Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz aż 400 zł do wydania w Biedronce za konto w BNP Paribas w promocji "Wracamy do szkoły"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.08.2021

Odbierz aż 400 zł do wydania w Biedronce za konto w BNP Paribas w promocji "Wracamy do szkoły"

To o 50 zł więcej, niż w poprzednich edycjach z bonami do Biedronki.

Promocja "Wracamy do szkoły" w BNP Paribas
Okazja jest to więc szczególna, bo bony o wartości 400 zł zrównują się też z dotąd najwyższą wartością gratyfikacji za konto w BNP Paribas w tego typu promocjach. A zasady promocji pozostają niezmiennie proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Wracamy do szkoły": aż 400 zł do Biedronki od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Wracamy do szkoły" do wzięcia są 3 bony do Biedronki o wartości 50, 150 zł oraz 200 zł, co w sumie da tytułowe 400 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bony otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Bony do Biedronki dostaniesz w formie elektronicznej, jako kod, który organizator prześle Ci SMSem. 

Bon do Biedronki: sms od banku
Dokładnie będzie wyglądało to tak, jak na załączonym obok zrzucie ekranu - to jeden z SMSów do mnie, bo osobiście brałem udział w jednej z poprzednich edycji promocji.

Taki kod podaje się kasjerce/kasjerowi przy płatności za zakupy.

Bony można łączyć. Każdy kod do Biedronki wykorzystasz wielokrotnie (do wyczerpania salda środków). Bony rozdawane w aktualnej edycji promocji mają mieć ważność do 30.11.2023 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Niemniej z udziałem w promocji nie warto zwlekać.

Zasady akcji "Wracamy do szkoły"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.09.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 20.09.2021 r.)
 • we wrześniu 2021 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (ten warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy wykonać przelew dowolnej kwoty np. na własne konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda: bon do Biedronki o wartości 50 zł.

By uzyskać bon do Biedronki o wartości 150 zł, w październiku 2021 r.:
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Z kolei by zgarnąć ostatni bon do Biedronki, już o wartości 200 zł, w listopadzie 2021 r.:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (tak samo jak wyżej, mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (również może to być przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (przykładowo: by dostać bon 150 zł za spełnienie warunków w październiku, uprzednio we wrześniu spełnij warunki zgarnięcia bonu 50 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu wracamydoszkoly@bnpparibasplus.pl) do 26.10., 25.11. oraz 23.12.2021 r.

Bony do Biedronki przyjdą w formie kodu przesłanego SMS-em do 31.10. (50 zł), 30.11. (150 zł) oraz 31.12.2021 r. (200 zł).

Do momentu ich otrzymania posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wracamy do szkoły"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego z oferty BNP Paribas otwieranego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wracamy do szkoły" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. Konto zamykałem 20.08.2020. Czyli za 3 dni będę się łapał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wtedy konto zostało zamknięte, to tak - za te kilka dni możesz powrócić :)

   Pytanie jedynie czy wtedy nastąpiło zamknięcie konta czy złożenie dyspozycji zamknięcia? Bo jeśli to drugie, to należy uwzględnić miesięczny okres wypowiedzenia. 12-miesięczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas liczy się bowiem od daty faktycznego zamknięcia konta przez bank.

   Usuń
 2. Mam kartę kredytową BNP. Czy mogę założyć teraz konto w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz wziąć udział w promocji konta.

   Usuń
  2. A umowa ramowa?

   Usuń
  3. Umowa ramowa dot. konta, karty do konta + dostępu do bankowości w związku z tym kontem. Ale jak masz kartę kredytową i do niej dostęp do bankowości to to traktowane jest odrębnie. Wyjaśniałem to już i przerobiłem. Dostałem nagrody.

   Usuń
 3. Czy po otrzymaniu ostatniego vouchera mogę natychmiast złożyć wypowiedzenie, np. przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji posiadanie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej wymagane jest do momentu otrzymania nagrody. Później można zrobić co się chce (włącznie z wypowiedzeniem umowy, które jest możliwe na infolinii).

   Usuń
  2. 1. W dniu dzisiejszym złożyłem wniosek, kiedy mogę spodziewać się kuriera. 2. Czy konto otwarte w sierpniu jest bezwarunkowo bezpłatne?

   Usuń
  3. 1. 3-4 dni robocze.
   2. W sierpniu tak. We wrześniu trzeba zrobić 3 płatności kartą.

   Usuń
 4. W listopadzie należy wydać 300 PLN. Czy mogę wydać je 30 listopada czy to może być za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 30-go listopada to ciągle listopad :)

   Usuń
  2. Transakcje kartą księgowane są w systemie po 2/3 dniach roboczych. Na potrzeby promocji zaliczą się transakcje już zaksięgowane na rachunku, więc 30 listopada to za późno.

   Usuń
 5. Konto miałem zamknięte 14.05.2020, jednak na rachunku została nadpłata na koncie technicznym, czy kwalifikuję się do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro to tylko konto techniczne a nie ROR to raczej nie ma przeciwwskazań.

   Usuń
 6. "która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas", umowa ramowa zazwyczaj zostaje mimo zamknięcia wszystkich produktów w banku. Mogą się posypać wykluczenia z tego tytułu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktos ma umowę ramową to mu wniosek odrzuci. Będzie informacja żeby złożyć wniosek ale w bankowości więc na luzie.

   Usuń
  2. Jeżeli po zamknięciu wszystkiego Paribas pozostawia dostęp do bankowości elektronicznej (celowo) pozostaje złożyć reklamacje i czekać na dalszy bieg wydarzeń.
   U mnie po II reklamacji zamknęli dostęp do EKD chociaż miałem wypowiedzianą umowę o rachunek, kartę i umowę ramową.

   Taki to śmieszny bank.

   Usuń
 7. "zasady promocji pozostają niezmiennie proste".

  No nie zupełnie. Mamy jedną nowość. Trzeba wydać 300 zł w ciągu miesiąca. Niby nie dużo, ale jak się korzysta z rożnych promocji w innych bankach, to może być problem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś z Was wie co (lokata czy KO?) i na jaki % oferuje obecnie Getin przy ewakuacji od nich kasy? Może ktoś z Was przelewał od nich ostatnio kasę np. do Aion-a i jakąś propozycję otrzymał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj przelewałem do Aiona. Dawali 0,5% na 2 lub 3 m-ce.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

   Usuń
 9. Znany jest termin ważności e-kodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w regulaminie (i we wpisie też) znajduje się informacja o tym - ważny jest długo, bo do 30.11.2023 r.

   Usuń
  2. Przepraszam. Rzeczywiście, przy drugim czytaniu posta zauważyłem wzmiankę o terminie ważności ekodu. Dziękuję.

   Usuń
 10. Wcześniejsze konto zamknęło się z dniem 21 sierpnia 2020 r. (wypowiedzenie złożone 21 lipca 2020).
  Czy trzeba odczekać do końca miesiąca i zakładać 1 września ?
  Ktoś przerabiał podobną sytuację ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz złożyć wniosek w dniu 22.08.2021.

   Usuń
 11. Czy w miesiącu otwarcia konta również trzeba wykonać 3 płatności kartą by bank nie pobrał za nią opłaty? Czy ten miesiąc jest darmowy nawet bez płatności?

  OdpowiedzUsuń
 12. @ Mr. Złotówka Dzięki Twojemu artykułowi otworzyłem dwa konta, ale mam mały problem. Zarejestrowałem się na stronie promocji i złożyłem osobno dwa wnioski o konta.
  1. Jeżeli podczas rejestracji w promocji ( mnie i żony ) podałem przez pomyłkę tylko mój numer telefonu, a na wnioskach o konto nasze właściwe numery telefonów to czy może mieć to wpływ na wypłatę PREMII?
  2. Po zarejestrowaniu się na stronie promocji i zaznaczeniu wszystkich zgód pojawiła się informacja Otwórz Konto. I w ten sposób otwierałem konta, a nie za pomocą linka, który był w mailu. Czy taki sposób otwarcia kont był prawidłowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Dane we wniosku o konto muszą być takie same, jak podane podczas rejestracji. Zatem ten jeden numer telefonu dobrze zmienić - albo w banku (wtedy byłyby takie same - o ile się da), albo kontaktując się z organizatorem (mailowo) by zmienił numer podany podczas rejestracji.

   2. Konto zostało prawidłowo założone (można też po linku z maila; to alternatywa i takie zabezpieczenie gdyby komuś np. nie udało się złożyć wniosku bezpośrednio po kliknięciu tego przycisku po rejestracji).

   Usuń
 13. Czy tym kodem da się płacić w kasach samoobsługowych? Tam jest taka opcja i to o to chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to to. Można płacić w samoobsługowej.

   Usuń
 14. Macie jakiś problem z wypełnieniem wniosku? Strona nie chce się załadować...

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam pytanie, może miał Pan kiedyś podobną sytuację. Chciałam pierwszy raz skorzystać z tego typu promocji,zarejestrowałam się , i zakładałam konto przez aplikację. Aplikacja się zresetowała już po wysłaniu filmików. Po kontakcie z infolinia Pani powiedziała że jest błąd systemu i robić jeszcze raz. Ta sama sytuacja miała miejsce 3-krotnie w ciągu prób założenia konta. Udało się. Na drugi dzień okazało się że aktywacja(podpisanie kodem SMS już po przetworzeniu danych, ktore jest ważne 30 minut) przyszło mi o 3 w nocy. Oczywiście nie aktywowałam bo spałam. Na drugi dzień dzwonią Panie ,że wysyłają mi jeszcze raz kod (był już 7 września). Powiedziałam, że w tym momencie nie łapie się na promocję więc jeszcze zastanowię się nad kontem. Pani powiedziała że wniosek był wczoraj więc wszystko w porządku.Alleluja ,konto założone. Jednak żeby nie było tak cudownie- dzisiaj jest 18 września. 16 września status karty brzmiał: wysłana
  17 wrzesnia- zastrzeżona. Dzwonię na infolinię. Panie mówią że albo ja źle wpisałam, albo im ucięło bo adres kontaktowy to sama nazwa ulicy bez numerów więc karta wróciła do nich i ją zastrzegli. No witki mi opadły. Mówię, że zdaje sobie sprawę gdzie mieszkam i co wpisywałam, dodatkowo powiedziałam o problemach jakie miałam przy założeniu konta. Pani z infolinii powiedziała że wysyła drugą kartę ,która na dzień dzisiejszy jest w produkcji. I teraz rozkładając ręce, czy miał Pan podobne problemy a może zawsze tak jest? Nie jestem pewna co teraz robić - olać temat i zamknąć konto ,czy może składać reklamacje (tylko czy kiedykolwiek ktoś komuś uwzględnił ?). Mógłby mi Pan coś doradzić ? Będę bardzo wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, na zrobienie tych transakcji kartą jest czas do końca października. Bez pośpiechu nie rezygnuj konta. Ale na przeszłość wybieraj kuriera jak nie trzeba wideo weryfikacji.

   Usuń
  2. Też ciągle czekam na swoją kartę, status wysłana. Na zrobienie transakcji jest czas do końca października, ale jednym z warunków promocji jest nadanie kodu PIN do karty do 20 września. Bez tego nie dostanie się pierwszej nagrody, a więc i kolejnych.

   Usuń
  3. Dokładnie ,chodzi o nadanie kodu PIN. Nie wiem czy pisać reklamacje ,opisującą problemy techniczne czy właśnie olać temat i zamknąć konto. Trochę szkoda , bo szczerze powiedziawszy się namęczyłam. :( Następnym razem wybiorę kuriera.

   Usuń
  4. Zadzwoniłam na infolinię zapytać o tę kartę - została wysłana na zupełnie inny adres niż podałam w formularzu. Wydało mi się to dość dużym zaniedbaniem ze strony banku, że moja karta trafiła do skrzynki pocztowej obcych ludzi, więc zamknęłam konto.

   Usuń
 16. Czy aktywowanie karty później, niż 7 dni wyklucza mnie tylko z promocji we wrześniu czy z następnych również?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja napisałem reklamację bo byłem w szpitalu i mi to uznali. Jak uargumentujesz obsuwę to pewnie przejdzie.

   Usuń
 17. Dostał ktoś już e-mail z informacją o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 18. Maila nie dostałem ale dostałem sms z voucherem

  OdpowiedzUsuń
 19. Przyszedł mail oraz SMS z voucherem

  OdpowiedzUsuń
 20. Zaraz koniec października, a żona nie dostała pierwszego kodu. Ja tak. Gdzie można złożyć reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy w listopadzie wystarczy jedna płatność na kwotę 300zl, czy tak jak w poprzednim miesiącu musi to być 5 płatności, ale na sumę 300zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, ale może być wiele. Ale nawet gdy będzie jakiś większy wydatek i uda się te 300 zł wydać w jednej płatności, to przypomnę, że warto zrobić min. 3 płatności w miesiącu (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj), żeby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę.

   Usuń
 22. otrzymał ktoś już drugi kod???

  OdpowiedzUsuń
 23. Jeśli nie dokonałam płatności na konto 1000zl, bo nie przeszedł 2 przelew, to już nagrody nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie kiedyś przelew w ogóle nie doszedł. Wina banku z którego zrobiłem. Reklamację mi uznali.

   Usuń
 24. Czy ktoś dostał już jakąś wiadomość o lub z nowym kodem>?

  OdpowiedzUsuń
 25. ciekawe dostałem dziś email o drugiej nagrodzie tylko nie wiem czy pomylili się w treści czy coś oszukują, bo miało być 150zł, a piszą tak: "Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej Nagrody, gratulujemy!

  Nagroda to dwa kody, każdy o wartości 50 zł, do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Biedronka.

  Kody zostaną wysłane SMS’em do 30 listopada 2021 r."

  ktoś już coś dostał podobnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mailu mam to samo ale smsem przyszły 3 kody.

   Usuń
  2. @Anonimowy 25 listopada 2021 17:47, zdarzają się w tych mailach pomyłki (pewnie z powodu mnogości promocji i niedopatrzenia przy kopiowaniu treści powiadomienia). Acz na szczęście nigdy nie zdarzyły się pomyłki przy wysokości premii/wartości nagrody w momencie przekazywania uczestnikowi :)

   Usuń
 26. Czy te kody 3 można użyć przy jednej płatności czy tylko jeden na jedną płatność ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kody w Biedronce można łączyć - tzn. wykorzystywać jeden po drugim.

   Usuń
  2. Ja nie mogłam łączyć, kasjerka powiedział że płatność bonem pojedynczo.

   Usuń
  3. No to jakaś niedouczona. Ja już płaciłem jednym bonem po drugim bonie przy jednym i tym samym paragonie.

   Usuń
 27. Czy transakcje wykonane w październiku, ale zaksięgowane w listopadzie zostaną zaliczone? W regulaminie mowa tylko o wykonaniu transakcji, nie ma nic o dacie księgowania. Pytam, bo żona nie dostała sms-a. Ja miałem dwie takie transakcje na przełomie miesięcy i nagrodę otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o wykonaniu transakcji, a nie o ich zaksięgowaniu (na co klient zresztą nie ma wpływu). Sugeruję więc zgłosić reklamację.

   Usuń
 28. Zarejestrowałam się na stronie promocji wczoraj. Dzisiaj chciałam zalozyc konto i Noe mogę. Pomocy, co robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższa promocja jest już niedostępna. Zakończyła się we wrześniu. Jakiej więc akcji dotyczy komentarz? I co konkretnie się dzieje, że nie można?

   Usuń
  2. Zarejestrować trzeba było się do 6 września. Teraz się odbiera tylko nagrody i spełnia dalsze warunki ,może chodzi o inną promocję ?

   Usuń
 29. Jestem w trakcie reklamacji.
  Otrzymałem wiadomość, że nie wykonałem wymaganych 5 płatności. Okazało się, że dwie ostatnie zaksięgowały się w listopadzie.
  Wysłałem potwierdzenia i czekam na odpowiedź.
  Ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja złożyłem reklamację 30.11. I Na razie zero odpowiedzi. U mnie również, tyle że 3 transakcje zaksięgowały się w listopadzie. Na jaki adres wysyłałeś reklamację?

   Usuń
 30. Wysłałem na ten podany w regulaminie wracamydoszkoly@bnpparibasplus.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. A co robić jak mi 2 bony po 50 w ogóle nie działają w sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamację napisz.

   Usuń
  2. Na stronie Biedronki możesz sprawdzić stan środków i datę ważności jak podasz nr karty. Będziesz wiedzieć w czym problem.

   Usuń
 32. Ostatnie bony do Biedronki właśnie przyszły kodem SMS. Czy to znaczy, że konto można już zamknąć? W jaki sposób można zrobić to najprościej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zamykać. Placówka, list lub infolinia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...