Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 250 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za konto dla dziecka (+ do 500 zł za kartę kredytową World Mastercard Intensive)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

20.08.2021

Do 250 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za konto dla dziecka (+ do 500 zł za kartę kredytową World Mastercard Intensive)

W tej promocji mBank premiuje otwarcie konta z kategorii prestiżowych.

mKonto Intensive plus premia 300 zł od mBanku
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości nawet 300 zł. A w pakiecie z kartą kredytową można zyskać jeszcze więcej, bo w sumie nawet 800 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Zyskaj do 300 zł za mKonto Intensive w mBanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "mKonto Intensive plus premia- edycja II"


Nagrody. Do wzięcia czeka łącznie nawet 6 bonusów - każdy po 50 zł. W sumie można zatem zgarnąć tytułowe 300 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "mKonto Intensive plus premia- edycja II":
 • do 31.10.2021 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 50 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 3 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w październiku: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca listopada wykonaj 8 płatności 
- w grudniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w styczniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w lutym wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł.

Każdy z bonusów 50 zł wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu bonusy będziesz otrzymywać w grudniu, styczniu, lutym i marcu).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 100 zł za wpływ i 8 płatności).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które dla siebie założą mKonto Intensive w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Wypłata bonusów za otwarcie mKonta Intensive na selfie/przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive w promocji.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 300 zł). Z promocji wyklucza też zmiana mKonta Intensive na konto innego typu.

mKonto Intensive - szczegóły oferty mBanku


Jak to bywa w przypadku kont prestiżowych, a do takich zalicza się mKonto Intensive, by uniknąć opłat, trzeba wykazać się większą aktywnością, niż w przypadku kont standardowych. 

Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby niniejszej promocji to: 

 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna za konto nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie trzeba takiej kwoty przelewać jednorazowo - można obracać mniejszymi środkami, bo ważna jest tylko suma wpływów z całego miesiąca) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.


Alternatywnymi sposobami otwarcia konta w mBanku (poza wspomnianą wyżej metodą "na selfie" lub eDowód, jako jedyną zapewniającą bonus 50 zł), które możesz wybrać we wniosku o konto na stronie promocji, jest zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. W tym drugim przypadku warto dopilnować tego, by pracownik banku nie składał kolejnego wniosku, ale wydrukował do podpisu dokumenty dla wniosku już złożonego. Jak tego najprościej dopilnować? Po wysłaniu wniosku otrzymasz maila z numerem wniosku - spisz go sobie i podaj pracownikowi placówki, do której wybierzesz się podpisać umowę.

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 300 zł. 

Na koniec dodam, że otwarcie/posiadanie mKonta Intensive uprawnia do wyrobienia karty kredytowej World Mastercard Intensive, za którą można zdobyć do 35 900 punktów w programie Bezcenne Chwile (co może przełożyć się na nagrody o łącznej wartości co najmniej 500 zł).

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Jak można sprawdzić kiedy miałem zamknięte konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Można skontaktować się z infolinią i tam spróbować uzyskać taką informację.
   2. Warto przeszukać skrzynkę mailową - po zamknięciu konta mBank wysyła wiadomość z powiadomieniem o realizacji wypowiedzenia (w tym mailu jest podana dokłada data zamknięcia konta).

   Usuń
 2. Ale jak wybrać selfie lud e-dowód jak w opcjach potwierdzenia tożsamości są tylko: placówka, kurier, mobilny doradca? Mam zrzut ekranu z tego kroku wniosku ale tu go nie wrzucę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha - a jak jest ze zgodami? Są jakieś krytyczne dla promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie dobrowolne oprócz akceptacji regulaminu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...