Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 7 miesięcy dostępu do audiobooków i e-Booków Legimi + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Książkobranie"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.12.2020

7 miesięcy dostępu do audiobooków i e-Booków Legimi + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Książkobranie"

Oto promocja dla miłośników książek (tych do czytania w wersji elektronicznej, jak i do słuchania).

Promocja "Książkobranie" w BNP Paribas
Do wzięcia czeka dostęp do Legimi, czyli serwisu udostępniającego audiobooki i e-Booki przez 7 miesięcy za darmo. To coś dla ducha, ale jest i coś dla ciała - dodatkową nagrodą gwarantowaną jest bon 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. W sumie to nagrody o wartości 364,93zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Co to jest Legimi? To serwis z bazą ponad 60 000 audiobooków i e-Booków, z których można korzystać m.in. za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android 5.0.x lub nowszym, iOS 8.0 lub nowszym albo Windows 7 SP1, 8 lub 10, macOS 10.9 wzwyż. Dostęp możliwy jest też za pomocą komputera lub czytnika. Standardowo, miesięczna subskrypcja kosztuje 44,99 zł.

Promocja "Książkobranie": dostęp do Legimi za darmo + bon do Biedronki


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Książkobranie" do wzięcia czeka:
 • 7 e-kodów do Legimi - każdy z nich da 30-dniowy dostęp do Legimi oraz
 • bon 50 zł do Biedronki - będzie go można realizować wielokrotnie, aż do wykorzystania salda, ale nie później niż do 30.04.2022 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji "Książkobranie" wziąć może maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Książkobranie"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);

 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.01.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 24.01.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 24.01.);

 • w styczniu 2021 roku: 
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (mogą to być przelewy na dowolne kwoty np. na Twe konto w innym banku) oraz 
  • zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 500 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz pierwszy z e-kodów, dający 30-dniowy dostęp do Legimi. Ale takich kodów do zdobycia zostanie jeszcze 6. By je otrzymywać, w okresie od lutego do lipca 2021 r. (w każdym z tych sześciu miesięcy):
 • wykonaj min. 4 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
 • zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 500 zł (zarówno dla przelewów, jak i wpływów obowiązują takie same wytyczne, jak w styczniu).

W celu otrzymania ostatniej z nagród, czyli bonu do Biedronki o wartości 50 zł, Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydaną do niego kartą po prostu posiadaj do 31.08.2021 r.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu ksiazkobranie@bnpparibasplus.pl) najpóźniej do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody - czyli przykładowo: wiadomość o przyznaniu nagrody za spełnienie warunków w styczniu otrzymasz do 20.02.2021 r. (jeśli któryś 20. dzień miesiąca wypadnie w dniu wolnym od pracy, to wtedy maila należy spodziewać się w najbliższym dniu roboczym). A e-Kod przyjdzie do Ciebie SMSem do 28. dnia tegoż miesiąca (czyli pierwszy e-kod otrzymasz do 28.02.2021 r.).

By zrealizować pierwszy e-kod i aktywować dostęp do Legimi (co jest możliwe w ciągu 10 miesięcy od otrzymania kodu), należy zarejestrować się na stronie legimi.pl/kod i ściągnąć aplikację Legimi.

Bon do Biedronki w formie kodu dostaniesz SMSem do 30.09.2021 r.

Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Książkobranie"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); 

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Książkobranie" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...