Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 320 zł na zakupy za Konto dla Ciebie w BNP Paribas dzięki promocji "Letni wybór"

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

5.08.2021

320 zł na zakupy za Konto dla Ciebie w BNP Paribas dzięki promocji "Letni wybór"

BNP Paribas przygotował nową promocję, w której daje możliwość wyboru nagrody.

Promocja "Letni wybór" w BNP Paribas
Na wszystkich uczestników czeka bon o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee, ale pozostałe bony (o łącznej wartości 300 zł) dostaniesz do sklepu, który najbardziej Ci odpowiada. Do wyboru bank daje bony: Answer.com, Biedronka, Decathlon lub Leroy Merlin.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Letni wybór" w BNP Paribas: zyskaj 320 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

Nagrody. Do wzięcia czekają:
 • bon o wartości 20 zł do Costa Coffee oraz
 • bony na zakupy o wartości 100 i 200 zł - do wyboru: Answer.com, Biedronka, Decathlon lub Leroy Merlin.

Można więc zgarnąć bony o łącznej wartości 320 zł. Są to nagrody gwarantowane, gdyż nie mamy tu do czynienia z konkursem czy z loterią. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej (proste) warunki, ten otrzyma bony.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Letni wybór"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony) - już na tym etapie dokonasz wyboru nagrody, która Cię interesuje; w formularzu rejestracyjnym wskaż Answer.com, Biedronkę, Decathlon lub Leroy Merlin;
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.08.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 15.09.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 15.09.).

I już za to otrzymasz pierwszą nagrodę: bon o wartości 20 zł do Costa Coffee. Spełnienie powyższych warunków otworzy Ci drogę do zgarnięcia wybranych przez Ciebie bonów.

By zgarnąć bon o wartości 100 zł, we wrześniu 2021 r.:
 • wykonaj min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay oraz
 • wykonaj min. 2 przelewy z konta (za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas).

Jeśli we wrześniu spełnisz warunki uzyskania bonu o wartości 100 zł, to by zgarnąć kolejny bon (już o wartości 200 zł), w październiku 2021 r.:
 • wykonaj min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay;
 • wykonaj min. 2 przelewy z konta (za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas);
 • wykonaj 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek również łatwo można spełnić, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko! O przyznaniu kolejnych nagród organizator promocji będzie informować mailowo (z adresu letniwybor@bnpparibasplus.pl) do 28.09. (o bonie do Costa Coffee), do 19.10. (o bonie o wartości 100 zł do wybranego sklepu) oraz do 25.11.2021 r. (o bonie 200 zł).

Bony do Costa Coffee, Answer.com, Biedronka i Decathlon będą przesyłane  SMSem, jako kod do wykorzystania podczas zakupów, odpowiednio do 30.09., 31.10. oraz 30.11.2021 r.

Pewien wyjątek stanowi sytuacja, gdy uczestnik promocji wybierze karty podarunkowe do Leroy Merlin. Jako że nagroda będzie przesłana w formie fizycznej, to po mailu powiadamiającym o nagrodzie (z dnia 19.10.) będzie należało do 25.10.2021 r. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych z otrzymanej wiadomości) i tam podać adres korespondencyjny do przesłania kart podarunkowych.

Do momentu otrzymania nagrody posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Każdy z otrzymanych bonów będzie można zrealizować w określonym czasie - ich terminy ważności znajdziesz w poniższej tabeli:

Bon do:

Ważność do:

Answer.com

15.04.2022 r.

Biedronka

1.10.2023 r.

Costa Coffee

31.03.2022 r.

Decathlon

1.10.2023 r.

Leroy Merlin

31.10.2022 r.

 

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Letni wybór"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą (oraz Google Pay/Apple Pay) wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 


Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Letni wybór" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja (ten sposób wybierzesz podczas składania wniosku na stronie promocji).

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy jeśli mam kartę kredytową w tym banku to mogę skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Sam w takiej sytuacji wziąłem udział i już nagrody dostaję.

   Usuń
 2. We wrześniu wpływu nie trzeba?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesli konta nie mam 12 miesiecy, ale kest tam moja umowa ramowa to wystarczy ja zamknac, aby na moment skladania wniosku o karte nie bylo danych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz teraz zamknąć umowę ramową. To odbywa się w trybie natychmiastowym. I później możesz złożyć wniosek. Najlepiej dopiero następnego dnia jak się systemy przetowrzą. Tak mi to przynajmniej tłumaczono. Zrobiłem, udało się.

   Usuń
 4. 1) Czyli wybiera się raz rodzaj bonu i wtedy obydwa będą do tego samego sklepu?
  2) Limit 3000 rejestracji rozumiem. Czy to znaczy że jest 750 na każdy ze sklepów i mogę nie odstać co chcę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Wybierasz jeden sklep i dostajesz bony tylko do tego jednego sklepu.
   2. Limit jest ogólny. Przynajmniej w regulaminie nie ma mowy o żadnym innym przez co jeśli ludzie wybiorą 3000 razy Biedronkę to będą dostawać Biedronkę.

   Usuń
 5. Kurier był u mnie parę dni temu, a ciągle nie mam hasła do bankowości internetowej? Gdzie to hasło przyjdzie, czy już gdzieś je mam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie logowania jak wpiszesz login to wtedy przyjdzie SMS z hasłem startowym do pierwszego logowania.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...