Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 200 zł na zakupy + premię 50 zł za konto w Santander Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.12.2020

Zyskaj do 200 zł na zakupy + premię 50 zł za konto w Santander Banku

W nowej promocji Konta Jakie Chcę bank rozdaje bony na zakupy.

Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka
Do wzięcia czeka 150 zł lub 200 zł na zakupy (do wyboru jest Biedronka, Decathlon lub RTV Euro AGD), ale do tego jest też premia pieniężna 50 zł (do wykorzystania już w dowolny sposób) oraz jeszcze więcej dzięki innym promocjom. Pojawiła się też zmiana na plus: obowiązuje krótszy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku, którzy brali już udział w promocji.
[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Lista gratyfikacji jest długa. Do wzięcia są:
 • bon na zakupy o wartości 150 zł lub 200 zł (do wyboru: Biedronka, Decathlon, RTV Euro AGD) - to najnowsza propozycja Santander Banku, dostępna na stronie promocji "Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka": Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych (150 zł otrzymasz jeśli konto założysz tylko dla siebie; jeśli masz dziecko w wieku 13-18 l. i jemu również otworzysz konto, to wtedy dostaniesz bon o wartości 200 zł);
 • premia pieniężna 50 zł (za podanie kodu polecenia we wniosku o konto; powyższa promocja z bonami łączy się bowiem z bankowym programem poleceń);
 • 50 zł za skuteczne polecenie konta innej osobie (dorosłej - może być to ktoś z rodziny lub znajomy) - bank zapłaci maksymalnie za 10 skutecznych rekomendacji, więc łącznie można w ten sposób zarobić nawet 500 zł;
 • zwroty do 300 zł rocznie (za opłacanie rachunków za media z Konta Jakie Chcę).

Do Ciebie należy wybór, które promocje dla siebie wybrać. Do najprostszych należą warunki w promocjach z bonami na zakupy i z premią za otwarcie konta z polecenia. To da nagrody o łącznej wartości 200 lub nawet 250 zł.

Poniżej znajdziesz szczegółowe prześwietlenie wszystkich promocji, a także konta (jego mocną stroną są darmowe przelewy natychmiastowe!).

Do 200 zł na zakupy za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada oraz nie posiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku od 1.12.2019 r. (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy konta).

I to tyle! W odróżnieniu od poprzednich edycji, tym razem nie ma już wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku, którzy brali udział w jakiejkolwiek promocji (dla nich karencja była dłuższa). Tym razem po zaledwie rocznym rozbracie z kontem w Santander Banku można powrócić i zgarnąć nagrody.

Jeśli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, rachunek firmowy, kredyt bądź kartę kredytową), to w promocji konta możesz wziąć udział, ale pamiętaj, by wniosek o konto w promocji złożyć w sposób opisywany poniżej (bo nawet jeśli już posiadasz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie zakwalifikuje do uzyskania nagród).

Nagroda. W tej promocji do wzięcia czeka gwarantowana nagroda w postaci bonu na zakupy o wartości 150 lub 200 zł. Biorąc udział w promocji samodzielnie zadecydujesz, którą nagrodę wybrać - bank daje do wyboru bony do Biedronki, Decathlonu lub RTV Euro AGD. Bony mają być ważne do 31.12.2021 r.

O kolejności przyznawania bonów będzie decydować kolejność rejestracji na stronie promocji. Jeśli dany rodzaj bonów wyczerpie się, bank ma przekazać pierwszy dostępny, z pozostałych rodzajów. Bank przeznaczył na nagrody kwotę 1 150 000 zł, co oznacza, że na promocję załapie się min. 5 750 osób, zakładając, że każdy założy też konto dla dziecka, ale to mało realne, więc nagrodzonych w praktyce będzie więcej. Niemniej jednak z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady promocji "Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka"


By zgarnąć bon o wartości 150 zł na zakupy (do wyboru) w Biedronce, Decathlonie lub RTV Euro AGD (o bonie o wyższej wartości za dodatkowe konto dla dziecka piszę nieco niżej):
 • do 31.01.2021 r.: 
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (dostępne dla każdego pełnoletniego) wraz z wydawaną do niego kartą Visa lub wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 l.) wraz z kartą Visa;

   we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - dzięki temu możesz zgarnąć premię 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej); 
  • we wniosku podaj swój numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;

 • dodatkowo, na wyżej podlinkowanej stronie promocji, najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wypełnij formularz, w którym wybierzesz którą nagrodę chcesz otrzymać (na poniższej grafice podpowiadam, gdzie znaleźć ten formularz):
Wypełnienie formularza na stronie promocji z wyborem rodzaju nagrody za Konto Jakie Chcę
 • we wniosku o konto wyraź zgody na: 
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);
 • do 15.02.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta w Santander Banku:
   • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. jedną płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolne kwoty; mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; bank pod uwagę weźmie transakcje rozliczone - liczy się data rozliczenia - które nie będą anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia) oraz
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku.

  Uściślając: jeśli konto założysz w grudniu, to warunki będzie należało spełniać w styczniu, lutym i marcu. Dla kont założonych w styczniu czas na spełnianie warunków będzie w lutym, marcu i kwietniu. Z kolei w przypadku kont założonych w lutym, warunki będzie trzeba spełnić w marcu, kwietniu i maju.

  W graficznym uproszczeniu przebieg promocji i droga do zdobycia bonu na zakupy o wartości 150 zł wygląda następująco:
  Terminarz promocji z bonem 150 zł za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

  Warunki są na tyle proste, że ich spełnienie jednocześnie zapewni Ci prowadzenie konta i kartę za 0 zł (więcej o koncie piszę nieco niżej).

  Bony na zakupy bank zamierza przekazać wiadomością w bankowości elektronicznej najpóźniej do 30.06.2021 r. Do tego czasu posiadaj aktywne konto założone w promocji wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

  Premia pieniężna 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Biorąc udział w promocji z bonem na zakupy za Konto Jakie Chcę, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank". W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w Santander Banku jest jednak ciut dłuższy, bo liczony od 1.11.2019 r. (miesiąc dłużej, niż w promocji z bonem na zakupy).

  Do wzięcia czeka premia pieniężna 50 zł, którą bank wypłaci na Twe konto, więc będzie ją można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

  By zgarnąć nagrodę za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania bonów na zakupy o wartości min. 150 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022 i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem choćby na małą kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą); do tej sumy wliczą się już płatności, które będziesz wykonać na potrzeby promocji z bonem na zakupy.

  Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia, znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Premię 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (jeśli konto otworzysz w grudniu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca stycznia, a wtedy premię dostaniesz do 28.02.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w grudniu, to bonus otrzymasz wcześniej - do 31.01.). Warunkiem uzyskania premii jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty premii przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  Nagrody dla polecającego. Jeżeli aktualnie już posiadasz albo dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zarabiać na poleceniach (a osobę poleconą zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja IX" (tam dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie).

  Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dla dziecka


  W promocji "Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka" uzyskać można bon 150 lub 200 zł. Bon o wyższej wartości otrzymasz, jeśli masz dziecko w wieku od 13. do 18. roku życia i również jemu założysz konto. By zdobyć bon o wartości 200 zł, oprócz spełnienia warunków wyżej opisanych dla osób zakładających Konto Jakie Chcę:
  • poprzez bankowość internetową lub w placówce banku do 24.02.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka (od 13 do 18 r.ż.) i najpóźniej do 28.02.2021 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i z wydawaną do niego kartą Visa;
  • najpóźniej do 28.02.2021 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji, 
   • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym, 
   • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz 
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK);

  W tej promocji otworzyć możesz jedno konto dla dziecka. 

  Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


  Poza wymienionymi gratyfikacjami, Konto Jakie Chcę w Santander Banku daje zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (mogą to być płatności wykonywane "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł (max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

  By uzyskiwać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santander Banku


  Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również przelewy natychmiastowe (co wyróżnia to konto na tle innych);
  • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Zwróć uwagę, że we wniosku o konto do wyboru może być też karta Mastercard, ale pamiętaj, że do udziału w promocji z bonem na zakupy o wartości 150 zł lub 200 zł kwalifikuje złożenie wniosku o konto wraz z wydawaną do niego kartą Visa.

  Do udziału we wszystkich ww. promocjach uprawnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku. Po 2-3 dniach roboczych otrzymasz maila i SMSa z powiadomieniem o aktywacji konta. Karta do konta przyjdzie listem (a PIN do niej nadasz przy aktywacji poprzez bankowość internetową).

  Konto dla dziecka w wieku 13-18 lat prowadzone będzie za 0 zł, a z opłaty za kartę zwolni wykonanie min. jednej płatności miesięcznie (to takie warunki, jak w przypadku Konta Jakie Chcę dla młodych). Konto dla dziecka będzie można założyć poprzez bankowość internetową lub w placówce banku.

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  57 komentarzy:

  1. Bony można łączyć? Tj. 150 + 50 zł wykorzystam razem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tu nie będzie bonów do łączenia, bo do zdobycia będzie albo 150 zł, albo 200 zł (na jednym bonie).

    Usuń
  2. No i w końcu dopuszczają założenie konta dla dziecka w placówce. Poprzednio był wymóg tylko przez internet, a wtedy był wymagany dowód osobisty dziecka.

   OdpowiedzUsuń
  3. No i nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i wycofał to wykluczenie które było ostatnio. Konta nie mam już o półtora roku, więc wniosek wysłany.

   OdpowiedzUsuń
  4. Co zrobić jak zapomniałam zgody na kontakt telefoniczny zaznaczyć? :(

   OdpowiedzUsuń
  5. o wreszcie się łapię i ja i to mogę poszaleć, zakładam konta trzem osobom. Pozamykane wszystkie w październiku 2019 2więc działam :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Czy mogę zamówić kartę Visa a następnie zamknąć ja i Ząbkowic mastercard?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zwrócę jedynie uwagę na to, że płatności na potrzeby promocji muszą być wykonywane kartą Visa (lub BLIKiem). Ale później można zamienić kartę (można też mieć dwie: i Visę, i MC).

    Usuń
   2. Po co zmieniać kartę?

    Usuń
  7. Cześć, czy trzeba mieć obywatelstwo polskie? Nie da się zmienić na inne... Czy tylko obywatele polscy mają prawo do tej promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Promocja jest tylko dla osób z polskim obywatelstwem (pkt 5 w regulaminie).

    Usuń
  8. Dzisiaj podpisałem umowę o konto w ramach poprzedniej edycji. Czy będę mógł teraz polecać żeby ktoś inny założył konto w tej nowej promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Ale dopiero jak przystąpisz do programu poleceń.

    Usuń
  9. Czy jeżeli zaraz po złożeniu wniosku o konto z kartą Visa odrazu zarejestrowałem się do promocji to otrzymam vocher. Później doczytałem że zarejestrować się do promocji należy dopiero po podpisaniu umowy.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wg mnie kolejność nie ma znaczenia, bo jedynie są ramy czasowe w których należy to zrobić.

    Usuń
  10. W regulaminie jest napisane: "W ramach kwoty 300 zł musisz wykonać:
    min. 1 płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK; tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)
    pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą (tu nie uwzględniamy usługi cashback, czyli wypłat
   gotówki kartą w terminalu w sklepie), w tym przynajmniej 1 płatność BLIKiem (tu nie uwzględniamy
   wypłat z bankomatu)."

   Czyli wystarczy że zrobię przelew na numer telefonu na ponad 300zl aby spełnić warunki?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dobre pytanie, się ktoś jak to interpretować?

    Usuń
   2. No wychodzi na to że te 300 zł może być przelewem na telefon. Jakąś drobną płatność kartą bym zrobił + przelew na 299 zł.

    Usuń
   3. podłączam się do pytanie i potwierdzenia czy tak można zrobić?

    Usuń
   4. No skoro tak mówi regulamin to można :)

    Usuń
   5. Ktoś zrobił tylko przelew na tel i otrzymał premię za polecenie ?

    Usuń
   6. Ja robiłem płatności ale jeśli tak wynika z regulaminu to może być też przelew.

    Usuń
  11. Kurier który przyjechał z umową to jakieś nieporozumienie, z różnymi miałem już do czynienia, ale to już przegięcie. To że Bank nie może kontrolować kurierów firmy którym zleca dostarczenie dokumentów to jedno, ale żeby nie wymagać choć tego żeby choć minimalnie kompetentna (jedna) osoba się tym zajmowała...
   @Mr. Złotówa w przypadku kiedy odesłane dokumenty są niekompletne/coś jest nie zaznaczone przez kuriera, jest szansa wysłania umowy jeszcze raz czy trzeba się fatygować do Banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Kiedyś rozmawiałem z kurierką o kulisach pracy z umowami bankowymi - generalnie muszą dbać o dopełnienie wszystkiego i się trzymają tego, a za odesłanie niepełnej umowy (np. z jakimś brakującym podpisem) są dość kosztownie karani. Być może to więc jakiś błąd kuriera. Nie wiem jak bank podchodzi do tematu w takim przypadku, bo o podobnych sytuacjach nie słyszałem. Wydaje się, że scenariusze mogą być dwa: albo wizyta w placówce, albo ponowny przyjazd kuriera. Ale to już pytanie do banku (sugeruję kontakt z infolinią, by dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa).

    Usuń
  12. czy jeśli konto + karta i wszystkie inne produkty były zamknięte 04.2019 roku, ale nadal posiada się dostęp do bankowości internetowej to można skorzystać z promocji? Miał ktoś już taką sytuację? Nie wiem czemu nie zamknęli też dostępu jak wypowiadałam umowę. Teraz dopiero sprawdziłam i mogę się zalogować.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Posiadanie aktywnego dostępu do bankowości internetowej nie wyklucza z udziału w promocji (jedynie trzeba pamiętać, by konta tam nie zakładać, bo konta założone po zalogowaniu przez bankowość internetową nie biorą udział w promocji).

    Usuń
   2. No, ale regulamin dopuszcza inne możliwości promocyjnego założenia konta : "Możesz przystąpić do promocji od 1 grudnia 2020 r. – 31 stycznia 2021 r. jeśli spełnisz wszystkie warunki promocji i m.in. otworzysz konto dla Ciebie z kartą debetową Visa i usługami Santander internet/mobile:  w naszej placówce lub  na naszej stronie internetowej lub  u doradcy telefonicznego  do końca kolejnego miesiąca, w którym Twoje konto zostało otwarte zarejestrujesz się na stronie promocji (jeden z poniższych linków)

    Usuń
  13. czy ktos dostał juz karte?

   OdpowiedzUsuń
  14. Mr Złotówa 3.12.2020 r. podpisałem umowę u kuriera, dziś (8.12.2020.) konto zostało aktywowane (czekam na kartę). Rozumiem, że:
   1.W grudniu nie muszę spełniać warunków darmowego konta (500 zł + płatność kartą/BLIK
   2.Wpływ 1k zł,płatność kartą lub BLIK, logowanie do aplik. mob. przypadają na: styczeń, luty i marzec
   3. 50 zł - do końca miesiąca po otwarciu konta czyli do końca stycznia: aktywacja aplik. mobilnej i bankowości internet. płatność na łączną kwotę min. 300 zł kartą i BLIKIEM
   Dobrze wszystko rozumiem?

   OdpowiedzUsuń
  15. Mr Złotówa
   czy faktycznie na poczet tych 300 zł zaliczy sie np. 250 zł przelew na telefon BLIK + 50 płatność kartą?
   Czy płatność BLIK musi być w sklepie stacjonarnym, czy może być w internecie? np. płacąc w Moich Usługach

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jak żyję, to nie spotkałem się z tym, by za płatność BLIKiem uważano przelew BLIK na telefon, ale w regulaminie faktycznie (choć tylko w jednym miejscu) jest mowa o tym:
    "W ramach kwoty 300 zł musisz wykonać:
     min. 1 płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK; tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)
     pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą (...)"

    Płatności mogą być wykonywane w dowolnych miejscach (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; w tym np. Moje Usługi, bo nie ma wykluczeń).

    Usuń
   2. Przejdą płatności kartą dodana do google pay w ramach tych 300 zł

    Usuń
   3. Tak, płatności Google Pay, to jak płatność "zwykłą" kartą (jedynie jednak podpiętą pod Google Pay, więc płacić się w innej formie).

    Usuń
   4. Nie zawsze to takie oczywiste, w millenium bank płatności za pomocą google pay nie wchodziły w zwrot 5% za zakupy kartą kredytową. Pisałem reklamację i odrzucili twierdząc że płatność tym sposobem to nie płatność kartą. Niby zmiana regulaminu i od 1 stycznia 2021 będzie zaliczała te transakcje, bynajmniej tak rozumiem ten nowy regulamin.

    Usuń
  16. 2.12. poszedł wniosek, do dziś cisza...

   OdpowiedzUsuń
  17. Skorzyłam z kodu polenia z tej strony.
   Ale nie wiem dokładnie jakie warunki muszę spełnić, między innymi czy wystarczy zrobić przelew przez telefon BLIKIEM i transakcje kartą debetową za pozostałą kwotę? Czy też muszę jeszcze dokonać jednej transakcji BLIKIEM?

   OdpowiedzUsuń
  18. wysłałam wniosek o konto online, do dziś brak reakcji ze strony banku. Miał przyjechać kurier z umową i nikt nie przyjechał.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pewnie dopiero przyjedzie. Przed świętami to kurierzy mieli co robić.

    Usuń
  19. Jeśli otworzyłem konto z polecenia w grudniu i już w grudniu zrobiłem transakcję blikiem i kartą na kwotę ponad 300 zł, to w styczniu też trzeba zrobić te 300 zł obrotu aby otrzymać premię za polecenie ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W styczniu już tego robić nie musisz. W wyznaczonym terminie (do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, czyli od dnia otwarcia w grudniu do końca stycznia w Twym przypadku) już ten warunek spełniłeś :)

    Usuń
  20. dziś wpłynęła nagroda za polecenie :)

   OdpowiedzUsuń
  21. Cześć, poda ktoś linka do formularza, w którym wybiera się nagrodę. Nie widzę go już w poście

   OdpowiedzUsuń
  22. Dzisiaj przyszły bony na 150 zł (100 zł + 50 zł) do RTV :)

   OdpowiedzUsuń
  23. Do biedronki 150 również dziś przesłane bony Sadexo

   OdpowiedzUsuń
  24. Również potwierdzam że wjechał bon 150 zł do Biedronki. Rozumiem, że można zamykać konto?;)

   OdpowiedzUsuń
  25. Santader cwaniakuje z regulaminem promocji. Podmienili regulamin promocji i daty rozliczenia promocji z czerwiec 2021 na sierpień 2021. Nie chcą wypłacać bonusu bo przedziwnie zniknęły im dane o logowaniach mobilnych za pierwszy kwartał 2021. Płatności BLIK wymuszają logowanie do aplikacji mobilnej, więc historia konta wraz z płatnościami kodem BLIK świadczy, że klient musiał korzystać z aplikacji mobilnej.
   Nie pierwszy raz walka z Santanderem o wypłatę bonusów wynikających z promocji. Klasyka.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Masz na myśli regulamin do tej konkretnej promki, której opis jest powyżej?

    Usuń
   2. Konkretnie promka z tego posta, "Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka". Nazwa promocji pozostała ta sama po jej przedłużeniu, ale regulamin został zmieniony bez zmiany nazwy pliku regulaminu (data trwania promocji i data rozliczenia promocji zostały zmienione). Efekt zmian jest taki, że pracownik banku zagląda do regulaminu promocji i mówi, że rozliczenie nastąpi do 31 sierpnia 2021, mimo, że konto zostało otwarte w grudniu 2020 roku z regulaminem podlinkowanym w poście.
    Upraszczając, grzebią i zmieniają regulamin nie informując, że jest to kolejna wersja regulaminu po przedłużeniu promocji. Nieświadomy klient zagląda do archiwum promocji na stronie banku i pobiera zaktualizowane wersje regulaminu.
    Zasady promocji powinny być stosowane z regulaminu na dzień przystąpienia do umowy, a nie zmieniane bez powiadomienia w trakcie jej trwania.

    Usuń
   3. Ale na jakiej podstawie twierdzisz że nastąpiła taka zmiana? Poza tym mamy maj więc dlaczego uważasz że nie chcą ci czegoś wypłacić? Do czerwca mają czas.

    Usuń
  26. Ten bon można wykorzystać wielokrotnie czy trzeba jednorazowo?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możesz wykorzystać bon do Biedronki wielokrotnie aż do wyczerpania wartości przyznanej na bonie. Kasjerka poinformuje podczas zakupów ile trzeba dopłacić gotówką, gdyby wartość bonu była zbyt niska do opłacenia paragonu

    Usuń
   2. W Euro trzeba w całości.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...