Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.12.2020

Bon 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity

Citibank przygotował nową promocję swej karty kredytowej z nagrodą gwarantowaną.

Bon 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity
Do wzięcia jest bon o wartości 300 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka. Tym razem obowiązuje krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi, a na uczestników promocji dodatkowo czekają preferencyjne warunki uniknięcia opłaty za kartę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Jest to więc okazja szczególna. Bo o ile w ostatnich edycjach Citibank rozdawał bony na zakupy o wartości 200 zł, to teraz wartość nagrody jest o stówkę wyższa. Łatwo też samą kartę utrzymywać za 0 zł (co pozwoli cieszyć się w pełni nagrodą o wartości 300 zł).

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku  (to zmiana na korzyść, bo w poprzednich tego typu promocjach bank stosował o rok dłuższą karencję dla byłych klientów).

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, kredytu czy nawet karty dodatkowej do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki" i zgarnąć tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
 • do 31.12.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody i zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Płatności mogą być wykonane jedną lub wieloma transakcjami - ważne by łącznie we wskazanym okresie wydać kartą sumę min. 1000 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności można więc rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości, ale też można się pospieszyć (bo czym prędzej wykonasz transakcje na wymaganą sumę, to tym prędzej otrzymasz nagrodę).

Na potrzeby promocji bank dopuszcza dokonywanie płatności kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zwróć jedynie uwagę, że bank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w marketach, sklepach (spożywczych, odzieżowych, monopolowych i innych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

Citibank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody za pomocą wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie przekazana w taki sam sposób w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Kod ma być ważny przez 6 miesięcy i będzie go można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków (300 zł).

A teraz kilka słów na temat tego, jak działa karta kredytowa. Choć nazwa karty sugeruje kredyt, to w tym przypadku nie mamy do czynienia ze standardowym kredytem/pożyczką, ale z limitem kredytowym, z którego można korzystać według własnego uznania. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (choćby tę, która wymagana jest na potrzeby promocji) spłacić można w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, ile wykorzystasz (bez odsetek czy prowizji).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,24%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo karta kredytowa w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity spełnić musi poniższe kryteria, które ustanowił bank:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same wytyczne dotyczące minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty


Karta wydawana jest za 0 zł. Opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, ale można jej uniknąć - warunkiem jest wykonanie płatności na sumę min. 1000 zł miesięcznie (to warunki standardowe), ale na uczestników promocji z bonem do Biedronki czeka jeszcze jeden przywilej - opłata za kartę zostanie zwrócona, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie zasady obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę dzięki sumie płatności na min. 300 zł również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem przy okazji warunków których realizacja uprawnia do otrzymania bonu do Biedronki). 

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po okresie rozliczeniowym, w którym zostały spełnione warunki (czyli płatności na sumę min. 300 zł).

💡 Na koniec podpowiem, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej - do wzięcia czeka też premia 150 zł + 10 kodów na przesyłki z InPostem za CitiKonto (promocje można łączyć; kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia).

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najlepsze promocje bankowe, to skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga 😉 Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

50 komentarzy:

 1. Jak mam CitiKonto w promocji z premią 150 zł to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, kredytu czy nawet karty dodatkowej do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji".

   Usuń
 2. Co oznacza karta dodatkowa? Jeśli mam kartę BP z Citibanku to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta dodatkowa to karta, która wydawana jest do limitu kredytowego karty głównej - posiadacz głównej karty może ją wyrobić dla bliskiej, zaufanej osoby. Ta osoba może korzystać z jego limitu, ale odpowiedzialność za spłatę ciągle ponosi posiadacz karty głównej, będący stroną umowy o limit kredytowy tej karty.

   Jeśli BP-Motokarta jest Twą kartą główną, to wyklucza z udziału w powyższej promocji.

   Usuń
 3. Czy podczas składania wniosku trzeba załączać jakieś dokumenty dochodowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na ostatnim etapie wniosku jest opcja załączenia wyciągu z konta z wpływami wynagrodzenia.

   Usuń
  2. Z jakiego okresu ten wyciąg z konta? Wszystkie transakcje mają być pokazane czy tylko wpływ wynagrodzenia?

   Usuń
 4. czy jakies zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 razy czytałem regulamin i niczego dot. zgód nie ma.

   Usuń
  2. W tej promocji zgody są dobrowolne.

   Usuń
 5. Czy można ta promocje połączyć z poleceniem karty kredytowej ? Mam kartę w citi, ale żona jeszcze nie czy da się zyskać premię za polecenie i zgarnac voucher z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli nie jestem zatrudniony to też mi to zaliczy? Mam dochód powyżej 1200 zł (renta)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest szansa ze przejdzie niższe wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy niższy dochód przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy bez wykazu wpływów z konta i bez okazywania umowy da radę podpisać umowę o kk? 5 lat temu w citi bez problemu podpisali ze mną umowę na zasadzie kredytu konsumenckiego do 4k, no ale może coś się zmieniło od tamtego czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być dochód i dokument (wyciąg z konta w przypadku wynagrodzenia od pracodawcy).

   Usuń
  2. Przy niższym limicie (bodaj do 5000 zł, jeśli nic się nie zmieniło) bank przynajmniej jeszcze do niedawna stosował uproszczone zasady. Ale nawet w przypadku ich obowiązywania tu trzeba pamiętać o warunku wynikającym z regulaminu promocji (Pkt. 4., ppkt. c), który wymaga dostarczenia takiego dokumentu (można załączyć elektronicznie do wniosku o kartę).

   Usuń
 10. Słabizna z tymi promocjami kart kredytowych teraz. Ja wyrabiając kk w Citi - która wciąż przynosi mi rożne bonusy - dostałem 400 zł do Biedronki.
  Chyba będzie coraz gorzej nawet jak trafi się jakaś dobra promocja samej karty, to opłaty tę jej dobroć zjedzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto, jak kto, ale banki zawsze potrafią liczyć najlepiej ;) Zatem serwując promocje też wiedzą ile osób (statystycznie) skorzysta z innych produktów czy usług i pozwoli bankowi zarobić. W czasach historycznie najniższych stóp procentowych na produktach kredytowych ciężej zarobić. Zatem i o nagrodę o wyższej wartości też obecnie ciężko. A przecież ciągle można mieć kartę, utrzymując ją za 0 zł (nie ponosząc ani grosza kosztów) i być na plusie 300 zł :)

   Analogiczna sytuacja miała miejsce z moneybackiem (czyli procentowo naliczanym zwrotem za płatności kartami). Aktualnie banki zarabiają 0,2-0,3%, gdy wcześniej ta prowizja interchange wynosiła kilkukrotnie więcej, więc łatwiej bankom było wysupłać podzielenie się tym zyskiem. Spadek prowizji wyhamował oferty moneyback.

   Usuń
 11. Jak się płaci tym w Biedronce? To przyjdzie jakaś karta podarunkowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaje się kod składający z cyferek, który trzeba podyktować kasjerce. I tyle.

   Usuń
 12. Czy promocja łączy się z programem poleceń "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem"?

  OdpowiedzUsuń
 13. Przy umowie zlecenie mam szansę o kartę? Umowa od kilku lat. Obecna zawarta do 30.06.2022 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, um. zlec. też są akceptowane.

   Usuń
 14. Czy można płacić kartą już w miesiącu podpisania umowy? Bo pod koniec grudni zanosi mi się na większą transakcję i bym mógł to od razu zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeśli założę kartę w tej promocji to mogę zostać jeszcze osobą polecającą i zgarnąć dodatkowo nagrodę za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
 16. A ja mam takie pytanie. Podczas rozmowy z konsultantem pada pytanie o zarobki i wydatki miesięczne. O ile podając zarobki podaje tylko swoje, to podając miesięczne wydatki powinnam podać połowę kosztów? Mam męża i dwójkę dziec, mąż pracuje, ma jakąś tam wypłatę to jasne jest że miesięczne koszty pokrywam nie tyko ja. Jak wy postępujecie w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podajesz zawsze to co wydajesz, czyli swoją cześć.

   Usuń
  2. Aaa... i wliczasz tylko wydatki typu opłaty, wyżywienie itp. Nie uwzględniasz w wydatkach tego co jest extra, np. hazardu (totek), rozrywek, wczasów, używek, lokali, zabawek...

   Usuń
  3. Ja koszty zawsze podaję jako połowę bo żona zarabia. A skoro pod uwagę brany jest tylko mój dochód, a nie razem z żoną to nie widzę powodu, by nie rozdzielać tego. Tym bardziej, że to deklaracja, która nie jest w żaden sposób weryfikowana.

   Usuń
 17. I jeszcze...
  Podczas rozmowy pada pytanie o to ile osób w rodzinie pracuje oraz ile jest na utrzymaniu (lub jakieś tego typu pytanie). Oczywistym jest, że w tym przypadku do tych osób "na utrzymaniu" nie zaliczasz męża (lub dziecka czy dzieci jeśli pracują).
  A piszę o tym ponieważ wszystko zależy na kogo trafisz i jak będzie formułował pytania. Nie zawsze jest to to takie klarowne.
  Ja w każdym takim przypadku zadaję w trakcie rozmowy dodatkowe pytania.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy żeby otrzymać nagrodę należy do dnia 31.12.20 złożyć tylko wniosek? Czy jednak do tego terminu należy również otrzymać pozytywną decyzję kredytowa oraz przesłać wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj złożyłem wniosek. I moim zdaniem łapię się. To wynika z regulaminu. Pkt. 4. a) mówi: "w Okresie Obowiązywania Oferty zawnioskują o wydanie karty płatniczej". A pkt. b) (o zawarciu umowy) i c) (o złożeniu dokumentu) już nie wymagają zmieszczenia się "w okresie obowiązywania oferty".

   Usuń
 19. Dwa razy składałem wniosek o kartę kredytowa, w połowie grudnia oraz 28.12. Przy pierwszej weryfikacji przychodzi sms:

  "CitiHandlowy: Informujemy, ze przyjete przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalaja obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku."

  Mam umowę o pracę od 3 lat na czas nieokreślony oraz dochód wielokrotnie przekraczający wymagane 1200pln i żadnych zaległości w bankach itp.
  Jestem ciekaw dlaczego mnie odrzucają na samym wstępie.

  OdpowiedzUsuń
 20. 31.12.2020 złożyłam wniosek o wydanie tej karty. W poniedziałek 4.01.2021 zadzwoniła do mnie konsultantka i zweryfikowała moje dane. Umowę otrzymałam 5.01.2021 mailowo. Jednak nie ma w niej żadnej informacji o tym, że biorę udział w promocji z bonem do Biedronki. Chciałam się dowiedzieć czy powinno być coś dołączone do tej umowy?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czyli reasumujac- bo wiem ze Citi wprowadzalo jakies dziwne oplaty za traskacje revolutem. Czy tej karty to tez dotyczy? A sprytny bill? czy tu te 300 pln i zarazem 1000 pln- ze sprytnego bila bedzie sie liczyc? I czy citi nie pobiera prowizji tyu 10% proc od transakcji na sprytnym billu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,9% się nie liczy. To są te transakcje szczególne. I nie zaliczą i jeszcze jest prowizja.

   Usuń
 22. Czy zadłużenie z karty można spłacić od razu np. czy w bankowości internetowej jest gdzieś podany nr rachunku do spłaty? Czy należy czekać do przesłania dokumentu z kontem i terminem spłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można spłacić wcześniej. Jeszcze przed zestawieniem transakcji. W Citionline kliknij w KARTY KREDYTOWE i dalej w kartę Citi Simplicity. Tam będzie podany numer rachunku do spłaty zadłużenia.

   Usuń
 23. Czy ktoś już dostał vaucher z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na razie tylko wiadomość o nagrodzie. Kiedy spełniłeś warunki?

   Usuń
 24. Witam, ja niestety nie otrzymałam nawet wiadomości o spełnieniu warunków. A zostały spełnione pod koniec lutego lub na początku marca. Czy ktoś ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jeśli warunki spełniłaś dopiero w marcu to wiadomość będzie do końca kwietnia. Chyba że był to luty. Wtedy już powinno być info o nagrodzie.

   Usuń
 25. Witam,mogę prosić o informację, w jaki sposób została przekazana wiadomość o nagrodzie: mailowo czy SMS? Warunki spełniłam 26.02 (piątek) z racji weekendu założyłam, że pieniądze zaksięgowaly się dopiero w marcu, tak więc czekałam do końca kwietnia, ale do dziś nie otrzymałam żadnej informacji o nagrodzie. Czy ma ktoś podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam, gdzie mogę zgłosić reklamację w przypadku braku informacji o nagrodzie, pomimo spełnienia warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do banku. Np. w bankowości w zakładce KONTAKT

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...