Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 9 kończących się promocji z bonusami o wartości ponad 4600 zł (grudzień 2020 roku)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

22.12.2020

9 kończących się promocji z bonusami o wartości ponad 4600 zł (grudzień 2020 roku)

Wejście w nowy rok z promocjami, które dadzą sporo zarobić? To dobry pomysł!

Promocje bankowe na koniec 2020 roku
Koniec miesiąca, a już szczególnie koniec roku, to tradycyjnie szereg kończących się promocji. Dziś więc zapraszam na szybki przegląd okazji, na które można załapać się jeszcze tylko do 31.12.2020 r.

Tym razem promocji nie segreguję według wysokości bonusów, jakie czekają do wzięcia. Najpierw wymieniam promocje dla klientów indywidualnych, a na końcu propozycje dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Poniżej decyduje wyłącznie kolejność alfabetyczna (nazw banków), ale przy każdej z promocji dodaję gwiazdki (w skali od jednej do pięciu), które w ratingu ofert, czyli systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie, wskazują atrakcyjność promocji.

Rekordowe 400 zł od Alior Banku

Rekordowe 400 zł od Alior Banku
⭐⭐⭐ Osoby otwierające Konto Jakże Osobiste, jeszcze nigdy nie miały okazji zgarnąć aż tak dużo... acz trzeba przyznać, że ta promocja stawia też sporo wymagań. No i też należy uwzględnić, że zgarnianie bonusów rozłożone jest w czasie w praktyce na rok. Do wzięcia czeka: 12 bonusów po 10 zł za aktywne korzystanie z konta + 12 bonusów po 15 zł za korzystanie z karty kredytowej (lub limitu kredytowego w koncie) + 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na nagrodę (np. voucher na zakupy) o wartości 100 zł.


Bony Allegro o wartości 300 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Bony Allegro o wartości 300 zł za kartę kredytową w BNP Paribas
⭐⭐⭐ O ile promocje z kontem w BNP Paribas w roli głównej są dość powszechne, o tyle na powrót promocji karty kredytowej bank kazał czekać dość długo. Nagrodą gwarantowaną są bony o łącznej wartości 300 zł, które można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Z promocji mogą skorzystać nowi, jak i obecni klienci banku (którzy już posiadają np. konto osobiste w BNP Paribas). Ważna uwaga: w tej promocji do 31.12.2020 r. nie wystarczy samo złożenie wniosku, ale konieczne jest też zawarcie umowy o kartę.


Bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity

Bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity
⭐⭐⭐⭐ W przypadku tej promocji zauważyć należy kilka pozytywnych zmian względem poprzednich odsłon akcji z kartą kredytową Citibanku. Po pierwsze: wzrosła wartość nagrody (poprzednie promocje dawały po 200 zł np. do Lidla lub Allegro). Druga zmiana to skrócenie okresu wykluczenia dla byłych klientów, więc teraz można powrócić i będzie to powrót opłacalny. A ostatnia kwestia, to uproszczenie warunków zwolnienia z opłaty za kartę Citi Simplicity - teraz łatwiej ją utrzymać za 0 zł, co sprawia, że można zyskać "na czysto" faktycznie 300 zł.


Getin Bank: do 150 zł za konto (+ 2% dla oszczędności na rok)

Getin Bank: do 150 zł za konto (+ 2% dla oszczędności na rok)
⭐⭐⭐ W Getin Banku za otwarcie konta w ramach programu "Polecam Proste Zasady" czeka nagroda gwarantowana w postaci bonu na zakupy o wartości 50 zł (do wyboru jest Allegro, Decathlon oraz Empik.com) - by załapać się na tę okazję, umowę o konto należy zawrzeć do 31.12. A jeśli w tym czasie uda się jeszcze zarejestrować kartę (Mastercard) wydawaną do konta, to może udać się jeszcze załapać na 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile - to da nagrodę o wartości 100 zł (np. voucher na zakupy). Dodatkową zachętą (dla oszczędzających) jest stawka 2%, którą Getin oferuje na koncie oszczędnościowym (i gwarantuje na 12 miesięcy).


Premia do 160 zł za konto w ING Banku Śląskim

Premia do 160 zł za konto w ING Banku Śląskim
⭐⭐⭐⭐ (Mobi)/ ⭐⭐⭐ (Direct). W praktyce to dwie promocje, bo z premią pieniężną do 160 zł założyć można Konto Mobi, które jest oferowane dla osób w wieku 18-26 lat lub Konto Direct, dostępne dla każdej osoby pełnoletniej. W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe omówienie warunków, bo różnią się one od siebie. 

Do 150 zł za konto osobiste w Banku Pekao

Do 150 zł za konto osobiste w Banku Pekao
⭐⭐⭐ Bank z żubrem w logo serwuje dwie promocje. Jedna to akcja z gwarantowaną premią pieniężną 100 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (które w praktyce pokrywają się z realizacją warunków sprawiających, że konto i karta będą za 0 zł). Do tego dochodzi jeszcze 3400 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym można wybrać nagrodę (np. voucher na zakupy) o wartości 50 zł. Należy jedynie odnotować, że w tych promocjach do końca roku należy: zawrzeć umowę o konto (by zdobyć 100 zł), a w celu odebrania punktów powitalnych trzeba już nawet zarejestrować kartę otrzymaną do konta.


PKO BP: pół roku dostępu do Canal+ (bez umowy na dłużej)

PKO BP: pół roku dostępu do Canal+ (bez umowy na dłużej)
⭐⭐⭐⭐ Największy bank w Polsce za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (bo wystarczy wykonanie 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty) daje dostęp do Canal+ na okres 6 miesięcy. To nagroda o wartości 300 zł, która przypaść do gustu może miłośnikom filmów lub sportu (w tym np. Ekstraklasy czy Premier League). Warto też zaznaczyć, że to dostęp do telewizji bez wiązania się umową na jakikolwiek dłuższy czas.


Promocje dla przedsiębiorców


W bankach nie brakuje, ostatnio bardzo popularnych, propozycji dla przedsiębiorców. Wraz z końcem bieżącego roku kończą się dwie takie promocje.


Rekordowe 1860 zł za konto firmowe w Alior Banku 


Rekordowe 1860 zł za konto firmowe w Alior Banku
⭐⭐⭐⭐ Osoby prowadzące działalność gospodarczą sporo mogą zyskać dzięki założeniu rachunku firmowego iKonto Biznes w Aliorze. Do wzięcia jest premia 250 zł na start oraz 8350 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, co przekłada się na nagrodę (np. bon na zakupy) o wartości co najmniej 110 zł. Do tego dochodzą jeszcze bonusy pieniężne (np. za przelewy do ZUS lub US, za płatności kartą wydaną do konta i inne).

Pekao: nawet 1000 zł za Konto Przekorzystne Biznes


Pekao: nawet 1000 zł za Konto Przekorzystne Biznes
⭐⭐⭐ Kolejną promocją dla przedsiębiorców jest propozycja Banku Pekao, gdzie do wzięcia czeka 300 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków oraz dodatkowe bonusy (samodzielnie zadecydujesz, z których opcji skorzystać) od 200 do 300 zł za skorzystanie z wybranych usług lub produktów banku. W sumie można przytulić okrągły 1000 zł. W tej promocji z zawarciem umowy o konto należy wyrobić się do Sylwestra włącznie.


A na sam koniec przypomnę jeszcze o promocji pozabankowej, więc jej nie opisuję na Bankobraniu, ale na Promocjobraniu. To okazja, dzięki której można zyskać gwarantowane 200 zł za skorzystanie z IKZE (i przy okazji sporo zaoszczędzić dzięki uldze podatkowej).
Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Niezawodny sposób na trzymanie ręki na pulsie to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:

8 komentarzy:

 1. Kwota 4,6 tys. jest imponująca, ale niestety absolutnie nierealna przez karencje.

  Dosięgło roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również! I na ten rok życzę (wszystkim i sobie) jak najwięcej krótkich karencji :)

   Usuń
 2. Hej Mr. Złotówa! Czy możesz polecić jakieś konto walutowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy przede wszystkim od tego do czego ma służyć ten rachunek. Czy tylko do deponowania waluty? Czy potrzebna jest karta i będą płatności za jej pomocą?

   Kantor Aliora to faktycznie dobra opcja, ale być może wystarczy konto walutowe w banku, w którym już masz konto (a jeśli do tego w tym banku będzie karta wielowalutowa, to tym bardziej).

   Usuń
 3. Mam pytanie co do konta oszczęd. w Getinie. Jeśli wpłacę 10 tys i spełnię warunki promocji to będzie 2% odsetek, ale pojawiła mi się promocja a 1,2% na 92 dni do 400 tys. Czy jeśli wpłacę np 40 tys to 10 tys będzie po spełnieniu warunków wyrównane do 2% a reszta na promocyjnym 1,2%, czy całość będzie na 1,2%? Czy jedna promocja wyklucza drugą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10k @ 2% oraz 30k @ 1,2%

   Usuń
  2. Przy czym najpierw dostaniesz odsetki 1,2% na koniec miesiąca a dodatkowe 0,8% od 10 tys. zł wpłacą do 15-go dnia kolejnego m-ca.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...