udało. ;)

   Usuń
  2. Do mnie idzie pocztexem.

   Usuń

 38. U mnie też był listonosz z Poczty Polskiej i też się gubił

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pani, która dzwoniła z banku, mówiła, że idzie pocztexem

   Usuń
 39. Przygotujcie się na to że jak was nie będzie w domu to będziecie podpisywać umowę na poczcie.

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeżeli konto jest już założone i aktywne jakie wymagania są do spełnienia w grudniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba dla świętego spokoju zrobić jedna płatność kartą.

   Usuń
 41. Nie rozumiem kompletnie wysyłania takich umów Pocztą Polską, której pracownicy tylko patrzą, żeby zostawić awizo. Potem łaź po pocztach. Co więej podpisuj tą umowę z kolejką za plecami... A czekaj jak to mówią? Że trzeba dokładnie przeczytać zanim się coś podpisze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie była pozytywna niespodzianka w tym temacie: listonosz sam do mnie rano zadzwonił (z numeru stacjonarnego, czyli z Poczty) i się zapytał czy na pewno będę w domu ok 14:30 i żebym przygotował dowód osobisty. :D

   Usuń
  2. Jak dla mnie to najlepsza opcja. Z listonoszem idzie się dogadać a pocztę masz w każdej mieścinie a nie jak firmy kurierskie siedziby mają tylko w największych miastach.

   Usuń
 42. Złotówka, w promocji nie mogą to być przelewy natychmiastowe, a przelew do kogoś kto ma też konto w bnp jest natychmiastowy. Czy taki przelew będzie się więc zaliczał do spełnienia warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 43. Cześć, karta dotarła do mnie w okresie świątecznym, przez co aktywowałam ją po upływie 7 dni. Czy to jest równoznaczne z tym, że nie otrzymam Będę wdzięczna za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działaj. A jakby co to złożysz reklamację.

   Usuń
 44. Witajcie :)
  Czy już ktoś otrzymał maila o przyznaniu bonusu za styczeń? Jest dopiero 1.02 ale jestem ciekawy czy te maile będą rozsyłanie w lutym czy może już były w styczniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji promocji konta w BNP Paribas, to maila należy spodziewać się 18.02. (rzadziej przychodzi wcześniej, a jeśli już to góra 1-3 dni przed ostatecznym terminie).

   Usuń
  2. To czekamy do 18 w takim razie.

   Usuń
  3. I pewnie zaczekamy do jutra popołudniu.

   Usuń
  4. Dostaliście już maila?

   Usuń
  5. Tak. Sprawdź spam.

   Usuń
 45. Dzień dobry,
  Zarejestrowałam się w promocji 8.12, konto założyłam z otrzymanego linka, spełniłam wszystkie warunki i też czekam na maila. Tylko dziwna sprawa, bo ten e-mail "zniknął" mi z konta, więc trochę się denerwuję że nie mam żadnego potwierdzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maila jak nie było tak dalej nie ma ... ;/ czekamy jeszcze 16h zostało do końca dnia...:)

   Usuń
  2. Właśnie dostałem wiadomość o przyznaniu nagrody więc wysyłka wiadomości się rozpoczęła :)

   Usuń
  3. No i niepotrzebne nerwy :) właśnie dostałam wiadomość o przyznaniu nagrody

   Usuń
  4. Jest już mail o nagrodzie :)

   Usuń
  5. A ja dostałem maila po godzinie 11, nr konta już uzupełniony i czekam teraz na kaskę :)

   Usuń
 46. Do mnie dotarło dziś o 11:17

  OdpowiedzUsuń
 47. Przyszedł mail.

  OdpowiedzUsuń
 48. Jest mail od organizatora!

  OdpowiedzUsuń
 49. Dostałam e-mail o przyznaniu nagrody za styczeń :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Do mnie również @ przyszedł :)

  OdpowiedzUsuń
 51. U mnie też cisza.

  OdpowiedzUsuń
 52. Ja również nie dostałam mejla. Dziwne bo mąż dostał a wszystko robiliśmy tak samo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta sama poczta czy może inny dostawca usługi?

   Usuń
 53. witam, co robić, warunki spełnione a maila o nagrodzie nie ma, spam sprawdzony, miał być mail do 18.02

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisać reklamację. choinkoweszalenstwo@bnpparibasplus.pl albo zadzwonić 22 299 11 50 (do g. 17). Sprawdzą i przyślą maila jeszcze raz.

   Usuń
 54. Edit. Szukajcie w spamie. Ja się dogrzebałem właśnie tam.

  OdpowiedzUsuń
 55. Mam maila, huuurrraa :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Ktoś już dostał pieniążki? Mają czas do 28 ale wypada weekend...

  OdpowiedzUsuń
 57. Ok, pieniążki na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Do mnie dziś wpadł pierwszy bonus

  OdpowiedzUsuń
 59. wskoczyło pierwsze 200 :-)

  OdpowiedzUsuń
 60. No i pierwsza nagroda 200 zł już wpłynęła. :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Ja podałem numer konta dopiero 25 lutego i nie dostałem Czy mam czekać, czy gdzieś trzeba pisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację. Raczej nie ma na co czekać. Ja ci odpiszą że po czasie uzupełnione to im odpisz że mail był w spamie i to cud że udało się w ogóle zauważyć.

   Usuń
  2. Ponoć ma przyjść z nagrodą za luty

   Usuń
 62. Ktoś już dostał maila z drugiej tury?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie. Tydzień mają na to.

   Usuń
 63. jeszcze nie, czekam też

  OdpowiedzUsuń
 64. Właśnie doszedł mail o drugiej nagrodzie, zostanie wysłana przelewem do 31.03.2021. Nie pytają już o numer konta. Hurraaaa! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, tylko informacja o nagrodzie i nie chcą nic aby wypełniać żadnego numeru konta.

   Usuń
  2. Uzupełnianie jest wymagane tylko przy p-wszym bonusie. Potem wszystkie wypłaty idą na to samo konto.

   Usuń
 65. Drugie 200 zł wjechało!

  OdpowiedzUsuń
 66. I druga nagroda wpadła, można składać wypowiedzenie. :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...