Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 160 zł + 50 zł do wydania na AliExpress + 2% dla oszczędności za eKonto osobiste w mBanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.12.2020

Premia 160 zł + 50 zł do wydania na AliExpress + 2% dla oszczędności za eKonto osobiste w mBanku

mBank uruchomił nową, limitowaną promocję konta osobistego. 

eKonto z bonem AliExpress
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 210 zł oraz - dla chętnych - 2% na koncie oszczędnościowym. Pula wniosków objętych promocją jest jednak limitowana, więc z udziałem warto się pospieszyć.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W ostatnich edycjach mBank za eKonto osobiste płacił 140-160 zł. Tym razem jest więc okazja, by zyskać zdecydowanie więcej. Oprócz premii pieniężnych (do wykorzystania na dowolny cel) doszła bowiem nagroda dodatkowa - bon o wartości 50 zł do wydania podczas zakupów na AliExpress. Jest też i promocyjne oprocentowanie dla oszczędzających (2% w skali roku do 10 tys. zł).

"eKonto z bonem AliExpress" - zyskaj 210 zł od mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub  
2) rachunku oszczędnościowego  
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze tego typu rachunków. Ale posiadanie innych produktów mBanku (np. pożyczki, karty kredytowej czy rachunku firmowego) w niczym nie przeszkadza i droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta. Pamiętaj jednak, by wniosek o konto złożyć na stronie promocji (nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej mBanku).

Limit wniosków objętych promocją. Choć promocja przewidziana jest do 23.12.2020 r., to może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród - bank przygotował 1 000 sztuk bonów AliExpress po 50 zł każdy. 

Informacja o puli dostępnych nagród ma być aktualizowana na stronie promocji codziennie (w dni robocze) o godz. 16. Dobra wiadomość jest taka, że wnioski złożone w dniu ogłoszenia zakończenia promocji też będą kwalifikowały do otrzymania nagród. Innymi słowy: z kwitkiem nikt nie odejdzie.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem (do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na wyżej podlinkowanej stronie promocji).

A dalej przyjdzie już spełniać proste warunki uzyskania poszczególnych nagród.

Premia 100 zł + bon AliExpress o wartości 50 zł


Jak ją zdobyć?
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij na konto jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 6 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów). 

Premia pieniężna 30 zł (x 2) za transakcje 


By uzyskać te bonusy, w drugim miesiącu kalendarzowym oraz w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym podpiszesz umowę o konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej) oraz 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj co najmniej 6 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).


Kiedy mBank przekaże nagrody?

Premię 100 zł i bon AliExpress otrzymasz do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto (bon AliExpress dostaniesz za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej mBanku; bon ma mieć ważność do 31.03.2021 r.).

Kolejne premie (po 30 zł) będą wpływać do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków ich uzyskania.

Przykładowo: jeśli konto założysz w grudniu, to na zapewnienie wpływu 1 000 zł będziesz mieć 7 dni (licząc od daty powiadomienia przez bank o aktywacji konta), a na wykonanie 6 płatności do końca stycznia. W lutym otrzymasz premię 100 zł i bon AliExpress. W lutym i marcu (w każdym z tych dwóch miesięcy) będzie należało zapewnić wpływ 1 000 zł oraz wykonać 6 płatności. Premie po 30 zł otrzymasz do 31.03. oraz do 30.04.2021 r. 

Przebieg promocji obrazuje również poniższa tabela (z regulaminu promocji):
Przebieg promocji "eKonto z bonem AliExpress" w mBanku

Przydatne informacje. Udział w promocji biorą konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

eKonto osobiste w mBanku - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); (od 1.03.2021 r. obowiązywać będą nowe warunki: z miesięcznej opłaty za kartę zwalniać będą płatności na sumę min. 350 zł miesięcznie);
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Jak wygląda otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wybrać możesz sposób zawarcia umowy o konto (za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce mBanku).

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, warto zwrócić uwagę, aby w placówce umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 2% do 10 tys. zł w mBanku


2% na koncie oszczędnościowym w mBanku
Kto chce (bo to opcja dobrowolna i nie wymagana na potrzeby uzyskania premii do 160 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. Szczegóły oferty to:
 • oprocentowanie: 2% w skali roku;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele w grudniu, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez styczeń, luty i marzec);
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie trzeba założyć rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" (zrobić to należy już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste).

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy.

Aby uzyskać stawkę 2% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów na ten rachunek w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym."

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Jak się dowiem kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii.

   Usuń
  2. Można też przeszukać skrzynkę mailową. mBank po realizacji dyspozycji wypowiedzenia umowy przesyła wiadomość z potwierdzeniem.

   Usuń
  3. Z jakiego adresu przychodzi taki mail?

   Usuń
  4. kontakt@mbank.pl

   Usuń
 2. Mam pytanie czy istnieje możliwość wykorzystania kodu poleceń w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na drugim etapie wniosku można wpisać identyfikator polecenia.

   Usuń
 3. Okres wykluczenia dla tych co kiedyś mieli już konto to już prawie 4 lata :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w tej promocji karencja jest standardowa (czyli już bardzo długa). Jakoś na początku tego roku była okazja z premią 150 zł i z króciutkim (właściwie tylko kilkudniowym) okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy konta. Wtedy limitowana pula wniosków rozeszła się w mgnieniu oka.

   Usuń
 4. Jeżeli mam wykupione oc przez mbank w axa to mogę zamknąć konto, czy musi ono być otwarte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można zamknąć konto w każdym momencie. Bank jest jedynie pośrednikiem.

   Usuń
 5. uwaga,chciałam uczestniczyć w programie MatercardBezcenne Chwile.Przy końcowej akceptacji, otrzymałam informację ostronie ,"witryna może być niebezpieczna"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież karta debetowa mBanku nie bierze udziału w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
 6. Czy płatności mogą być zrobione w jednym miejscu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym względzie nie ma jakiś ograniczeń, więc wszystkie transakcje można wykonać w tym samym miejscu.

   Usuń
 7. Przecież to nie jest oficjalna oferta mbanku w dniu 4.12.2020 zakładałem takie e konto w punkcie i pracownicy nic o czymś takim nie wiedzieli więc proszę uważać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest oficjalna. Tylko sprawdzone i zweryfikowane promocje opisuję na tym blogu już od prawie 7 lat. Na inne nie ma miejsca.

   To, że promocja nie jest dostępna w placówce banku, to nie jest nowością - wynika to z regulaminu promocji. Często dzieje się bowiem tak, że tego typu propozycje dostępne są tylko i wyłącznie na dedykowanych stronach promocji. A dlaczego tak się dzieje? (pisałem o tym już m.in. w FAQ).

   Banki często ograniczają się do tego, a nawet do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca. Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). A kto jak nie banki potrafi dobrze liczyć? I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Zatem uważać należy, ale tylko na by nie założyć konto poza promocją.

   Usuń
  2. Masz link do strony promocji i to jest strona mbanku, więc o co ci chodzi z tą oficjalnością?

   Usuń
 8. Nie rozumiem jak działa to "promocyjne oprocentowanie"? Co to znaczy suma wpływów na rach o.moje cele musi być vo najmniej wyższa o 100 zł od obciążeń? Nie mogę założyć rach.oszczędnościowego na 10 000 zł. Od razu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co miesiąc na konto oszczędnościowe musisz dopłacać 100 zł

   Usuń
  2. Jeśli masz 10 tys, to od razu na te 4 mce je wpłacasz.
   nastepnie:Każdego miesiąca bank automatycznie pobiera z Twojego roru daną kwotę którą musisz określić (Ja zaznaczylam 5 zl) ,oraz każdego miesiąca musisz zasilić to konto oszczędnościowe kwotą 100 zł. Po prostu każdego miesiaca kwota wszystkich środków jakie masz na rachunku oszcz. Cele, musi być o 100 zł wyższa.
   Beata

   Usuń
 9. Niestety od 1 marca 2021 nastąpią zmiany warunków,  opłat za kartę  do ekonta osobistego w  mBanku. Na szczęście w grudniu odbieram ostatnie promocyjne gratki za założenie konta we wrześniu, oraz do końca stycznia liczy mi się  2,5% na Cele, więc marcowe podwyżki mnie ominą. po złożeniu w styczniu rezygnacji.
  Beata

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...