Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 500 zł do wzięcia za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

31.08.2021

Rekordowe 500 zł do wzięcia za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,7% dla oszczędności)

Czas na promocję eKonta osobistego w mBanku, jakiej jeszcze nie było.

eKonto osobiste plus nagroda specjalna
Do zgarnięcia czekają bowiem nagrody gwarantowane o łącznej wartości aż 500 zł. W skład tego pakietu wchodzi dobrze już znane (z dotychczasowej promocji) 300 zł premii oraz - nowość - 200 zł w formie bonu do Biedronki.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

eKonto osobiste w ofercie mBanku dostępne jest już od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nie było możliwości zyskać aż tyle za jego założenie. Były już promocje z nagrodami o wartości 140, 150, 260 czy nawet 300 zł. Później pojawiła się jeszcze kumulacja okazji do bankobrania, która pozwala uzyskać nawet 450 zł. Teraz przyszedł czas na rekord. I to w konkretnej postaci -  nie jest to ani konkurs, ani loteria, a promocja bankowa, w której nagrody są gwarantowane przez bank za spełnienie określonych (na szczęście całkiem prostych) warunków. 

Poniżej znajdziesz szczegółowe omówienie zasad promocji, a także prześwietlenie konta dostępnego w ofercie mBanku

eKonto osobiste plus nagroda specjalna


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała: 
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Z udziału w promocji wykluczeni są też współposiadacze tego typu rachunków w mBanku. Ale inne produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Nagrody. W promocji do wzięcia czeka: 
 • 6 premii po 50 zł każda (4 z nich przewidziane są za spełnienie prostych warunków aktywności; jeden bonus 50 zł zależy od sposobu założenia konta, a jeszcze inny bonus 50 zł można otrzymać za otwarcie konta dla dziecka). 
 • bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Limit wniosków objętych promocją. Choć promocja ma być dostępna do 28.09.2021 r., to trzeba uwzględnić, iż udział w promocji weźmie pierwsze 2 000 kont otwartych na stronie promocji. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować na tejże stronie.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć premię 50 zł oraz bon 200 zł do Biedronki na start:
 • do 28.09.2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' i zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Do wzięcia będą jeszcze 3 bonusy pieniężne (każdy po 50 zł). By je zdobyć:
 • w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy kalendarzowych):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Czyli:
- we wrześniu zawierasz umowę o konto; 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca października wykonaj 8 płatności 
- w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w grudniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w styczniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł

Każdy z bonusów 50 zł wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu pierwszy bonus 50 zł otrzymasz w listopadzie 2021, a ostatni w lutym 2022 r.). Bon do Biedronki przyjdzie wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 30.11.2021 r.

Powyżej mowa o bonie do Biedronki oraz o 4 premiach (po 50 zł każda) za aktywność (wpływy i transakcje), ale do wzięcia są też inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz z wykorzystaniem aplikacji eDO App i swego e-dowodu oraz w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 50 zł za wpływ i 8 płatności).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego niepełnoletniego dziecka (do 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić.

Pamiętaj, by kwotę 1000 zł przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych czy na stacji paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ Udział w promocji konta biorą wyłącznie konta indywidualne (tym samym nie opłaca się zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć nagrody o łącznej wartości 500 zł).

eKonto osobiste - szczegóły oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby powyższej promocji to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale nie wspomina on nic o dalszym jej posiadaniu, więc należy to już do decyzji klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

We wniosku o konto - poza otwarciem konta z wykorzystaniem e-dowodu osobistego - możesz wybrać też inny sposób zawarcia umowy: za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przywiezie pod wskazany przez Ciebie adres dokumenty do podpisu), mobilnego doradcy (czyli pracownika banku dojeżdżającego do klientów) lub w placówce banku. 

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji (bo udział w niej biorą tylko wnioski składane na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).
💡 We wniosku o konto w mBanku (pod polami, w których podaje się numer telefonu i adres mailowy) pojawia się pole "Mam identyfikator polecenia od znajomego". Z punktu widzenia osoby zakładającej konto, uzupełnienie tego pola jest bez znaczenia, bo i tak weźmiesz udział w promocji z bonusami do 500 zł (czy to pole uzupełni, czy nie). Jednak wpisanie tam identyfikatora osoby polecającej może zaowocować premią dla polecającego. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli wpiszesz tam mój identyfikator: bankobranie 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 300 zł oraz bon 200 zł do Biedronki. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 1,7% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,7% do 10 tys. zł w mBanku 


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i nie jest wymagana na potrzeby uzyskania bonusów do 300 zł) może również skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie: 1,7% w skali roku; okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: (cytując regulamin) "przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec czerwca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez lipiec, sierpień i do końca września"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł. 


By uzyskać promocyjne oprocentowanie załóż rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" - należy to zrobić już na etapie wnioskowania o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice).

Jak włączyć moje cele podczas składania wniosku o konto w mBanku

Moje cele to usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. A wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretny procent (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,7% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, to aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł. Jeśli stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> naliczy się promocyjne oprocentowanie. 

Jeśli stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się promocyjne oprocentowanie)" [pisownia oryginalna]


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat

Przydatne dokumenty:

49 komentarzy:

 1. Na infolinii dowiem się kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź maila. Po zamknięciu konta mBank wysyła potwierdzenie zamknięcia.

   Usuń
 2. jak będzie cały czas taka karencja to mam szansę za dwa lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu jakaś promocja bez wciskania instalacji aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. W przypadku wyboru placówki jako miejsca podpisania umowy to trzeba jeszcze czekać na jakiś telefon czy jutro mogę od razu z rana iść podpisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można iść. Tylko przypilnuj tego numer wniosku.

   Usuń
 5. Czy we wniosku trzeba załączać skan dowodu albo dawać kserokopię kurierowi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu (mBank jest jedynym z nielicznych banków, które nie wymagają skanu/kserokopii dowodu osobistego).

   Usuń
 6. W jaki sposób można zawrzeć umowę? Czy jest opcja z kurierem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest w artykule. 4 opcje:
   - edowód
   - kurier
   - doradca mobilny
   - placówka

   Usuń
  2. A z jakiej firmy kurier?

   Usuń
 7. Złotówa, zgodnie z Twoim opisem warunków promki czyli "w drugim, trzecim i czwartym miesiącu po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy kalendarzowych): zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem"

  Jeśli ktoś otworzy konto we wrześniu, to te warunki powinien spełnić w październiku, listopadzie oraz grudniu.

  Przerabiałem tą kwestię circa 2 lata temu w promce Raiffeisen i gdyby nie ich dobra wola, to wszystkie premirle w wysok. 560 zł by przepadły!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno odnieść mi się do warunków promocji Raiffeisen Polbanku, ale w przypadku regulaminu promocji w mBanku zapisy nie tylko są opisowe (gdy mowa o miesiącu drugim, trzecim itd.), ale konkretnie wskazują w jakich miesiącach należy spełniać warunki (bo są nawet przykłady; choć swoją drogą nie wiadomo dlaczego w regulaminie promocji wrześniowej bank bazuje na czerwcu, ale to raczej jest efektem metody kopiuj-wklej w czasie tworzenia regulaminu).

   Premia 50 zł za szybki wpływ należy się (i tu cytuję regulamin) "jeśli przystąpiłeś do Promocji w czerwcu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji w czerwcu i/lub lipcu, to premię otrzymasz do końca sierpnia."

   Dalej zaś można znaleźć zapis (i tu ponownie cytat z regulaminu):
   "Premię I/II/III za Wpływ i Transakcje [po 50 zł każda - przyp. Mr. Złotówa] otrzymasz do końca trzeciego/czwartego/piątego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do Promocji w czerwcu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w sierpniu/wrześniu/październiku, to odpowiednio premie I/II/III otrzymasz do końca września/października/listopada."

   Zatem analogicznie, jeśli ktoś założy konto we wrześniu (a tylko w tym czasie można wziąć udział w powyższej promocji "eKonto osobiste plus nagroda specjalna" z premią 300 zł i bonem 200 zł do Biedronki), to sytuacja jest klarowna. By uzyskać premię 50 zł za szybki wpływ:
   - pierwszy wpływ 1000 zł należy zapewnić w ciągu 7 dni
   - na wykonanie 8 płatności jest czas we wrześniu i/lub w październiku.

   I ta premia wpadnie do końca listopada.

   Z kolei dla premii I/II/III warunki należy spełniać w listopadzie/grudniu/styczniu (w każdym z tych miesięcy należy zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać 8 płatności), a premie (I/II/III - po 50 zł każda) wpadną do końca grudnia/stycznia/lutego.

   Inaczej być nie może :)

   Usuń
  2. O Raiffeisenie to lepiej nie wspominać. Dobrze że już tego banku nie ma bo miałem z nimi zawsze pod górkę.

   Usuń
  3. Zgadzam się. Raiffeisen to jedyny bank którego nie żałuję.

   Usuń
 8. Czy na konto oszczędnościowe Moje cele można wpłacać jakiekolwiek środki samodzielnie? czy możliwe jest tylko oszczędzanie automatyczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na konto oszczędnościowe Moje cele można bezproblemowo wpłacać środki samodzielnie.

   Usuń
 9. Czy możecie otworzyć promocyjne moje cele 1,7% bezpośrednio ze strony banku? U mnie niezależnie z jakiego sprzętu po kliknięciu w "otwórz cel" - mieli i mieli, aż wyskakuje błąd :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto osobiste można to zaznaczyć.

   Usuń
 10. Czy w promocji może wziąć udział osoba, która była pełnomocnikiem rodzajowym konta w mbanku? (zakładałam konto dla dziecka poniżej 18rż i zostałam wpisana jako pelnomocnik)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadne pełnomocnictwo nie wyklucza. Wyklucza tylko bycie właścicielem albo współwłaścicielem konta. Potwierdzone na infolinii.

   Usuń
 11. Witam. Cytuję " w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł". Czy dobrze rozumiem, ze w ciagu 7 dni od podpisania umowy z bankiem? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 dni od aktywacji konta (gdy bank przyśle SMS że konto otwarte).

   Usuń
 12. Jak zrezygnować z karty? Trzeba dzwonić na infolinię/iść do oddziału czy wystarczy coś zrobić w bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zamknąć przez bankowość.

   Usuń
  2. Ale to wtedy nie przyjdzie wznowiona karta?

   Usuń
  3. Nie. W mBanku można zamknąć kartę przez bankowość i ona się z automatu nie wznowi.

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 13. Promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jak wejdziesz na stronę promocji to tam jest licznik.

   Usuń
 14. Dzisiaj umowa podpisana. To moja pierwsza promocja. Mam nadzieję że wszystko mi się uda zrobić jak należy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje skrupulatnie trzymać się spełniania warunków i nagrody będą wpadać :)

   Usuń
 15. Złotówa, wytłumaczysz o co chodzi z tymi numerami kont? Niestety "łapię" się na nie, i za każdym razem jak jest promocja mBanku to mam wrażenie że są te same dwa numery wykluczane.... jakbym był trędowaty dla mBanku. Miałem numer rachunku z tym 1140 2004, zakładany przy jakiejś tam bankobraniowej promocji bardzo dawno temu, dawno również zamknięty.
  Dali takie numery rachunków przy okazji promocji która ich zjadła, czy o co kaman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce są to numery określające rachunki w mBanku, więc jeśli miałeś konto w mBanku (od 1.01.2018 r.), to niestety to wyklucza z promocji. Na udział załapać się mogą nowi klienci lub osoby, które zdążyły zamknąć konto przed 1.01.2018 r.

   Usuń
  2. no właśnie nijak mi to pasuje, nawet sprawdziłem bo zapisuję te sprawy i konto w mBanku miałem zamknięte 17.07.2017.

   Usuń
  3. No to super! Możesz teraz wziąć udział :)

   Usuń
 16. Wczoraj moja mama otwierała konto w placówce banku. Pani najpierw zaskoczona jakimkolwiek bonem do Biedronki po konsultacji z druga panią przyniosła kartę podarunkową na 100zl do Biedronki, podkreślając, że na pewno nie ma nic na 200 zł, 100zł i koniec. O co chodzi? Bo z powyższego wpisu rozumiem, że bony przychodzą na maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja była (piszę o czasie przeszłym, bo wygląda na to, że dziś się zakończyła; kto jednak zdążył wcześniej złożyć wniosek o konto, ten się łapie) dostępna na stronie banku i to promocja banku. Gdybym więc pracownicy dołożyli nieco starań w celu weryfikacji, to by się tego dowiedzieli.

   Wiele, a właściwie większość promocji bankowych dostępna jest tylko przez Internet. Tak bankom po prostu się opłaca - na utrzymanie oddziałów idą ogromne środki (czynsze, marketing, pensje) i pracownicy tychże oddziałów mają swoje zadania - oprócz obsługi obecnych klientów, również pozyskiwanie nowych (acz wspierające promocje już nie obfitują w bonusy o takiej wartości, jak te w powyżej opisywanej promocji, ale są inne - np. wspomniane 100 zł do Biedronki; one w placówkach mBanku też się zdarzają, acz nie zawsze - pisywałem o tym na blogu, gdy były szerzej organizowane).

   Zatem pracownicy albo wykazali się niewiedzą, albo - co byłoby gorsze - chęcią złożenia nowego wniosku o konto (co zaliczałoby się do sprzedaży pracownika), które nie byłoby już objęte promocją z bonem 200 zł do Biedronki. To jednak odbyłoby się kosztem klientki - Twej mamy :(

   O tym w jakiej promocji ostatecznie bierze udział konto, decyduje dla jakiego wniosku została zawarta umowa o konto. Jeśli dla wniosku którego numer przyszedł na maila (po złożeniu wniosku na stronie promocji), to byłoby okey - wtedy (ale tylko wtedy) bon 200 zł do Biedronki będzie się należał.

   Usuń
 17. Złotówa dzięki za odpowiedź. Ja dzięki Tobie już od dawna jestem "bankobiorcą", więc troszkę wiedzy mam. Złożyłam więc wniosek przez stronę i wysłałam mamę od placówki z nr wniosku podkreślając, że jest to bardzo istotne aby kontynuować z tym właśnie numerem:). I zgadza się umowa została zawarta na numer wniosku z maila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Cieszę się zatem, że finał taki i że mama pilną uczennicą (bo już o różnych historiach czytałem). Zatem pozostaje spełniać warunki i czekać na bon 200 zł do Biedronki (i pozostałe premie).

   Usuń
 18. Proszę o wyjaśnienie czy dobrze zrozumiałem: wpłacając jednorazowo 10000zł na konto oszczędnościowe „Moje Cele" nie uzyskam 1,7% przez kolejne trzy miesiące? Muszą to być kwoty uzyskane procentowo z wykonanych płatności???

  OdpowiedzUsuń
 19. Spełniłam warunki a do tej pory nie otrzymałam premii?

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam, czy bony do biedronki i pierwsze bonusy już komuś wpłynęły? Spełniłam wszystkie warunki i na razie cisza.

  OdpowiedzUsuń
 21. U mnie 26.11.2021 wpłynęła informacja o otrzymaniu ekodu o wartości 200 zł
  do Biedronki w postaci Wiadomości na rachunku Mbanku :)oraz wpływ 50 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. mi tylko bonus 50 zł, ale bonów brak

  dodatkowe pytanie: znajomy założył konto z mojego polecenia (używając mojego kodu z "polecam bank") miało to miejsce na początku września, więc według regulaminu premia powinna dotrzeć do końca miesiąca i nic jeszcze nie dotarło. Zastanawia mnie fakt, że w sekcji poleceń miałam wpisany swój login, a teraz gdy tam wchodzę to prosi mnie od nowa o stworzenie swojego loginu.. czy to znaczy, że opcja poleceń się na moment "wyłączyła" i nie dostanę premii za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Dzień się kończy, a u mnie tylko 50 zł premii, a bonów brak..

  OdpowiedzUsuń
 24. u mnie również tylko 50zł, bez bonu, wygląda na to ze trzeba reklamować

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...