Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 270 zł za konto w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

22.12.2020

Zyskaj 270 zł za konto w Banku Millennium

Bank Millennium odpalił nową promocję swego konta osobistego.

"Konto 360° w promocji z Allegro"
Do wzięcia czekają łącznie aż 3 nagrody gwarantowane: premia pieniężna 150 zł (do wykorzystania na dowolny cel), bon Allegro o wartości 100 zł oraz bonus 20 zł w aplikacji zakupowej. A dodatkowo jeśli ktoś ma niepełnoletnie dziecko, to może zgarnąć kolejny bon Allegro (o wartości 50 zł). Część nagród wpadnie już za samo otwarcie konta!

Premia 150 zł + bon Allegro 100 zł + zwrot 20 zł za konto w Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji być może osoba pełnoletnia, która: 
 • nie posiadała, nie współposiadała, ani nie dysponowała (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku) jakimkolwiek produktem w Banku Millennium na dzień 22.12.2020 r. (wykluczenie obejmuje też użytkowników kart pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, posiadaczy jednostek Millennium TFI oraz osoby poręczające kredyty w Millennium);
 • nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start; posiadanie kiedyś Konta 360° lub 360° Student bez promocji bądź innego konta (np. Dobrego albo Internetowego), które zostało zamknięte przed 22.12.2020 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji i zgarnąć nagrody oraz 
 • aktualnie nie wnioskuje o żaden produkt w Banku Millennium.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają narody gwarantowane o łącznej wartości 270 zł. W skład tego pakietu wchodzą:
 • premia pieniężna 150 zł - otrzymasz ją przelewem na konto, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania;
 • bon o wartości 100 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro (bon ma mieć ważność przez min. 6 miesięcy) 
 • kod do wykorzystania w aplikacji zakupowej Goodie, który umożliwi jej doładowanie o wartości 20 zł (Goodie to aplikacja zakupowa od Banku Millennium - dzięki niej w wybranych sieciach sklepów można uzyskiwać procentowo naliczane zwroty za płatności; niniejszy kod da Ci dodatkowe 20 zł).

Zasady promocji "Konto 360° w promocji z Allegro"


By wziąć udział w promocji:
 • do 1.02.2021 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony), podając polski numer telefonu komórkowego oraz wyrażając przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem oraz aktywuj aplikację mobilną.

I już za to otrzymasz 2 nagrody: bon Allegro o wartości 100 zł oraz 20 zł zwrotu w ramach aplikacji zakupowej Goodie.

Do wzięcia zostanie jeszcze premia pieniężna w wysokości 150 zł. By ją zgarnąć: 
 • w lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r. (w każdym z tych czterech miesięcy):
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę;
 • w okresie od 1.02. do 31.05.2021 wykonaj co najmniej jedną płatność zbliżeniowo telefonem lub co najmniej jeden przelew tytułem opłaty stałej (chodzi o wykonanie "zwykłego" przelewu np. za prąd, telefon lub Internet).

  Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w banku (po uprzednim złożeniu wniosku o konto przez Internet, bo tylko tak złożone wnioski biorą udział w promocji), lub na selfie (czyli wideoweryfikację). W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia - najpóźniej do 31.05.2021 r. będzie należało udać się do placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu.

  Wydanie nagród. Otrzymania nagród od Banku Millennium należy spodziewać się w dwóch terminach:
  • do 26.02.2021 r. SMS-em dostaniesz: 
   • kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł oraz 
   • kod dający 20 zł zwrotu w ramach Goodie - kod będzie ważny 14 dni. Za jego pomocą będzie można zasilić konto cashback w Goodie. Środki z takiego konta można wypłacić (przelewając na konto), gdy zgromadzisz na nim co najmniej 21 zł;
  • do 30.06.2021 r. otrzymasz premię pieniężną 150 zł.

  Do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

  Istotne wskazówki dla uczestników promocji


  Spełniając warunki uzyskania premii pieniężnej 150 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych wytycznych: 

  ▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku). 

  Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić.

  ▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

  ▶️ Jak zdobyć dodatkowy bon Allegro 50 zł za konto dla dziecka? Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, to możesz zyskać też bon Allegro o wartości 50 zł za Konto 360° Junior (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji konta dla dzieci w Banku Millennium).

  Konto 360º i 360º Student - szczegóły oferty


  W Banku Millennium otworzyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, to bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

  Konto 360º otwierane i prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. W praktyce więc te wytyczne pokrywają się z warunkami promocji niezbędnymi do zgarnięcia premii 150 zł 🙂 Ich spełnienie zwolni Cię też z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Bank nie pobiera też opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, więc w praktyce wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

  Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli miesięcznie wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. W przypadku tego konta regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o zapewnianiu wpływów na potrzeby uzyskania premii 150 zł).

  Do udziału w powyższej promocji kwalifikuje wyłącznie wniosek o koto złożony na stronie promocji. Wtedy umowę umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
  • na selfie, czyli online, bez wychodzenia z domu - wniosek o konto musisz składać na smartfonie bądź tablecie (w czasie składania wniosku będzie należało postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami - będzie trzeba m.in. zrobić sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
  • za pośrednictwem kuriera - ta opcja dostępna jest zarówno we wniosku składanym za pomocą smartfona lub tabletu, jak i w przypadku wnioskowania o konto na komputerze, lub
  • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).

  Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
  Przydatne dokumenty:

  36 komentarzy:

  1. Uczestnikiem promocji być może osoba pełnoletnia, która nie uczestniczyła w jakiejkolwiek promocji Konta 360° - bardzo rozsądne!

   OdpowiedzUsuń
  2. I ciągle ta karencja. Nadal się nie łapię.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może w końcu 2021 roku przyniesie jakąś zmianę? Pozostaje zbiorowo pomyśleć takie marzenie. Może się ziści? ;)

    Usuń
  3. Jeszcze jest promocja karty kredytowej. Jak teraz założę konto to też mogę wziąć w niej udział?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, ta promocja skierowana jest dla osób, które (w praktyce) posiadają już lub właśnie założą konto w Millennium. Do wzięcia jest bon Allegro 300 zł za kartę kredytową.

    Usuń
  4. Niedługo jeszcze będą dopisywać że trzeba mieć certyfikat szczepień :/

   OdpowiedzUsuń
  5. Czy można połączyć z programem poleceń?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Powyższej promocji (z nagrodami o wartości 270 zł) nie da się połączyć z programem poleceń. Wynika to z regulaminów obydwu promocji (gdzie mowa o wykluczeniu łączenia). A i technicznie byłoby to niemożliwe (bo wniosek w promocji należy złożyć na dedykowanej stronie, a w nim nie da się podać kodu polecenia).

    PS. I jakby nie spojrzeć, to program poleceń wypada słabiej na tle promocji. Suma wartości nagród to max. 160 zł (łącznie dla poleconego i polecającego), a i warunki do spełnienia bardziej angażujące.

    Usuń
   2. Czyli obecni klienci nie mogą polecać?

    Usuń
   3. Mogą. Ale tej promocji z 270 zł nie polecą.

    Usuń
  6. Rozumiem, że jeśli dodam kartę do Walleta na iPhone to zaliczy płatność zbliżeniowe telefonem? I czy comiesięczną płatność kartą muszę wykonać "plastikiem" czy mogę dodać kartę do Walleta i w ten sposób spełnić warunek płatności?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Walletem wystarczy. Załatwia to comiesięczną płatność.

    Usuń
  7. Czy ktoś z Was składał ostatnio wypowiedzenie w Millenium? Zastanawiam się, co mogą fajnego zaproponować w zamian za pozostanie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wypowiedzenie czego?

    Usuń
   2. Przy wypowiedzeniu umowy o konto dają zwroty (2% kartą i 5% blikiem).

    Usuń
   3. Ostatnio tak dawali latem, ale nowej edycji tej oferty już nie ma!

    Usuń
   4. a dla karty kredytowej mają jakąś zatrzymajkę?

    Usuń
   5. Nie wiem jak teraz, ale 3 mies. temu dostałem moneyback 3%.

    Usuń
  8. Dostał ktos już jakiś kod czy pieniążki ?

   OdpowiedzUsuń
  9. Do placówki można iść od razu po złożeniu wniosku czy może trzeba czekać na jakiś telefon/sms?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Można iść od razu, ale powiedz że wniosek jest już wysłany i chcesz tylko podpisać umowę.

    Usuń
  10. Czy możliwy jest zakup z allegro poprzez goodie i jednoczesne dokonanie płatności promocyjnym 100 zł bonem allegro? Tak aby otrzymać cashback, który zwiększy promocyjne saldo 20 zł do kwoty min. 21 zł, a jednocześnie wykorzystać bon allegro?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Chodzi ci o to, że przejdziesz po linku z Goodie? To nie ma znaczenia na to jakie będą formy płatności. Można kod wykorzystać. Sam tak robiłem. Cashback naliczyło.

    Usuń
  11. Zwątpiłem czy we wniosku zaznaczyłem kartę? Czy da się to jakoś sprawdzić i nadrobić jeśli nie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Karta we wniosku jest domyślnie podpięta, więc jeśli z niej świadomie nie zrezygnowałeś to dostaniesz. Trzeba by ją odkliknąć żeby nie zawnioskować.

    Usuń
  12. Czy wystarczy wpisać w tytule przelewu "opłata stała", żeby spełnić 1 z warunków promocji?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Trudno powiedzieć co wystarczy. Wg mnie chodzi o to żeby to był przelew do jakiegoś PGNiG, PGE albo Orange.

    Usuń
  13. Dostał ktoś juz kod ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja jeszcze nie mam.

    Usuń
   2. Ja nie mam. Tez czekam i zaczynam wątpić

    Usuń
   3. Pewnie prześlą na ostatnią chwilę, tj. 26.02

    Usuń
   4. Nie ma co wątpić jak jeszcze do jutra mają czas. Nagrody/przelewy itp. najczęściej są w ostatnim możliwym momencie.

    Usuń
  14. Nie otrzymałem.

   OdpowiedzUsuń
  15. Dostałem w tej chwili kod ale tylko do goodie.

   OdpowiedzUsuń
  16. Kody otrzymane.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...