Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 150 zł + 10 przesyłek z InPostem za CitiKonto (Finansowa rewolucja - III edycja)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.12.2020

Premia 150 zł + 10 przesyłek z InPostem za CitiKonto (Finansowa rewolucja - III edycja)

Wystartowała III edycja promocji darmowego konta osobistego w Citibanku.

CitiKonto Finansowa rewolucja III edycja InPost
Oprócz premii 150 zł, tym razem do wzięcia jest też nagroda dodatkowa - 10 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie z InPostem. Warunki do spełnienia pozostają niezmiennie proste (jak w poprzednich edycjach).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citobanku.]

Promocja "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja III"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może zostać osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz po 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Jeśli więc masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową z logo Citi, to udział w promocji jest możliwy. Pamiętaj jedynie, by o konto zawnioskować na stronie promocji.

Nagroda. Do wzięcia czekają:
 • 3 premie pieniężne po 50 zł każda (co w sumie da 150 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel);
 • 10 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie za pośrednictwem InPostu (to dodatkowa nagroda w porównaniu do dwóch wcześniejszych edycji promocji CitiKonta z samą premią do 150 zł) do wykorzystania podczas nadawania przesyłek za pośrednictwem szybkienadania.pl; kody mają być ważne do 30.10.2021 r.

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.01.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, bo została przewidziana dla 1 700 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto. Z udziałem warto się zatem pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "CitiKonto. Finansowa rewolucja - edycja III" i zgarnąć premie pieniężne na sumę min. 150 zł oraz 8 kodów rabatowych na przesyłki kurierskie:
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 31.01.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem i w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (robi się to wraz z zawarciem umowy o konto);
 • by dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie, we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

Poszczególne nagrody otrzymywać będziesz za spełnienie poniższych warunków:
 • nagroda nr 1: premia 50 zł + 8 kodów na przesyłki kurierskie. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta na swe konto w Citibanku otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (regulamin nie zawiera dodatkowych wytycznych ani wymogów w tym zakresie poza zacytowanym fragmentem i dopiskiem, że wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych 🙂).

 • nagroda nr 2: premia 50 zł. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wpłać/przelej na konto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku); 
 • nagroda nr 3: premia 50 zł. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem).

Premie po 50 zł mają być wypłacane odpowiednio do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Kody na przesyłki kurierskie mają być przekazane w bankowości internetowej w zakładce "Korzyści i produkty": do 10. dnia roboczego po miesiącu otwarcia konta otrzymasz 2 kody, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta otrzymasz kolejne 8 kodów.

Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród można otrzymać jeden raz.

CitiKonto - prześwietlenie konta osobistego w Citibanku


Główne cechy konta osobistego w Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto zwrócić uwagę na opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone (za którą bank pobiera 9 zł). To usługa dobrowolna, ale na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Może Cię zainteresować:

Przydatne dokumenty:

65 komentarzy:

 1. Czy przy pierwszym. Bonusie konieczne jest wynagrodzenie czy moge przelac pieniadze z innego. Konta.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przelać sobie z innego konta. Tylko w tytule wpisać wynagrodzenie

   Usuń
  2. "regulamin nie zawiera dodatkowych wytycznych ani wymogów w tym zakresie poza zacytowanym fragmentem i dopiskiem, że wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych 🙂"

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Zgadza się. W tej edycji karencja niestety o rok dłuższa.

   Usuń
 3. Jeśli założyłam rk 27.11.2020 roku ale odstąpiłam od umowy, mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpienie = umowa nie została zawarta. Możesz skorzystać.

   Usuń
 4. Złotówa, możesz określić co dokładnie oznacza kod rabatowy Inpost? Szukałam w regulaminie City i Inpost, zero informacji. Czy jest to jakaś konkretna kwota, czy % rabat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji masz informację że daje to darmowe przesyłki za pośrednictwem paczkomatów Inpostu.

   Usuń
 5. Widzę, że teraz można w Citi zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odbierać nagrody.
  Nie wiem tylko na jaki voucher można liczyć? W jednym miejscu napisali, że na 75 zł, w drugim, że 50 zł..
  Poza tym ciekawe, jak ktoś ma 2 karty Mastercard: kredytową i debetową - czy może oby dwie zarejestrować w programie BC ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co sie orientuje mozna, niestety na kazda zbierasz punkty osobno

   Usuń
  2. Jeżeli obie karty są z Citi to powinny być widoczne na jednym koncie w Bezcennych chwilach, tak jest przynajmniej u mnie jak i u mojej żony (wcześniej miałem tylko kredytową a po wyrobieniu debetowej ta pojawiła się automatycznie).

   Usuń
 6. Witam. Żona złożyła wniosek 6.12. Podała wszystkie dane, zdjęcia dowodu i selfi. Cały wniosek przebiegł ok. Na koniec wszystkie dokumenty zaakceptowane i potwierdzone kodem z sms'a. Potwierdzenie złożenia na mejla przyszło. Do tej pory cisza.
  Podczas pierwszej edycji była ta sama sytuacja. Wniosek złożony poprawnie i zero odzewu.
  Ktoś przerabiał już coś takiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież w załącznikach do e-maili od banku jest wszystko. Nr konta też i można z niego korzystać od razu, tylko login i hasło trzeba ustawić, żeby do citionline się zalogować, tego nie ma w tych załącznikach od banku.
   ''Aby móc korzystać z Citibank Online musisz posiadać unikalną Nazwę Użytkownika oraz Hasło. Możesz je ustawić rejestrując się używając przycisku ‘Pierwsze logowanie’. Do rejestracji będzie potrzebny numer karty oraz przyporządkowany do niej numer PIN. Następnie system poprosi o ustawienie Hasła oraz Nazwy Użytkownika, których będziesz używał przy kolejnych logowaniach. Poprosi również o wybór dwóch pytań kontrolnych, które mają dodatkowo chronić dostęp do konta.

   Usuń
 7. Tak, czekałem znacznie dłużej w pierwszej edycji i wkońcu moja cierlpliwość się wyczerpała wysłałem reklamację na adres E-mail: listybh@citi.com (ten adres znajdziesz w zakładce kontakt na stronie citibanku). Odpowiedź przyszła po 6 dniach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dwa razy dostałem ten sam komunikat: Przykro nam, nie możesz w tej chwili kontynuować. Skorzystaj z linka, który wysłaliśmy na twój adres e-mail, aby wrócić do wypełniania wniosku. Oczywiście żadnego maila nie otrzymałem... Citi, coraz bardziej upodabniacie się do BNP... Ktoś tez tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne masz kartę kredytową. Ja dokładnie tak miałam i wówczas musisz czekać na kontakt ze strony banku.

   Usuń
 9. "nagroda nr 3: premia 50 zł. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem)."

  Czy płatność musi być jednorazowa na kwotę 100 zł, czy może być kilka płatności sumujących się na kwotę 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być kilka płatności na mniejsze kwoty, tak by w sumie zrobiło się 100 zł.

   Usuń
 10. Szkoda waszego czasu , city miga się od wypłacania premii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wziąłem udział w pierwszej edycji. Dotychczasowe 2 bonusy wypłacone na czas, a nawet sporo przed.

   Usuń
  2. U mnie drugiej brak jak u innych to i trzecia niepewna

   Usuń
  3. Ja też już dostałem 2 bonusy z poprzedniej edycji wszystko zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  4. Wczoraj wpłynęła premia.

   Usuń
  5. Dostałem dopiero dzisiaj.

   Usuń
 11. nagroda nr 3: premia 50 zł. Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na sumę min. 100 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; dla osób, które dotąd nie miały do czynienia z tymi metodami płatności, na końcu niniejszego wpisu linkuję do poradników podpowiadających jak płacić telefonem)."

  Żona nie ma funkcji NFC w telefonie da się to jakoś obejść aby dostałą 3 bonus ? Mogę np dodać jej kartę do swojego google pay jeśli mam tam już dodaną swoja z city? Chyba ze macie jakiś inny pomysł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz dodać dowolną kartę dlbez względu czyja ona jest do swego Google Pay. Przerabiałem to wiele razy.

   Usuń
  2. Dzięki za pomoc :)

   Usuń
 12. Czy otwierając konto w styczniu mogę zacząć spełniać warunki w tym miesiącu czy dopiero od lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko można zrobić nawet w miesiącu otwarcia konta. Ale można też zacząć od miesiąca kolejnego.

   Usuń
 13. Czy na zgody marketingowe o które pytają na późniejszym etapie, już przy podawaniu danych, również trzeba wyrazić zgodę?

  Pytają o:

  1. Zgadzam się na przetwarzanie przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16 moich danych osobowych w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać. Oświadczam, że poinformowano mnie o możliwości cofnięcia zgody a zgoda jest dobrowolna.


  A. w celu informowania mnie o usługach Banku
  B. w celu informowania mnie o usługach partnerów Banku


  2. Zgadzam się na przesyłanie i prezentowanie mi przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16 informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda jest dobrowolna, mogę ją w każdym czasie wycofać a także decydować o sposobie przesyłania informacji handlowych poprzez kontakt z CitiPhone lub system bankowości elektronicznej.


  A. przez telefon
  B. środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach)


  ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, te zgody są wymagane.

   Usuń
  2. no czyli to w praktyce zgoda na to, żeby dożywotnio przekazywali twoje dane na lewo i prawo komu im się podoba, nawet jak wypowiesz umowę.
   Zgodę odwołąć możesz w danym banku, ale we wszystkich innych miejscach którym opylą twoje dane już nie dasz rady, bo nie wiesz domu je dali.
   To ja podziękuję jednak, IMO to nie jest wartetej półtora stówy...

   Usuń
  3. Dlaczego na "lewo i prawo"? Jak czytam treść tych przytoczonych zgód, to wynika z nich, iż dotyczą przetwarzania danych wyłącznie przez bank. Jest użyte sformułowanie "w celu informowania mnie o usługach partnerów Banku", ale ono nie uprawnia banku do przekazywania danych komukolwiek. Za to bank może przedstawić czyjąś ofertę (np. programu Bezcennych Chwil).

   Prawdą jest to, o czym piszesz, że można później wycofać (piszę o tym m.in. w poradniku dot. zamykania kont). Wtedy bank nie ma prawa już więcej dzwonić czy czegokolwiek wysyłać (ani danych przetwarzać). I banki należą do grona tych, którzy najbardziej się tego trzymają, bo w czasach RODO, łatwiej o srogie kary, a na banki akurat wielu oczy ma zwrócone wielu (UODO, UOKiK, KNF), bo je łatwo karać ze względu na wypłacalność. Co innego z firmami-krzakami.

   Usuń
  4. Mam kartę kredytową Citka od kilku lat. Dzwonią z 2 razy w roku. Częściej ślą smsy, ale nie narzekam. Zwłaszcza że zarobiłem z tą kartą jakoś ok. 1000 PLN 🙂

   Usuń
  5. W artykule jest napisane, że zgody są obowiązkowe tylko wtedy jak chcemy dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie ))

   Ogólnie tych zgód jest sześć w zakładce "Komunikacja z nami".
   Dlatego już nie wiem , które i ile zgód trzeba zaznaczyć, by uzyskać te 150 zeta?

   Usuń
 14. Gdyby pula promocyjna się wyczerpała, to na stronie promocji pojawi się taka informacja? Tj. jeśli promocja jest nadal aktywna i złożę wniosek, to będę miał pewność, że załapię się na nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak promocja się kończy to włączają nową edycję.

   Usuń
  2. Tak, zgodnie z info uzyskaną wcześniej przez Złotówę przy 1. edycji, jeśli złożysz wniosek z aktywnej strony oferty, to bierzesz udział w promocji.

   https://bankobranie.blogspot.com/2020/09/citikonto-finansowa-rewolucja-premia-150-zl.html

   Usuń
 15. Mają teraz ofertę poleceń: 50 zeta od polecenia z identycznymi warunkami do spełnienia dla polecającego jakie obowiązywały uczestników 1. oraz 2. edycji promki tego konta z premią 150 zeta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja polecania konta jest już dość długo. Ja z żona korzystaliśmy początkiem grudnia (poleciliśmy sobie na wzajem konta, wszystko trwało jeden dzień - w niedziele wypełnione formularze, w poniedziałek rano kontakt z banku, umowa w ten sam dzień w godzinach popołudniowych).

   Usuń
 16. Właśnie otworzyłam konto. Czy wszystkie warunki mogę spełnić od razu teraz? Czy jednak muszę co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można od razu. tak zrobiłem i w kolejnych miesiącach czekałem już tylko na bonusy :)

   Usuń
 17. Jak długo czekaliście na telefon od banku po nieudanej weryfikacji online? Zakładałem konto we wtorek, dostałem SMS, że przejdę weryfikację telefoniczną i nikt do mnie nie dzwoni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekałem 6 tygodni, ale to raczej nieco powyżej średniej :)

   Usuń
  2. Ja z tydzień. Żona krócej, bo z 3 dni.

   Usuń
 18. Mimo spełnienia warunków I premia nie wpłynęła.
  Może wpłata z tytułu wynagrodzenia od innej fizycznej osoby z innego banku nie jest uznawana przez bank? Tu na forum były głosy, że przechodzi takie "wynagrodzenie".
  Więc nie wiem o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak było. Przynajmniej w I edycji. Ja dostałem bonus choć przelew był z konta osoby fizycznej. Żona wzięła udział w następnej edycji i teraz faktycznie bonusu nie ma chociaż robiliśmy tak samo i takie same były warunki. Poszła reklamacja.

   Usuń
  2. Daj znać jak zakończyła się reklamacja?

   Usuń
  3. Po czasie te 50 złotych wpłynęło, jak zaznaczyłem wszystkie zgody (6) w zakładce "Komunikacja z nami". Szkoda, że o tym nie ma ani słowa w artykule.
   Jest tylko napisane, że zgody są obowiązkowe tylko wtedy jak chcemy dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie ))

   Usuń
  4. @Anonimowy 9 lutego 2021 19:07, tak wynika z regulaminu (w części zatytułowanej "Nagroda 4 –dodatkowe kody rabatowe", pkt. 18) - zgodnie z nim tylko dla tej nagrody wymagane są zgody marketingowe.

   Usuń
  5. Gdzie znajdę taką zakładkę?

   Usuń
  6. W Citionline masz taki wybór:
   Moje finanse
   Usługi i profil
   Przelewy1
   Pożyczki
   Korzyści i produkty

   Ostatnia zakładka.

   Usuń
  7. Zakładka "Komunikacja z nami" tajemniczo zniknęła z interfejsu BI Citi :P
   Nie da się teraz odhaczyć zgód, które udzieliło się bankowi ))

   Usuń
  8. Zawsze możesz napisać wiadomość om krótkiej treści: wycofuję wszystkie zgody marketingowe.

   I zadziała tak samo :)

   Usuń
 19. 2 cody do inpostu miały być do 12 lutego czy się mylę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 10. dnia roboczego, czyli do 16.02 włącznie.

   Usuń
  2. bank pracuje 4 dni w tygodniu?

   Usuń
 20. Dostaliscie pierwszy bonus? Ja nic nir dostalam. A wykonalam. Wszystkie zadania

  OdpowiedzUsuń
 21. Dopiero dzisiaj dostałam pierwszy bonus

  OdpowiedzUsuń
 22. U mnie pierwszy bonus 5 lutego, drugi 5 marca. Może mają coś z tym 5...?

  OdpowiedzUsuń
 23. Gdzie znajdę te kody na przesyłki? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam, mam pytanie. Otrzymał ktoś już trzeci/ostatni bonus za płatności Google Pay lub Apple Pay ? Bo poprzednie były 5 dnia miesiąca wypłacane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej zostanie wypłacona też 5., w miesiącu następującym po trzecim miesiącu od założenia konta. W moim przypadku będzie to w maju.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...