Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro o wartości 50 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+269 zł dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

2.12.2020

Bon Allegro o wartości 50 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+269 zł dla rodzica)

Bank Millennium wznowił promocję konta dla nieletnich.

Bon Allegro za konto dla dziecka w Banku Millennium
Nagrodą jaką przygotował dla uczestników promocji jest karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. By założyć konto dziecku, niezbędnym jest posiadanie konta przez rodzica (a i założenie tego konta w chwili obecnej się opłaca).

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku - bez wieku minimalnego, ale maksymalnie do 18 lat.

By otworzyć konto dla dziecka, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz dostęp do bankowości Millenet, bo tylko tam otwarte Konta 360° Junior biorą udział w promocji.
💡 Jeśli nie masz konta w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać przy okazji jego otwarcia: bon Allegro 200 zł + darmowe przesyłki z Allegro Smart przez rok + bonus 20 zł (to nagrody o łącznej wartości 269 zł).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Jest jednak też i dobra wiadomość dla rodzin wielodzietnych:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagroda. Na uczestników promocji czeka karta podarunkowa Allegro o wartości 50 zł - ma ona być ważna nie krócej niż 6 miesięcy.

Jako że często pojawiają się pytania o to jak korzystać z bonu Allegro, to polecam mój niedawny wpis, będący odpowiedzią na najczęściej poruszane kwestie: Kod Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?

Limit nagród. Promocją ma być objęte 5 000 Kont 360° Junior otwartych w okresie od 1.12.2020 do 1.02.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium poinformuje na swej stronie internetowej.

"50 zł na Allegro za Konto 360° Junior"


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji, należy:
 • do 1.02.2021 r. (acz pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
  • posiadać (lub wyrazić) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
  • założyć Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet, akceptując przy tym regulamin promocji (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) 
  • do 1.03.2021 r. zasilić Konto 360° Junior kwotą min. 200 zł (można to zrobić np. przelewem);
  • dodatkowo, ale jedynie w przypadku otwarcia Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 13 rok życia, do 1.03.2021 r.. muszą zostać wykonane co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem, lub za pomocą płatności telefonem.

Nagroda ma być przekazana w formie kodu przesłanego SMSem przez bank najpóźniej do 31.03.2021 r.. By tak się stało, do 28.02.2021 r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj lub nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior oraz nie odwołuj wyrażonych zgód.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty 


Główne cechy konta dla niepełnoletnich zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (karta potrzebna jest jednak wyłącznie w przypadku 13-latków lub starszych posiadaczy Konta 360° Junior);
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu). 

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, pamiętaj by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Czy warto zakładać konto dla dziecka? Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo do wzięcia jest wtedy zdecydowanie więcej - np. wspomniane już nagrody: 200 zł do wydania na Allegro + darmowe przesyłki z Allegro Smart na rok + bonus 20 zł.

Alternatywne promocje kont dla dzieci


Czym skorupka za młodu nasiąknie... Widać, że banki wzięły się za nauczanie bankowości od małego i również w innych bankach nie brakuje promocji kont dla nieletnich. ING Bank Śląski płaci 50 zł za konto dla dziecka (z tym jednak ograniczeniem, że tylko, gdy dziecko jest w wieku 13-18 l.). A na rodzica za konto w tym banku czeka premia do 160 zł.

Z kolei w Santander Banku dostępna jest promocja, w której osoby pełnoletnie zyskać mogą 150 zł na zakupy przy okazji otwarcia konta, ale jeśli dodatkowo założą konto też dziecku (tylko w wieku 13-18 l.), to wartość nagrody wyniesie 200 zł - sprawdź szczegóły promocji "Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka".

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym źródłem informacji jest w tym przypadku bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Bony Allegro są w Millennium jeszcze za kartę kredytową.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ja i żona posiadamy konta w Millennium to możemy otworzyć 2 konta junior na 1 dziecko i 2 razy otrzymać premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 dziecko może mieć 1 ROR więc to nie przejdzie.

   Usuń
 3. Jak dziecko ma 11 lat to też dostanie nagrodę bon na allegro ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon dostanie. Czemu miało by nie dostać? Karty do konta nie dostanie.

   Usuń
 4. Kiedy można zrezygnować z konta junior ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu karty podarunkowej.

   Usuń
 5. Czy konto dla tego samego dziecka mogą założyć obaj rodzice posiadający osobne konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...