Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 120 zł za eKonto możliwości w mBanku (dla osób w wieku 18-24 l.)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

2.12.2020

Łatwa premia 120 zł za eKonto możliwości w mBanku (dla osób w wieku 18-24 l.)

mBank wznowił promocję konta dla osób młodych.

Łatwa premia 140 zł za konto dla młodych (18-24 l.) w mBanku
A jak to bywa w przypadku tego typu promocji, warunki do spełnienia są bardzo proste. Do zgarnięcia jest gwarantowana premia pieniężna 120 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Konto dla młodych z premią 120 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła jednak 24 lat (jeśli masz więcej lat, to sprawdź promocję eKonta osobistego z premią do 150 zł).

Ponadto do promocji kwalifikuje się wyłącznie osoba, która nie jest, ani co najmniej od 1.01.2017 r. nie była posiadaczem bądź współposiadaczem:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017"

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej, pożyczki, lokaty i/lub konta firmowego w mBanku) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji eKonta możliwości.

Nagroda. W promocji do wzięcia są 3 bonusy po 20 zł każdy oraz jeden bonus 60 zł. Łącznie na Twe konto wpłynie więc nawet 120 zł, które można przeznaczyć na dowolny cel (wypłacając, przelewając lub wydając).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "I możesz więcej - III edycja" oraz uzyskać bonusy:
 • do 28.02.2021 r. złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • by uzyskać bonus 20 zł za płatności telefonem: wykonaj 3 płatności telefonem za pomocą Google Pay lub Apple Pay (do której dodana będzie karta wydana do konta założonego w promocji) na dowolne kwoty i w dowolnym punkcie handlowo-usługowym i/lub w Internecie;

   💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź przygotowane przeze mnie poradniki o tym, jak korzystać z Google Pay oraz jak korzystać z Apple Pay
  • by uzyskać bonus 20 zł za przelew na numer telefonu: wykonaj 3 przelewy na numer telefonu (przelewy BLIK);

   💡 Jeżeli ta usługa jest dla Ciebie nowością, to zapoznaj się z wpisem objaśniającym czym jest BLIK i jak z niego korzystać
  • by uzyskać kolejny bonus 20 zł za cel oszczędnościowy: posiadaj aktywny cel oszczędnościowy, którym dla mBanku jest rachunek umożliwiający automatyczne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości (nieco niżej wyjaśniam czym jest i jak działa taki cel) - na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta na rachunku oszczędnościowym musi znajdować się kwota min. 20 zł.

Dla osób, które spełnią warunki uzyskania wszystkich trzech bonusów, przewidziana jest dodatkowa nagroda - bonus 60 zł. W ten sposób łącznie można zarobić właśnie 120 zł (3 x 20 zł + 60 zł).

Warunki promocji i jej przebieg w uproszczony sposób przedstawia tabela z regulaminu promocji:
Przebieg promocji eKonta możliwości z premią do 120 zł

Wypłata premii w wysokości 20, 40 lub 120 zł (w zależności od liczby spełnionych przez Ciebie warunków) nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania.
💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w grudniu, to do końca stycznia będziesz mieć czas na spełnianie warunków promocji, a nagrodę otrzymasz najpóźniej w lutym.

W promocji z premią do 120 zł uczestniczą wyłącznie konta indywidualne (innymi słowy: nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Czym jest aktywny cel oszczędnościowy w mBanku? To usługa umożliwiająca automatyczne oszczędzanie. Można skonfigurować ją tak, by mBank z Twego konta osobistego (czyli z eKonta możliwości) przerzucał drobne kwoty na konto oszczędnościowe zawsze wtedy, gdy będziesz płacić kartą, robić przelew lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można jeden spośród trzech poniższych wariantów:
 • zaokrąglenie kwot do pełnych 10 zł - jeśli kartą wydasz np. 6,29 zł, to z Twego konta osobistego, bank pobierze jeszcze 3,71 zł w celu przerzucenia na rachunek oszczędnościowy; dla transakcji równych 10 zł zaokrąglenie wynosi 0 zł, ale dla transakcji będących wielokrotnością 10 zł zaokrąglenie będzie wynosić 5 zł; 
 • stała kwota od każdej transakcji (wybrać możesz od 3 do 10 zł) - po wykonaniu transakcji (a więc przelewu, wypłaty z bankomatu czy płatności kartą) na Twór rachunek oszczędnościowy trafi właśnie taka kwota (pobrana przez bank z Twego konta osobistego); 
 • wybrany procent wydanej kwoty z przedziału 1-15% - od każdej z transakcji bank naliczy stosowny procent i kwotę przerzuci na rachunek oszczędnościowy. 

Na konto oszczędnościowe także i samodzielnie można wpłacać środki, wykonując przelew pomiędzy swoimi rachunkami. Jeżeli jednak szczególnie nie zależy Ci na oszczędzaniu, to możesz wybrać np. 1% od transakcji, a wtedy wykonując transakcje na drobne sumy, z automatu bank będzie za Ciebie odkładał i drobne, groszowe kwoty. Ale nie zapomnij, by zapewnić saldo 20 zł na koncie oszczędnościowym na koniec miesiąca następującego po miesiącu założenia konta osobistego w promocji, bo to warunek uzyskania bonusu 20 zł za cel oszczędnościowy. Później środki z rachunku oszczędnościowego będzie można oczywiście przelać na konto osobiste.

eKonto możliwości - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta dla młodych (dla osób w wieku 18-24 lata) w mBanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta;
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (nie ma tu znaczenia do jakiego banku lub instytucji należy taki bankomat). 

Oprócz eKonta możliwości trzeba też założyć konto oszczędnościowe w celu odkładania środków w ramach aktywnego celu oszczędnościowego (czyli dla uzyskania ostatniego z bonusów 20 zł). Takie konto otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. W miesiącu kalendarzowym z rachunku oszczędnościowego wykonać możesz jeden darmowy przelew.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o eKonto możliwości wybrać możesz metodę zawarcia umowy: kuriera lub placówkę banku.

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku, by mieć pewność udziału w promocji, zwróć uwagę, by w placówce zawrzeć umowę dla wniosku, który już został złożony przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zawnioskowanie o konto).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...