Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja Mikołajkowa: premia 250 zł + zestaw kloców Lego lub voucher do Costa Coffee za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.12.2020

Promocja Mikołajkowa: premia 250 zł + zestaw kloców Lego lub voucher do Costa Coffee za konto w BNP Paribas

Mikołajki tuż tuż, więc BNP Paribas odpalił promocję do tego nawiązującą.

Promocja mikołajkowa konta w BNP Paribas
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę 250 zł (do wydania na co chcesz) oraz jedna z nagród (do wyboru): zestaw klocków Lego albo voucher do wykorzystania w sieci Costa Coffee.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Na wstępie przypomnę jednak, że konto w BNP Paribas można założyć w alternatywnej promocji "Bankowo zasłuchani", w której do wzięcia czeka... więcej, bo do 350 zł w bonusach pieniężnych + audiobook lub eBook (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji - warunki do spełnienia, mimo wyższej premii, są równie proste, acz będzie trzeba je realizować o miesiąc dłużej).

"Promocja Mikołajkowa": premia 250 zł + nagroda dodatkowa


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W "Promocji Mikołajkowej" do wzięcia są następujące nagrody gwarantowane:
 • premie na sumę 250 zł - konkretnie będą to dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 oraz 150 zł, które wpłyną na Twe konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel) oraz
 • do wyboru:
  • zestaw klocków lego o wartości 40 zł (losowo przyznany jeden z trzech zestawów: numer 30098 lub 45098, lub 65098) albo
  • voucher o wartości 20 zł do Costa Coffee (ważny do 31.12.2021 r).

Limit rejestracji. Udział w promocji wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). 

Zasady "Promocji Mikołajkowej"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); już na tym etapie wybierzesz którą nagrodę chcesz dostać: voucher do Costa Coffee lub zestaw klocków Lego;

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.12.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 20.12.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta poprzez nadanie PINu do niej (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 20.12.);
 • w okresie od 21. do 31.12.2020 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może być to przelew np. na Twoje konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz wybraną przez siebie nagrodę: voucher do Costa Coffe lub zestaw klocków lego. Ale spełnienie tych powyższych warunków (włącznie z wykonaniem przelewu) otwiera drogę do zdobywania kolejnych bonusów (tym razem pieniężnych). 

By je zgarnąć, w styczniu i lutym 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Za spełnienie warunków w styczniu przysługiwać będzie Ci bonus 100 zł, a za realizację wytycznych także w lutym wpadnie dodatkowe 150 zł. Łącznie wyjdzie zatem 250 zł.

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (czyli żeby uzyskać bonus 100 zł za spełnienie warunków w styczniu, musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszej nagrody - klocków lub vouchera - w grudniu, a żeby uzyskać bonus 150 zł za spełnienie warunków w lutym, to uprzednio w styczniu musisz spełnić warunki uzyskania bonusu 100 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu mikolajki@bnpparibasplus.pl:
 • do 19.01. o wybranej przez Ciebie nagrodzie (czyli o zestawie klocków Lego lub voucherze do Costa Coffee);
 • do 18.02. o bonusie 100 zł za zrealizowanie warunków w styczniu; 
 • do 26.03 o bonusie 150 zł za spełnienie warunków w lutym.

Kto wybierze zestaw Lego jako nagrodę dla siebie, ten na maila będzie musiał zareagować i za pomocą danych w nim otrzymanych, będzie musiał zalogować się na stronie promocji w celu podania (najpóźniej do 25.01.2021 r.) adresu korespondencyjnego do wysyłki klocków.

Na drugą z wymienionych wiadomości powiadamiającą o przyznaniu pierwszego bonusu 100 zł będzie należało zareagować - do 23.02.2021 r. koniecznym będzie zalogowanie na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) w celu podania numeru rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Zestaw klocków ma być wysłany przez organizatora do 31.01.2021 r. W tym samym terminie mają być wysłane SMSy z kodem do Costa Coffee (w przypadku uczestników, którzy właśnie tę nagrodę wybiorą). 

Przelewy bonusów pieniężnych mają nastąpić do 28.02. oraz do 31.03.2021 r. Do dnia otrzymania nagród, posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników "Promocji Mikołajkowej"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych "Promocją Mikołajkową" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 300 zł w bonach Allegro za kartę kredytową

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. To musi być jedna czy może być wiele płatności tak by w sumie wyszło 300 zł w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolnie. Może być jedna płatność, ale może być ich wiele. Ważne, żeby w miesiącu wykonać transakcje na sumę min. 300 zł.

   Usuń
 2. Czy jeśli byłam klientem banku Paribas albo Alior ale nie korzystałam z ofert promocyjnych za otwarcie konta ,to mogę teraz wziąść udział w promocji ? Konta zamknięte także w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się okres w jakim klient nie posiadał konta - bez względu na to czy to konto było założone w jakiejś promocji, czy nie (w praktyce wyjątkiem w chwili obecnej jest jedynie Bank Millennium).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...