Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł kieszonkowego za Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole (dla dzieci w wieku 13-18 lat).

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

3.08.2021

50 zł kieszonkowego za Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole (dla dzieci w wieku 13-18 lat).

Bonus pieniężny czeka za Konto Dla Ciebie GO! dla małoletnich.

50 zł kieszonkowego za Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole (dla dzieci w wieku 13-18 lat).
Nagroda przewidziana jest za... samo otwarcie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków). A przypomnę, że i dla dorosłych jest zachęta do stania się klientem Credit Agricole - do zgarnięcia są bonusy na sumę aż 500 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Zanim pochylę się nad zasadami promocji "50 zł kieszonkoweGO! III", to dorosłym polecam zapoznanie się z prześwietleniem promocji do nich kierowanej: do wzięcia jest bonus na start, zwroty za płatności i 1,5% dla oszczędności (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie promocji oraz oferty banku). 

Poniżej prześwietlam już tytułową propozycję promocji konta dla niepełnoletnich.

50 zł kieszonkoweGO! III


Dla kogo promocja?
 Konto Dla Ciebie GO! założyć może wyłącznie osoba w wieku 13-18 lat. 

Z promocji wykluczone są osoby, które wzięły udział w którejkolwiek z poprzednich edycji promocji Konta Dla Ciebie GO! („50 zł KieszonkoweGO” lub „50 zł KieszonkoweGO II”).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "50 zł kieszonkoweGO! III" i zdobyć tytułowy bonus:

  • do 31.12.2021 r. w placówce banku ze swym dzieckiem w wieku 13-18 lat podpisz umowę o Konto Dla Ciebie GO! wraz z wydawaną dla niego kartą.

I to tyle. Wypłata 50 zł nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (przykładowo: jeśli konto założysz w sierpniu, to bonus wpłynie do 30.09.2021 r.) - do tego czasu Konta Dla Ciebie GO! nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy.

Konto Dla Ciebie GO! - szczegóły oferty


Jak to bywa w przypadku kont dla młodych, zasady są proste:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • 0 zł za wydanie i wznowienie karty do konta z wizerunkiem standardowym (lub 10 zł w przypadku wyboru karty z wizerunkiem z katalogu);
  • 0 zł za posiadanie karty do konta - bank nie pobiera opłat miesięcznych ani rocznych; 
  • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów przy placówkach Credit Agricole oraz 0/3 zł z pozostałych bankomatów w Polsce (opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Bądź na bieżąco z takimi kumulacjami promocji, jak powyższe. Zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga - to niezawodne źródło powiadomień o najlepszych nowościach:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...